Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) oszi666


oszi666
őstag

Azért kiemelni egy 270e forintos telónál hogy a remek optimalizálásnak hála nincsenek akadások szerintem elég fura, szerintem ez az abszolút minimum

It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

(#102) skynet001


skynet001
csendes tag

De jól tettem, hogy tavaly black fridaykor megvettem az S20fe SD verziót 149.990 Ft-ért és nem vártam meg ezt a csöppet túlárazott terméket. :)

(#103) jacis


jacis
nagyúr

Ez a telefon teljesen értelmetlen ilyen áron. Sajnos azt látom, hogy a Samsung kezd olyan idétlen döntéseket hozni mint anno a Nokia.
Az viazont nagyon meglepett hogy Szentkuti ex-kollega lett. A tavalyi videóban amiben Bog megkérte a kollegákat, hogy beszéljenek magukról még azt mondta, hogy nem fog elmenni és szeret a MA kötelékében dolgozni. :Y

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#104) leslien


leslien
nagyúr

mindenki jön ,h mennyire drága... persze mindennek felment az ára sajnos... btw kb 700-749 eur kezdett mind2 ..( 2 hónap és lesz 230k ért is) viszont a S20 FE SD pofán vágja kijelzőben simán.. (nem félre beszélek mind2 van itthon) tovább megyek jobb a fogása is mivel picit kisebb.. semmi akadás ,dadogás nincs .. kamera hozza ami elvárható SD888 + Sony imx 555
köszönhető ,amit mond a Samsung >>>ami bevált, azon ne változtass! ..
picit meglepő még nincs frissítés..

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#105) bostone válasza leslien (#104) üzenetére


bostone
addikt

Tehát 20FE jobb, mint a 21FE?

(#106) #96241664 válasza bostone (#105) üzenetére


#96241664
törölt tag

Nem, csak valamiért nem szokott ragozni.

(#107) leslien válasza bostone (#105) üzenetére


leslien
nagyúr

nem, bocs .. S21 FE a jobb..

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#108) kekedi válasza leslien (#107) üzenetére


kekedi
senior tag

Mitől lett ennyire jobb a kijelzője? Nem nagyon találok eltérést papíron.

(#109) ForRedGlory válasza leslien (#104) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Rögtön gondoltam, hogy neked nem lesz kifogásod. :D

Az egy dolog, hogy az S20FE-től jobb, de árban az S21-el kellene hasonlítgatni. Úgy már sokkal szarabb az S21FE helyzete. :U

[ Szerkesztve ]

(#110) bostone


bostone
addikt

Csökkenni látszik a Samsung előnye, hiszen a kínaiak már a spájzban vannak.

(#111) NecroRabbit


NecroRabbit
csendes tag

Nagyon sokan írjátok, sőt, magyar nyelvű videókban is végkövetkeztetnek, hogy drága az S21FE, ezért fos, meg amúgy a samu is mit képzel. De nagyon lokálisan gondolkoztok, persze érthetően, hisz mit mondjon egy magyar videós egy magyarországon kapható magyaroknak szóló termékről videójában. Viszont a Samsung nem csak Magyarországon létezik. Oké, hogy a központi ára saját oldalukon globál vagy jó rendben akkor európa régiós szinten 780euro az ára, de országonként végfelhasználói szinten ez eltér! Én 499 euroért vásároltam házhozszállítással együtt, és ez nem egy szuper különleges akció, több más helyen is felbukkan ilyen olyan ajánlattal a sok különböző eszköz. Hogy lehet lehülyézni egy vállalatot, mert egy kis helyen ennyiért tud hozzájutni a nagyátlag? Nagyon jól tudják mit csinálnak és a termékeiket kínáló boltok is (akár a kiegészítők szarrágásával megtoldva).. 179ezer magyar forintért Neked kellene egy most megjelenő ilyen szintű telefon?

(#115) leslien válasza bostone (#110) üzenetére


leslien
nagyúr

pont ezért nem értem, h miért próbálkoznak az Exynos-al..?! [link]
még is van gond ? vagy miért nem aktív minden?

Exynos 2200 here was tested without an active Cortex-X2 super core.

netán jobban melegszik?
azért kéne inkább jövőre indítani, amikor már stabil minden addig meg jöhetne
Snapdragon 8 Gen 1 globál...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#116) HThomas válasza #72445440 (#114) üzenetére


HThomas
senior tag
LOGOUT blog

Nem kell, de azért elég gáz, hogy a gyártó a saját telefonjához nem ad megfelelő tartozékokat...

