Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:51:40

LOGOUT.hu

sᴧᴍsᴜɴɢ ɢᴀʟᴀxʏ Note 3
Olvasd el a topik összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9951) Parallaxis válasza Zolint (#9950) üzenetére


Parallaxis
addikt

Akkor szerencséd volt, ne próbálkozz vele többet :)

(#9952) Peterson_ válasza Zolint (#9947) üzenetére


Peterson_
addikt

Nem lehet knox ugrás nélkül sajnos.
Ezek szerinte nem vált be a 4.4? :F

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#9953) Zolint válasza Parallaxis (#9951) üzenetére


Zolint
tag

Rendben, akkor ez így így veszett! :)
Másik kérdés, nem probléma a lengyel rom? Vagy tegyem vissza a magyar vodás 4.4.2-t? Esetleges garanciális hiba esetén nem akadnak fent hogy nem a magyar vodás hanem a lengyel rom van fent? Egyébként odinnal a magyar vodás romot is felakartam tenni, a folyamat végén fail-t nyomott. Beleégett már a lengyel a masinába. :)

(#9954) Zolint válasza Peterson_ (#9952) üzenetére


Zolint
tag

Elég sokszor van az hogy leállt ez leállt az, idegesítő sajnos. :S

(#9955) Peterson_ válasza Zolint (#9954) üzenetére


Peterson_
addikt

Az kellemes...
Mintha olyat is írtak volna, hogy nem férnek hozzá(legalábbis írni nem tudják) a külső alkalmazások az SD-t, ami elég nagy bukta, mert kb 10-ből 9 app használná ezt a funkciót.
Jelenleg elég kevés helyen látom azt, hogy na most kompatibilis a KitKat-tel.

Elvileg tudsz váltani magyarra, ha a verziója megegyező vagy nagyobb a mostanidnál.

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#9956) Zolint válasza Peterson_ (#9955) üzenetére


Zolint
tag

Értem, akkor egyenlőre ez így van, majd megstoppolják a dolgokat, és mihamarabb gördülékeny lesz minden. :)

N9005XXUENA6_N9005OXXENA5_N9005XXUENA2_HOME --- Lengyel

N9005XXUENA6_N9005VFGENA4_N9005XXUENA2_HOME --- Magyar

(#9957) Memmaao válasza Peterson_ (#9955) üzenetére


Memmaao
addikt

A total commander tudja írni a külső sd - t. Nekem mondjuk nem szempon, hogy oda írjon bármilyen program. Külső sd -n a filmeket, zenéket tartom és a fényképező ment oda. A telefon 32 gb-ból fentmaradó 26 GB nekem bőven elég, még úgy is, hogy nagy játékok is telepítve vannak.

Kb egy hete már Pesten van a gyári töltő, és egy 850 mAh sony-erricson töltőt használok. Nem tudom, hogy jobb lett-e az akkuidő, mert az utóbbi napokban rengeteget játszok vele. Érdemes ezen a töltőn maradni? Be zavarna a gyári?

My name is Bond, James... Dean.

(#9958) boksz


boksz
senior tag

Az akciójegyzet mentés megoldva a T-mobilos frissítéssel !!!

https://www.flickr.com/photos/boksz/

(#9959) iSonic


iSonic
addikt

Na akkor pár dolog a Telekom-os 4.4.2-röl:

Factory Reset NEM volt, csak 4.3-ra rátoltam a frissítést OTA-n..

1. A rendszer iszonyat gyors, sokkal gyorsabban ébred és a kijelző feloldásánál is eszméletlenül gyorsan hozza be a dolgokat.. az alkalmazások is piszkosul gyorsan töltődnek be, DE és itt jön a DE van egy két alkalmazás ami ezt a gyorsaságot nem tolerálja (Instagramnál vettem észre, hogy amikor a rámegyek a LIKE-aim fülre akkor 1 másodperc erejéig csak betűk jönnek be majd a képek, mert egyszerűen nem tud olyan gyorsan reagálni a program)

2. Akciójegyzet működik VÉGRE YES!!! ^^. illetve a Képernyőírást is mostmár meg lehet találni a Galériába a Screenshot mappába :) a többi a szokásos módján működik..

