Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:20:35

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy W – racionális döntés
i8150
[olvasd el az összefoglalót!]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#651) NomAd_82


NomAd_82
aktív tag

Valaki tapasztalt még rajtam kívül színvesztést fényképezésnél?

(#652) stefi68 válasza Dexter-2000 (#650) üzenetére


stefi68
addikt

'Nem támogatott eszközök:
Giroszkóp'

Azért remélem csak a tesztprogram nem támogatja, a giroszenzor azért már csak működik benne :Y

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#653) macimeister válasza NomAd_82 (#651) üzenetére


macimeister
aktív tag

Tölts fel valahova egy ilyen képet. Érdekel miként veszti el a szineket

(#654) NomAd_82


NomAd_82
aktív tag

Adatkábel nélkül vagyok, holnap feldobok párat...

(#655) macimeister válasza stefi68 (#643) üzenetére


macimeister
aktív tag

Külön app nincs erre, ami logolja grafikusan az akumulátor használatot? Ugye van beépített, de az csak egy bizonyos ideig mutatja. Amúgy a program látszólag működik. Az előre belőtt profilok Extremre állítottam, de ez már sok volt neki. Egy idő után törölte az ikonokat és mikor homeról mentem az alkalmazásokba, akkor várni kellett amíg betöltötte a programok ikonjait meg összerakta a sorrendet.

(#656) zsolt27x válasza stefi68 (#645) üzenetére


zsolt27x
csendes tag

Szia!

Ez a telepített programtól függ. Találkoztam már olyan játékkal, amelyik megkérdezte, hogy hova kerüljön, de ez nagyon ritka. Általában vagy a telefon memóriájába települnek (és onnan áttehetők a belső sd-re vagy rögtön a belső sd-re települnek, töltődnek le. Normál programoknál ez nem is érdekelne, de egy játék data könyvtára meglehetősen nagy lehet. Ezeket én semmilyen módszerrel nem tudtam átrakni az external sd memóriába, úgy, hogy működőképes maradjon a program.
Senki nem tud erre valamilyen megoldást?

Üdv: Zsolt

(#657) kacsuszka


kacsuszka
aktív tag

Én most a sokadik töltésnel azt veszem észre h pikk pakk feltöltődik ilyen gyorsat meg nem lattam...remelen merulni nem fog ilyen gyorsan

(#658) kali válasza kacsuszka (#657) üzenetére


kali
legenda

bekapcsolva töltöd? amikor jelez, hogy feltöltött, akkor maradjon még egy kicsit a töltőn, jobb lesz, tovább bírja majd!

(#659) kacsuszka válasza kali (#658) üzenetére


kacsuszka
aktív tag

Akkor megint egész ejszaka rajta hagyom ;)

(#660) kali válasza kacsuszka (#659) üzenetére


kali
legenda

nem muszáj egész éjszakára, de látni/érezni fogod, hogy már például +30 perc is számít!

(#661) Braddock válasza kacsuszka (#659) üzenetére


Braddock
őstag

Nyugodtan hagyd rajta egész éjszaka.
Bár nem ilyen telóm van, de csak használ neki.

(#662) kacsuszka válasza Braddock (#661) üzenetére


kacsuszka
aktív tag

Hasznàlom meg ezt az advanced task killert is hátha segit :)

(#663) CHIPman válasza kali (#658) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Amikor jelez, rögtön lekapcsolja a töltést. Minek maradjon rajta? :F Ha meg rajta marad, akkor néha rátölt egy kicsit az akksira, akkor meg már lőttek az egy huzamban teljes feltöltésnek...

[ Szerkesztve ]

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#664) dipeti


dipeti
senior tag

Ilyen videót csinál a telefon rossz fényviszonyok mellett: [link] :DDD

[ Szerkesztve ]

Some say I'm condescending. That means I talk down to people.

