Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:51:40

LOGOUT.hu

sᴧᴍsᴜɴɢ ɢᴀʟᴀxʏ Note 3
Olvasd el a topik összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8701) AliceWake válasza banhammer (#8699) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Ok. Ezt mondtam én is, hogy nem használod.
Ergo nem tudsz releváns és adekvát információval szolgálni a mindennapi használat közbeni akkumulátorfogyasztás kérdésében.
Az imént ismertetett és matematikailag egyébként hitelesíthető felhasználási szokásaid alapján összegyűjtött tapasztalatod az üzemidőről, indifferens.

[ Szerkesztve ]

Non omnis moriar.

(#8702) Memmaao válasza mekka_kola (#8661) üzenetére


Memmaao
addikt

Amikor pennel írok, nekem sincs baj, csak ha szöveg bevitelt választok. A hülye szövegdoboz szarakodik. FR megvolt :D

My name is Bond, James... Dean.

(#8703) mekka_kola válasza Memmaao (#8702) üzenetére


mekka_kola
tag

Becsápoltam egy oldalt a kedvenc könyvemből, de nem tapasztaltam semmiféle ugrálást. Mondjuk én a bevitelt "Csak toll"-ra állítottam, vagyis lent a kis kézen van egy tiltó ikon. Lehet, hogy gépelés közben véletlenül máshol is hozzáérsz a képernyőhöz, és az okozza az ugrálást. Ha nem, nyomj neki még egy FR-t! :D

(#8704) Caaabi válasza Varszegig (#8681) üzenetére


Caaabi
senior tag

Nincs mit, s2 - n nagyon király :) ha találsz esetleg valamit amivel note 3 ason is megy, jelezd felém légyszíves, de írtam tesóméról playen a progihoz h csinálják meg, remélem ha látják h van rá igény akkor összekapják magukat, írj te is tabról majd:D

(#8705) szabosasito


szabosasito
aktív tag

8693 valaki tud segíteni?

(#8706) Criton válasza AliceWake (#8698) üzenetére


Criton
veterán

Nem engedi frissíteni a Kies3 :W

(#8707) banhammer


banhammer
veterán

Akinek problémája lenne a flash-sel a 4.4.2-re való frissítés után (KitKat) az olvassa el ezt vagy innen szedje le megmókolt flash player-t.
Mielőtt felrakjátok le kell szedni a rendszerben lévő flash player-t, mert kompatibilitási problémák léphetnek fel.
A Firefox Beta és Aurora (aka Firefox Alpha) verziói is támogatják KitKat alatt a flash-t!
Az utóbbinak azért adtam FTP címet, mert onnan egyszerűbb kibogarászni az Alpha verziót.

@AliceWake:
Uhhhh... ...ez a mondat nagyon ütött...
Ennyi szép ismeretlen szót még nem olvastam egy hozzászólásban itt a péhá fórumán

[ Szerkesztve ]

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#8708) AliceWake válasza Criton (#8706) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Esküszöm nem akarok kiborítani senkit, de miért engedne, ha a legfrissebb rendszer van fent?
Szóóval, egy gyári állapot visszaállítása után a Kies érzékelni fogja, hogy van frissebb szoft, mint amivel kivetted a dobozból és felpattintja azt, ami most van rajta. Vagyis volt, a visszaállítás előtt.

banhammer Varázslatos eszköz az ilyen jellegű problémák eliminálására. Megvolt az két mondat is.

[ Szerkesztve ]

Non omnis moriar.

(#8709) berigazek válasza baladam86 (#8675) üzenetére


berigazek
őstag

,,Éjszaka nem merült egyetlen százalékot sem a telefon..."

