Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:51:40

LOGOUT.hu

sᴧᴍsᴜɴɢ ɢᴀʟᴀxʏ Note 3
Olvasd el a topik összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8551) plejik


plejik
addikt

Nekem semmi gondom nincs eddig egyik funkcióval sem. Az akkumulátor idő is teljesen rendben van. Reggel 6 kor vettem le a töltőről. Azóta folyamatos wifi, szinkronizálás , több email fiók, netezés stb. majdnem full fényerő, és most tart 97% - on. Természetesen játék nem volt benne. :) Akciójegyzet is jól működik. Viszont a kamera ugyanolyan sz@r mint előtte volt. Rossz fényviszonyok között borzasztó képeket csinál, egy kicsit lehet rajta javítani, én az ISO-t 200 ra állítottam, képstabilizátor kikapcs, és úgy már aránylag tűrhető. Note II sokkal jobb képeket lőtt , akárki akármit mond..

Amit még észrevettem, hogy talán erősseb a wifi, mintha jobban fogná a jelet...

[ Szerkesztve ]

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#8552) Peterson_ válasza AliceWake (#8548) üzenetére


Peterson_
addikt

Az akciójegyzet:Storage/0/Pictures/Screenshots/Temp

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#8553) banhammer válasza robi30 (#8550) üzenetére


banhammer
veterán

A legvegso esetben hasznalom a stock bongeszot.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#8554) AliceWake válasza Peterson_ (#8552) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Na ez az :( Nekem ott nincs. Egy nyomorult screenshot van csak, pedig vannak akciójegyzeteim, amik az appban látszanak is rendesen, el vannak mentve, etc. Szóval működik minden, csak képtelen vagyok fellelni őket fájlszinten.
A scrapbook ugyanez.

[ Szerkesztve ]

Non omnis moriar.

(#8555) berigazek válasza AliceWake (#8554) üzenetére


berigazek
őstag

A készülék memoriájában keresd Actionmemo néven.Nekem ott van!

[ Szerkesztve ]

,,Tanulj tinó,ökör lesz belőled!"

(#8556) mimis válasza Peterson_ (#8547) üzenetére


mimis
tag

No, ezekért várom már nagyon, hogy lehessen rootolni szabadon. Dehogy akarom én különféle romokkal szétbombázni a telefont. Viszont nem ártana, ha a Tasker végre hozzáférne mindenhez a rendszerben. Azzal lehetne mindenféle szépet és jót beállítani, teljesen automatizálni.

(#8557) AliceWake válasza berigazek (#8555) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Megvan. ÉljenÉljen!
Ezt a hülyeséget. Mi az péklapátért kell ezt rejtett fájlba rakni? Véletlenül se találjam meg, ha menteném őket? Ömm.. miért .jpg? Bár mindegy. Nem is akarom tudni.

Már csak a scrapbook fájljai vannak szökésben. Nincsenek a rejtettek között. Már átnéztem minden utolsó vakarék mappát, de nem találom.

[ Szerkesztve ]

Non omnis moriar.

(#8558) Memmaao válasza AliceWake (#8548) üzenetére


Memmaao
addikt

Nem figyeltem, most nincs is mentve egyik sem. A galériából szoktam nézni.

My name is Bond, James... Dean.

(#8559) banhammer válasza AliceWake (#8554) üzenetére


banhammer
veterán

Egy próbát megér a dolog.
Ments el egy jegyzetet olyan névvel amit könnyen megtalálsz.
Dugd a telefont a számítógépre és kerestess rá a windows-szal a fájlra, dátum alapján is.
A másik megoldás, hogy előkapsz egy fájlkezelőt és végignézed az összes mappát a telefonban dátum alapján.
Miért dátum alapján?
Mert lehetséges, hogy a jegyzeteket valami olyan néven menti el a program amit egy avatatlan szem nem biztos, hogy könnyen megtalál.
Valami nyomot kell hagynia a fájlrendszerben egy fájlnak.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#8560) iSonic válasza AliceWake (#8557) üzenetére


iSonic
addikt

Hol talaltaf meg? Scrachbook mappajaba nezted hogy hatha ott vannak a mentesek csak valami almappaba.. ?

(#8561) Criton


Criton
veterán

A gyári fülesre és töltőre is van garancia?

