Hirdetés

2024. május 18., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#901) Rivaul válasza Sanctus (#900) üzenetére


Rivaul
addikt

És ér is valamit? Próbáltad? ha módosítasz bármit a systemben akkor nem billen a knox? Elég drága játék ha valamelyik nem igaz. Ha ezeken átmegy akkor érdekel a dolog és megoszthatnád a forrást :K

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#902) Sanctus válasza Rivaul (#901) üzenetére


Sanctus
aktív tag

Ma rootoltam (muszájból) az s4 minimet, mert 5.-én elviszi az új gazdája, és kérte, hogy rakjam rendbe.
Megtettem. Azon sem módosított semmit. (ugyan ezen az elven működött)
Auto root, nem billenti a számlálót. Odinnal feldobható. De csakis és kizárólag az G800FXXU1ANJ2-es rommal oldható meg billentés nélkül.
Itt olvashatsz róla, meg itt is -magyarul ugyanezt. :)
Drága? :D Ugyan már. Akkor drága, ha billen a számláló, és gariztatni kellene. De rossz nyelvek azt beszélik, hogy szinte soha nem nézik a knoxot a szervizben.

[ Szerkesztve ]

Honor M5Pro

(#903) Sanctus válasza Rivaul (#901) üzenetére


Sanctus
aktív tag

A magyar oldalon az alatta lévő hsz-ekben leírt okoskodásokat nem szabad figyelembe venni, mert jókora f.szságokat hord össze. Az egyik szava üti a másikat, mint pl a "fejlesztői romok ugrasztják a számlálót"... :F
"Az első indításnál telepíteni kell az SU-t, és törölni kell a knox apk-kat... Ellenkező esetben ugrik a számláló".:)
Ez is f.szság. Hiszen az első indításnál szeretnéd telepíteni az SU-t, nem? :D
Akkor ugrik, ha babrálás éri a rendszert.
Én meg már gyakorlatból tudom (ahogy te is), hogy egy sima rom csere nem bántja a knoxot. :P

[ Szerkesztve ]

Honor M5Pro

(#904) bazsee83


bazsee83
tag

Egy olyan kérdésem lenne hogy ez alapján feltettem a romot és nem tudok MMS-t küldeni. Minden beállítást megnéztem a T-mobil oldalán és mégsem megy. Mit kell még beállítani?

(#905) Rivaul válasza bazsee83 (#904) üzenetére


Rivaul
addikt

Az itt lévő kisasszonyt Sunfleurt keresd meg mert ő is ezzel bajlódott nem régiben. Ha talált megoldást biztos szívesen segít :K


Sanctus

Értem. Az ilyen "csak ezzel működik" dolgokat én kihagyom még mert nálam tuti galiba lenne. Tegnap este karácsonykor 5 méter széles kertvárosi utcába a parkoló kocsimba hajtottak... Szóval nem vagyok a szerencsés fajta :N Jó hogy halad valamilyen irányba már ez a knox mizéria de én még várok vele egy kicsit. Thx az infókat!

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#906) dz1989 válasza gcsikos (#895) üzenetére


dz1989
senior tag

Köszi szépen nézem máris. :) :R

[ Szerkesztve ]

Háromcsillag Galaktikus Jegyze 9 = Samsung Galaxy Note 9. . . "Gondolkodni nehéz, ezért leginkább ítélkezünk." Carl Gustav Jung

(#907) Sanctus válasza Rivaul (#905) üzenetére


Sanctus
aktív tag

Megértelek! :)
Nekem a root igazából szükségtelen. Az S4-eken is így indult. Először csak egy rom volt rootolható, aztán jött a többi. :)
Nem véletlenül írtam oda, hogy azzal az egy rommal működik...! Én így billentettem a knoxot az s4 minin, hogy benéztem a romot (bár már aktualitását vesztette, mert már nem garis) ;)

Honor M5Pro

(#908) ferero


ferero
tag

sikerült kilőnöm az aktív alkalmazások nevű appot. életre kelteni viszont nem tudom. próbáltam a gyári vissza állítást is, sikertelenül. nem mintha nagyon hiányozna, de kíváncsiságból kérdezem, hogy lehet életet lehelni belé?

