Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:51:40

LOGOUT.hu

sᴧᴍsᴜɴɢ ɢᴀʟᴀxʏ Note 3
Olvasd el a topik összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5251) maximilian4 válasza Piwi (#5250) üzenetére


maximilian4
addikt

alufóliát

Maxi

(#5252) Piwi válasza maximilian4 (#5251) üzenetére


Piwi
addikt

Én zsugorfóliára gondoltam, az akkor nem jó? :U

Aki az ördöggel cimborál, az a pokolban ébred ;]

(#5253) cultfeca válasza Piwi (#5252) üzenetére


cultfeca
tag

Csak akkor jò ha felrakás után legalàbb 600 fokon melegíted,addig míg a gyanta ki nem folyik. :))

(#5254) Bilux válasza cultfeca (#5253) üzenetére


Bilux
veterán

Így vízálló is lesz :C :DDD

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#5255) dodicsaba


dodicsaba
aktív tag

Van itt olyan aki használt LG G2 is és Note 3? Tapasztalat a két telefon közt érdekelne? G2 van nekem jelenleg de ma vennék egy Note 3.

BlackBerry Passport

(#5256) cultfeca válasza Bilux (#5254) üzenetére


cultfeca
tag

Csak akkor ha betart minden technológiai előírást.

(#5257) adequate_cou válasza dodicsaba (#5255) üzenetére


adequate_cou
senior tag

Link

Utolsó 2 hozzaszolas.

(#5258) Memmaao válasza dodicsaba (#5255) üzenetére


Memmaao
addikt

Igen, van itt olyan. Oldal jobb felső sarok:gyorskeresés itt: beírod, hogy LG g2, ki fogja tobni az összes postot, amiben elhangzott a g2. Légyszives tedd ezt meg, ha lesz olyan kérdés amit ez nem magyaráz meg, akkor tedd fel a kérdésed.

My name is Bond, James... Dean.

(#5259) kavics325i válasza Memmaao (#5258) üzenetére


kavics325i
őstag

mi van veled?menstruálsz? :D

" A fantáziát kárpótlásul kaptuk mindazért, amik nem vagyunk, a humorérzéket pedig vigaszképpen azért amik vagyunk.” ( Széchenyi Zsigmond )

(#5260) dodicsaba válasza Memmaao (#5258) üzenetére


dodicsaba
aktív tag

Ott csak a fikázás megy. Jobban járok ha megtartom a G2 is és veszek egy Not 3. Aztán eldöntöm melyik marad a saját tapasztalatom alapján. Azért köszi

BlackBerry Passport

(#5261) banhammer válasza adequate_cou (#5257) üzenetére


banhammer
veterán

Inkább így linkelj.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#5262) adequate_cou válasza banhammer (#5261) üzenetére


adequate_cou
senior tag

Bocs, Note3-ról írtam azért lehetett probléma vele ;]

(#5263) banhammer válasza dodicsaba (#5260) üzenetére


banhammer
veterán

Nem volt a tulajdonos megelégedve a LG G2-vel a Note 3 után.
Állítása szerint lagolt, stb.

Én inkább veszek egy Samsung telefont, mert akárhogy is nézzük jóval több kiegészítő van hozzá, mint az LG-hez.
Gondolok itt pl.: a tokokra.
Ha megnézed a nevesebb tok gyártókat (most ne az olcsó egy, két ezer forintos szilikon tokokra gondolj) akkor azt tapasztalhatod, hogy a rózsavirágúak rendjébe és a rózsafélék családjába tartozó nemzetség logojával ellátott telefonokra és a Samsung telefonokra gyártanak tokokat, védőkereteket, stbt.
A többi telefonmárkához költői túlzással élve fehér holló ritkaságú a márkás tok.
Persze vehetsz az LG-hez, Sony-hoz LG, Sony gyártóitokot kb. arany árban.

Más.
Ha már kiadok egy telefonra kicsivel több, mint 150 ezer Forintot akkor ne szúrják már ki a szemem egy év garanciával.
Nem egészen ide tartozik ami megtörtént velem.
Volt egy Acer tabletem és az egy éves garancia lejárta előtt hat azaz 6 nappal mondta be az unalmast decemberben az ünnepek előtt.
Beadtam a szervizbe, az ünnepeket tablet nélkül húztam le (pedig milyen jó lett volna az ágyban dögölve netezni, játszani miközben hallgatom a levegős radiátor kuruttyolását).
Két ünnep között megjött a futár a tablettel és ugyan azzal a hibával kaptam vissza amivel beadtam.
Azonnal küldtem vissza.
Év elején kaptam vissza már lejárt garanciával (annyi plusz volt, hogy a szervíz miatt adtak rá egy hónap? (erre már nem emlékszem pontosan) garanciát.
Azonnal felraktam a különböző hirdetési oldalakra, hogy szabaduljak tőle minnél hamarabb.