(#8562) banhammer válasza Criton (#8561) üzenetére


banhammer
veterán

Ha jól emlékszem a töltőre, akkumumlátorra egy év garanciát vállal a Samsung.
A füles meg fogyóeszköz, nem hinném, hogy arra bármilyen garanciát is vállalnának.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#8563) AliceWake válasza iSonic (#8560) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Nincs is olyan mappám :D
Amúgy gyári fájlkezelő, beállítások, rejtett fájlok megjelenítése. Az első mappa lesz.
.ActionMemo

Criton Tartozékokra, tehát fülesre is, 1 év, minden másra 2 év (+2 hónap, ha regisztrálod).

[ Szerkesztve ]

Non omnis moriar.

(#8564) Criton válasza AliceWake (#8563) üzenetére


Criton
veterán

Ok rendben köszönöm. Regisztrálva van a telefon. Akkor fülesre 1év a többi 2év+2hónap.
Apple is cserélte a fülesemet mikor tönkre ment, akkor ez itt is van.

Van itt Pécsi? Ha van, akkor nem tudja véletlen, hogy Samsung bolt merre található ahol venni is lehet? MM van itt, azt tudom, de nem tudom ott árulnak-e Samsung tartozékokat.

(#8565) banhammer válasza Criton (#8561) üzenetére


banhammer
veterán

Felhívod a 06 80 726 78 64-es számot, meghallgatod a bla-bla-bla-blat, megnyomod a telefon billentyűzetén a 3-as gombot, kicsöng, felveszi egy telefonos ügyfélszolgálatos és felteszed neki a kérdésd.
Sőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőt!
Ezen kívül más kérdésekben is tudnak segíteni neked.
Majd a végén megkérnek, hogy értékeld a munkájukat egy 1-től 9-ig terjedő skálán ahol a 9-es a legjobb osztályzat.

DE!
Megtettem helyetted!
Beírtam a gugliba, hogy samsung, az elvezetett a Samsung Magyarország oldalára, ott legörgettem legalulra, rányomtam az "Elérhetőség" szövegre, feljött egy ablak abban egy adag szöveg és egy telefonszám amit a bejegyzésem elején már leírtam.
Ezek után vettem egy papírt és egy tollat (ez lehet ceruza is) felírtam a számot, elmentem a vonalas telefonhoz és felhívtam a kapott számot.
A többi már történelem.

Mielőtt még megkérdezed a telefonszám ingyenesen hívható.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#8566) banhammer válasza Criton (#8564) üzenetére


banhammer
veterán

Garanciális meghibásodás esetén (nem külső behatás miatti sérülésről van szó), akkor cserélik.

Felhívtam a Samsungot újra.

@AliceWake: azóta már feltett egy újabb kérdést arra reagáltam.
Amúgy ez a nem külső sérülés elég gumi megfogalmazás, mert a fejhallgatóban úgy is meg tud szakadni a vezeték, hogy nincs külsérelminyom, de a szervíz azt mondja, hogy bocsi ez nem garanciális sérülés.

[ Szerkesztve ]

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#8567) AliceWake válasza banhammer (#8566) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Mint, ahogy a töltőfejet sem cserélik, ha áthajtasz rajta terepjáróval :W
Nem ezt mondtam én is? Minden tartozékra 1 év gari.
Használd a szerkesztés opciót. Mellesleg.

[ Szerkesztve ]

Non omnis moriar.

(#8568) iSonic válasza AliceWake (#8563) üzenetére


iSonic
addikt

Zsenialis hogy mindent igy el kell rejteni.. -.-

(#8569) Criton válasza banhammer (#8565) üzenetére


Criton
veterán

Hívtam őket (egy Kft mondtak ami csak garanciális esetekre van, üzletet nem tudtak mondani, csak az Allee-ban található üzletet, amit szintén ismerek, de mivel nem Pesten vagyok most ez nem megoldható), de gondoltam van itt valaki aki jobban ismeri Pécset mint én.Ezt a stílust viszont már komolyan kikérem magamnak, ne nézz már komplett hülyének könyörgöm! Ha nem tetszik a feltett kérdésem, jobb ha nem is válaszolsz rá!

[ Szerkesztve ]

(#8570) kavics325i


kavics325i
őstag

Nekem 2 %-ot merül egész este. Wifi,bluetooth on,meg amúgy minden csak a hangot veszi le magától 9kor.

" A fantáziát kárpótlásul kaptuk mindazért, amik nem vagyunk, a humorérzéket pedig vigaszképpen azért amik vagyunk.” ( Széchenyi Zsigmond )

(#8571) banhammer válasza Criton (#8569) üzenetére


banhammer
veterán

A Pólus-ban is van egy Samsung üzlet.
Egyszer benéztem és úgy ugrottam ki az üzletből mintha rámgyújtották volna.
Az, hogy drága, az nem kifejezés.