"Taurus"

(#909) Rivaul válasza ferero (#908) üzenetére


Rivaul
addikt

Letiltottad? Mert akkor a beállítások/alkalmazáskezelő/jobbra 4-et lapozol és ott vannak a tiltott programok. Megkeresed és újra engedélyezed.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#910) ferero válasza Rivaul (#909) üzenetére


ferero
tag

nincs közötte, már néztem. tuti nem megy, mert nincs a futó progik listájában sem.se tiltani nem tudom, se engedélyezni. mintha hibernálva lenne.

"Taurus"

(#911) Rivaul válasza ferero (#910) üzenetére


Rivaul
addikt

Most néztem hogy azt nem tudod tiltani max kényszer leállítani. Ott ahol írtam az előbb csak egy lappal előrébb az "összes" menüpontba látnod kell. Elől van. Amúgy a bal alsó alkalmazásváltót ha megnyomod a telón akkor a bal alsó ikon (szeletelt sajtguriga :D) el kell hogy indítsa újra a programot.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#912) ferero válasza Rivaul (#911) üzenetére


ferero
tag

thx, megvan :)

hogy tudom kirakni? emlékszem, mieött "hibernáltam" volna kint volt a kijelzőn.

[ Szerkesztve ]

"Taurus"

(#913) Rivaul válasza ferero (#912) üzenetére


Rivaul
addikt

Szívesen :) A widgetek között az első oldalon van. Onnan ki tudod rakni.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#914) bazsee83


bazsee83
tag

Sziasztok, gyári romokat honnan lehet leszedni?

(#915) zjuhasz válasza bazsee83 (#914) üzenetére


zjuhasz
aktív tag

[link]

Az elmélet és a gyakorlat között elméletileg nincs különbség. Gyakorlatilag van.

(#916) Rivaul válasza bazsee83 (#914) üzenetére


Rivaul
addikt

Ahonnan a kolléga felettem linkelte. A firmwares címszó alatt keresd a telefonnak megfelelőt. Van 3 féle így jól nézd meg. Ha G800F van neked is akkor pár hsz-el feljebb (894-es) írtam a legfrissebb jóval gyorsabb beszerzőhelyéről.

[ Szerkesztve ]

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#917) cstom


cstom
aktív tag

Sziasztok! Ma délelőtt több boltban sem sikerült vásárolnom Sony Z3C-t, és most a neten nézelődve megtaláltam ezt a készüléket. Szimpatikus, hogy jóval olcsóbban meg tudnám venni mint a Sony-t, és ez is "kompakt" méretű. Sokat netezek telefonról és fontos, hogy legalább egy napot kibírjon 1-2 óra mobilnet, illetve kb fél óra telefonálás mellett. (Többek között ezért adtam el az Iphone-om, mert sokszor 15.00-ra lemerült, valamint kicsi volt már a 4".) Ez a készülék tudná-e ezt, sebességben mennyire gördülékeny, továbbá a hívás minősége milyen? (A legjobb hívás minőségű készülékeim eddig az Iphone-ok voltak, illetve a Lumia, a SGS4 számomra ilyen téren nagy csalódás volt.)
Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#918) Rivaul válasza cstom (#917) üzenetére


Rivaul
addikt

Ez a telefon elképesztő! üzemidőket tud. 1-2 oldalt olvass vissza és láthatod magad is. Sebességre is rezzenésmentes így nem okoz csalódást. Nekem i4s-em volt előtte meg egy lumiám, és semmibe nem tartom ezt kevesebbnek, sőt.

[ Szerkesztve ]

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#919) cstom válasza Rivaul (#918) üzenetére


cstom
aktív tag

Köszi, a hangszóró minősége milyen? Látom volt I4s-ed, annak is kitűnő volt számomra a beszédhangja, ahhoz képes szerinted?

[ Szerkesztve ]

(#920) Rivaul válasza cstom (#919) üzenetére


Rivaul
addikt

Nagyon tiszta és érthető. Folyamatosan alkalmazkodik a legjobb hálózathoz. Viszont ha megveszed akkor a gyári rom-ot le kell cserélni. Ez 5 perces művelet és nagyon egyszerű. Teljesen tiszta gyári lesz a telefon csak az első szoft amivel adják az kicsit bugos de utána már nem.

[ Szerkesztve ]

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#921) cstom válasza Rivaul (#920) üzenetére


cstom
aktív tag

Ha lecserélem a ROM-ot, a gari nem ugrik?