3. Antutu-t tesztelgettem ma reggel is és már kezdi a 35k-s értéket megközelíteni. Jelenleg 34,5k-n áll, szóval a tegnapi csak valami kis problémás nap volt a készülék életében.. lehet a fránya hőhullámok.. :DDD

4. Fogyasztás: szerintem ez a legfontosabb, egy része matematikai -> Beállításaim: Automatikus fényerő, de alapjába véve +1-be van.. WIFI végig bekapcsolva, LTE szintén, Insta, Fb, Fb Messenger, Telefonálás, Játék (Rayman Jungle Run és Fiesta illetve BadLands, ColorSheep)..

A Kijelző 1 órás használat utáni eredménye akkuidőben -13%, ami azt jelenti, hogy az akkuidő, hogy nagyjából 6 és fél órát kijelzőhasználatot bír a töltés az előbbi felsorolt beállítások mellett nálam..

Amit majdnem elfelejtettem a telefon töltőjével töltöm a készüléket!!

5. A zenelejátszó nagyon passzentos nézz ki és működik

Szóval jelenleg így állunk a telefonnal lehetséges, hogy még változni fog néhány álláspont azt természetesen megírom..

(#9960) Gambas válasza laci0530 (#9933) üzenetére


Gambas
tag

Köszönöm a segítséget,de nem ez a mególdás😏Amikor kibontottam egyből kérte wifinél a szoftver frissítést (gyári) és ezzel már megjelent a speciàlis értesítések menüpont,amiben vibertől kezdve a mobil bankomig minden elérhető!Ki is pipáltam amikről értesítést kérek,és ennek ellenére néha megjön a viber néha nem😏Ma még nem próbàltam,majd délután munka után...

(#9961) Peterson_ válasza Memmaao (#9957) üzenetére


Peterson_
addikt

Köszönöm!
Akkor ha ami SD-n van, vagy pl emulátornál ha az elérendő tartalmat teszem SD-ről belsőre, akkor elméletileg addig is jó lesz, míg nem érkezik frissebb, kitkat kompatibilis verzió a programból?

Szerintem érdemes a töltőnél maradnod, nekem bevállt az 1A-s(és még párunknak is itt)
Hogy bezavar-e a gyári...azt nem hinném, mivel mégiscsak ezt adták hozzá...
Amúgy én is rá vagyok/leszek kényszerülve a gyorsabb töltésre, ha valahova megyek, mert ninics mindig két és fél órám kivárni.

iSonic:
-Elég pozitívnak tűnik, nagyon köszi a beszámolót...
Még a végén elgyengülök és én is ráeresztem a frissítést :B
-Ó tényleg..a kameráról írhatnál valamit még :B :R

[ Szerkesztve ]

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#9962) boksz válasza iSonic (#9959) üzenetére


boksz
senior tag

"A zenelejátszó nagyon passzentos nézz ki és működik"
Miért ? Változott valamit ?

https://www.flickr.com/photos/boksz/

(#9963) iSonic válasza Peterson_ (#9961) üzenetére


iSonic
addikt

a kamera nálam gyors és nem szaggat.. makróval fotózok de az auto shoot is maradt ugyanolyan mint régen.. olvastam hogy panaszkodtak a videofelvételnél a laggra, de nálam tökéletesen megy.. főleg, hogy 4K-s videókat csinálok.. Kipróbáltam SD kártyára mentése (Samsung 16GB Class10) illetve a telefon saját memojára, de semmi különbség..

boksz: indíts el egy zenét nyomd ki a kijelzőt majd be és szépen kiteszi főablakra a cover-t :)

Középső kép

(#9964) Chrys_ válasza iSonic (#9959) üzenetére


Chrys_
addikt

Az Instagram még mindig felhasználhatja a képeid a beleegyezésed nélkül?
Pontosabban az ÁSZF alapján beleegyezel a képeid felhasználásába?

