Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:20:35

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy W – racionális döntés
i8150
[olvasd el az összefoglalót!]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1) Blyan


Blyan
félisten

Hazzászólás előtt olvasd el az összefoglalót!

Magyar nyelvű kézikönyv

Mobilaréna teszt, adatok

XDA Topik

[ Módosította: 7 ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#2) feliks válasza Blyan (#1) üzenetére


feliks
senior tag

A durva az, hogy az arctol is kikapott (sima, nem s)
Am jó vásár ez, a 3,7'' szerintem is ideálisabb mint a 4.

[Be Happy]

(#3) Rotate


Rotate
veterán

miért venne valaki pont ilyet? nem túl nagy, nem túl drága, és 1,4 Ghz proci van benne... nincs Samsung mániám, S2 előtt az életben nem volt Samsungom, ha egy SE vagy egy HTC vagy bármi lenne hasonló paraméterekkel/árral, ugyanúgy azt mondanám, hogy ez egy jó ötlet... egy női kézben, vagy egy kisebb kézben/zsebben igenis számít az a 0,3"...

amikor kijön egy HTC ugyanennyiért, és msm7227 van benne, valahogy mindig látjátok az értelmét...

(#4) goro1000


goro1000
aktív tag

Rátettem a psx emulátort és a tekken 3 60-70fps. azé nem gyenge teló ez.

(#5) Blyan válasza goro1000 (#4) üzenetére


Blyan
félisten

Nem a hw gyenge, hanem az alapvető optimalizáció rajta.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#6) Rizzo


Rizzo
aktív tag

Vodafone nem tervezi a bevezetését?

Clear Eyes, Full Heart, Can't Lose!

(#7) Rotate válasza Blyan (#5) üzenetére


Rotate
veterán

viszont ha megnézed, csak a Quadrant szar... Antutu/Smartbench kb egy szinten van az arc S-el, ami szinte ugyanaz a hardver...

(#8) samu74 válasza feliks (#2) üzenetére


samu74
addikt

Pontosan.Anno ezért vettem 3,7-es telót,+ a hardver is kellően erős.
Ám,ez a widget átméretezés tök jó,de a tördelés az viszont Tènyleg béna...

[ Szerkesztve ]

-----------

(#9) Blyan válasza Rotate (#7) üzenetére


Blyan
félisten

Megkavart valaki azzal, hogy az Arc S helyett a sima Arc erdménye van ott.

Végülis igen.
Kb ekkora különbség van a Razr és a SII között. Nem vészes.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#10) Goose-T válasza Rotate (#7) üzenetére


Goose-T
veterán

A Quadrant Standard össze-vissza mér, telefonon belül hatalmas szórásokat tud produkálni, csak a Pro változat eredményeire lenne érdemes hagyatkozni. Egyébként meg már sikerült rootolni a készüléket, szóval már csak idő kérdése a custom ROM, amivel nyilván gyorsabb lesz. Szerintem nagyon népszerű teló lesz, egyedül a Motorola Defy+ tudja megszorongatni, ami hardveres téren talán jobb is: bár a procija alacsonyabb órajelű, cserébe viszont nem fos Qualcomm, hanem TI OMAP CPU + PowerVR grafika.

Szerk.: megnéztem, annyira mégsem jók a Defy+ eredményei.

[ Szerkesztve ]

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#11) mkRoland


mkRoland
senior tag

Dizájnra ez a második Samsung Galaxy-telefon, ami tetszik. Az első helyen nálam még mindig a Mini tanyázik, de ha még 10 percig nézegetem a képeket, akkor lehet, hogy trónfosztás lesz.
Egyelőre meg vagyok elégedve a 2 Telenor OneTouch + 1 Huawei Ideos S7 slim androidos cuccaimmal, de ez a Samsung felkeltette az érdeklődésemet, kíváncsian várok egy esetleges ICS-frissítéssel kapcsolatos hivatalos hozzáállást (nem hinném, hogy kevés a hardver, mert a Nexus S-re is bejelentették)!

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#12) dokee78


dokee78
félisten

Az első Galaxy ami tetszik.
3,7 inch bőven elég és 1,4GHz. :Y

Nem Gorilla Glass?
Akkor ez itt mi?

mkRoland A Mini tetszik? :F Szerintem az a legcsúnyább Galaxy.
A 2 telenort tudatni kell mindenkivel :K Nagy vagányság 2 egyforma mobil. :O

[ Szerkesztve ]

(#13) NoMagix


NoMagix
addikt

Ez teljesen jó lenne!
Igen is számít az a pici méreteltérés, az SGS-ek is nagyok szerintem, a Skate pedig borzasztóan nagy volt az én kezemben, pedig nincs kis kezem!