#96 t72killer: az egy dolog, de vigyem is magammal mindenhova...

Egyébként kíváncsi leszek, hogy majd az S22 mit hoz, valahogy nem éreztem érdemi előrelépést sem az S20, sem az S21-ben mondjuk egy S10+-hoz képest (az Ultrákat leszámítva, viszont az azért más árkategória)

(#117) geccoblaze válasza NecroRabbit (#111) üzenetére


geccoblaze
aktív tag

Ehhez a 499 eurós beszerzési helyhez küldesz légyszi egy linket?

Ericsson GA 628 -> Sony CMD J6 -> Ericsson T65 -> Nokia 6610 -> Nokia N95 8GB -> Samsung Galaxy SII -> Sony Xperia Z3 Compact -> Samsung Galaxy S7 -> Samsung Galaxy S21

(#118) Somatom válasza bostone (#110) üzenetére


Somatom
veterán

Amíg csak arra használod, amire egy alsó kategóriás teló is elég lenne. Mihelyst egy kis produktivitásra lenne szükség, a kínai telók nem a spájzban, hanem a béka segge alatt vannak. Vagy, Samsung S árban. Pl. Asus Rog.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#119) janeszgol válasza Somatom (#118) üzenetére


janeszgol
félisten

+1

Aki csak foxposttal akar küldeni, attól nem fogok vásárolni!

(#120) bozsozso válasza ForRedGlory (#109) üzenetére


bozsozso
őstag

Az S21 VS S21FE engem is érdekelne.

Ha valaki tudna írni róla pár sort annak örülnék. Most akarom az S7-em lecserélni. Már megérett.

(#121) RockCNC válasza bozsozso (#120) üzenetére


RockCNC
senior tag

A Samu oldalán, ha beszámítasz egy használt telót és beírod, hogy THANKYOU10 máris olcsóbb mint egy S20FE és kapsz mellé egy fülest.
A youtubon van összehasonlítás, én S9+ cseréltem le S21 FE-re
Arról nem beszélve, hogy 3 év a szoftver követés, ellenben az S20-nál már csak kettő!

[ Szerkesztve ]

(#122) Juhaszatti válasza leslien (#115) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Hogy lehet jobb az Exynos többmagos teljesítménye, még az inaktív X2-es maggal is? Nagyon tudnak sántítani ezek az előzetes tesztek, szerintem érdemes megvárni a megjelenést.

(#123) RockCNC válasza RockCNC (#121) üzenetére


RockCNC
senior tag

S20 helyett S21-et akartam írni :)

(#124) K0vasz válasza HThomas (#26) üzenetére


K0vasz
aktív tag

"Hja, régen, ha úgy alakult, hogy kifogytál a tárhelyből, akkor beraktál egy kártyát. Most, ha kifogysz, akkor cserélhetsz telefont. Vagy előre gondolkodsz, és megveszed a nagyobbat, miközben simán lehet, hogy soha nem használod ki. A lényeg, hogy a gyártó mindkét esetben jól jár!"

Azt az opciót kihagytad, hogy amúgy törölni lehet dolgokat a telóról xD

(#125) RockCNC válasza K0vasz (#124) üzenetére


RockCNC
senior tag

Nekem is hiányzik, és dobhatom ki az sd kártyákat!
Venni kell egy nast és van tárhelybővitésed :)

[ Szerkesztve ]

(#126) elfelejtette válasza K0vasz (#124) üzenetére


elfelejtette
veterán

Meg ugye a három alapszabály: 1. archiválni, 2. archiválni, 3. archiválni

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#127) janeszgol


janeszgol
félisten

Leült a fórum, jöjjön egy kis off. Tab S8 konkrétumok: [link]

Aki csak foxposttal akar küldeni, attól nem fogok vásárolni!