[ Szerkesztve ]

(#9965) Peterson_ válasza iSonic (#9963) üzenetére


Peterson_
addikt

Köszi, kolléga. :R
Egyébként meg legyetek átkozottak, mert eddig bírtam, már töltöm a frissítést ;] :DDD
Viszont ha bármi gubanc van, akkor még van egy tíz-húsz percig még előállhattok vele :))

Szerk.
Na üsse kaics' hiszek neked...de csak neked :((( :DDD

Majd én is regélek, hogy mi lett.

[ Szerkesztve ]

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#9966) iSonic válasza Chrys_ (#9964) üzenetére


iSonic
addikt

nem.. hozzá nem tud nyúlni.. mivel a lockolva vannak Gallery Lockba.. ha kitalálja a feloldót akkor megtapsolom :D

Peterson_: nem lesz baj bro ;] , viszont egy 8-10 percig frissíteni fog azt előre mondom.. az egyetlen gond volt az is első indításnál, hogy az accuwetaher menübáros widget-e nem akart elindulni és azt kiírta, újraindítás óta nem nyavalyog..

[ Szerkesztve ]

(#9967) Memmaao válasza Peterson_ (#9961) üzenetére


Memmaao
addikt

Még nem próbáltam, de egy próbát megér, max ha áthelyezés után nem találja, akkor max visszarakod az eredeti helyre.

My name is Bond, James... Dean.

(#9968) laci0530 válasza Gambas (#9960) üzenetére


laci0530
senior tag

Sajnálom, hogy nem sikerült, sajnos nekem nincs Gear-em, nem tudom kipróbálni. Azért az xda-n érdemes nézelődni, rengeteg problémára készítenek megoldást.

(#9969) Piwi válasza Peterson_ (#9943) üzenetére


Piwi
addikt

nem volt reset mivel előtte is KitKat volt már fent és felesleges akkor már szerintem

Aki az ördöggel cimborál, az a pokolban ébred ;]

(#9970) Peterson_ válasza Piwi (#9969) üzenetére


Peterson_
addikt

Köszi!
Egyelőre megnézem hogy muzsikál, aztán ha gebasz van, akkor nyomok neki egyet.

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#9971) Peterson_ válasza Peterson_ (#9970) üzenetére


Peterson_
addikt

Na meg is volt a telepítés.:
Bíztam benne, hogy a T-s bekapcsoló csilingelés eltűnt, de az sajnos megmaradt, ahogy a sok szemét app is visszamászott.
Sőt, mintha ezeken kívül lenne pár plusz is...de 2 perc alatt orvosoltam.
Ezeken túllépve viszont eddig minden rendben van.
A Ram kezelés nem rendellenes, a sebesség hát...nem tudom eldönteni hogy azért gyorsabb,mert tényleg az, vagy csak mert ügyesen kicserélték az animációkat.
Galériában szembetűnő a leginkább, illetve az alkalmazások között létrehozott mappákat megnyitva.

AnTuTu-val mértem azért, itt ~34000pont jött ki kétszer is, szóval semmi vészeset nem tapasztolok itt sem.

A kamerával sincs szerencsére eddig semmi baj,és a programok is mennek amik kritikus pontot jelentettek,az biztos, hogy ezek gyorsabban indulnak.

Valamit buheráltak a hangon is, mert mintha kicsit hangosabban, vagy máshogy szólna-kihangosítva néztem- és megjelent az alkalmazások között valami új hanggal kapcsolatos samu cuccos is.

Szerencsére minden beállítás megmaradt, tehát gyakorlatilag egy fiók bejelentkezésen kívül semmit nem kellett újra beállítanom.

A zenehallgatás közbeni zárképernyő meg jópofa ugyan, de engem egy kicsit zavar, hogy így már nem férek hozzá a listához, illetve sem az ra se semmi nem látszik és nem is lapozható.

Tehát így első lélegzetvételre ennyi a benyomásom a KitKat-ről...kár volt ennyire parázni, ellenben nem is olyan nagy durr :DDD
Hard Resetet nem nyomtam, majd használat közben elválik, hogy rosszul tettem-e.

[ Szerkesztve ]

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#9972) robotnyk válasza laci0530 (#9894) üzenetére


robotnyk
tag

köszi!