Jobban jársz ha a netről vagy valamelyik telefonos boltból rendelsz Samsung headset-et.

Ha nagyon kell odaadhatom a bontatlan headset-em (fehér színű).

[ Szerkesztve ]

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#8572) Criton válasza banhammer (#8571) üzenetére


Criton
veterán

Tartót+autós töltőt valamint tokot keresek, mert most semmivel sincsen védve a telefon.

(#8573) banhammer válasza Criton (#8572) üzenetére


banhammer
veterán

Tokot nagyon nehezen fogsz találni a különböző mobilos boltokban.
Ezt tapasztalatból mondom.
Egy, két helyen kapható szilikon tok.

[link]
[link]

Bocs, hogy kicsit életlen lett, nehezen fókuszált rá a kamera.
Ha jól emlékszem 2000 Ft-ért vettem.

Hmm...
Nézd meg a Hardveraprót néha felbukkanak Note 3 tokok.

[ Szerkesztve ]

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#8574) iSonic válasza Criton (#8572) üzenetére


iSonic
addikt

Legjobban azzal jarsz hogyha veszel egy spigen tokot amit kihoznak neked.. argep.hu-n tudsz nezni jo arakban levo kiegeszitoket es arra szamolj ra 500-1000Ft szallitasi koltseget es akkor is jobban jarsz mint a hivatalos Samsung bolttal..

(#8575) plejik válasza iSonic (#8574) üzenetére


plejik
addikt

Spigen tokom van nekem is. Nagyon nem lőhetsz vele mellé, bár egy kicsit "bumszli" lesz tőle a teló de elviselhető.. :)

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#8576) iSonic válasza plejik (#8575) üzenetére


iSonic
addikt

Nekem CaseMate tokom van az is tokeletes de egyebkent sok hasznos link lesz az elso hozzaszolasba ami remelhetoleg holnap kikerul :) Spigen a foliam a telefonon az valami zsenialis..

(#8577) Criton válasza iSonic (#8576) üzenetére


Criton
veterán

Fóliát eddig én szinte egyik telefonomon sem használtam, normál használat mellett, ez a kijelző sem karcolódhat.

(#8578) plejik válasza iSonic (#8576) üzenetére


plejik
addikt

Nekem a note II - őn volt fóli, de engem nagyon zavart, valahogy megváltozott a kijelző minősége, és engem az irritál.. :) Bár nem tudom ez a fólia amit te használsz milyen lehet.. :)

Criton

Ebben igazad van, bízok én is ebben a kjelzőben, nekem sem karcolódtak, de anno haverom az S2 ét mindig taccsra tette pedig vigyázott rá, nekem meg soha nem karcolódott az sem.. :)

[ Szerkesztve ]

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#8579) szabosasito válasza Criton (#8577) üzenetére


szabosasito
aktív tag

Pedig hidd el normál használat mellett ahogy, telik múlik az idő megjelennek majd hajszál karcok. Ne is beszéljünk egy esetleges óhatatlan extrém behatásról, ami ne mondd, hogy tuti elkerülhetetlen. Akkor pedig ajaj van!

(#8580) banhammer


banhammer
veterán

A Spigen tokokkal nem árt vigyázni, mert ami gyanúsan olcsón kapható az valószínű, hogy hamisítvány.
Én olyan kamu Spigen tokot vettem aminek a dobozán még a hologramos matrica is volt.
Egy ideig nem esett le, hogy hol van a turpisság, aztán az oldalán véletlenül kiszúrtam a feliratot ami Neo Hibrid helyett Neo Hibirid.
Nevettem egyet és nem foglalkoztam vele.
Amennyiért vettem a tokot annyit megért nekem, nagyon csecsén néz ki vele a fehér Note 3 (fehér, fekete, fehér).

Könyörgöm ne kezdjük újra a fólia, nem fólia vitát...

[ Szerkesztve ]

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#8581) iSonic válasza plejik (#8578) üzenetére


iSonic
addikt

Amit most hasznalok spigen az teljesen atlatszo es nem matt crystal screen protectorkent talaljatok meg a spigen oldalan.. egyszoval nem ront a kijelzo szinein es belatasi szogon sem..

(#8582) AliceWake válasza banhammer (#8580) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Ráadásul Neo Hybrid.

[ Szerkesztve ]

Non omnis moriar.

(#8583) Criton válasza szabosasito (#8579) üzenetére


Criton
veterán

Extrem behatás esetében meg egy fólia sem nagyon fog védeni szerintem :( Toknak most ezt néztem ki (Speedshop) esetleg ez. Fóliát sajnos egyedül nem merek felrakni, mert ahhoz nem egy olcsó dolog, hogy az ember otthon próbálkozzon.

