Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) xlife11


xlife11
senior tag

Inkább valami alsókategóriás Nokiát vennék, nem életbiztosítás ez a telefon.

(#2) kmisi99


kmisi99
addikt

Testvéremnek ilyen van én nem tudnám használni néhol tényleg jó sebessége van de én majd megőrültem az alatt a pár perc alatt míg használtam.

(#3) coqito


coqito
tag

Véleményem szerint teljesen jól használható telefon, szoftveresen kicsit beletúrva pedig egyenesen kiváló. GPS funkcióját használom főként igen pontos és jó gps hardvere van.

Elég aktív fóruma is van a telefonnak, a tulajoknak érdemes meglátogatnia.

(#4) raziel01


raziel01
veterán

Ilyen rövid cikket nem is engednék címlapra kerülni. 10 mondat az egész.
Egyébként hasonló árban van a Xperia Mini ami mérföldekkel jobb.

(#5) Tikakukac


Tikakukac
titán

A felbontás az valami hihetetlen, meg szeret érdekes dolgokat művelni a szoftver. Én amennyire tudtam rendbe tettem egyszer, mikor a kezem közé került 1 napra, de ennél sokkal jobb alternatívák is vannak.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#6) Dj BlackZ


Dj BlackZ
csendes tag

Ez egy olyan telefon, illetve olyan embernek való, aki nem azért veszi meg, amit tud, hanem mert érintős, teszem fel. A másik dolog, hogy a Samsung törekedhetett volna jobb felbontásra, illetve kijelző típusát illetően szintén egy úgymond "profibb"-ra, mert a telefon valami elképesztő gyengére sikeredett sajna. :(

Dell Inspiron n5110 Core i7 2670QM 8GB DDR3 nVidia GeForce GT 525M / Nexus 4

(#7) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Én örülök hogy e helyett a Telenor One Touch-ot választottam. Semmivel sem tud ez többet mint az, ráadásul a kijelző is nagyobb + min. 1 tízessel olcsóbb.

Egyébként nem fikázásból de ez egy ilyen semmilyen teszt. Rövid is, nem hoz semmi plusz infót.

All→M8

(#8) R4v3n319 válasza Dj BlackZ (#6) üzenetére


R4v3n319
csendes tag

30e ft-ért ne várj 800*480-at meg fém kasznit, mindennek megvan az ára. Ez egy belépő android. :(((

(#9) gzbotii válasza raziel01 (#4) üzenetére


gzbotii
veterán

Csatlakozom, szerintem is :U

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#10) xlife11 válasza R4v3n319 (#8) üzenetére


xlife11
senior tag

Pedig van annyiért 800x480 ;)

(#11) adolfka00


adolfka00
tag

Galaxy 3 is jó szebb kèp + jobb kamera :)

Csak olyan emberekkel üzletelek akik komolyan is gondolják.... ;)

(#12) rep3at


rep3at
őstag

Barátnőmnek ilyenje van fehérben, minél hamarabb szeretnék neki valami jobbat mert ez egy ipari hulladék, belassul még 0 alkalmazással is egy csomószor, a wifije harmatgyenge és emellé még egy programot sem enged Playról leszedni. Nálam három telefon van használatban, azok közül a leggyengébb is jobban teljesít pedig azon csak S-class van...

Forward thinking. كرر

(#13) Termi92 válasza adolfka00 (#11) üzenetére


Termi92
tag

De Galaxy 3-ból kispórolták a 3D gyorsítást(+ a felbontása a 240*400 elég ritka képarány). Volt szerencsém Galaxy Mini-hez.. engem ennyiért nem győz meg... Inkább egy sony x8 (egy újabb amiben már dual-os kijelző van).