(#128) RockCNC válasza K0vasz (#124) üzenetére


RockCNC
senior tag

Ha nem pakolják tele a sok sz@r, soha nem használt programokal, talán még maradna hely is :)

(#129) Somatom válasza janeszgol (#127) üzenetére


Somatom
veterán

Nem kapott el a must have érzés. :)
Az első kettő a két S7 ráncfelvarrása, az Ultra pedig az Apple konkurenciájának készült, de sztem igen szűk körnek praktikus. Az S7+ helyett is telóhoz kapcsolható, portable touch monitor kerestem, de nem találtam megfelelőt, így lett az S7+. 14,6 -on viszont már lenne választék.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#130) HThomas válasza K0vasz (#124) üzenetére


HThomas
senior tag
LOGOUT blog

Áá, azt az új telefonok nem támogatják, a gyártók lespórolták már! :)

De most komolyan, nyilván lehet törölni, de ha valaki azért panaszkodik, hogy kifogy a helyből és nem tud egyszerűen bővíteni, akkor valószínűleg ezen már túlvan.

(#131) autotaxmo


autotaxmo
őstag

De jo olvasni, hogy itt mennyi fillerb*szo hisztis forumozo van velem egyutt...egy masik cikkben lehurrogtak, hogy mekkora hisztit levagtam, hogy igy 💩 a samsung uzletpolitikaja, arazasa, akcioja, erre tessek, csak ezt olvasom itt, hogy mekkora kupac minden.... Birom amikor emberek alszentek es savazzak a masik forumozot amikor o maga is sir hogy igy rossz meg ugy rossz minden 🤔

(#132) Somatom válasza autotaxmo (#131) üzenetére


Somatom
veterán

Maximálisan egyetértek! Tök jó lenne ezeket a funkciókat olcsóbban megkapni. De, sajnos nem lehet és ezt a Samsung is tudja.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#133) ForRedGlory válasza Somatom (#132) üzenetére


ForRedGlory
félisten

:DDD

(#134) Sgr_A válasza autotaxmo (#131) üzenetére


Sgr_A
addikt

Te a telefon beszámításon hisztiztél hogy miért nem számolják be a 6s telódat
Azért 234-ért buds 2-vel még most is elhozható a 128-as az meg már nem olyan rossz ár
Ha a buds2 eladod és visszaküldesz egy használható telót pl iphone se akkor kb 200 körül meg áll

[ Szerkesztve ]

(#135) Silenzio


Silenzio
addikt

Ez a végszó volt eddig a legtutibb a Mobilarena történelmében. A telefon meg... Meh.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#136) Somatom válasza Silenzio (#135) üzenetére


Somatom
veterán

Sztem a legtutibb végszó címre több, mint tíz éve Bocha olyan magasra tette a lécet, amit szinte lehetetlen megugrani:
"Sok hűhó semmiért, lehetne mondani, de egy tetszett pecséttel azért értékelem a mérnökök igyekezetét. Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük." ;]

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#137) k-adi válasza jacis (#103) üzenetére


k-adi
nagyúr

átment totalcarhoz idén
pedig jó ev-s cikkek kezdtek itt is lenni

(#138) k-adi válasza Aryon87 (#85) üzenetére


k-adi
nagyúr

na majd az S22 FE ;]

(#139) autotaxmo válasza Sgr_A (#134) üzenetére


autotaxmo
őstag

Jol latod, ezt hivjak uzletpolitikanak, akcionak, marketingnek, ami miatt fillerb*szo hisztit vagtam, ahogy itt sokan masok az egesz samu hozzaallast illetoen A buds2-t ha sikerul eladnod max 20 ezerert, osszeteheted a kezed. A keszulekbeszamitasi baromsaguk meg ugy gaz ahogy van. Te csak az egesz nyavajgasombol azt szurted le hogy itt kizarolag azzal van a bajom, hogy az iphone 6s telefont miert nem fogadjak el keszulekbeszamitasnal. Persze, szivuk joguk samunak valogatni, de ezt az akciot ne hivjuk akkor keszulekbeszamitasi opcionak se. Tudom, hogy Te is a tobbi elvakult fan mondta hogy akkor nem kell megvenni mert csak itt szenvedek, de ne legyetek mar ennyire alszentek, ugyanigy nyavalyogtok az arazassal kapcsolatban. A vegeredmeny ugyanaz 😉 a sorok kozott kell olvasni mindig es ertelmezni amit sok forumozo, tisztelet a kivetelnek,egyaltalan nem tud

(#140) bostone válasza Somatom (#136) üzenetére


bostone
addikt

Nekem Bocha kedvenc beszólása egy videóban hangzott el.
Nem idézem, de a második szó a mondatban: trollok.