(#9973) robotnyk válasza Peterson_ (#9971) üzenetére


robotnyk
tag

bocs a duplaposztért - nagyon várom a tapasztalataidat, most költözök új gépre, tele van a tököm a backupolással, szóval én egyelőre nem frissítettem a telefont.

[ Szerkesztve ]

(#9974) Peterson_ válasza robotnyk (#9973) üzenetére


Peterson_
addikt

Szerintem bátran próbálhatod reset nélkül.
Kikapcsoltam, kivettem az akksit miután kicsit takarítottam nyomtam még egy újraindítást...eddig problémának nyoma sincs szerencsére, és bitang gyorsan indul/fut minden. :))

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#9975) joey04


joey04
titán

Problémám akadt: tegnap elment az itthoni net, de fontos lett volna használnom. nótot feldugtam gépre és usb-n megosztottam a netet. Ez ment is szépen, azóta viszont ha csatlakoztatom a géphez,. azt írja, hogy az eszközt nem lehet felismerni. a kies sem látja. próbáltam a drivert újratelepíteni, de semmi. mi a megoldás erre?

(#9976) Piwi válasza joey04 (#9975) üzenetére


Piwi
addikt

Telefon restart után sem ismeri fel a géped?

Aki az ördöggel cimborál, az a pokolban ébred ;]

(#9977) berigazek válasza joey04 (#9975) üzenetére


berigazek
őstag

Amikor csatlakoztatod,nézd meg a Note-on,hogy mit ír ki,mint Medialejátszó vagy miként van csatlakoztatva?

,,Tanulj tinó,ökör lesz belőled!"

(#9978) joey04 válasza Piwi (#9976) üzenetére


joey04
titán

hmm. csak gép restart volt még, telefon még nem. majd megnézem kb 1 órán belül gépnél leszek. :R

77. médialejátszót írt, csak windows írta ki, hogy nem lehet felismerni. de tölteni töltötte pl.

[ Szerkesztve ]

(#9979) robotnyk válasza Peterson_ (#9974) üzenetére


robotnyk
tag

azért még várok egy kicsit, az is beletelt pár napba, amíg kiderült az actionmemo-képernyőírás probléma :)

(#9980) berigazek válasza joey04 (#9978) üzenetére


berigazek
őstag

Nem lehet nagy gond...driverek le minden,ha minden kötél szakad,PC újraindítás és utána megint újra feltelepíteni...

[ Szerkesztve ]

,,Tanulj tinó,ökör lesz belőled!"

(#9981) Peterson_ válasza robotnyk (#9979) üzenetére


Peterson_
addikt

Az már elhárult...de persze, várj csak, addig is mentegess szorgalmasan :))

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#9982) iSonic


iSonic
addikt

:Y :Y :Y :Y

(#9983) pitimany


pitimany
tag

Sziasztok!
Ma vettem egy note 3-at, tetszik, ismerkedek vele.
Meg tudnátok mondani mit jelent pontosan a "Reactivation Lock" mert első indításkor erre nem figyeltem, bekapcsolva"ON" hagytam.
Nem a magyar fordításra lennék kíváncsi, hanem a mögöttes tartalmára.
Előre is köszönöm a választ!

(#9984) Peterson_ válasza iSonic (#9982) üzenetére


Peterson_
addikt

De csúnya szegény:(

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#9985) robotnyk válasza pitimany (#9983) üzenetére


robotnyk
tag

ha esetleg ellopják a telefont, és csinálnak egy hard resetet, akkor csak a samsung accountoddal lehet újra aktiválni a telefont

(#9986) iSonic válasza Peterson_ (#9984) üzenetére


iSonic
addikt

rusnya.. :( de miért adnak ki ilyen szint?

(#9987) berigazek


berigazek
őstag

Srácok!
Egyszerű kérdés..egyszerű válasz...nálatok is elfordul a Tárcsázó?

,,Tanulj tinó,ökör lesz belőled!"

