Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) tothjozsi96 válasza Armagedown (#50) üzenetére


tothjozsi96
addikt

Ez nem egy Super Amoled HD Clear nem tudom milyen glass meg mi fene ...
Nyilván nem tökéletes a betekintési szög ... :W

(#52) Armagedown válasza tothjozsi96 (#51) üzenetére


Armagedown
őstag

Én a kiszűrődő lila háttérvilágításra gondoltam, hogy látszik-e.

“If you don't read the newspaper, you're uninformed. If you read the newspaper, you're mis-informed.”

(#53) fewq001


fewq001
csendes tag

Majd ha véletlenül történik valami a kijelzőjével(olyan esetekre értem ahol te rontottad el) és majd látod ,hogy 7000 ft a képernyőcsere. :W

(#54) d@vee válasza Armagedown (#52) üzenetére


d@vee
őstag

Nem, simán fehér fényt látok a szélénél. De lehet a háttér színe belezavar?

Ja

(#55) helltp


helltp
aktív tag

Ez egy kínzás. Ghootab 7000-em volt vagy egy évig, ugyanez a vas csak egy másik dobozban. 1 hónap után a használhatatlanságig teleszemetelte magát, akkor tettem rá CM-et, azzal se volt sokkal jobb. Ez nem hogy böngészni lesz alkalmatlan fél év múlva de még mp3 lejátszónak se lesz elég. 10 000Ft ide vagy oda ez szerintem pénzkidobás egy vágódeszkáért.

Aki másnak vermet ás, az a stack pointer...

(#56) d@vee válasza helltp (#55) üzenetére


d@vee
őstag

Fél év múlva?? :O Nem lesz meg addig :D Már van aki holnap érte jönne és megvenné :D Max pár hétig lesz meg.

Ja

(#58) tothjozsi96 válasza helltp (#55) üzenetére


tothjozsi96
addikt

Minden android meglassul, senki se tudja miért. ;]

(#59) helltp válasza tothjozsi96 (#58) üzenetére


helltp
aktív tag

Nálam a Nexus 4 1,5 év alatt valahogy nem akart... De cserébe a Gpad 8.3 se igazán lassul, bár mintha egy 5%-al lassabb lenne mint anno.

Aki másnak vermet ás, az a stack pointer...

(#60) voyager4.4


voyager4.4
senior tag

idézem a cikkből:

"Ennyi pénzért nemhogy használt netbookot vagy normálisabb telefont, de tabletet sem kapni!"

De, igen kapni normálisabb használt tabot. Pl. ezt!
Igen 3500Ft-al drágább (azért azt ne mondja senki, hogy ennyivel nem lehet megpótolni!) (mert ugye a tesztben szereplő készülék akciósan volt 9000), és nem új, meg persze ki kell fogni az ilyen ajánlatokat, de ez is elmegy még 2-3 évet + a cikk szereplőjéhez képest élmény használni.

no fate but what we make

(#61) Mulderpapa


Mulderpapa
aktív tag

Én is vettem egyet, bár én még egy ezressel drágábban. (másnap vitték le 8900 Ft-ra...) Arra tökéletes, hogy anyám játsszon rajta a szókeresővel és hasonló kaliberű játékokkal, meg néha megnézzen valamit a neten.

"Az élet túl rövid a pendriveok biztonságos eltávolításához"

(#62) Balika23hun


Balika23hun
aktív tag

Hol lehet beszerezni ezt a tabot? Nekem pont jó lenne meló helyre ahová a drágább tabomat nem szívesen viszem.

