Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Yeffy válasza bitblueduck (#27) üzenetére


Yeffy
veterán

:DDD

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#52) bostone válasza RockCNC (#48) üzenetére


bostone
addikt

Melyik böngészőhöz viszonyítva?

(#53) RockCNC válasza bostone (#52) üzenetére


RockCNC
senior tag

Másik telefonokhoz!
Olyan mintha viruskereső lenne, pedig nincs.
Gondolkodik, hogy betöltse e az oldalakat vagy sem?
Nett van bőven.

(#54) bostone válasza RockCNC (#53) üzenetére


bostone
addikt

Milyen telefon, melyik böngészőjéhez képest lassú?

(#55) RockCNC válasza bostone (#54) üzenetére


RockCNC
senior tag

S9+ Samsung böngésző kontra S21 FE Samsung böngésző.
Ilyet még nem tapasztaltam.
Bármilyen oldal betöltése qwa lassú!
Mobilnettel és wifivel is, sima és 5G-sel is,
Mindenhogy próbáltam.
Meg kell reklamáljam, 3 napos a teló..

(#56) janeszgol válasza RockCNC (#55) üzenetére


janeszgol
félisten

Ilyet számítógépen is láttam, de ott a vírusvédelem (és böngészővédelem) volt az oka. Utána nézek mi lehet a gond.

[ Szerkesztve ]

Aki csak foxposttal akar küldeni, attól nem fogok vásárolni!

(#60) Navaren


Navaren
aktív tag

Továbbra is tetszik az S21-es dizájn és ez a kamersziget is, de, bár szeretem a pasztelszíneket is, ez a 'takonyszínű' modell viszont szerintem nem szerencsés.

A bennem is megfogalmazódó kérdéseket sokan feltették már, így nem ismétlem meg őket.
MIndesetre tényleg olyan, mintha a telefon mostani rajtja egyfajta biztosíték lenne arra, hogy most is van új csúcs Samu telefon arra az esetre, ha az S22 vagy nem sikerülne jól, sokat késne, vagy egyéb beszállítói parákba ütközne a premiere.

Klassz, hogy már One UI 4-gyel debütált, reméljük ez is egy sokáig használható, golyóállóra reszelt kütyü marad hosszú támogatással.

iBalu // Ordo Ab Chao //

(#61) Ezekiell válasza #72445440 (#43) üzenetére


Ezekiell
veterán

Hát akkor végképp best buy most is :R

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#62) RockCNC válasza janeszgol (#56) üzenetére


RockCNC
senior tag

Itt egy videó a böngésző lassú betöltési problémáról.
Chrom és Brave-vel is ugyanez a lassúság tapasztalható.
Jobbra S9+ balra S21 FE
(elnézést a politikai oldalakról)

(#63) jksx


jksx
senior tag

Nem értem ezt a szín mizériát egyeseknél, mivel úgyis tokba lesz téve, akkor meg nem mindegy, hogy milyen színű?
A Samu mindig eljátssza a bődületes nyitóárat, kell egy fél év és szépen beesik majd az ára.

(#64) gattolino


gattolino
senior tag

Samsungnál egyre nagyobb gondok vannak, hogyha ezt akarták hiánypótlónak... :W

Vivo X90 Pro Plus

(#65) Cattle_Decap


Cattle_Decap
tag

300-350€ környéken lenne értelme.

(#66) MrBazsi válasza gattolino (#64) üzenetére


MrBazsi
senior tag

Nalam egy FE úgy nézne ki h a mindenkori S széria csúcs hardver, plussz nem péklapát méret, értesítési led, jack... ebből kb sose lessz semmi.

(#67) TODI1111 válasza Donki Hóte (#49) üzenetére


TODI1111
addikt

Ezt a samsung már cáfolta. [link]

(#68) k-adi


k-adi
nagyúr

Végezetül a márkatámogatói sértődések elkerülése végett illene a Fan Edition nevet végre elengedni – tudok egy frappánsabbat erre a mobilra: Galaxy S21 Late.