(#14) hemaka


hemaka
nagyúr

Nem rossz mobil, csak eléggé szürke. Bár ennyi pénzért ne várjunk nagy extrákat.

(#15) #19708160


#19708160
törölt tag

nem rossz teló,sajna vodánál nincsen.

(#16) feliks válasza samu74 (#8) üzenetére


feliks
senior tag

Én mindig olyat szoktam venni telefonok közül, ami akkor topkategória, hogy sokáig ne legyen vele bajom, és jó support legyen hozzá.. Igy lett sgs2. Az igazat megvallva ami jo lett volna nekem, az az sgs2, 3.7-3,8''-os kijelzővel, azonos belsővel.

[Be Happy]

(#17) V.T.CS.


V.T.CS.
senior tag

a samsung rendesen lefedte a piacot

(#18) aggleány válasza feliks (#16) üzenetére


aggleány
addikt

Akkor már ketten szeretnénk olyat. Nem írunk Samuéknak, hogy gyártsák le nekünk? :DDD

(#19) dz1989


dz1989
senior tag

Szerintem valami különleges dolgokat bele tehettek volna.
Ebböl is látszik hogy más gyártók stilusosab telókat gyártanak(NOKIA, BlackBerry, Apple, SE ).
A legjobb letvolna a Wave-t SII hadverrel negcsinálni max 3,8 colon. Amúgy Boggal egyet értek.

Háromcsillag Galaktikus Jegyze 9 = Samsung Galaxy Note 9. . . "Gondolkodni nehéz, ezért leginkább ítélkezünk." Carl Gustav Jung

(#20) rep3at


rep3at
őstag

Egész kiegyensúlyozott szolgáltatáskínálatú modell, ha hasonló áron lesz a többi szolgáltatónál is akkor valószínűleg nagyon népszerű lesz.

Forward thinking. كرر

(#21) sif85


sif85
tag

Kezd FILA táska fílingem lenni a Samuval. Szinte minden készülékük halál egyforma és minden családban van legalább egy-kettő. Persze biztosan az én hibám, hogy szeretek kicsit egyedibb lenni.

Ryzen 5 5600, 2x8 Gb DDR4-3200MHz Fury Beast RAM, Asrock B550M Pro Gigabyte 2080 SUPER Xiaomi Mi 11 Lite 5G

(#22) Rotate válasza sif85 (#21) üzenetére


Rotate
veterán

fura dolog egyediségről beszélni bármilyen tömeggyártott terméknél... szvsz amiből egy darabnál többet gyártanak, már nem egyedi... :D

(#23) sif85 válasza Rotate (#22) üzenetére


sif85
tag

Arra céloztam, hogy "mennyi jön szembe" az utcán, vagy bárhol, ahol mozog az ember.

Ryzen 5 5600, 2x8 Gb DDR4-3200MHz Fury Beast RAM, Asrock B550M Pro Gigabyte 2080 SUPER Xiaomi Mi 11 Lite 5G

(#24) Rotate válasza sif85 (#23) üzenetére


Rotate
veterán

de ha belegondolsz, hogy ha valami alapvetően jó (tehát te jól jársz vele), és alapvetően nem drága (tehát te jól jársz vele), azzal más is így van... természetes, hogy mindenki olyat vesz ami jó is és olcsó is :) tény, hogy van akit ez zavar, de addig amíg nekem megéri, engem nem zavarna :)

kezdek fanboynak tűnni :D (nem vagyok az)

(#25) Napfénysüti

Nem rossz készülék és egész kellemes az ára. Szerintem nem gáz hogy csináltak egy ilyen kisebb 3,7-es készüléket is mert sokaknak a 4-es már túl nagy.

Més que un club!

(#26) sif85 válasza Rotate (#24) üzenetére


sif85
tag

A Fila táskások is úgy gondolták, hogy elképesztően jól jár mindenki, és vicc tárgyává váltak. Nekem meg ettől áll fel a szőr a hátamon, ha mindenkinek olyan van, mint nekem. Természetesen véletlenül sem ellened, vagy bármely Samsung user ellen szeretnék beszélni, és belemenni egy végtelenségig tartó vitába. Mivel úgy gondolom mindenki elfogult valamennyire, és saját döntését próbálja igazolni.