(#665) Rotate válasza CHIPman (#663) üzenetére


Rotate
veterán

S2-nél ha egyből leveszed, van hogy abban a pillanatban leesik 99-98%-ra... ha rajtahagyod plusz egy órát, akkor marad 100-on mikor lehúzod róla, és tartja is szépen, normális ütemben merül...

(#666) Dexter-2000


Dexter-2000
őstag

amúgy hogyan tudom megosztani a telefon kijelzőjét gépen vagy netán esetleg tévén?
Persze vezeték nélkül gondoltam, de ha van más mód az is jöhet ^^

Szépnapot!

(#667) kali válasza CHIPman (#663) üzenetére


kali
legenda

nem, mert még akkor is tölt, amikor jelzett, hogy feltöltött állapotba került az akkumulátor, csak visszavesz a "tempón"! elméletileg szinten próbálná tartani, a gyakorlatban viszont több annál! igen, amolyan csepptöltés - bár kicsit más, mint a ni-mh/ni-cd akkumulátorok esetében...
akkor látványos igazán a dolog, amikor jelez, hogy feltöltött, ekkor lehúzod, és hirtelen nem 100%-ot mutat, hanem csak például 97-99%-ot, ellenben ha a feltöltöttségi jelzés után hagyod még mondjuk 30 percet, akkor 100%-ot mutat, miután lehúzod a töltőről! rombolgatás után ezt próbálják különböző kaibrációkkal szabályozni - bár nem feltétlenül csak akkor adott a "probléma" -, de jobbára akkor is csak látszati intézkedés történik, 100%-ot mutat, de a valóságban inkább kevesebb picivel, és általában érezhető is a különbség!

közben Rotate is leírta a példát!

[ Szerkesztve ]

(#668) CHIPman válasza kali (#667) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Erre mutass valami bizonyítékot. Eddig én abban, a developerek által is elismert "tévhitben" éltem, hogy ez az Android hibája.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#669) kali válasza CHIPman (#668) üzenetére


kali
legenda

esetleg megmutatom élőben, amit korábban leírtam!
attól függetlenül lehet az android hibája is, hogy hamarabb jelez, mint kellene, de a lényeg az, hogy a jelzés után is tölt még, nem kapcsolja le teljesen a töltést!
illetve régebbi firmware verziók esetén lekapcsol(hat)ja, ezért akkor is merül valamennyit a telefon egész éjszaka/nap, ha közben folyamatosan töltőn van, de itt ugye már 2.3.5/2.3.6 firmware verziókról van szó!

[ Szerkesztve ]

(#670) Valzor


Valzor
aktív tag

Sziasztok!

Van egy egynapos Galaxy W-m, Telenoros, tegnap kapcsoltam be először. A problémám az, hogy tegnap is és ma is többször újraindult magától. Mi okozhatja ezt? :P Kicsit zavaró :DDD Előre is köszi a válaszokat. (Főzött ROM nem játszik egyelőre :) )

Lenovo ThinkPad E14 G5 | Samsung Galaxy Tab S7 FE 5G | Samsung Galaxy S10 | Garmin Vivoactive 4

(#671) kali válasza Valzor (#670) üzenetére


kali
legenda

nyomj neki egy teljes nullázást, amennyiben szoftveres eredetű a probléma, úgy segíthet!
például; *2767*3855# - olyan állapotba áll vissza minden, mint amikor a dobozából kivetted az új készüléket, tehát amit azóta átállítottál, módosítotál, frissítettél, letöltöttél...stb, az alapra áll vissza, törlődik...stb!

CHIPman; közben egy érdekeség; feltöltött állapotban lehúzva, majd visszadugva a lezárt képernyőn már nem indul újra a százalékos töltöttségi kijelzés, hanem a feltöltve felirat marad, ellenben az akkumulátor ikonjánál ismét töltést mutat...