(#922) Rivaul válasza cstom (#921) üzenetére


Rivaul
addikt

Nem mert gyári romot kell felrakni ami a samu sajátja így teljesen garanciális marad. Mi szinte mind ugyan azt használjuk és androidhoz képest nagyon megbízható a készülék. Nem mellesleg 2 év gari van ezekre így senki nem akarná ezt kockáztatni.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#923) cstom válasza Rivaul (#922) üzenetére


cstom
aktív tag

A kiszemelt, egy használt UPC-nél vásárolt, gyári független teló lenne 75-ért, majdnem 2 év garival. Elviekben ezt nem tiltják le UPC-ék, mert egyösszegben lehet csak megvásárolni .

(#924) Rivaul válasza cstom (#923) üzenetére


Rivaul
addikt

Ennyiért itt is volt vadonat új bontatlan t-s dominós, nézz körül sztem. Ha a upc-set választod akkor kapcsold ki a telót és újra be úgy hogy a hangFEL+home+power gombot nyomod. Ott a knox felirat mellett 0x0 kell hogy legyen. Ha 0x1-et találsz akkor nincs gari a telón arra figyelj.

[ Szerkesztve ]

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#925) cstom válasza Rivaul (#924) üzenetére


cstom
aktív tag

Köszönöm szépen a jó tanácsot, ezt nem tudtam! :R Egyébként anno az S2, S4-emre volt prémium gari, erre is van?

(#926) Rivaul válasza cstom (#925) üzenetére


Rivaul
addikt

:K

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#927) csabiks válasza cstom (#925) üzenetére


csabiks
senior tag

Erre is az van, csak regisztrálni kell a terméket a samsung weboldalán!

"The loudest one in the room is the weakest one in the room."

(#928) cstom válasza csabiks (#927) üzenetére


cstom
aktív tag

Köszi szépen, de vettem egy Sony Z1C-t. Meglátjuk.

(#929) Rivaul válasza cstom (#928) üzenetére


Rivaul
addikt

használd egészséggel. Remélem elégedett leszel azzal is :K

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#930) Zoló1981


Zoló1981
tag

Hát ez érthetetlen ! Bár nincs benne FM rádió alkalmazás, de a modul benne van, csak kell hozzá találni egy kompatibilis alkalmazást a netről... :K

Zoló, a segédM. - Samsung Galaxy S7 | acer aspire E15 | LG 32LA620S | LG 55UH850V | LG G2 mini (D620r)

(#931) zjuhasz válasza Zoló1981 (#930) üzenetére


zjuhasz
aktív tag

Szólj, ha sikerül.
Akkor törlöm a favoritok közül az online rádió linkjét. 😃

Az elmélet és a gyakorlat között elméletileg nincs különbség. Gyakorlatilag van.

(#932) pixelblondie


pixelblondie
aktív tag

Szervusztok drágáim.
Mi a (hó)helyzet?:D

as good as it gets

(#933) #33253120 válasza Zoló1981 (#930) üzenetére


#33253120
törölt tag

Anno a galaxy spica is így indult. Ott is tudta a chip, de az antenna lába a semmiben lógott. Nem volt kivezetve. Ha sikerült is megpatchelni akkor is csak sistergett...

(#934) Rivaul válasza pixelblondie (#932) üzenetére


Rivaul
addikt

Már azt hittük el vitt a télapó. :))

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#935) #33253120 válasza Rivaul (#934) üzenetére


#33253120
törölt tag

Nincs olyan szerencsénk. ;]

[ Szerkesztve ]

(#936) Rivaul válasza #33253120 (#935) üzenetére


Rivaul
addikt

;]

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#937) Rivaul


Rivaul
addikt

Most "találtam/ajánlották" meg a fejlesztői lehetőségeket a telefonba. Menü/beállítások/eszköz névjegye és ott addig kell bökdösni az alulról a második "Build száma" sort amíg nem engedélyezi a fejlesztői menüt. Utána a menü/beállításokba alul már külön buborékot kap a fejlesztői menü és benne az összes opciója. Nekem az usb hibakeresés miatt kellett.