(#9988) Silent77 válasza berigazek (#9987) üzenetére


Silent77
veterán

Igen.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#9989) bbubby00


bbubby00
őstag

Olyan van nalatok, hogy nem tudjatok felvenni amikor hivnak? Elhuzom jobbra a zoldet es magatol visszaugrik... es egyszer random felveszi-vagy nem, de az biztos... idegesito nagyon. Note2nel hasonlo dolog elofordult mar velem. Esetleg en vagyok a balf.sz?

Eladó Mazda MX5 széles választékban: https://www.facebook.com/hasznaltmx5

(#9990) berigazek válasza Silent77 (#9988) üzenetére


berigazek
őstag

Köszi!

bbubby00!

1-2 volt nálam is...

[ Szerkesztve ]

,,Tanulj tinó,ökör lesz belőled!"

(#9991) pitimany válasza robotnyk (#9985) üzenetére


pitimany
tag

Köszönöm robotnyk!

És ha én csinálok hard resetet, gondolom akkor is újra aktiválni kell, tehát nem szabad elfelejteni a Samsung accountot. Ez az ami a "findmymobile.com"-on van igaz, tehát nem az a védelem, hogy új SIM kártyánál jelszót kér?

(#9992) Varszegig válasza bbubby00 (#9989) üzenetére


Varszegig
veterán

Be kell állítani a gombra felvevést. Én sose szerettem ezt a húzogatós felvevést.

(#9993) Luser2000


Luser2000
addikt

valaki nem tette fel vamai "gyors" helyre a TMH 4.4.2-t? a rapidgator nekem 7 órát jósol.

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#9994) Peterson_ válasza bbubby00 (#9989) üzenetére


Peterson_
addikt

Én letenni nem tudom mindig a közelségérzékelő hülyesége miatt...
Általában pár másodperc késés van, de végülis legtöbbször leteszi a másik fél.
-De őszintén megvallva, mióta fent van a KitKat, nem is telefonáltam rajta :B

(#9986) iSonic:
-Hát nem csak az olyan jóízlésű emberek vágynak Note 3-ra, mint Te vagy én :DDD

[ Szerkesztve ]

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#9995) tchriss


tchriss
tag

Urak!

A 9905 hsz ra senki?:(
Mikor válaszolnék az sms re azt írja nincs elérhető hálózat, de telefonálni mindig tudok sosincs gond!

(#9996) iSonic válasza Peterson_ (#9994) üzenetére


iSonic
addikt

hát ezaz.. ;] Piwi-nek biztos bejönne mert piros..

(#9997) robotnyk


robotnyk
tag

Akinek már fent van a frissítés, és T-Mobileos a készüléke, ki tudná esetleg próbálni, hogy a hangvezérlésben működik-e a hívásfogadás?

(#9998) Peterson_ válasza tchriss (#9995) üzenetére


Peterson_
addikt

Ez is felkerül a megválaszolatlan örök titkok listájára az én zenelejátszóból Bluetooth küldés kérdésem mellé.

iSonic:
- Ó, igen megszólalt Mr. Super Meat Boy(Aki ugye szintén piros....);]:P

[ Szerkesztve ]

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#9999) Viktor18 válasza tchriss (#9995) üzenetére


Viktor18
tag

FR, reset, akksi kivétel sem hozza helyre? Ha nem akkor Tré mobilnál szólni kell. Ha lila gőzük sincs, akkor ha be vagy regisztrálva Samsung oldalán, tedd fel a kérdést és segítenek. Elég hamar válaszolnak. Egy rendszerújrahúzást nem javaslok, mert lehet nem oldaná meg és akkor csak szívsz az újra telepítgetésekkel. Ilyen gondom még sose volt Samsungnál, lehet a szolgáltatónál lesz valami.

robotnyk: Pont ezt akartam kérdezni, hogy hangra fel lehet-e venni a telót és ki is hangosítja-e automatikusan. Sokszor jól jönne. Ha nem akkor van-e erre valami program?

(#10000) robotnyk válasza Viktor18 (#9999) üzenetére


robotnyk
tag

elvileg van rá gyári megoldás, viszont egyelőre a fórumon azt hiszem nem volt olyan akinek működött volna, ami érdekes, mert minden másik hangvezérlés opció működik (fényképezés, ébresztő lekapcsolása, zenelejátszó vezérlése)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.