Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:51:40

LOGOUT.hu

sᴧᴍsᴜɴɢ ɢᴀʟᴀxʏ Note 3
Olvasd el a topik összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6251) tocsa válasza banhammer (#6246) üzenetére


tocsa
senior tag

A tollat nem akarnam hanyagolni, mert pont ez volt egy fontos erv a Note 3 mellett.

Amazonon vettem a ZeroShock + ZeroLemon kombot, ~$60 volt, de most nem latom listazva a 10000mAh valtozatot. Azt nem mondanam, hogy ormotlan. Ketsegtelenul vastag lesz tole, de nekem jobban tetszik, mint a Note 2-es extended battery-k es hatlapok, amiknel csak 2/3-a vastagodik meg. Ennel az egesz vastagabb.

A perem elegge kiall, szerintem ~2mm. 5 centest tudnek oda rakni, az eleg vastag, de annal is magasabb a perem. En ezt elonynek tartom, mert igy nagyobb vedelmet nyujt. A meret minimalizalasra nyilvan nem torekedtem. A cel akku ido maximalizalas volt, es hogy ne nezzen ki rosszul. Nekem nagyon tetszik, olyan mint egy mini tablet. Kepet nemtom majd mikor tudok kesziteni.

Acer Predator Helios 500 Ryzen, Samsung 960 Pro NVMe + GeChic 15.6" kulso monitor a mobil irodahoz

(#6252) tocsa


tocsa
senior tag

Amugy koszonom mindenkinek aki hozzaszolt a pen tapadas kerdeshez!

Acer Predator Helios 500 Ryzen, Samsung 960 Pro NVMe + GeChic 15.6" kulso monitor a mobil irodahoz

(#6253) mimis válasza tocsa (#6250) üzenetére


mimis
tag

Én pont ezért rántottam le a telóról azt a fóliát, amit 20 perccel előtte tettem rá.
Csíkot húzott a toll, és olyan tapadós érzés volt, nem olyan finoman sikló, mint az üvegen.
(Mondjuk azért valljuk be, érthető is ez. A toll műanyag hegyén van egy vékony gumírozott réteg, ami súrlódik a fólia szintén rugalmas felületével, és kopik rajta.)
Én feldobtam rá a védőüveget, azzal olyan, mint a gyári üvegen használva.

(#6254) Locutus válasza tocsa (#6250) üzenetére


Locutus
veterán

Ja, hogy te most arról beszélsz, hogy fóliázott telefonon?
Az enyémen nincs fólia. Nem is tennék rá.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#6255) banhammer válasza tocsa (#6251) üzenetére


banhammer
veterán

Amint a Galaxy Note 10.1-em közelébe jutok kipróbálom, hogy mennyire kompatibilis a Note 3 kijelzőjével.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#6256) kavics325i


kavics325i
őstag

otg kábelt hogyan kell használni?Valaki valami útmutatót?

" A fantáziát kárpótlásul kaptuk mindazért, amik nem vagyunk, a humorérzéket pedig vigaszképpen azért amik vagyunk.” ( Széchenyi Zsigmond )

(#6257) nggabi


nggabi
nagyúr

nem kell a kijelzőt össze vissza ragasztgatni meg fóliázni és nem fog ragadni a toll. :U

"szenyor dzsíííí"

(#6258) berigazek válasza kavics325i (#6256) üzenetére


berigazek
őstag

OTG-n keresztül 32 Gb.-ig Pendrive-ot egeret,billentyűt csatlakoztathatsz a telóhoz.
64 Gb.-sal kinél müködik,nálam csak 32.

,,Tanulj tinó,ökör lesz belőled!"

(#6259) mimis válasza kavics325i (#6256) üzenetére


mimis
tag

Bedugod a telefonba a kábelt, majd rádugod az eszközt, amit használni szeretnél. (Pendrive, mobilvinyó, egér, bill, stb.)

(#6258) berigazek:
500GB-os mobilvinyót is meghajtja. (exFAT-ot biztosan)

[ Szerkesztve ]

(#6260) kavics325i válasza mimis (#6259) üzenetére


kavics325i
őstag

és nyomtatni lehet róla?

" A fantáziát kárpótlásul kaptuk mindazért, amik nem vagyunk, a humorérzéket pedig vigaszképpen azért amik vagyunk.” ( Széchenyi Zsigmond )

(#6261) berigazek válasza mimis (#6259) üzenetére


berigazek
őstag

64 Gb.-os Kingston fat32 Pendrive-ot nem látja...

kavics325i!

Nyomtatni csak blue-n keresztül lehet,mert sztem USB-n keresztüli nyomtatáshoz,nyomtató drivert és szoftvert kellene telepíteni,de javítson ki akinek már sikerült USB-n keresztül nyomtatni...

