Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10) quailstorm válasza westcoastog (#5) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Nincs jelenleg olyan telóm ami tovább bírja 1 napnál töltéssel. Nincs pénzem, de ott volt ez a szar havernál, amit azért adtam oda, mert az én ebayomon keresztül vett egy digitizert az általam cikkben is említett brickeltbe, ami mint kiderült hiába volt, de közbe megdeglett ebbe is, én meg visszafizetés helyett odaadtam az egészet.

Most meg kaptam egy új Samsung M110-et. Rájöttem hogy szar :DDD (annyira halkan csörög hogy nem hallom meg)

Az USB kábelem viszont jó volt bele, ezért visszavásároltam havertól a tellát az ezresért. Mivel most már volt töltő meg headset is ugye. Így lett cikk is, telefon is.

Őszintén szólva ennél gyorsabban most nyáron nem tudtam volna ennyiért épkézláb mobilhoz jutni. Telefonálni meg lehet vele, 1 hetet kibír. Egyébként brutálisan fos, de ezt egy korábbi tesztben azt hiszem leírtam. Csak a W810-em 8 éves akkuja már nem szeret hetekig ketyegni.

(#7) m1lan: S5233W volt a WiFi variáns ebből. De még Corby WiFi is létezik ám :DDD

(#8) Szatyor95: SE VKP-ről nem akarok már cikket írni. Totál macera az egész, meg még kevésbé él az a dolog. De megvan az összes telóhoz egy firmware legalább, meg egy tonna program, leírás, és patch.

D900i-nél szerintem amúgy sokkal jobb ez a fostalicska. Nálam az eddig az über 0. De a D500 az még rosszabb...

Hogy lehet az hogy mindenki a piacos olcsóságokról beszél, Szegeden meg egy hulláravert Nokia 2760 is 3-4 ezer?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.