Hát ez qva jó volt! :C

(#69) leslien válasza TODI1111 (#67) üzenetére


leslien
nagyúr

“a processzor gyártásával és teljesítményével nincsenek problémák.”

remélhetőleg nem gyanútlan (ismét)csapást mérnek majd ránk.. mert ha minden ok lenne, akkor fényezés még csapból az folyna...

pont ezért mondom, h S21 FE 8/256 idén sláger lesz...

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#70) 5w40


5w40
kezdő

EPIC, hogy a Szeher ut 67-be szoktam negyed evente kiszallitani.

Bármilyen kérdésre, amelyeket felteszünk magunknak az életben, az összes választ megtaláljuk, ha mélyen magunkba nézünk.

(#71) HThomas válasza panav3 (#28) üzenetére


HThomas
senior tag
LOGOUT blog

Ha lemented a képeket és ennyivel megvagy, akkor nyilván az egész kérdés fel sem merül...
Vagy vihetsz magaddal egy pendrive-ot is ennyi erővel. És van felhős backup is, bár vidéken itt-ott azért szívás tud lenni ha lassú a net, szóval ez sem teljes értékű opció.
Itt inkább a gyártók mentalitásáról volt szó, kerülő megoldás mindig van, a kérdés, hogy mennyit szív vele a user pusztán azért, mert a gyártók spórolnak az alkatrészeken. Lásd jack...

(#72) Somatom válasza t72killer (#8) üzenetére


Somatom
veterán

Ezt nem igazán értem. A drón megcsinálja a képeket, aztán a kártyáját belerakod a telóba? Sztem nagyon macerás. Én biztos, hogy kártyaolvasót használnék OTG -n.

Ami a média mentést illeti, azt símán lehet automatizálni. A telóm naponta 02:00 -kor leellenőrzi, hogy roamingban vagyok-e és ha nem, akkor az új tartalmat feltolja Gdrive -ba, amivel meg az otthoni NAS -om szinkronizál. Lehetne közvetlenül a NAS -ra is, de nekem ez szimpibb volt.

Ami a fülest illeti, régebben én is ragaszkodtam a jack -hez, de már teljesen leszoktam róla. Legalább annyi hátránya is van. Port sérülés, kábel a rengetegben, stb. Teljesen áttértem kékfogra (Huawei freelace pro). Nincs kábel, nincs adapter, egy napot full használattal is kibír, töltéshez ugyanúgy USB port kell neki, mint a telónak, de akár a telóról is tölthető.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#73) t72killer válasza Somatom (#72) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Opciók-opciók. Az is lehet, hogy a kártyáról egy OTG-n csatlakoztatott kövér pendrive-ra megy az adat, bármi elképzelhető, ha nomád igényei vannak az embernek - a nomád felállás is millióféle lehet.

[ Szerkesztve ]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#74) Somatom válasza t72killer (#73) üzenetére


Somatom
veterán

Sztem én elég nomádban nyomom. :) Egy multiport adapterem van, ami tud fogadni kártyát is. Lehet, hogy HDD -t kapok, aminek a meghajtását nem bíznám a telóra. Ehhez egy Y kábelt vettem, amivel akár powerbankról is meg tudom tápolni a HDD -t. Az egész cucc elfér egy hátizsák zsebében. Tuti nem piszkálnám ki a SIM tálcát azért, hogy belerakjam a drón kártyáját. Adapter, kártya, pendrive csatlakoztatás megvan 10mp alatt. Tovább tartana kiszedni a telót a tokjából, hogy hozzáférjek a SIM tálcához.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#75) bostone válasza Somatom (#74) üzenetére


bostone
addikt

Simtűről nem is beszélve.

(#76) Somatom válasza bostone (#75) üzenetére


Somatom
veterán

Az lenne a legkevesebb, mert egy SIM tű rá van fűzve a kulcskarikámra. :)

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#77) t72killer válasza Somatom (#74) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Nálam is inkább muszáj/vészhelyzeti megoldás, eddig igazából csak 2x használtam így a telefont, egy alkalommal akciókamera-képek átmentésére, máskor pedig drónos anyaghoz. Viszont akkor és ott ha nincs ez a lehetőség, akkor elmarad egy csomó minden megörökítése.