Ne feledd,de gondolom te is tudod,hogy ez a 0 % valójában 2-3 % is lehetett (!),csak mivel egyetlen akksi sem tökéletes,azaz nagyon ritka a tökéletes mely szép lépcsőzetesen merül le,azaz lehet százalékként követni merülését.Van olyan,amelyik 10-30%-ig szépen lépcsözetesen merül és van olyan,amelyik hirtelen zuhan 8-9-11%-ot is és semmihez nem nyúltál...olyan mintha lukacsos lenne.Sokan azt mondták anno egy másik telefonnál,hogy szoftver hiba,OP rendszer hiba,stb...Az is lehet,de amikor vettem egy másikat ugyancsak eredeti akksit és 1-2 hét után beállt (és tudjuk,hogy maximális kapacitását többszöri töltés után érik el) nem zuhant a töltöttsége hirtelen,azaz szép folyamatosan jött lefele.Mondtam is a kollégáimnak:,,Na látjátok,hogy akksi hiba volt és nem OP rendszeré vagy másé!"
Hál'Istennek a Note 3-é az egyik eredeti akksija nagyon jó (max. 3 napot is kibír,ésszerű felhasználás mellett,a másik eredeti Samsung akksi (egyszerre vettem a telefonnal) az pedig csak 1,5 napot.Íme a különbség a két eredeti akksi között...

,,Tanulj tinó,ökör lesz belőled!"

(#8710) Criton válasza AliceWake (#8708) üzenetére


Criton
veterán

Ok rendben, csak azt olvastam, de ezek szerint félreértettem, hogy független az aktuális rendszertől, engedni fogja újra letölteni majd felrakni. Apple-nél ez így volt, na de mind1, akkor nem megy, nem foglalkozom most vele. Mondjuk nem sok mindent lehet csinálni ebben a Kies3-ban.... Szóval egyébként te azt mondod, ha letölti a telefon a legújabb firmwaret OTA-n keresztül, akkor letöltés után ellenőrzi a szerveren, hogy jól töltötte-e le? Méret ilyenek...Androidnál sajnos nem tudom, hogy ez hogy működik...

Mert amit most észrevettem, hogy az Android Operációs rendszer most lement 18%-ra, ha rádugom a töltőt akkor felmegy 50+%-ra, ezt esetleg meg tudja még valaki nézni, hogy nála is ilyen-e?

(#8711) AliceWake válasza Criton (#8710) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Sajnos a Kies-zel nem vagyunk jóban, most nézegettem megint, hátha, de szoftverfrissítésre továbbra sem biztos, hogy használnám. Régen piszok rossz volt, az biztos, nem sok bizalmam maradt.
Úgyhogy nem tudom megerősíteni, sem cáfolni, hogy a fenti metódus működőképes-e, de erős a gyanúm, hogy nem.
Szerintem vadássz (én is azt teszem) egy wakelock detectort, ami kompatibilis KitKat-tel, hátha meglesz a bűnös.

Nálam most 7% az android operációs rendszer, de megnézem mit művel, ha töltőre rakom.

Non omnis moriar.

(#8712) PeLa87


PeLa87
aktív tag

Tudnátok mondani olyan jó ebook progit ami kezeli a prc-t és az epub-ot is?

Megbízható és olcsó tárhely: https://cweb.hu/ugyfeladmin/aff.php?aff=99

(#8713) banhammer válasza AliceWake (#8708) üzenetére


banhammer
veterán

Igazad van, tényleg két mondat.
Az első hozzászólásom megette a Firefox vissza gombja.

"Varázslatos eszköz az ilyen jellegű problémák eliminálására."
Nem tudom mire értetted, hogy GiyF.
Eddigi tapasztalataim alapján ha én írom, tanácsolom, merészelem írni, merészelem tanácsolni, hogy használd a fórum keresőt vagy a Google-t akkor azonnal ki vagyok átkozva vagy minimum a földből kiugrott sátán vagyok.
Kettős mérce?
Amit szabad Jupiternek nem szabad a kisökörnek?
Akkor most ez, hogy is van csókolom a kisztihandját?

[ Szerkesztve ]

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#8714) Necc válasza Criton (#8697) üzenetére


Necc
addikt

De fel nem rakja hibasan! Tartalmaz MD5 hash-et a letoltott firmware es ha bibi van nem megy fel, es kezzel se fogod tudni feltuszkolni.