Ezek után megfogadtam, hogy:
- drága készüléknél inkább nem kockáztatok egy év garanciával, öreg vagyok én már az ilyen izgalmakhoz.
- Acer terméket soha többet (ezt a szervizüknek köszönhetik), még egy Acer feliratú egérpadot se.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#5264) banhammer válasza adequate_cou (#5262) üzenetére


banhammer
veterán

Mobilról, tabletről elég macerás linkelni.
Ezt még sajnos nem tudták egyszerűbbre / még könnyebbre csinálni.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#5265) berigazek


berigazek
őstag

Kikészít a DHL Vámhivatal új csapata,új módszere...
Egy hete rajta ülnek,de HK-ban a feladás napján már tudta a magyar DHL Vámhivatal,hogy küldemênyem fog érkezni.Nyomon követtem 1 hétig,és most ott áll náluk a küldemény,azért írtak már 10 nappal ezelőtt,hogy készítsem elő a papírokat mire Mo-ra ér az áru.Hát ez nekem új! De a Vámbejelentést az Eladó már megcsinálta a küldeménnyel együtt.Napról napra rosszabb lesz minden...

banhammer!

Acert soha én sem!

[ Szerkesztve ]

,,Tanulj tinó,ökör lesz belőled!"

(#5266) Memmaao válasza dodicsaba (#5260) üzenetére


Memmaao
addikt

Ezen a fórumon nem nagyon fogsz olyat találni aki jó véleménnyel lenne a G2-ről. Mivel az is egy opció volt ebben a kategóriában, itt mindenki note 3-at választott, és nem G2-t.

#kavics: ha menstruálnék, azt írtam volna, hogy OVB! de ennél azért konstruktívabb akartam lenni, ezért utaltam a kereső helyes alkalmazására.

My name is Bond, James... Dean.

(#5267) fater1969 válasza banhammer (#5244) üzenetére


fater1969
tag

Nekem a kedvesem kötött egyet, tök jó,mert simán is belemegy meg az sview tokkal is

Nimbochromis Venustus

(#5268) banhammer válasza fater1969 (#5267) üzenetére


banhammer
veterán

Az én kedvesen egy olyan lány aki...

Én sajnos nem tudok kötni.
Szegény nagymutter aki varrónő volt meg már nem tud varrni abból az okból kifolyólag, hogy távozott az élők sorából, még zombit se tudunk csinálni belőle, mert hamvasztottuk.

Szóval marad a zoknis, varrónénis megoldás vagy ha minden kötél szakad akkor összegányolok magamnak egy szütyős tokot.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#5269) banhammer


banhammer
veterán

Most vettem észre egy kis problémát a matt fóliával kapcsolatban.

A toll hegye ha rányomom és úgy mozgatom pl.: kivágás akkor nyomot hagy a fólián.
Nem vészes a dolog, mert nyállal ledörgölhető a nyom.

Lehet, hogy ez a probléma a fényes fóliánál nem áll fenn.

Véletlenül vettem észre a nyomot amikor a telefon kikapcsolt kijelzővel előttem feküdt és ráesett a kijelzőre az ablakon bejövő a fény.

Na most egy újabb kártya a "fóliát nem használok" tábor kezében.
Ne kezdjük elölről feleslegesen a fólia, nem fólia vitát.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#5270) adequate_cou


adequate_cou
senior tag

Ma jött meg a Krusell Malmö tokom. Laptoptáskában ezt a márkát használom és nagyon szeretem de itt nem nagyon jön be, szerintem postázom is vissza mert online rendelés volt.

Nagyon szoros, alig tudtam beletenni a telefont. Videókon más telefonok simán belecsusszantak ebbe a típusba.

(#5271) Memmaao válasza adequate_cou (#5270) üzenetére


Memmaao
addikt

Én azt sajnálom, hogy a golla még nem gyárt hozzá tokot.

[ Szerkesztve ]

My name is Bond, James... Dean.