Arról nem is beszélve, hogy részemről sem lenne szép dolog egy Samsung fórumban trollkodni, és magyarázni, hogy ez milyen szar (ami nem igaz, csak sztem van jobb :-) ár/érték arányban is), szóval részemről a téma lezárva.

Ryzen 5 5600, 2x8 Gb DDR4-3200MHz Fury Beast RAM, Asrock B550M Pro Gigabyte 2080 SUPER Xiaomi Mi 11 Lite 5G

(#27) Rotate válasza sif85 (#26) üzenetére


Rotate
veterán

komolyan nem gondolhatod komolyan, hogy egy pár ezer forintos Fila táska (ami főleg azért vicces mert messziről látszik, hogy rajtad van), egy kategória egy 75000Ft-os telefonnal :)

mindenki nem engedhet meg magának ilyen telefont, akármennyire is jó vétel... és még ha minden második embernek ez is lenne, nem lenne annyira gáz mint a Fila táska, mert nem az oldaladra biggyesztve hordod 30x30 centis Samsung logoval :)

(#28) Dunbar


Dunbar
senior tag

Ace utódjának rendben van szerintem.

Fila táskát meg hagyjuk, szerintem szemétség az egész trollkodás. Nem mindenki engedhet meg magának drága cuccokat, de jó nevet-minőséget jó áron láttak, nem csoda, hogy vitték. Szóval nem egy divattermék volt (mint pl. egy Converse tornacsuka 15k-ért :U )

[ Szerkesztve ]

(#29) Goose-T válasza sif85 (#26) üzenetére


Goose-T
veterán

Aki nevet a Fila táskásokon, az csak magát minősíti szerintem. :U Most komolyan, mi olyan marha vicces rajta? Hogy sokan olyat vettek, mert olcsón jót kaptak? (Nem, nekem nincs Fila táskám.)

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#30) Joe bácsi válasza aggleány (#18) üzenetére


Joe bácsi
őstag

Csatlakozom én is hozzátok. :DD
Jó lenne, csak a hátlap béna, nem gorilla a kijelző és nem amoled. Az utóbbi lehet nem gáz, mert legalább nem ég be.
De szerintem tök vállalható teló. Kellemes ár és méret. Az SGS 2 baromi nagy. Farmerben hordást el lehet felejteni! Pl. discoba kétlem, h. bármelyik SGS 2 tulaj viszi a telóját, mivel nem fér el a zsebben. Akkor meg minek akkora teló?! :F
Érdekes, h. ájfos kijelző méretére nem szól senki egy rossz szót sem. Pl. nekem volt ájfos és a méret, a vastagságot leszámítva pont jó volt.

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#31) Sly0007


Sly0007
tag

Erről a telóról is a minap hallott vicc ugrik be:

- Hány samsung designer kell egy új telefon megtervezéséhez?

-2. Egy aki megfog egy iphone-t egy papíron, meg egy másik aki körberajzolja.

(#32) Rotate válasza Joe bácsi (#30) üzenetére


Rotate
veterán

nekem simán elfér a zsebemben az SGS2 :D mondjuk elég nagy nadrágot hordok :D viszont barátnőmnek már nem fér el egy ekkora telefon sem a kezében, sem a zsebében...

emiatt is veszünk neki SGW-t, az Arc helyett, mivel az már nem fér el a zsebében... (Neo-t már nem gyártják, Neo V-nek meg fos a kamerája, HTC-k meg drágák) nem mellesleg az SGW olcsóbb is, és van előlapi kamera, ami azért egy nőnek jól tud jönni (hajat igazítani - TRUE STORY :D )... jól van Skype-ra is jó :D

[ Szerkesztve ]

(#33) Napfénysüti válasza Goose-T (#29) üzenetére

Sorry az offért de teljesen egyetértek. Szánalmas szerintem vagy talán irigyek? :U

Més que un club!

(#34) Joe bácsi válasza Napfénysüti (#33) üzenetére


Joe bácsi
őstag

Ez nagyon off és nem is kívánom tovább ragozni, DE a baromi kedvező fila táskák 2000 Ft-tal kerültek többe bármelyik sport boltban, mint a tecsóban sok-sok bélyeggel együtt! Kereskedelmben vok egy jó ideje és tudom mi a dörgés! Egy átverés volt az egész tecsós "akció"!

Off vége! Pont!!!

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#35) eXodia


eXodia
aktív tag

Sziasztok!

