Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Bocaa


Bocaa
senior tag

jó cikk Speed(R) izzadja a HR-03-akat énis tőle vettem a 4770-re most a polcomon figyel ha valakinek kell eladó lehet

[ Szerkesztve ]

"itt olyan vihar van hogy elfújja az fps-em "

(#102) Robi BALBOA válasza Speed® (#98) üzenetére


Robi BALBOA
őstag

"Majd a köv. tulaj ránéz" -Csak nem el akarod adni most, hogy így megcsináltad?!
Amúgy persze szép eredmény a 750, mondjuk engem nem hagyna nyugodni a tudat, hogy mit menne feszel. ;]

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#103) Speed® válasza Robi BALBOA (#102) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

babicsbalu kolléga csapott le rá, nálam nincs helye az új házban..
AC M40, kicsit átfaragom és építek bele egy izmos kis konfigot ;p

Engem hagy..nem szeretek rizikózni. Bőven jó a 4870X2 szint..sőt.

Bocaa
:) Jah, járt nálam pár példány mostanában. 1 Rev.A, egy Plus, 2 GT..de alapvetően nem komálom, csak "hátracsapva. Amúgy batár.. :U

[ Szerkesztve ]

(#104) - = Zk = - válasza Speed® (#100) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Én is így kezdtem, aztán végleg le is tettem.
Lehet mind a mai napig bagóznék, ha még rendszeres bulizó volnék.
:R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#105) Robi BALBOA válasza Speed® (#103) üzenetére


Robi BALBOA
őstag

Ez az AC M40 nekem is tetszik és egyszer össze akarok dobni egy ilyen kis motyót, egy 5850-es kari bele férne amúgy , mert azt tudom, hogy a 5770 simán belefér.

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#106) Speed® válasza Robi BALBOA (#105) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Ha ki van véve a VGA részre belógó HDD keret, belefér ~bármi..
A magasság szabvány kártyamagasság lehet, a hossz 30.5cm.

(#107) Robi BALBOA válasza Speed® (#106) üzenetére


Robi BALBOA
őstag

Az komoly, akkor még egy 5870(28,2cm) is simán elfér! :DD
Hát ha lesz zsém tuti építek egy ilyen kis erőművet.
Köszi az infót! :R

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#108) AKHook1


AKHook1
tag

komoly gany. lehetett vele melo grat hozza :)

Hisz nyakas gaz fajtánkra bitófa vár....Igyunk hát pajtás yo ho!

(#109) Speed® válasza Robi BALBOA (#107) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Annyira azért nem komoly..konstrukcióhibás bazári gagyi. De kis mókolással bele lehet pásszítani egy jó konfigot. Lian-Li V350hez képest elbújhat.
Persze azt anno 25el drágábban vettem, ezt most kemény 6ért :D

(#110) Robi BALBOA válasza Speed® (#109) üzenetére


Robi BALBOA
őstag

Tudom, hogy messze sem tökéletes cucc, de én házért nem szeretek sokat adni! Ha 6k körül találnák én is akkor nálam tuti ez lenne a befutó. :DDD

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#111) madmaxxx


madmaxxx
senior tag

Ez 1 nagyon remek írás. :C

}}}-----> " A szalonna DIABETIKUS, mivel nem tartalmaz cukrot ..." by H.Lali }}}----->

(#112) axwel18


axwel18
senior tag

Jó kis kártya és a teszt is elég jó, gratula. :R

(#113) Speed®


Speed®
HARDVERAPRÓD

Thx4all!

5000 ;p

(#114) THoMZoNE


THoMZoNE
tag

Engem még szolgál a kicsike... természetesen mikor megvettem, még nem gondoltam, hogy a házamnak flexxel neki fogok esni este fél 11 kor xD ennek már kb 2 éve, most kap egy nagyon nagy takarítást, sajna vízhűtést még nem fog ez a konfig kapni. Viszont csinálnom kell egy új házat, mert a mostani Sagitta már 3 éves és nagyon meleg van odabenn.

[ Szerkesztve ]

Mások elégedettsége számomra a legfontosabb! - Kérlek értékelj! THoMZoNE.NeT - http://thomzone.net // Piros pont oda-vissza működik!

(#115) Speed® válasza THoMZoNE (#114) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Ha a hűtésétől eltekintünk, a mai napig elégséges a teljesítménye..és mindenképpen kuriózum, ritka darab :K Flexelés ismerősen hangzik ;p

(#116) THoMZoNE válasza Speed® (#115) üzenetére


THoMZoNE
tag

na megvolt a takarítás, szépen szétkaptuk a kicsikét, régi paszta lekaparva/alkohollal lemosva, új paszta szétkenve, sokkal jobban megy a kicsike :D De a vízhűtés minden bajomat megoldaná. Azt sajnálom, hogy már nem lehet beszerezni az Atomic edisönt, ami gyári vízhűtéssel volt ellátva, de sebaj. Amit nagyon hiányolok az az Eyefinity támogatás (jó mondjuk ahhoz kellene egyből 2-3 led monitor a kihasználáshoz :D) de akkor is :((( Majd ha lesz tőke, költekezünk rá...

Mások elégedettsége számomra a legfontosabb! - Kérlek értékelj! THoMZoNE.NeT - http://thomzone.net // Piros pont oda-vissza működik!

(#117) Benir8


Benir8
senior tag

Szuper! :C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.