(#5272) plejik


plejik
addikt

Ha a gyári beállítások visszaállítás menüpontot használam, akkor a telefon formázza a belső tárhelyet? Mivel gyári recovery menü van, így nem engedi a belső tárhely formázást, romcserénél mindig használtam.. Csak mert nem szeretném ha ilyen fölös mappák maradnának.. :) Vagy mehet a gyári beállítás visszaállítással?

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#5273) nggabi válasza plejik (#5272) üzenetére


nggabi
nagyúr

törli a belsőt is.

"szenyor dzsíííí"

(#5274) DrJaka


DrJaka
aktív tag

Mióta megvan a telefonom 3-4-szer csinált olyat hogy egy éjszaka alatt repülőgép üzemmódban leszippantotta az akksit 80%felettről 20%-ra. Gsam Battery Monitor szerint a Kernel (Android OS) volt a tettes.

Egy újraindítás után megjavul aztán 1-2-3 hétig semmi gond.
Magyar független, legfrissebb rom.

Találkozott már valaki hasonlóval, mit tudnék csinálni hogy kiküszöböljem?

Huawei Mate 20 prO

(#5275) Locutus válasza DrJaka (#5274) üzenetére


Locutus
veterán

Hasonló nekem is van. Újra kell indítani kb havonta egyszer, ahogy te is írod, és akkor helyreáll a fogyasztása. Bár legutóbb csak attól is helyreállt, hogy nyomtam neki egy ram űrítést.
Nemtom mi okozza, mert értelmes információt egy ilyen battery app se közöl, csak szívják azok is az akksit pluszba, szóval fasság mindegyik.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#5276) kkp900


kkp900
senior tag

Sziasztok!!Az lenne a problémám,hogy amikor a laptoppal csatlakoztatom az usb3.0 hoz és utánna kiválasztom a telon a usb eszköznél a legalsó USB3.0 utánna nem latja a laptop!!!!Meg már azt is furcsálom,hogy mikor bedugom az usb3.0 a laptoppon akkor azt irja ki ,hogy ha usb3.0 val csatlakoztatom akkor gyorsabb lenne!!Dehát azzal van...Mit kellene akkor letölteni hozzá???Hogy felismerje az usb3.0a is??

(#5277) baladam86 válasza Locutus (#5275) üzenetére


baladam86
aktív tag

Én minden feltöltés után újraindítom, eddig bevált, ugyanúgy szükség van rá, mint pc-k esetén. Ezzel kizárhatók a váratlan merülések.

SIISIIIS4Note3Note4Note9S23Ultra

(#5278) Necc válasza DrJaka (#5274) üzenetére


Necc
addikt

Valami massal kellene probalkozni, pl. wakelock detectorral hatha az ertelmesebb infot bok ki.

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#5279) DrJaka válasza Necc (#5278) üzenetére


DrJaka
aktív tag

Felteszem, hátha okosabbak leszünk.

Remélem nem az lesz a normális hogy minden feltöltésnél újra kell indítani...

Huawei Mate 20 prO

(#5280) fater1969 válasza DrJaka (#5274) üzenetére


fater1969
tag

Nekem az s4 van most szervízben,mert 87%ról 40re 3h52m alatt és vmi cella készenlétben volt 89%ban a ludas. Repülő üzemmódban is. Majd nemtudtam a repülő módot kikapcsolni. Factory reset 2x majd beraktam a sim kártyát,de be sem jelentkezett már a hálózatba

Nimbochromis Venustus

(#5281) adequate_cou válasza fater1969 (#5280) üzenetére


adequate_cou
senior tag

Miért nem a házhoz jövő szervizt hívtad?

(#5282) berigazek válasza kkp900 (#5276) üzenetére


berigazek
őstag

Hogyha 3.0 USB van a laptopba és mégis ezt írja ki,akkor passz...Samsung driverek felvannak telepítve a laptopon?

,,Tanulj tinó,ökör lesz belőled!"

(#5283) adequate_cou válasza kkp900 (#5276) üzenetére


adequate_cou
senior tag

Ugyanez nálam is.

(#5284) fater1969 válasza adequate_cou (#5281) üzenetére


fater1969
tag

Mert olyan gari van rajt,amit a GSM és haver adott 1év,mivel úgy dolgoztam érte!

Nimbochromis Venustus

(#5285) mike67 válasza kkp900 (#5276) üzenetére


mike67
tag

Próbáld a KIES 3-at felrakni, az ilyen csatlakozási problémákat meg szokta oldani. Nem mindig használ csak a driver. Tapasztalat :W !