[ Szerkesztve ]

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#938) pixelblondie válasza #33253120 (#935) üzenetére


pixelblondie
aktív tag

Visszafütyülöm, vigyen el, ha már ennyire akarod.:)
Buék.

as good as it gets

(#939) #33253120 válasza Rivaul (#937) üzenetére


#33253120
törölt tag

Én azt használom már régóta más telefonokon... Első dolgom, hogy kilövöm onnan az összes animációt... :)

(#940) #33253120 válasza pixelblondie (#938) üzenetére


#33253120
törölt tag

:Y NEEEE....... :D

(#941) Rivaul válasza #33253120 (#939) üzenetére


Rivaul
addikt

Mivel itt nem volt alapból ezért nem is hiányoltam. De ha már elérhető akkor gondoltam megosztom, hátha kell még valakinek :K

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#942) Sanctus válasza Rivaul (#937) üzenetére


Sanctus
aktív tag

Mindegyik droidban elérhető ugyanezen módon! :)
gyakorlatilag az első dolgom ezt kapcsolni az USB hibakeresés miatt (ugyanis a my explorernek szüksége van rá)
Én az animációkat csak 0,5-re szoktam visszavenni. Így is jóval gyorsabb gép érzetét kelti. :)

Honor M5Pro

(#943) Sanctus válasza pixelblondie (#938) üzenetére


Sanctus
aktív tag

Ammá' azóta jól berúgott valahol -így dolgát végezvén...! :D

Honor M5Pro

(#944) Sanctus válasza Rivaul (#941) üzenetére


Sanctus
aktív tag

No! Azt figyeltem meg, hogy csak időnként melegszik.
Voltam vásárolni, zenéltem egész úton oda-vissza, telefonom is volt pár. Jött két sms is a banktól (szakadna anyjukba a fejük), és felnéztem a fészbúkra. Ja, és lőttem két fényképet, mert az "oelikszre" is fel kell ugorjak hirdetést feladni..
Most pl tökéletes Reggel vettem le a töltőről, 14:30 van, és 97%).
Most figyelgetem mikor fog megint rohamosan merülni (egy éjszaka alatt 20%). Nem-e valamelyik alkalmazás beragad? :U

Honor M5Pro

(#945) #33253120


#33253120
törölt tag

Erős usb otg hiányom lett. [link]
Mikor lesz erre megoldás?

(#946) #33253120 válasza Sanctus (#944) üzenetére


#33253120
törölt tag

Melegszik? Mi a francot futtatsz azon a vason amitől melegedni tud? :)
Én már döglesztettem meg szándékosan, de akkor is akadt, szakadt, eldobta az appokat, újraindult a samsungos felület is, de se nem melegedett, se nem rebootolt...

(#947) Sanctus válasza #33253120 (#946) üzenetére


Sanctus
aktív tag

Még én sem tudom! Egyenlőre figyelek. Tegnap szóvá tettem. Most "megemberelte magát".
Nem "ipari szinten" használom. Én sem értem mi van vele... :U

Honor M5Pro

(#948) Sanctus válasza #33253120 (#945) üzenetére


Sanctus
aktív tag

Nekem már/még a Galaxy S Plus-om sem tudta az OTG-t :(
A Link egyébként "not fund"

Honor M5Pro

(#949) Rivaul válasza Sanctus (#944) üzenetére


Rivaul
addikt

Valami szoftos hiba lesz mert az akku meg aztán mindenkinél kiváló így a 20% éjszaka biztos nem alap hiba. Nekem egy óra widget nem hagyta aludni a telót akkor merült picit gyorsabban de akkor se 20%-ot. A melegedés meg még az alap arénás cikk szerint se jellemző.


T_chris

Fentebb volt róla szó hogy érhető el az otg. Alapból sztem max a lolliba lesz.

[ Szerkesztve ]

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#950) Sanctus


Sanctus
aktív tag

Ti bereggeltétek már?

Samsung Magyarország

Neked is valóra vált az álmod? Samsung készüléket kaptál karácsonyra? Regisztráld a My Samsungon, és mi a készüléked típusától függően meghosszabbítjuk annak garanciáját. http://spr.ly/6180QIga
Sőt, aki december 25. és január 31. között regisztrálja bármely Samsung termékét, részt vesz egy sorsoláson, amelynek keretében egy Galaxy S5-öt talál gazdára!

A garanciakiterjesztésben részt vevő termékeket és a további feltételeket itt találjátok: http://spr.ly/6181QIgx

Honor M5Pro

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.