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#8715) iSonic válasza banhammer (#8713) üzenetére


iSonic
addikt

az a baj, hogyha neked van kérdésed, akkor mágikus módon elfelejted a google és a kereső használatát, ha másnál fordul elő a probléma akkor meg lehurrogod és elküldöd a google főhadiszállására wc-t pucolni.. na remélem így érthető..

azt kéne felfogni, mi azért vagyunk ebbe a topicba, hogy SEGÍTSÜK azokat, akik nem nagyon értenek a telefonhoz vagy nem találják az adott funkciót..

de egyébként ahogy a digit tanárom mondaná minden ott van a Syllabusban.. vagyis használd a kézikönyvet tino ha nem érted.. de remélem nem ez a hozzáállás a számodra megfelelő.. remélem.. i hope..

(#8716) banhammer válasza PeLa87 (#8712) üzenetére


banhammer
veterán

Cool Reader

eBook reader. Supports epub (non-DRM), fb2, doc, txt, rtf, html, chm, tcr, pdb, prc, mobi (non-DRM), pml formats.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#8717) qpakcovboy


qpakcovboy
őstag

Fasza tokot keresek a telefonra, olyat, amit nem kell kinyitni ahhoz, hogy felvegyem. Ezt ismeritek, van róla vélemény?

Illetve a keresgélés közben találtam olyat, ami víz, por és ütésállóvá teszi. Valakit találkozott már vele?

(#8718) AliceWake válasza banhammer (#8713) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Kötekedni nem csak te tudsz. Már amennyire színvonalon műveled. Szokj hozzá, vagy fejezd be.
+1 iSonic
"csókolom a kisztihandját"
Kisztihand: Kiss the hand. Csókolom a csókolom a kezét? Nem megy ez ma neked.

[ Szerkesztve ]

Non omnis moriar.

(#8719) Peterson_ válasza iSonic (#8715) üzenetére


Peterson_
addikt

"az a baj"

-Nem...a baj az, hogy kb oldalanként offba megy a totyik, mert tele van dzsuvázva személyeskedő és kötekedő hangvételű "ki szarta a spanyolviaszt" HSZ-ekkel....kinek nem inge, ne vegye magára, de páran mehetnek öltözködni.
Onnantól kezdve, hogy részt vesztek benne, olyan mindegy, hogy ki kezdte és hogyan.

[ Szerkesztve ]

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#8720) Criton válasza AliceWake (#8711) üzenetére


Criton
veterán

Na, Android-operációs rendszer most 5%-on, Android rendszer viszont 19%.

Kies: úgy fest ez nem egy iTunes, és lehet nem is akar az lenni. Ha már fent van egy verzió, akkor nem engedi újra letölteni, és most kövezzetek meg, de iPhone/iPad esetében ez máshogy van, ott az iTunes engedi a letöltés....de ettől független nem hagy nyugodni, mert több helyen is látom, hogy a Kiesel is megvan oldva...

(#8721) james008bond válasza Criton (#8683) üzenetére


james008bond
őstag

Ma kora reggel óta nekem is kimagaslóan magas, 22-22%-on áll, eszi is az akksit rendesen, 14 órája vettem le töltőről, 36%-on áll, 1:38 kijelző használattal. Ez a szokásosnál kb kétszeres fogyasztást sejtet...pedig teló ma 2x volt újraindítva...nem érte. 4.3 van fent, igaz, letöltöttem a 4.4-et, de nem frissítettem még.

Life's Good!/Samsung Galaxy S 6 Edge + Gold/Platinum/S 7 E/Fit 2/PowerBeats 2 wireless/Sony LX900

(#8722) AliceWake válasza Peterson_ (#8719) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Amúgy igaz.
De ha a te működésedet obstruálná vég nélkül, lehet, te is kijönnél a sodrodból.

Non omnis moriar.

(#8723) Necc válasza qpakcovboy (#8717) üzenetére


Necc
addikt

Van aki vett olyat, szerintem eszmeletlenul undoritoan nez ki, raadasul barmelyik szoftverfrissites hazavaghatja az egesz tokot, hiszen csak szimpla kivagasokat tartalmaz a hivas felvetelehez.