A multiportos kütyüt be fogom szerezni :R.

[ Szerkesztve ]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#78) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Érdekelt, hogy mit gurít, de oltári csalódás ezzel az árcédulával.

Szerintem nulla létjogosultsága van így… :F

[ Szerkesztve ]

(#79) RockCNC


RockCNC
senior tag

Buds2-vel 234-ért megvehető a samu oldalról.
Kedvezményhez be kell irni:
THANKYOU10
Minusz egy telefonbeszámitás. :)

[ Szerkesztve ]

(#80) doooo válasza janeszgol (#50) üzenetére


doooo
veterán

Az iPhone-ok is csak papíron képesek ilyesmire. A valóságban ugyanannyira képtelen rá, vagy a rendszer ugyanannyira képtelen lekommunikálni a számlálóval, hogy pontosan mi is a helyzet. Még a beépített számláló is elérhetetlen a felhasználó számára. Semmivel több bizonyítékát nem láttam (amikor bő egy hónapja utoljára keresgéltem neten a témában) annak, hogy a bemutatókor reklámozott képfrissítési értékek jobban reprodukálhatók lennének a valóságban, mint az androidos konkurenciánál.
De továbbra is gyanítom, hogy vagy a marketing csesztet mindenkit, minden gyártónál, és valójában abban igazuk van, hogy a hw maga (képernyő) képes ilyen értékekre, de azt elhallgatják, hogy a szoftver is képes-e; vagy a szoftver is képes, csak szimplán nagyon nehéz tetten érni a dolog működését a különböző számlálókkal.

Egyébként ha akár csak 3 érték között is ugrál a képfrissítés, az is adaptívnak számít.

[ Szerkesztve ]

(#81) t72killer válasza RockCNC (#79) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Még így is messze van a realitásoktól. Én továbbra sem látom ebben a telefonban, hogy mivel tudna többet egy 150k körüli középtelónál :F.

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#82) Somatom válasza t72killer (#77) üzenetére


Somatom
veterán

Ilyet csak akkor, ha nem kell a Lan! Vszinűleg nem Asix chipes a vezérlője, úgyhogy nem müxik. A többi portja rendben van és a DeX is megy vele.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#83) Somatom válasza t72killer (#81) üzenetére


Somatom
veterán

Tudomásom szerint Samunál az alsóbb kategóriákban lassabb az USB-C és képkimenetre sem képes.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#84) *Mukeey*


*Mukeey*
addikt

Aha szòval Fan Edition...
Csak pont a "rajongòk" kívánságait sz.rják le🤣
Mert sd bővítést mindenki akarna, az 100%.
A hardver meg okés is lenne, nincs mindenkinek igénye a legfrissebb csúcsra, csak akkor meg az ár tükrözze is azt.
Ez a készülék 400/500€-s áron lenne értelmes vétel.

Sztem a Samsung legjobb ajánlata az A52s 5g jelenleg.

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#85) Aryon87


Aryon87
félisten

Nem lett rossz ez a telefon, de ugyanakkor van 1-2 dolog amiben visszalépett elődjétől. Pl a szelfikamera miért lett fixfókuszos, és a hátsó kamera is miért csökkent?
És még drágább is, mint elődje. Sebaj, fél év múlva szépen beesik a megfelelő árba ahova kell, akkor már megéri megvenni.
Vártam ezt a telefont, de mégsem ez lesz. Picit drágábban ott lesz a Xiaomi 12Pro, az megeszi reggelire, annak ellenére hogy más ligában játszik a 2 telefon.
20FE-ről értelemszerűen nem éri meg a váltás, aki erre várt, lehet jobban jár ha a 20FE-t veszi míg lehet, akit meg az újabb érdekel, az se fog mellényúlni, de várjon míg az ára lejjebb megy.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#86) t72killer válasza Somatom (#82) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

:R

#83: az igaz, hogy USB 2.0-ás csak :(.