[ Szerkesztve ]

,,Tanulj tinó,ökör lesz belőled!"

(#6262) Necc válasza berigazek (#6261) üzenetére


Necc
addikt

exFAT, es jo lesz...

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#6263) kavics325i válasza berigazek (#6261) üzenetére


kavics325i
őstag

Háá mer hogy van itt ilyen hp nyomtató kliens. Wireless-en keresztül tudnék is,de a kábel lenne a lényeg
Bár a hp ikont nem találom,de mintha lett volna

[ Szerkesztve ]

" A fantáziát kárpótlásul kaptuk mindazért, amik nem vagyunk, a humorérzéket pedig vigaszképpen azért amik vagyunk.” ( Széchenyi Zsigmond )

(#6264) mimis válasza berigazek (#6261) üzenetére


mimis
tag

Próbáld meg exFAT-ra tolni a Pendriveot, és akkor mennie kell majd. Szépséghibája, hogy XP nem fogja látni, csak Win7+... :(

(#6265) kavics325i válasza mimis (#6264) üzenetére


kavics325i
őstag

Nem nem,külső izével kell csinálni nem a win 7 sajátjával. Akkor lesz jó az exfat.

" A fantáziát kárpótlásul kaptuk mindazért, amik nem vagyunk, a humorérzéket pedig vigaszképpen azért amik vagyunk.” ( Széchenyi Zsigmond )

(#6266) mimis válasza kavics325i (#6263) üzenetére


mimis
tag

Egy ilyet találtam hirtelenjébe. Igaz, hogy Note2, de hátha... ;)

(#6265) kavics325i:
Úgy érted, hogy ne Win7-tel formázzam exFAT-ra a vinyót, hanem mondjuk a Note-tal?
Nem értem, milyen eltérés lenne, hiszen az XP alapból nem kezeli rendesen az exFAT-ot, hótmindegy, mivel hozom létre. :( (a Note-om most is látja egyébként a vinyót, hogy Win7-tel formáztam)

[ Szerkesztve ]

(#6267) Necc válasza kavics325i (#6265) üzenetére


Necc
addikt

wat??
Win7 sajat kis beepitett formazojaval csinaltam exFAT -ra a kingston 64GB-os pendriveomat, es siman felismerte a Note3...

Amugy az exFAT Vista es felette tamogatott.

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#6268) mimis válasza mimis (#6266) üzenetére


mimis
tag

Helyesbítenem kell magamat.
Van egy XP kiegészítés, amit feltéve állítólag rendesen lekezeli már. Ehune.

Mindjárt felteszem, és kipróbálom.

(#6269) berigazek


berigazek
őstag

Akkor a Win 7 64 bit OP rendszeremmel formattálom ex fat-ra.De van profi HP formattáló progim is,de,ha Win7-el is jó,skkor azzal..
És az 500 gb.-sat is elbírná a Micro USB?

,,Tanulj tinó,ökör lesz belőled!"

(#6270) Kánten válasza tocsa (#6235) üzenetére


Kánten
csendes tag

Nekem jól csúszik, de nyomot azt hagy.

Nóta 3 :)

(#6271) Memmaao válasza tocsa (#6250) üzenetére


Memmaao
addikt

Note 2 nibje nem kompatibilis a note 3 tollal. Teljesen más a formája. A kijelzőn nekem gond nélkül csúszik, és testvérem note 2-jéhez képest tényleg kissé kevésbé. De a note 2 toll is kevésbé csúszik a note 3 kijelzőn. Szerintem gg 3 a ludas. A kijelző felső rétege egy hidrofób réteg, amin legurulnak a vizcseppek. Érdekes, hogy a gyári s-view tok ablaka ezt a réteget "kikezdi". A kijelzőre lehelve az ablak szélének megfelelően csík marad a kijelzőn, amíg párás. Kicsit vizes kézzel itt végighúzva szintén egy vonalban megülnek a cseppek. Le törölve viszont karc nem látható. Szerintem az s-view tok ablaka mentén, ahol a műbőr rész egy minimális peremet képez, a kijelzőn a felső hidrofób rétegben kopást okoz. Ha majd nagyon feltűnő lesz, kicseréltetem, mivel egy gyári kiegészítő okozta láthatóan az esztétikai hibát.

My name is Bond, James... Dean.

(#6272) mimis válasza berigazek (#6269) üzenetére


mimis
tag

El biza, én is meglepődtem. :)
Viszont mikor rádugod, akkor várni kell kicsit vele, hogy megjelenjen a fájlkezelőben. Gondolom be kell neki olvasnia a tartalmat, ami rajta van, és csak utána dobja fel. De utána már röccenés nélkül lehet rajta mozogni.