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#8724) Peterson_ válasza AliceWake (#8722) üzenetére


Peterson_
addikt

De látod, valamiért mégsem...vajon miért lehet ez?
-Az éremnek két oldala van, ezen is el kell néha gondolkodni ;)
És ezt mindenféle bántó szándék nélkül.

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#8725) Caaabi válasza banhammer (#8707) üzenetére


Caaabi
senior tag

Kiváncsiságból kipróbáltam, se a firedox betával, se az alphással nem ment a videó pl. valovilag.hu oldalon,
dolphinnal megy, dea firefox böngészője jobban tetszik mint a dolphiné... kedvemért megnéznéd, hogy neked megy e a videó? ( koppintson a bővítmény aktiválásához ) de ha rákoppintok akkor álló képet kapok csak.. Ha alapból engedélyezem, akkor is csak álló kép van. Lehet én csinálok rosszul valamit :D

(#8726) PeLa87 válasza banhammer (#8716) üzenetére


PeLa87
aktív tag

Köszönöm szépen! :-)

Megbízható és olcsó tárhely: https://cweb.hu/ugyfeladmin/aff.php?aff=99

(#8727) iSonic válasza Peterson_ (#8724) üzenetére


iSonic
addikt

kivétel ha lehetsz two-face, mert akkor az érem mindkét oldala ugyanaz :D

mellesleg Telekom-os 4.4.2 is körülbelül február elejére várható.. vagyis olyan jövő hét környékén..

(#8728) banhammer válasza Caaabi (#8725) üzenetére


banhammer
veterán

Ok, kicsit később megnézem.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#8729) Peterson_ válasza iSonic (#8727) üzenetére


Peterson_
addikt

Inkább lennék Batman :B
De tényleg nem akarok ám bántani senkit, csak jót akarok, hogy rendesen fórumozzunk már.
Ha már úgyis mindenki azért van itt, meg hogy segítsen a másikon.

-Mindig bujkál bennem a kisördög, hogy jó lenne az update, de most tényleg megfogadtam, hogy egy darabig nem lesz csokis droidom.
Nagyon nem jó ez még úgy ahogy van, az sem buli, hogy mondjuk fele app amit megvettem nem is futna, vagy nem futna rendesen.

[ Szerkesztve ]

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#8730) iSonic válasza Peterson_ (#8729) üzenetére


iSonic
addikt

én sem értem miért nem tudnak normálisan kompatibilis megoldásokat csinálni a samsungnál.. állítólag kevesebb memóriát kéne ennie a rendszernek ezáltal kevesebb fogyasztás laggmentes működés.. de eddig csak az ellentettjét hallottam :D

én is Batman akartam lenni mindig

[ Szerkesztve ]

(#8731) banhammer válasza Peterson_ (#8729) üzenetére


banhammer
veterán

Ne aggódj.
Én a hajam tépem, hogy a nem kevés pénzért megvett Real Racing 2, Need For Speed Hot Pursuit (érdekes hibaüzenettel áll le) és még egy tucat Gameloft-os program nem kompatibilis a Note 3-mal.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#8732) banhammer válasza Caaabi (#8725) üzenetére


banhammer
veterán

fennec-28.0a2.multi.android-arm.apk nem megy

fennec-29.0a1.multi.android-arm.apk nem megy

Dolpin-nal nekem is megy.
Dorka és Zsolt első csókja! - 2014-01-27 ezzel próbáltam.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#8733) banhammer


banhammer
veterán

Erre a kérdésemre valaki tudna válaszolni?

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#8734) iSonic válasza banhammer (#8733) üzenetére


iSonic
addikt

nem lesz semmi baja a készüléknek, mert az alaplap és a többi részegység is kivan erre "képezve".. gondold el ha ilyen probléma adódna, akkor Dubai vagy egyéb országok nem kapnák telefonforgalmazási jogot..