Dragon MultiGaming Clan http://dmgc.hu/ - Battlefield 1 - Baliozus

(#63) fewq001 válasza Balika23hun (#62) üzenetére


fewq001
csendes tag

Mindenhol azt látom ,hogy már nem forgalmazzák pedig szeptemberben elérhető volt. :O

[ Szerkesztve ]

(#64) d@vee válasza voyager4.4 (#60) üzenetére


d@vee
őstag

De ha azt irtam, hogy "ennyi pénzért" , akkor 8900-ra is gondoltam ott, nem pedig akár egy ezressel is drágábbra, légyszives...ennyi erővel linkelj már be egy nexus 7-et is, mert az mennyivel jobb és csak +15 rugó...
És nem, 3500-al sem lehet megpótolni, mert akkor a felesleges keretem pont egy 10-es volt.
Balika23hun: Én az emag.hu-n rendeltem, ott 1-2 hete már nem lehet kapni -.- Próbálkozz olx-en vagy itt hardveraprón.

[ Szerkesztve ]

Ja

(#65) Hadeska22


Hadeska22
aktív tag

Ha nem lesz vele gond a későbbiekben , akkor azt mondom megérte(3 év gari miatt mindenképp ;] ).Meg ugyebár eltérőek a szokásaink,így nem feltétlenül lehet kiakadni a specen. én pl.mamámnak szívesen vennék egy ilyent,hogy tudjon rajta olvasgatni, esetleg Skype-olni.

más:
Épp a napokban nézegettem Euronicsben egy BEEX gépet 20 ropiért. 2gbram, és 2 magos Intel proci jellemezte.A rendszersebesség is jó volt, a programok rendesen futottak, és a ram meg több mint elég volt. Akinek nem fontos a felbontás, annak pl. lazán ajánlott ennyiért.De az is biztos, hogy előbb venném meg ezt a gépet mint a cikkben szereplőt.

[ Szerkesztve ]

B.C Rich...Jackson...Ibanez(?)

(#66) Zeki válasza Hadeska22 (#65) üzenetére


Zeki
nagyúr

Az a BEEX bestbuy.

(#67) voyager4.4 válasza Hadeska22 (#65) üzenetére


voyager4.4
senior tag

Vajon erre lehet win8-at faragni ?
Mert akkor tényleg bestbuy :C

no fate but what we make

(#68) Findzs


Findzs
addikt

köszönöm a bemutatót :R
a tab jó ennyiért verhetetlen, gyereknek mesére gyerekjátékokra tökéletes :K

[ Szerkesztve ]

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#69) däniel


däniel
tag

Ha jól látom ez egy generic Allwinner A13-as tab mint pl. a Concorde Tab One, DPS Dream 7, stb.
Nekem volt egy CC tab One-om de a vele töltött idő kínszenvedés volt. Szerintem netezésre, nagyon egyszerű játékokra jó, másra nem.
Ha az Agingsz által készített CC tab One ROM jó rá akkor még jó lehet több mindenre is. :)

(#70) fewq001 válasza däniel (#69) üzenetére


fewq001
csendes tag

Nekem is az volt csak CM -el.

(#71) Mokó


Mokó
aktív tag

SZVSZ avagy IMHO:

Nem a hardvert kell nézni ennyi pénzért,hanem hogy mire használható!
1.Gyereknek hibátlan
2.Olyan melóhelyre,ahol kummantani lehet ez BEST BET.
3.Olyan melóhelyen ahol lehet kummantani és van Wifi vagy droidrol megosztod a netet BEST BET again.
Igy mehet a böngészés ezerrel hogy kitöltsük az "üres" időt.
4.Ennyi. :D

szerk:
5:széthekkelést gyakorolni maybe?

Amugy 9ért teljesen megérte,én is megvettem volna.

[ Szerkesztve ]

(#72) Graphics válasza Hadeska22 (#65) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ha rá lehetne hekkelni valahogy egy win-t akkor már venném is :D nem kérdés. Amúgy annyiért tényleg elég ütős.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#73) pippin12


pippin12
tag

Beex-ben 1gb ram van.