Ezt a telót össze tudom úgy szinkronizálni Samsung 2011-es smart tv-vel, hogy a qwerty billentyűzettel tudjak gépelni a tv böngészőjében?

''nincs ez elb@szva, csak máshoz lesz jó''

(#36) Blyan válasza Joe bácsi (#34) üzenetére


Blyan
félisten

Ez oké, és derék dolog ilyen jártasnak lenni, de ez még nem indokolja, hogy röhögjünk azokon, akiknek tescos Fila táskájuk van.

Valóban átbaszás, de a Tesco szempontjából működik, a jónép meg úgyis elvásárolja a Tescoban ugyanazt a pénzt - ha van Fila táska, Tefal serpenyő, kutyfüle, lótúró, ha nincs.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#37) Joe bácsi válasza Rotate (#32) üzenetére


Joe bácsi
őstag

Az én 65 kg-os súlyomhoz nem társul nagy farmer. :DD

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#38) Moleman válasza Goose-T (#10) üzenetére


Moleman
addikt

Tényleg jobb a TI OMAP + PowerVR kombó, mint a 8255(T) + Adreno 205? A tesztekben erősebbek a Qualcommok, épp ezért bizonytalanodtam el a Defy+-t illetően. Egy U8860, Desire S, vagy akár ez a Galaxy W erősebb papíron. Bár Samsung semmiképp nem kéne.

(#39) Rotate válasza Moleman (#38) üzenetére


Rotate
veterán

support szempontjából a Motorola sem az év döntése... :S

(#40) JanFe


JanFe
aktív tag

Nem egy rossz keszulek, de lehetne egy kicsit egyedibb...

"There is nothing permanent except change"

(#41) mark77


mark77
tag

Variáció egy témára. Itt - ott pofozgatva.
Kies air, szimpatikus megoldás más gyártó is átvehetné.Tudomásom szerint a többieknek ilyen lehetőség nincs.

Cannibal Corpse

(#42) mark77 válasza mark77 (#41) üzenetére


mark77
tag

A Kies hasonló, mint a Nokiáknál az Ovi Suite....

Cannibal Corpse

(#43) Robertoq válasza dokee78 (#12) üzenetére


Robertoq
őstag

A Galaxy Nexus sem Gorilla Glass, mégis bírja:
http://www.youtube.com/watch?v=uyLC61JxsJQ

(#44) Moleman válasza mark77 (#42) üzenetére


Moleman
addikt

Azért ez nem feltétlen előny.
Én pont ezért nem vagyok hajlandó se Samsungot, se Nokiát, se Apple-t venni. Ha a telefont rádugom a gépre, működjön pendrájvként, mindenféle hülyeség nélkül.

(#45) robert83 válasza Moleman (#44) üzenetére


robert83
csendes tag

samsung müködik pendriveként.

(#46) Blyan válasza Robertoq (#43) üzenetére


Blyan
félisten

Én az ilyentől mindig hidegrázás kapok. :N

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#47) Rotate válasza Moleman (#44) üzenetére


Rotate
veterán

ebből Samsung/Nokia (legalábbis az 5800 tudta) is képes erre... nem muszáj Kies-t használni... a Kies air-hez pedig nem kell semmit telepíteni, elég egy közös WiFi hálózat, telefonon elindítod az Kies air-t, gépen bepötyögöd az IP címet amit kiír, telefonon nyomsz egy okét, és már el is éred a gépről a fájljaidat/telefonkönyv/sms-ek stb... telepítés és kábel nélkül... azért ez nem hátrány...

(#48) Cathulhu válasza Rotate (#7) üzenetére


Cathulhu
addikt

S2-re van olyan kernel, ami quadranttal majd 6000 pont, holott a telo allitolag nem gyorsabb mint masik kernellel. Itt a qudrant teljesen hiteltelenne valt a szememben. (meg ugye tobb futas, jobb eredmeny....) szoval lassan mar nem is hasznalnam hivatalaos tesztekben

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#49) Rotate válasza Cathulhu (#48) üzenetére


Rotate
veterán

egy időben érdekes volt, de már nem is foglalkozok benchmark eredményekkel, esetleg böngésző benchmark, az releváns valamennyire...

az számít, hogy bármilyen élethelyzetben gyors legyen...

(#50) Blyan válasza Rotate (#49) üzenetére


Blyan
félisten

Sunspider, Browsermark, Linpack. Engem max ezek érdekelnek, de ezek is csalókák.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.