(#8735) Memmaao válasza qpakcovboy (#8717) üzenetére


Memmaao
addikt

Van itt egy fórumtárs, aki váltig állította, hogy ez a tok, amit először linkeltél, működik és működteti az s-view ablak funkciót, csak "átméretezi azt". Kértem, hogy csináljon róla videót, mert nem hiszem el. Nem csinált. A tok meg a vakerán kötött ki: Samsung Note 3-hoz fekete színű 2 ablakos Flip tok eladó ÚJ!
Az alsó ablak müködik hívás felvételekor és visszautasításakor.A felsőn keresztül csak átlátni lehet.Nagyon jó minőségű tok.Anyaga szintetikus bőr!

Szóval, NEM, ez a tok nem működik! Sőt! KitKat alatt már egyik "utángyártott" tok sem működik, amit nem samsung original chip-pel láttak el.

My name is Bond, James... Dean.

(#8736) banhammer válasza iSonic (#8734) üzenetére


banhammer
veterán

Köszi, megnyugodtam.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#8737) h4h01


h4h01
senior tag

Szobában, viszonylag kevés fény mellett stabilizálás kikapcsolva, ISO 200-as értéken...
Nálam ezt tudja..Igazából én sem vagyok az a nagy fotós, szal lehet hogy tudna jobbat is a gép a beállításokat piszkálgatva..nemtudom..
pic

Ami azt illeti én sem vagyok elájulva a fotók minőségétől...

[ Szerkesztve ]

(#8738) berigazek válasza Memmaao (#8735) üzenetére


berigazek
őstag

Áruld már el azt is,hogy ,,ki' árulja,ha már így elkezdted...

,,Tanulj tinó,ökör lesz belőled!"

(#8739) iSonic válasza h4h01 (#8737) üzenetére


iSonic
addikt

ez szerintem jó kép lett.. nincs túlexponálva és nem is erős a fény..

[ Szerkesztve ]

(#8740) Peterson_ válasza iSonic (#8730) üzenetére


Peterson_
addikt

Ebben mondjuk közrejátszik az is, hogy a Google nem b*sz már oda egy irdatlan nagyot a play áruházban felvonuló fejlesztőknek.
Hatalmas a szórás minőség és support terén is, de ami az igazán arcpirító, az az, hogy a nagyobb fejlesztők is, mint pl pontosan az említett Gameloft, de lehet itt még említeni a Rockstart is, magasról és nagyívben tosznak a felhasználói visszajelzésekre.
Ingyenes/freemaium alkalmazásoknál sem túl szép dolog, de fizetősnél meg...na hagyjuk is.
Biztos nem látom át kellőképp ennek az egésznek az infrastruktúráját, mindendenesetre, van elég trehányság ezek mögött a dologok mögött, amik miatt most szívhat a júzer.
Eleve ki sem engednék egy olyan rendszert, ahol ennyi kompromisszum és/vagy hiba van, de olyan appot sem, ami -ha már szerződtek valamilyen szinten- nem képes megütni azt a mércét, amit elvárnának a júzerek.
Tehát a legnagyobb baj, hogy itt trehány a Google, az alkalmazásfejlesztők, akkor ugye a gyártók a saját variánsuk elbaszarintása miatt, és akkor mondjuk még ne is ecseteljük, hogy szolgáltatóknál megint külön regény, újabb hibalehetőséggel.
Ez pedig baj...ami meg még nagyobb baj, hogy mindemellett, hogy ennyire katyvasz az egész és ennyi üres lyuk tátong ezekben a dolgokban, azért csak megpróbálnak minket bezárni gyártói szinten(KNOX, tartozék mutyi), mind az egész platform szintjén(ugye a pletykált megkötések, root ésatöbbi).

Úgyhogy mindenki monnyon' le.