(#74) d@vee válasza Mokó (#71) üzenetére


d@vee
őstag

6: sorozatot nézni :D de én olvastam is rajra, igaz, nem egy e-ink kijelző, de lecsavart fényerővel tűrhető :)

Ja

(#75) Zeki válasza voyager4.4 (#67) üzenetére


Zeki
nagyúr

Occsó droid tabokra a büdös életben nem megy fel a winfos. Utána kéne olvasni a hülyeségek leírása előtt. Még erősebb droidokon sem lehet lecserélni az oprendszert win8-ra.
Ha ennyin múlna, a kínai ugyanazt a tabot kétféle szoftverrel árulná.
A wines tabletek mind intelesek. Egyelőre.

[ Szerkesztve ]

(#76) voyager4.4 válasza Zeki (#75) üzenetére


voyager4.4
senior tag

"kéne olvasni a hülyeségek leírása előtt."

Hát igen. Egyébként a linkelt Beex tab inteles, azért kérdeztem. :U

no fate but what we make

(#77) meditosz válasza Zeki (#16) üzenetére


meditosz
csendes tag

Én xperia go- vígan San Andreasozok az unalmas órákon :D

[ Szerkesztve ]

Lol eune: medi is here || ASUS P5QL Pro~core2duo e8500@3,5GHz~Galaxy GTX260 OC~2x2GB ddr2 800mhz dual chanel

(#78) Zeki válasza voyager4.4 (#76) üzenetére


Zeki
nagyúr

Ehh, fáradt voltam már. Valóban az inteles, de nem az az egyetlen ami kell.
Mondom, ha annyiból állna egy operációs rendszer csere, hogy melyiket töltöm rá otthon, akkor a kínai már rég úgy árulná, hogy választhatsz.
Még az android rom is kurvára specifikus, nem lehet csereberélni, ami jó az egyik tabletre, az bizony nem jó a másikra. A kitkatot sem dobálhatod fel a tabletekre büntetlenül.
Minden a legutolsó hardverig specifikus, csak arra kialakított.

(#79) d@vee válasza voyager4.4 (#76) üzenetére


d@vee
őstag

Az csak egy dolog hogy a proci Inteles. A gpu viszont nem Intel HD graphics, hanem továbbra is arm. A winhez meg alap követelmény a directx-et támgató grafikus gyorsító.

Ja

(#80) voyager4.4 válasza d@vee (#79) üzenetére


voyager4.4
senior tag

Igen most látom én is, hogy PowerVR SGX 544 MP2 a grafikus rész. Ennek fényében tényleg hülyeséget kérdeztem :B . Az euronics hirdetésből nem derült ki bocs, én meg nem is gondoltam, hogy vannak ilyen atomok.

no fate but what we make

(#81) d@vee válasza voyager4.4 (#80) üzenetére


d@vee
őstag

Azokon az Inteles masinákon, amin csak droid van alapból, azokban ARM a gpu (sajna :D )

Ja

(#82) voyager4.4 válasza d@vee (#81) üzenetére


voyager4.4
senior tag

Nein :P

Viszont abban a Beex-ben tényleg egy agyonherélt atom van. :(

no fate but what we make

(#83) rezessanyi


rezessanyi
csendes tag

ilyesmi kellene nekem is, csak GPS modullal

(#84) d@vee válasza rezessanyi (#83) üzenetére


d@vee
őstag

Az sajna drágább :/

Ja

(#85) Tomi_Ohl válasza d@vee (#19) üzenetére


Tomi_Ohl
veterán

Öhm izé nekem az 512 megás mini prómon még a Gta San Andreas is ment...

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#86) d@vee válasza Tomi_Ohl (#85) üzenetére


d@vee
őstag

Öhhmm izéé :D abban csak hvga (320x480) a kijelző felbontás :)
Az már csak másodlagos, hogy egy N.O.V.A. 3-hoz képest a GTA-nak szinte semmi hardver követelménye nincs. Pl. a Vice City is ment ezen a tabon...