(#8584) plejik válasza banhammer (#8580) üzenetére


plejik
addikt

Ki kezd itt vitát? Teljesen kultúrált véleményt nyílvánítottunk. Nincs itt semmi vita. :)

iSonic

Mipénzért vesztegetik? ;]

[ Szerkesztve ]

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#8585) iSonic válasza Criton (#8583) üzenetére


iSonic
addikt

Ami nekem van azt csak letorlod es rasimitod a kijelzore es utana dobsz egy magikus otost a spigen dolgozoinak es semmi levego se por csak vedelem :)

(#8586) Criton válasza Criton (#8583) üzenetére


Criton
veterán

viszont kifejezetten samsung által gyártott autós töltőt nem találok ehhez a készülékhez :P

(#8587) Memmaao válasza Criton (#8572) üzenetére


Memmaao
addikt

Autós gyári tartó illetve s-view tok

Nekem van gyári autós töltőm, de nem szeretem. nagyon rövid, így bal oldalra a kormány mellé nem ér el. Párom autójában van. Én egy gyári Motorola autós töltőt használok, hosszabb zsinórral.

[ Szerkesztve ]

My name is Bond, James... Dean.

(#8588) plejik válasza Criton (#8586) üzenetére


plejik
addikt

Pl: ez Én valami ilyesmit vennék, usb kábeled gondolom van. :) De ez csak egy javaslat. :)
Bakker egy ilyet lehet veszek is.. :DDD

[ Szerkesztve ]

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#8589) Criton válasza Memmaao (#8587) üzenetére


Criton
veterán

Ahogy nézem van Pécsen is, de a Tartó a samsung oldala szerint ez lenne EE-V200SA. Edigitalnal viszont ECS-K200BEG van. Samsung nem is gyárt autóstöltőt?

[ Szerkesztve ]

(#8590) szabosasito válasza Criton (#8583) üzenetére


szabosasito
aktív tag

Nekem S-View flip tokom van csoda vele a telefon, a Speed-Shop-nál többféle fólia kapható, fel is teszik neked nagyon profin, ha jól emlékszem 500 Ft-ért.( A nem náluk vásárolt fóliát is felteszik ) Barátilag tanácsolom neked a fóliát, mert nyilván nem minden de számtalan esetben megvédi a drágaszág kijelzőjét.

[ Szerkesztve ]

(#8591) Criton válasza szabosasito (#8590) üzenetére


Criton
veterán

Szívesen mennék a speedshopba, csak sajnos Pécsen vagyok :(

(#8592) Memmaao válasza Criton (#8589) üzenetére


Memmaao
addikt

Két kóddal fut, de ugyan az a két gyári tartó. Autós töltőt lsd fent.

Amit linkeltem Ipon honlapot, ott olcsóbb az s-view tok, mint a speedshop-ban.

[ Szerkesztve ]

My name is Bond, James... Dean.

(#8593) banhammer


banhammer
veterán

@ AliceWake:
Bocsánat, igazad van.
Siettem, hogy ne csússzak ki a szerkesztési időből.

Szóval Neo Hybrid helyett Neo Hybirid a felirat rajta.

Én csak azt tapasztaltam, hogy a Galaxy Note 10.1-em mindig tokban (flipes tok) használtam és idővel megjelent rajta egy nagyon vékony karc.
Nehezen lehetett észrevenni még kikapcsolt kijelzőnél is.
Ok tudom, a Note 10.1-en nem Gorilla Glass van.
Ettől függetlenül zavart a dolog, hogy vigyáztam rá és mégis megkarcolódott.

@Criton:
Az újmobilshopban vettem a Note 3-ra fóliát (kb. 1500 Forintért), megkértem az eladó srácot, hogy rakja rá és nagyon szépen rárakta.
A West End-ben a legalsó szinten a kajáldáknál van egy mobilos bolt ott is felrakják ingyen a fóliát.
Khhm... ...azért egy fólia nem olyan drága mulatság... ...ez a saját meglátásom.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#8594) szabosasito válasza Criton (#8591) üzenetére


szabosasito
aktív tag

Pécs az egyik legszebb városunk, imádom, szép helyen laksz. Biztos ott is van olyan mobilos aki vállal fólia felrakást. Én sem lennék képes rá. Technikai toprongy vagyok. Budapestre nem szoktál jönni?