[ Szerkesztve ]

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#8741) Viktor18 válasza Necc (#8614) üzenetére


Viktor18
tag

Értelek. Mondjuk ennyire nem másztam bele, csak valahol írták, hogy egyel kisebb megapixelen jobb képet csinál mint 13 megán. Komolyabb képstabilizátornak nevezném már azt is, ha kicsit remeg az ember keze és nem egy szétmosódott, homályos kép lenne a vége. :) Persze, nem várok én sokat, mert ez egy telefon és nem fényképező, csak kicsit zavaró, hogy szinte stabil helyzetben, lélegzetvisszafojtva kell képet csinálni. :D

(#8742) berigazek


berigazek
őstag

Majd holnap letöltöm és majd kipróbálom az ,,én" új KitKat romomat,most készítette el a romfejlesztő....

,,Tanulj tinó,ökör lesz belőled!"

(#8743) iSonic válasza Peterson_ (#8740) üzenetére


iSonic
addikt

az a legjobb hogy megvolt ígérve, hogy rend és tisztaság és ellenőrzés lesz az áruházba, ahhoz képest kavalkád van.. emlékszem, amikor a BBM kiakarták rakni előtte 200 BBM fake app jelent meg amit 1 napig tartott takarítani.. meg sok iOS konvertálás, ami szörnyű pl.: Sonic játék linkje itunes-ra.. mint support szánalmas..

a Knox is addig fog élni, míg valaki be nem dobja a törülközött és el nem hagyják az emberek szépen a Samsungot.. majd kíváncsi leszek az új S5-re mit fog hozni..

[ Szerkesztve ]

(#8744) Peterson_ válasza iSonic (#8743) üzenetére


Peterson_
addikt

Igen, igazából siralmas a helyzet.
Amikor a play widget ajánlóként ilyen utolsó zs kategóriás bloatware, adathalász appot tol az arcomba, meg ilyesmiket ajánlgatnak a szerkesztők...
De mondjuk én azt is iskolához és helyesírási skillhez, meg legalább 100-as IQ-hoz kötném, hogy bárki appot értékelhessen.
Az ilyen "lesetőtí, de azért jó" ötcsillag....
-menj má' a f*omba.

-És akkor próbálj magas besorolás alapján ítéletet hozni.
De hát mit lehet várni, amikor már a rendszert is telekukázzák gyárilag ilyen mocskokkal és ha esetleg valamilyen úton-módon búcsút szeretnél inteni kb 300MB-nyi szemétnek ami a saját telefonodat terheli feleslegesen, még jól valagba is rúgnak.

A KNOX-ot illetően, szép is lenne amit mondanál, de igazából erre haladnak a dolgok.
Ezt pedig azért tehetik meg, mert nagyon sok ember csak megveszi, aztán tesz rá, hogy mi és hogyan működik, főleg ha egyszer letolták a torkán a marketing-bullshitet.

Varszegig:
-A méglagosabb kamerát, az inkompatibilitási problémákat azért én nem nevezném jónak, akkor sem,ha a többi része valóban az.
Nem szeretek béta-teszter lenni...max ha fizetnek érte :)
Nem mondom, hogy nem lesz jó, talán megváltás lesz az ART is,de most még azzal is több a baj, mint a pozitív hozadék.
-Hozzáteszem, ez mind az én véleményem, ettől még mindenki használja egészséggel. :R

[ Szerkesztve ]

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#8745) Varszegig válasza Peterson_ (#8729) üzenetére


Varszegig
veterán

Pedig jó ez a kitkat:) Ma a szokásos használatommal 15 óra alatt 50%-ig merült le. Ebben volt játék, miegymás is, meg 2 óra kijelző, nálam a 4.3-mal ez legjobb esetben is így estére 30-40% volt, de inkább kevesebb.

(#8746) bbubby00 válasza james008bond (#8721) üzenetére


bbubby00
őstag

2nap 6óra használat. 4.5órás kijelzőidő. 2%on az akksi. Mit szóltok ehhez? 4.4.2. Gyári minden. Facebook mellé a messenger és viber. Sztem bőven elég mindenre!

Eladó Mazda MX5 széles választékban: https://www.facebook.com/hasznaltmx5

(#8747) Necc válasza iSonic (#8743) üzenetére


Necc
addikt

Nagyon rosszul gondolkodsz, a kutya se fogja elhagyni a samsungot a knox miatt. Az atlag juzer szemeben ez is csak n+1 ficsor amit vagy hasznal vagy nem.