(#5286) berigazek válasza mike67 (#5285) üzenetére


berigazek
őstag

Ez igaz....

,,Tanulj tinó,ökör lesz belőled!"

(#5287) robotnyk válasza berigazek (#5226) üzenetére


robotnyk
tag

kipróbáltad?

más: úgy örültem ennek az AirDroid appnak, tetszik ez a webes felület, de baromi lassú néha a beolvasás, és nekem pl nem sikerült mappát átmásolnom a telefonra (pontosabban a telefonban lévő SD kártyára). úgy tűnik erre a célra marad a WiFi File Transfer Pro...

(#5288) berigazek válasza robotnyk (#5287) üzenetére


berigazek
őstag

Most próbáltam ki,alapból nem ismeri fel a hangot vagy én nem csináltam valamit jól,ha lesz több időm akkor játszom egy kicsit vele.Az igazság az,hogy soha nem fogott meg ez a Hangutasítás,hangtárcsázás,mert nagyon kényes,környezetfüggő.

,,Tanulj tinó,ökör lesz belőled!"

(#5289) berigazek


berigazek
őstag

[link]

Akik szeretik a pasztell színeket...

Én ezt rendeltem..

[link]

[ Szerkesztve ]

,,Tanulj tinó,ökör lesz belőled!"

(#5290) mimis válasza berigazek (#5288) üzenetére


mimis
tag

Én eddig (S2-n) a Voice Speed Dial-t használtam. Nekem eddig rendesen működött, nem volt vele gondom. Amellett, hogy a névjegyekhez hangmintát társíthatsz (és így hívhatod), alkalmazásokat is tud indítani.

Nem azt mondom, hogy ez a legjobb ilyen progi, de egy próbát talán megér.

(#5291) berigazek válasza mimis (#5290) üzenetére


berigazek
őstag

Félre értesz valamit..engem soha nem érdekelt a Hangutasítás...az autómba a Bluetooth is mindent tud,hátamat is megkaparja,de nem érdekelt,mert mondtam,hogy kényes...a kollégánk kérdezte fentebb...

,,Tanulj tinó,ökör lesz belőled!"

(#5292) fater1969 válasza berigazek (#5289) üzenetére


fater1969
tag

Ez szép nagyon,de mivel nem eredeti,nem működik az s view! És ez tényleg bőr?

Nimbochromis Venustus

(#5293) fater1969 válasza berigazek (#5289) üzenetére


fater1969
tag

Azt látom,hogy a chip helye megvan,de honnan lesz hozzá chip?
A sárga a tuti

[ Szerkesztve ]

Nimbochromis Venustus

(#5294) berigazek válasza fater1969 (#5292) üzenetére


berigazek
őstag

És képzeld el,hogy müködik...

,,Tanulj tinó,ökör lesz belőled!"

(#5295) fater1969 válasza berigazek (#5294) üzenetére


fater1969
tag

Hogy hogy?

Nimbochromis Venustus

(#5296) Parallaxis válasza berigazek (#5294) üzenetére


Parallaxis
addikt

Ha működne nem kellene a toknál alul is ablak a hívás felvételéhez, tekintve, hogy az eredeti s-View-nál minden infó felül jelenik meg. [link]

[ Szerkesztve ]

(#5297) Zolesz007 válasza fater1969 (#5292) üzenetére


Zolesz007
őstag

Van olyan nem eredeti, amivel működik. (általában kiemelik a leírásban) A linkeltek speciel tényleg nem olyanok.

Fold 5

(#5298) fater1969 válasza Zolesz007 (#5297) üzenetére


fater1969
tag

Úgyi úgyi? Mögmontam:)

Nimbochromis Venustus

(#5299) berigazek válasza Zolesz007 (#5297) üzenetére


berigazek
őstag

Ezek is müködnek.Valaki egyszer vett egyet és azzal nem müködött,most mindenki azt hiszi,hogy egyik sem müködik.A két ablakos még csicsásabbá teszi a tokot.Nekem ez jobban tetszik,mint az egy és nagy ablakos...

,,Tanulj tinó,ökör lesz belőled!"

(#5300) kiskornel válasza robotnyk (#5287) üzenetére


kiskornel
addikt

" AirDroid appnak, tetszik ez a webes felület, de baromi lassú néha a beolvasás" - szvsz akkor router problémák lesznek. Akkor se másol könyvtárakat, ha komplett könyvtárat húzol bele drag&droppal? :F

http://www.flickr.com/photos/34330024@N05/sets/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.