[ Szerkesztve ]

Ja

(#87) Mokó válasza d@vee (#74) üzenetére


Mokó
aktív tag

Jajaja,igaz igaz,mondjuk sorozatot neten nézem neten is olvasok,nekem az a médiafogyasztás

(#88) saelin


saelin
veterán

Érdekes öszvér. A baj az ilyen áru gépekkel, hogy idővel jönnek ki a bajai. Elenged valami ragasztás a melegedés miatt, dadogós lesz benne a nand és még kitudja mik. Csak a 3 év garancia menti meg, de kíváncsi vagyok, hogy hányszor fog szervizet járni ez idő alatt. Nagyon kompromisszumos gép. Az én igényeimnek már csak amiatt nem felelne meg, mert szeretek zenét hallgatni (power amp minimum) és böngészni is egyszerre. Ehhez a ram kevés, néha még az 1 gb is. Az ilyen tesztek akkor lennének relevánsak, ha fél/egy év múlva írna egy összefoglalót. Az tükrözné a gép igazi milyenségét, mert újonnan jó, hogy működik...

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#89) d@vee válasza saelin (#88) üzenetére


d@vee
őstag

Zenét hallgattam vele történetesen powerAMP-vel (kedvenc :) ), miközben opera minivel 3-4 lap ment :)
Csak akkor bajos a netezés zenehallgatás közben, ha más böngészőt használok.

Ja

(#90) Adamis válasza d@vee (#89) üzenetére


Adamis
őstag

Volt már, hogy honnan van? :U

(#91) AAntii


AAntii
őstag

Felesleges összehasonlítani drágább tabletekkel és így ár/érték arány versenyt tartani, mert mindenki teljesen más preferencia szerint választ. Ha valaki normális kijelzőt szeretne, akkor ips a minimum, de még ips és ips között is baromi nagy különbség van, ugyanakkor a legolcsóbb ips kijelzős tablet 20 ezer környékén volt kb. egy hónapja (akkor mértem fel alaposabban a piacot). Ha több memóriára vágyunk, akkor szintén ez a helyzet, az 1 gb rammal szerelt tabok megint kétszer ennyibe kerülnek. Ha erősebb procit szeretnénk, akkor ismét mélyebben a zsebünkbe kell nyúlni. Aki esetleg az imént felsoroltak közül kettőt is fontosnak tartana már 30 ezer környékén nézegessen magának gépet és még akkor is az elvárásaihoz mérten belépő szintről beszélünk. Ehhez képest ez a masina 9 ezer forint volt, egy időben ingyen szállítással. Ha csak annyira kell, hogy a gyerek tudjon a 20 éves opelben egy mesét megnézni, miközben a nagyszülőkhöz utaztok, akkor tökéletes. Ha vonattal vagy távolsági busszal kell menni az iskolába vagy épp a minimálbéres munkába, akkor reggel a híreket elolvasni vagy felnézni a facebookra szintén tökéletes (persze wifi nem árt ha van). Még idősebb rokonnak is tökéletes lehet, pl. a nyugdíjas nagyi úgysem siet sehova, meg tudja várni míg betölt a tableten a passziánsz.

A fent felsoroltaknak ez a tablet a maga 9-10 ezer forintos árával tökéletes.

Azt aki pedig anyagilag megteheti és nem akar kiszúrni sem saját magával sem azzal, akinek épp veszi, lebeszélném arról hogy hivatalos magyar kiskerből 25-30 ezer forint alatt nézegessen tabletet, ha meg esetleg válogatni is akar, de még mindig nincsenek extra igényei 40-50 ezer környékén keresgéljen.

Utóirat: Ha valaki életcélul tűzte ki maga elé, hogy az idősebbeket megismertesse a modern technikai csodákkal, egyfajta sorsbeváltó eszköznek is megfelel.

"Az amatőrnek ihlet, a profinak előleg kell."

(#92) d@vee válasza Adamis (#90) üzenetére


d@vee
őstag

Emag-ról :) de ott már nem kapni :/

Ja

(#93) Siobahn


Siobahn
csendes tag

Szolid kis review, gratu! :)

- Siobahn -

(#94) d@vee válasza Siobahn (#93) üzenetére


d@vee
őstag

Hát nagyon köszönöm :-D

Ja

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.