(#6273) berigazek válasza mimis (#6272) üzenetére


berigazek
őstag

De ez is exfat kell legyen...ja és,ha tele van 450 gb. cuccal,úgy is beolvassa? Lassan...
Valamikor tudtam,hogyan és mivel kell a már telepakolt külső vinyót átformázni,hogy rajta maradjanak az adatok...Ti tudjátok ezt véletlenül?

,,Tanulj tinó,ökör lesz belőled!"

(#6274) kavics325i válasza mimis (#6266) üzenetére


kavics325i
őstag

Ilyen nyomtató van a cégnél,de az itthoni az hp. Első trükkel nem működött de a másodikkal igen.Tök fasza,köszi a segítséget

" A fantáziát kárpótlásul kaptuk mindazért, amik nem vagyunk, a humorérzéket pedig vigaszképpen azért amik vagyunk.” ( Széchenyi Zsigmond )

(#6275) kavics325i válasza mimis (#6266) üzenetére


kavics325i
őstag

Igaz nem a nótból indultam ki hanem a fejegységből a kocsimban de az ha csak külső programmal lett formatálva akkor látja az 500GB-t

" A fantáziát kárpótlásul kaptuk mindazért, amik nem vagyunk, a humorérzéket pedig vigaszképpen azért amik vagyunk.” ( Széchenyi Zsigmond )

(#6276) mimis válasza berigazek (#6273) üzenetére


mimis
tag

Most van rajta 160GB szabad hely. Így kell várni 2 percet, hogy megjelenjen a fájlkezelőben. (most mértem le :) )
Hogy full adattal hogy tudod a partíciós tábláját átlőni úgy, hogy az adatok meg is maradjanak... :)
Régen úgy emlékszem, hogy a PQmagic-kel hergeltünk ilyeneket, de hogy az még él-e, és mit tud. 1000 éve volt már :D

(#6274) kavics325i:
Nincsmit, örülök, hogy működik. Így legalább mások is hasznát tudják majd venni. ;)

[ Szerkesztve ]

(#6277) berigazek válasza kavics325i (#6274) üzenetére


berigazek
őstag

Hogyan nyomtatsz Hp-val?

mimis!

Köszi neked is és,ha esetleg rájössz arra is,hogyan lehet exfatra átkonvertálni,hogy megmaradjanak az NTFS-en az adazok megköszönném :C

[ Szerkesztve ]

,,Tanulj tinó,ökör lesz belőled!"

(#6278) znagy69 válasza berigazek (#6277) üzenetére


znagy69
őstag

Van egy hp printer alkalmazás a Playen és azzal wifin simán lehet, ha wifis a printer.

(#6279) berigazek válasza znagy69 (#6278) üzenetére


berigazek
őstag

Akkor majd Wi-Fi-s Hp-t kell vennem,mert sima USB-s az én Hp-m ...

,,Tanulj tinó,ökör lesz belőled!"

(#6280) Markizmark válasza znagy69 (#6278) üzenetére


Markizmark
addikt

Olyan app meg nincs ami az usb-n routerre dugott nyomtatót látja... Nekem az kéne.

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#6281) AliceWake válasza tocsa (#6251) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Azért tapad jobban, hogy jobban hasonlítson a papírra való íráshoz.
A Note 1en konkrétan szánkázott a toll, nehezebb volt pontosan írni rá.

A csíkokat pedig a fóliára/kijelző felületére kerülő zsír-, koszrétegbe húzod.
Viszont meglepődnék, ha a gumi képes lenne megkarcolni a gg3

Non omnis moriar.

(#6282) mimis válasza berigazek (#6277) üzenetére


mimis
tag

Háááát, nincs jó hírem... :(
Ahogy olvasgatom, Fat-ról NTFS-re még csak-csak megoldható a konvertálás adatvesztés nélkül, de visszafelé nem. :(
Jobban jársz szerintem, ha átmásolod az anyagokat valahova előtte, és nyomsz rá egy sima formatot, utána meg visszamásolod rá. Lehet, hogy időben hosszabb, de nem kell a netet agyonbújni összemókolt megoldásokért, amik aztán vagy működnek, vagy nem.

(#6283) robotnyk


robotnyk
tag

felment az update, sajnos megszakadt az 1000 órás készenléti kísérlet.

nem igazán tiszták nekem ezek a verziószámok, de az biztos, hogy a hangvezérléses hívásfogadás továbbra sem működik. :)

(#6284) Necc válasza robotnyk (#6283) üzenetére


Necc
addikt

Kollegamra emlekeztetsz aki szinte minden nap bejelenti hogy "basszus mar megint pontosan 11 ora 11 perckor neztem ra az orara!" :))

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#6285) robotnyk válasza Necc (#6284) üzenetére


robotnyk
tag

az csak véletlen volt most. én 13:37-kor szeretek az órára nézni :)

(#6286) znagy69 válasza Markizmark (#6280) üzenetére


znagy69
őstag

Ki kell próbálni. Lehet látja úgy is.