(#141) Somatom válasza bostone (#140) üzenetére


Somatom
veterán

Az eredeti kontextus nélkül ezt így elég nehéz értelmezni. Én tudok olyan lovagokról, akik azt mondják: Ni! :)

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#142) bostone válasza Somatom (#141) üzenetére


bostone
addikt

G.ci trollok!
A pont helyére mindenki azt helyettesít be, amit akar.

(#143) leslien válasza bozsozso (#120) üzenetére


leslien
nagyúr

ha itt megnézed [link] pl nekem csak a 64mp kamera amiben nem stimmel.. de nem tudjuk ufs 3.1 ... azt mondom , h simán megéri cserélni.. sztem azért is kapott ilyen árazást mert inkább a prémium kategóriához áll közelebb mint ,h FE -hez..

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#144) Somatom válasza bostone (#142) üzenetére


Somatom
veterán

Még így sem igazán értelmezhető. Az én tapasztalatom szerint még itt, a PH -n is háromféle értelmezése van a trollnak:
1. Az ÁSZF szerinti, avagy nesze egy gumisemmi, értelmezd, ahogy tudod.
2. A userek szerinti, vagyis mindenki troll, akinek más a véleménye.
3. A nagybetűsök szerinti és ez a mérvadó. Troll az, akire egy nagybetűs azt mondja, hogy troll.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#145) bigmasterg válasza autotaxmo (#139) üzenetére


bigmasterg
addikt

" Te is a tobbi elvakult fan mondta hogy akkor nem kell megvenni"

Pedig ez így működik.
Te mint vásárló a pénzeddel tudsz szavazni. Ha nem okés a termék, vagy drága a tudásához képest, akkor nem kell megvenni. Ha sokan nem veszik meg, akkor az egy elég erős visszajelzés a gyártónak.

A másik, hír alatti topicot viszont tényleg szétspammelted.
Nem azzal volt a baj, hogy kritizáltad a terméket, mert teljes áron egy sima S21 és egy S20FE mellett tényéleg nem túl reális opció jelenleg ez a telefon.
Hanem a gyerekes, sértett stílus ahogyan ezt tetted.

[ Szerkesztve ]

(#146) k810


k810
aktív tag

4-6 óra kijelzőidő mint jó a csúcskategóriában? Évekkel ezelőtt ezért váltam meg a Samsungtól, mert siralmas a 4-5 óra (mert ezek alapján a 6-ért azért erősen küzdeni kell már, ha jól sejtem). Nem, ez - szerintem - siralmas, borzalmas és ezért nem tudok visszamenni Samsungra 3 éve... :F :(((

A P30 Pro-m több mint 2 évesen képes 7-9 óra SoT-ra (újonnan 10-11 is vígan megvolt), akkor nehogy már egy Samsung csúcs ne tudjon legalább 7-8-at stabilan hozni. :( Báhh, szomorú vagyok, mert azt hittem, ez lesz az új telefonom. :W

Huawei P30 Pro/Galaxy S23 Ultra

(#147) bozsozso válasza leslien (#143) üzenetére


bozsozso
őstag

Köszönöm, igazán nem is a száraz adatokra lennék kíváncsi hanem a használatra. Tudom még elég friss az FE, de hátha valaki kicsit használta már azt is az S21 mellett.

(#148) bostone válasza Somatom (#144) üzenetére


bostone
addikt

Még az ősidőkben nem ilyen flottul működött az élő műsor készítése, mint manapság. Az internet lakói szabadabban fogalmaztak a chatfalon, nem a napjainkban tapasztalható intelligens módon. Érthető volt egyébként, hogy türelmét vesztette, és ekkor hangzott el az a bizonyos mondat Bocha szájából.

(#149) Silenzio válasza Somatom (#136) üzenetére


Silenzio
addikt

Azta! :D :D :D A szakembör is tévedhet, na.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#150) bostone


bostone
addikt

Bocsánat az elnézésért, de egy kolléga említette, hogy 499 ejróért házhoz szállítják az S21FE-t, de nem linkelte az helyet.
Én nem találok ilyen oldalt, pedig legalább 10 percet rászántam.
Nem lehetséges, hogy elírás történt a hirdetésben? Az S20FE fut ennyiért.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.