[ Szerkesztve ]

(#672) Valzor válasza kali (#671) üzenetére


Valzor
aktív tag

Köszi a tippet, megcsináltam amit mondtál, most várok :) Hátha nem fog innentől újraindulni :)

Lenovo ThinkPad E14 G5 | Samsung Galaxy Tab S7 FE 5G | Samsung Galaxy S10 | Garmin Vivoactive 4

(#673) Valzor


Valzor
aktív tag

Csak újraindult azóta még egyszer. De szerintem tudom mi lehet baj.
Az előző telómból (Galaxy Ace) raktam át az SD kártyát és azon is volt Android mappa + minden féle apk, meg egyéb cuccok. Szerintem ezek megzavarhatták a W lelkivilágát :DDD Minden esetre leformáztam az SD-t, ha az se segít, akkor frissítek egy software-t KIES-sel, mert láttam, hogy van új verzió. (csak azt nem tudom, hogy gáz e ha lefrissítem a software-t és holnap úgy vinném vissza a Telenor-hoz cserére, ha nem gyógyul meg addig.:P)

Lenovo ThinkPad E14 G5 | Samsung Galaxy Tab S7 FE 5G | Samsung Galaxy S10 | Garmin Vivoactive 4

(#674) kali válasza Valzor (#673) üzenetére


kali
legenda

igen, abban a formában a memóriakártya is okozhat problémát!
a kies általi frissítés nem probléma a garancia szempontjából!

(#675) Dexter-2000


Dexter-2000
őstag

Miért van az ha letöltök valamit akkor egy .htm fájlt tölt le amikor nem is az kellene?
Persze Pc vel letölti normálisan ami kell.
+1
Lehet úgy netezni, hogy normális oldalakat hozzon be a telefon ne ilyeneket mint pl. mobile facebook mobile index stb stb...

Szépnapot!

(#676) kali válasza Dexter-2000 (#675) üzenetére


kali
legenda

a gyári böngészővel próbálod?
szinte minden mobilos oldal ad lehetőséget a normál/web nézetes megjelenítésre!

(#677) Dexter-2000 válasza kali (#676) üzenetére


Dexter-2000
őstag

igen a gyárival

Szépnapot!

(#678) Varszegig válasza Dexter-2000 (#677) üzenetére


Varszegig
veterán

Írd be: about:useragent, aztán válaszd a desktopot. Sajnos ezt minden böngészőindításnál újra meg kell csinálni.

(#679) Dexter-2000 válasza Varszegig (#678) üzenetére


Dexter-2000
őstag

köszi ez működik:R

[ Szerkesztve ]

Szépnapot!

(#680) kali válasza Dexter-2000 (#679) üzenetére


kali
legenda

pedig működik!
ja, hogy közben szerkesztettél... :)

[ Szerkesztve ]

(#681) Dexter-2000


Dexter-2000
őstag

azt hogy ne .htm fájt hanem normálisan letöltsem az adott fájt ( coolrom.com nál csinálja ezt nekem ) erre van megoldás?

[ Szerkesztve ]

Szépnapot!

(#682) dipeti válasza Dexter-2000 (#681) üzenetére


dipeti
senior tag

Próbáld meg opera mobile-lal. Én is azzal szoktam letölteni fájlokat.

Some say I'm condescending. That means I talk down to people.

(#683) Dexter-2000 válasza dipeti (#682) üzenetére


Dexter-2000
őstag

köszi, a dolphin böngészőt néztem meg és azzal jó
kár, hogy a gyári böngésző nem annyira "nyitott" mint a többi

Szépnapot!

(#684) kepler8


kepler8
csendes tag

Ki lehet valahogy kapcsolni, hogy az aksi feltöltése után ne csipogjon?

(#685) kacsuszka


kacsuszka
aktív tag

hogy kell azt beállítani hogy face-ről töltse le a kapcsoaltoktat KÉPPEL együtt...mert letöltötte csak a képeket nem? :/

(#686) NomAd_82


NomAd_82
aktív tag

SZiasztok!

Na feltöltöttem két képet.
Az Egyik:http://kephost.hu/share-0B69_4EF89FF0.html
A másik:http://kephost.hu/share-DAF7_4EF89FF0.html

Szerintetek ez a normális???
Az első képet még a színváltozás előtt sikerült elkapni abban az 5-6 másodpercben ameddig nem veszít színt az optika...