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#8748) iSonic válasza Peterson_ (#8744) üzenetére


iSonic
addikt

de ezért nem értem miért tesz a Gugli ígéreteket, hogy hát így kitakarítja a play-t, meg rendbeszedi.. ennek már majdnem 1,5 éve és semmi..

a másik nagy probléma, hogy az értékelés is siralmasak.. nem az, hogy leírja mi a baja, hanem "szar" nem megy.. elindítom meghal..

a fejlesztőknek is szintén ilyen a hozzáállása, például BPMenetrend-ről azért szoktam le, mert az időpontok valami másik dimenzió szülötte volt és nem a BKK hivatalos időpontjai.. de szerencsére van helyette Budapesti Menetrend, amit android-ra fejleszt egy magyar srác, aki törődik a userek hozzászólásaival és válaszol is rá.. csak ennek is látszik a vége, hogy egyszer bepöccen a sok hülyétől és akkor annyi a frissítéseknek..

és sokszor mondom az iszar-os ismerőseimnek, hogy sokkal jobb a telefonom, mert tény, hogy jobb, ha még egy szaros ios port van a telefonom, ami szaggat.. -.-'

ami meg a telefon alapértelmezett applikációit illeti, én szimplán levágnám a kezét, aki ezeket kitalálja.. még a független Rom-ba is vannak olyan dolgok amik kiverik a biztosítékot, de amit a Telekom csinál az már abszurd... minden egyes frissítésnél 35 programot lövök ki és törlők.. na pont ezért kell ebbe a telóba 3GB Ram és nem az android miatt.. nem értem a kínai telóknál lásd: Xiaomi megoldják egy MIUI Rom-mal, ami alap funkciókat tartalmazza a többi a user feladata..

Necc: persze a kutyát nem érdekli, de mégis az a pár százalék aki fejleszt és bugmentesít eltűnik, akkor a helyükre senki nem fog lépni az átlag userek közül, akik csak mutogatják a telojukat, mint valami "e-pénisz"..

bbubby00: annyira nem rossz, mondjuk még az 5 és fél órás átlag 4.3-as rom-tól messze van.. úgy hogy nálam wifi 0-24 megy, még akkor is ha LTE van.. fb, instagram, viber, pinterest, chaton, bbm, gmail, telefon, stb..

[ Szerkesztve ]

(#8749) Caaabi válasza banhammer (#8732) üzenetére


Caaabi
senior tag

Akkor úgy tűnik csak a dolphinnal teljes értékű a flash, minden másra marad a Chrome akkor :D köszi szépen hogy megnézted!

(#8750) banhammer válasza Peterson_ (#8744) üzenetére


banhammer
veterán

Ebben igazat adok neked és már én is leírtam párszor, hogy nem értem mi a francnak kell a telefont minden szarral telipakolni és gyárilag letörölhetetlené tenni azokat.
Miért fáj a Samsungnak, hogy nem vágyok a programjaira?
Miért kell gügyögő gyereknek nézni, mint akinek felvágják az ételt, hogy meg tudja enni.
Felnőtt ember vagyok és el tudom dönteni, hogy mire van szükségem és mire nem.
Anno amikor megvettem a notebookjaim azokon is tele volt tömve az OEM Vista, OEM Windows 7 a gyártó (Acer), az MS és valami casual játékokat készítő cég hülyeségeivel.
Eltartott vagy egy órát (n+1 reboot) mire kipucoltam a rendszerből a sok vackot és akkor még csak a csont tiszta Windows volt előttem amit még nem kezdtem finomhangolni ami újabb órás mőka.

Anno egyszerű userként az tetszett az Androidban, hogy nincs annyira megkötve az ember keze.
Idővel a topiknak hála (Note 3) ez a kép egyre árnyaltabb lett, úgy érzem picit belestem a színfalak mögé és elborzaszt a látvány, tudat, hogy az Android szabadsága csak egy illúzió amit a színfalak mögül a gyártók és a Google összekacsintásai irányítanak.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.