[ Szerkesztve ]

(#8595) mimis válasza Criton (#8572) üzenetére


mimis
tag

Nem tudom, hogy a többiek már válaszoltak-e rá (ott még nem tartok az olvasásban), de most egyet kell értsek Banhammer- rel. Samsung márkaboltban/szervízpontban az vásárol, akinek sok pénzt hozott a Jesszuska... jó sokat... :)
Az az autós tartó, ami megvehető 5-6e -ért, azért a Samu boltban nem szívbajosak elkérni 12e-et.
Én is csak két dolog miatt mentem be oda:
1. leadni/felvenni asszony telóját
2. megnézni élőben, belepróbálgatni a telefont a tartóba

Tényleg jobban jársz, ha valamelyik webshopból rendeled meg. Biztosan van arra felé is olyan üzlet, ahol töredékéért árulják. (de akár még a futárt is érdemesebb megfizetni így)

(#8593) banhammer:
Másik fórumon kolléga szintén belecsúszott egy Hybirid tokba. Egyszer, mikor találkoztunk, összehasonlítottuk az én eredetimmel. Azt kell mondjam, hogy egészen jól sikerült lekoppintaniuk.
A szilikontok része szinte egy az egyben az (a kamera felirat a hátulján eltérő), a keret meg minimálisan tér el. Az oldalán a bemarás nem annyira kontúros, meg mintha kicsit fényesebb, csúszósabb lett volna az enyémnél.
Ellenben nem mondom azt, ha a mostani elhalálozna, nem mernék megkockáztatni egy ilyen "másolatot". :)
(még annak tudatában is, hogy "csak" másolat)

[ Szerkesztve ]

(#8596) Peterson_ válasza Criton (#8577) üzenetére


Peterson_
addikt

Olyan nincs, hogy valami karcálló, ezt ne feledd :K
Egyébként a GG sem karcálló-csak fogalomzavarból nevezik szinte mindenhol annak, még a gyártó sem állítja sehol, hogy ez aztán most totálisan karcálló-, csak ellenáll a karcokkal szemben. A kettő pedig nem ugyanaz.
Pont a porszemek fogják szép lassan kikezdeni.Nem azt mondom,hogy ez egyik napról a másikra, de ha nem muszáj, akkor minek csökkentse még ezzel is a telefon értékét...
Na meg aztán teljes véletlenségből meg lehet húzni, akkor meg már inkább az 500-1000Ft-os fólia bánja, ami ha nagyon gányul néz ki, max köv hónapban lecseréli az ember.
Nekem 1500 volt, ennyiért fel is tették profin(szinte bármelyik gsm boltban foglalkoznak ilyennel még otthon Somogyban is), azóta egyszer sikeresen pofáraesett, és most két apróbb karc van rajta úgy kb két hónap leforgása alatt.
Szerintem így teljesen vállalható.
Na de Isten ments, hogy bármire rádumáljalak, csak elmondtam a véleményem :))

[ Szerkesztve ]

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#8597) iSonic válasza mimis (#8595) üzenetére


iSonic
addikt

Pont ezt irtam en is hogy iszonyat nem eri meg naluk venni.. peldaul s carger hatlappal pdafan oldalon 18k ott pedig 28k.. megertem hogy fennt kell tartani az uzletet meg fizetni az alkalmazottakat.. de ez szanalmas..

[ Szerkesztve ]

(#8598) banhammer válasza Criton (#8591) üzenetére


banhammer
veterán

DealExtreme-től rendeltem fóliát.

Protective PE Matte Screen Protector Guard Film for Samsung Galaxy Note 3 N9000 1,68 $
Protective Matte Frosted Screen Protector Film for Samsung Galaxy Note 3 N9000 - Transparent (2 PCS) 2,19 $
Mind a kettőt ingyen kiszállítással.
Ha jól emlékszem már írtam róla, hogy hol érdemes ilyen "nulla" értékű cuccok után turkálni.

Ha jössz fel Pestre szólj, megbeszéljük és odaadom a headset-em.
Bontatlan, minden vicik-vacak megvan hozzá.
Anno kipróbáltam a Note 10.1-es fülesét és azzal nyugtáztam a minőségét, hogy: "Hááááááááááát... ...végül is szól...".

@mimis: végre egyszer nem egymást tépjük verbálisan.

[ Szerkesztve ]

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#8599) mimis válasza iSonic (#8597) üzenetére


mimis
tag

Mondtam, hogy még nem értem el a hsz-ek végére, lehet, hogy már valaki írta... bejött. ;)

(#8600) adequate_cou válasza banhammer (#8598) üzenetére


adequate_cou
senior tag

Én meg akkor is írtam, hogy ne ajánlgasd a dealextremet mert a nem megbízható webshopok közé tartozik.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.