#84: +1. Én is az a52s-t vettem. Ahogy nézem annak az utóda is egy kérdéses fogyasztású, jack nélküli exynos cucc lesz, úgyhogy igen valószínű ez a teló is 4-5évet húz majd ki nálam.

[ Szerkesztve ]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#87) Ezekiell válasza *Mukeey* (#84) üzenetére


Ezekiell
veterán

Vagy az S20FE, igen :K

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#88) joey04 válasza prolad (#12) üzenetére


joey04
titán

+1

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#89) Dilikutya válasza Zsoleszhun (#4) üzenetére


Dilikutya
félisten

Az átalakító plusz pénz (nyilván ilyen telefonnál az a pár ezer forint nem releváns probléma), és nagyon sok vezetékes hangeszköz van még, nem feltétlen vicces a jack hiányát felemlegetni.
Külön kiemelni viszont, hogy nincs infra, az már mókásabb, szerintem eleve kevés gyártó teszi bele manapság.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#90) Hallosz


Hallosz
senior tag

Pofás darab, jól néz ki. Kb. 3-4 hónap múlva már annyiért is megvehető lesz, amennyit ér.

Mert lakni, muszáj.

(#91) jksx válasza Zsoleszhun (#4) üzenetére


jksx
senior tag

Tényleg van hozzá működő átalakító ?
Vagy csak ideig-óráig működő van, vagy eleve nem kompatibilis a saját termékükkel (pl. S20 FE, S21, Note10 stb...), mert akkor igenis fájó lehet a jack csatlakozó hiánya.

[ Szerkesztve ]

(#92) #16820480 válasza *Mukeey* (#84) üzenetére


#16820480
törölt tag

Nem, nem. Rosszul értelmezed a szót. Azért Fan Edition, mert a fanok úgyis megveszik, bármennyire is rossz ajánlat lenne ;]

(#93) Schuler888 válasza janeszgol (#42) üzenetére


Schuler888
senior tag

Meg is kapta. Fekete feheren leirta hogy tetszett neki, de szembekopve Bog iranymutatasat az ar miatt nem adta meg ra... Erthetetlen...

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#94) HThomas válasza jksx (#91) üzenetére


HThomas
senior tag
LOGOUT blog

Ez az egyetlen gyári megoldás és tényleg csak fehér színű van belőle? :W
Arról nem is beszélve, hogy bedugsz egy ilyet, vagy egy USB-C-s fülest, és akkor nem tudod tölteni a telót. Persze ez megint rétegigény...

(#95) Donki Hóte válasza jksx (#91) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Olvasd el az átalakító értékeléseit, látni fogod, hogy a Samsung átalakító nagyon sok Samsung telefonnal nem kompatibilis :W

Meg kell várni az S21FE telefont és belepróbálni az átalakítót, vagy működik vele, vagy nem.

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#96) t72killer válasza HThomas (#94) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Vegyél még hozzá vezeték nélküli töltőt is... :DDD

[ Szerkesztve ]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#97) janeszgol válasza Schuler888 (#93) üzenetére


janeszgol
félisten

Őszinte leszek én egy ajánlottat is rávarrnék a 8/256-ra 300 ezerért. Az S21-ben jobb az ujjlenyomatolvasó, kamerában viszont a tesztek alapján az S21 FE a jobb.
Ja és 280 ezerért az S21 csak 8/128 GB.

Aki csak foxposttal akar küldeni, attól nem fogok vásárolni!

(#98) Tin


Tin
veterán

Tényleg adaptív a kijelző? A teszterek szerint nem...

(#99) Somatom válasza Dilikutya (#89) üzenetére


Somatom
veterán

De, miért átalakíó, miért nem BT füles? Autóban meg egy Baseus ba01 -et használok AUX -hoz.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#100) bigmasterg válasza #72445440 (#43) üzenetére


bigmasterg
addikt

Mármint decemberben a snapdragonos S20FE mellé járt a busd 2, 170ezer ft-os áron.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.