(#687) Varszegig válasza kepler8 (#684) üzenetére


Varszegig
veterán

nem lehet, ezt a zseniális feature-t az S2-ben vezették be. Ott már van rá megoldás (jkay), de W-re ez nem fog menni, és tartok tőle nem lesz rá jkay.

(#688) Rotate válasza Varszegig (#687) üzenetére


Rotate
veterán

és ha ki lenne keresve a megfelelő file, mit tudom én, csipogás.ogg és le lenne cserélve, egy ugyanolyan nevű csipogás.ogg file-ra, ami annyiban térne el, hogy nem tartalmaz hangot... ergo lejátszaná, csak éppen egy büdös hang nem jönne ki...

elvileg root-al megoldható... de nem tudom melyik a szükséges file, és hogy hol található...

(#689) Arween válasza NomAd_82 (#686) üzenetére


Arween
senior tag

Jó lett volna ha ugyan azt a képet lövöd le addig amíg működik,meg utána is.De szerintem az otthoni,tényleg elég gyenge...

(#690) NomAd_82


NomAd_82
aktív tag

Akkor jól gondolom, hogy f.o.s. Szerintetek ha visszaállítok mindent alapra az segít? Vagy lehet holnap elcsattanok egy saturn-ba és a kiállított telóval meg az enyémmel is lövök egyet...Na ott kiderül.

(#691) Arween válasza NomAd_82 (#690) üzenetére


Arween
senior tag

lőttem itthon én is egyet,beltérben sok lámpánál nekem is ilyen:
http://kepfeltoltes.hu/111226/20111226_192244_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

(#692) Wa2x_ válasza Arween (#691) üzenetére


Wa2x_
veterán

Neee már.. :F ez meglepően sz*r..

[ Szerkesztve ]

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#693) kepler8 válasza Arween (#691) üzenetére


kepler8
csendes tag

hülye kérdés, tudom, de levettétek a fóliát a lencse elől? illetve egy másik kérdés: nincs beállítva véletlenül valamilyen fényképezési mód, pl tájkép, vagy ilyesmi?

(#694) Valzor


Valzor
aktív tag

Sziasztok!
Sajnos továbbra se oldódott meg a problémám, random újraindulgat a teló, úgy hogy holnap meglátogatom a boltot ahol vettem és becseréltetem :/ pedig mindent bevetettem.

Lenovo ThinkPad E14 G5 | Samsung Galaxy Tab S7 FE 5G | Samsung Galaxy S10 | Garmin Vivoactive 4

(#695) BrTH


BrTH
tag

Érdeklődnék, hogy ehhez a készülékhez milyen fóliát tudnátok ajánlani? Amit erre szabtak és nem univerzális. Linket kérnék hozzá.

Köszönöm

By BrTH

(#696) NomAd_82


NomAd_82
aktív tag

Minden fóliát levettem és a beállításokon sem változtattam, minden alap... ahogyan alapból volt beállítva a telón. Ez van...

(#697) hajbel válasza NomAd_82 (#696) üzenetére


hajbel
addikt

Nekem úgy tűnik, mintha bemozdult volna a második kép, és/vagy nem lett volna fókuszálva...

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#698) Rotate válasza BrTH (#695) üzenetére


Rotate
veterán

én most ezt rendeltem meg:

[link]

(#699) dipeti válasza Valzor (#694) üzenetére


dipeti
senior tag

Írd már meg mit szóltak hozzá, kérlek!

Some say I'm condescending. That means I talk down to people.

(#700) Dexter-2000


Dexter-2000
őstag

elméletileg itt le lehet blokkolni az összes hirdetést Adfree nélkül. Vagy ehhez megint rootolt telefon kellene mert akkor borul az egész:)

Viszont az utolsó lépést nem teljesen értem
hogy is van az?

Szépnapot!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.