(#6287) Markizmark válasza znagy69 (#6286) üzenetére


Markizmark
addikt

Nem látja egyik nyüves sem. Samsung CLX-3185 1043ND routerre dugva. Minden gép látja és scannelni is tudok akár wifin akár lanon, de a teló nem képes használni.

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#6288) banhammer


banhammer
veterán

Olcsón hol kapok a Note 3-hoz OTG kábelt?
Nem látom értelmét, hogy zenés felárat fizessek egy Samsung OTG kábelért.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#6289) matyi94 válasza banhammer (#6288) üzenetére


matyi94
senior tag

Itt.

Legyen szép napod!

(#6290) mimis válasza banhammer (#6288) üzenetére


mimis
tag

Én ezt rendeltem, és müxik.

(#6291) hanti válasza Markizmark (#6287) üzenetére


hanti
senior tag

De a teló tudja csak a nyomtató meg a szoftver nem. Nálam Epsonnal simán megy.

(#6292) banhammer


banhammer
veterán

@matyi94 és mimis:
Hány nap alatt jött meg?
Vámot kellett rá fizetni?
Tényleg ingyenes a szállítás vagy van valami rejtett költség?
Azt látom, hogy Visa és Mastercard-dal is lehet fizetni.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#6293) berigazek válasza mimis (#6282) üzenetére


berigazek
őstag

Igazad van...hétvégén megoldom ezt.Csak aztán,ha exfat lesz és tele lesz adatokkal más XP Pro látni fogja a külsö merevlemezt?

,,Tanulj tinó,ökör lesz belőled!"

(#6294) nggabi válasza mimis (#6290) üzenetére


nggabi
nagyúr

egyébként jó hozzá a sima régi usb 2.0-s is, 1$-ért.

nincs se vám se áfa se szállítási költség. viszont másfél hónap mire megjön.

[ Szerkesztve ]

"szenyor dzsíííí"

(#6295) robotnyk válasza banhammer (#6292) üzenetére


robotnyk
tag

kösz hogy ezeket nem nekem kellett megkérdezni, mert engem is érdekel egy ilyen :)

(#6296) banhammer válasza nggabi (#6294) üzenetére


banhammer
veterán

Nekem is tökéletes lenne az USB 2.0-ás kábel, a vezetékmentes bill / egér kombómat tolnám rá.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#6297) mimis válasza nggabi (#6294) üzenetére


mimis
tag

VAlóban jó hozzá az is, de ami nekem az S2-höz volt OTG, az nem vezetékes volt. Mármint nem volt vezeték része. Volt egy kb 3 cm-es műanyag csati, aminek az egyik vége a telóba ment, a másik végére meg az USB-s eszköz.
(mondjuk azt nem tudom, hogy a sima USB 2-0-s OTG-n keresztül meg tudja-e hajtani mondjuk az USB3-as mobilvinyót. Mármint kap-e elég tápot hozzá... :( )

Az való igaz, hogy kb. 1 hónap volt, mire megjött, de nekem nem volt SOS. :)

(#6298) znagy69 válasza Markizmark (#6287) üzenetére


znagy69
őstag

Én a HP eprint-et használom. Ezzel próbáltad ? Bár lehet nem látja, ha csak USB. de szerintem nálam is routeren keresztül látja csak.

(#6299) matyi94 válasza banhammer (#6292) üzenetére


matyi94
senior tag

Alt. 2-3 het de allitolag a kinai postanal most valami tomeges szabadsag van szal lehet tobb.

Legyen szép napod!

(#6300) banhammer


banhammer
veterán

Na akkor fussunk neki még egyszer a dolognak!

Kellene:
- USB 2.0-ás vagy 3.0-ás OTG kábel ha mind a jettőt tudtok ajánlani az a legjobb.
- HDMI adapter vagy mi amivel ki tudom küldeni a Note 3 képét monitorra, tévére, valami olyan eszközre amibe HDMI kábel dugható.

És akkor a kérdések:
Hány nap alatt jött meg?
Vámot kellett rá fizetni?
Tényleg ingyenes a szállítás vagy van valami rejtett költség?
Azt látom, hogy Visa és Mastercard-dal is lehet fizetni.

Ki melyik boltot ajánlja, mik a tapasztalatok.

Jó ha ezeket tudjuk és később nem kell az újoncoknak elmagyarázni.

[ Szerkesztve ]

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.