(#14) adolfka00 válasza Termi92 (#13) üzenetére


adolfka00
tag

Mondjuk ez igaz de egy ilyen telón nem fogsz Modern Warfare 3-ozni Angry Birds meg ilyenek futnak :)

Csak olyan emberekkel üzletelek akik komolyan is gondolják.... ;)

(#15) Termi92 válasza adolfka00 (#14) üzenetére


Termi92
tag

Volt Galaxy 3-am (és szerettem is, mert jó telefon ^^), de meglátszott rajta a 3D gyorsítás hiánya, nem csak játékokban (egészen addig amíg fel nem raktam a főzött romot.. utána 1,4 ghz-en már nem kellett a gyorsító :P .)

[ Szerkesztve ]

(#16) Youri


Youri
veterán

Örülök, hogy neked tetszik és bevált, de én a falra másztam, amikor egyszer kicsit használnom kellett :(

RTX ON

(#17) adolfka00 válasza Termi92 (#15) üzenetére


adolfka00
tag

Az igen :D Milyen Rom-al lehet fel húzni ? Barátnőmnek is Galaxy 3-a van aztán fel pörgetem kicsit neki.

Csak olyan emberekkel üzletelek akik komolyan is gondolják.... ;)

(#18) NathanCullen


NathanCullen
senior tag

Párszor volt a kezemben, de szerintem is borzalmas egy telefon, mint írták is, annak való, aki nem a tudása miatt veszi, csak hogy érintős legyen. Mint anno pl. S3250. Inkább egy X10 Mini vagy X8, azoknál kezdődik a használható szint.

A cikk szerintem sem címlapra való. Pár mondat, pár kép... Semmi komoly.

Használtam már iPhone-t és iPad-et is Media Markt-ban, tehát ne jöjjön senki se ezzel. - fcsabika1

(#19) RaZroX válasza raziel01 (#4) üzenetére


RaZroX
addikt

+1

--------------------------------------

Szerintem elég sokat kérnek ezért a telefonért, ilyen árkategóriában az X8 szerintem sokkal jobban megéri, és egy kicsivel többért van Xperia Mini ami enyhén ott hagyja minden téren. Lehet hogy van teljesítménye, de a 320x240 elég pocsék felbontás, és a telefon is elég csúnyácska. Meg amúgy tényleg elég rövid cikk lett :D

This is the way

(#20) adolfka00


adolfka00
tag

Szerintem meg ZTE Blade ;)

Csak olyan emberekkel üzletelek akik komolyan is gondolják.... ;)

(#21) Armagedown


Armagedown
őstag

Szerintem ez a teló nagyon rossz vétel , addig találod jónak amíg egy másik érintős telót a kezedbe fogsz , ugyanennyiért van Gio is ami azért sokkal jobb ennél.
A kijelzője pixeles ,semmire sem használható.
A fóruma pedig azért aktív , mert az alacsony ára miatt sokan beugrottak és megvették.
Egy szó mint száz , ez egy fostalicska

“If you don't read the newspaper, you're uninformed. If you read the newspaper, you're mis-informed.”

(#22) Termi92 válasza adolfka00 (#17) üzenetére


Termi92
tag

Kyrillos' rom 1,2 GHz-ig engedi a szórakozást.. sok sikert ^^ (egy régebbi verzió engedte 1,4-ig de úgy néz ki azt már leszedték)

[ Szerkesztve ]

(#23) adolfka00 válasza Termi92 (#22) üzenetére


adolfka00
tag

Köszönöm :) :R :R

Csak olyan emberekkel üzletelek akik komolyan is gondolják.... ;)

(#24) adolfka00


adolfka00
tag

Magyar nyelv van benne ?:)

Csak olyan emberekkel üzletelek akik komolyan is gondolják.... ;)

(#25) se4ever2


se4ever2
aktív tag

Hát nem tudom... Én már 2 hónapja használom, és maximálisan elégedett vagyok. Soha nem lassult még be, teljesen stabil pedig használom rendesen. Kijelző na az tényleg elég sz*r, de csak akkor tűnik fel ha mondjuk használok egy SGS-t aztán visszatérek erre. Szóval nekem bejött, nem istenítem, de ennyiért korrekt kis telefon. A gyári rom meg tök oké.:)

A ZTE Blade-ektől meg ments meg Uram minket:)

(#26) Pistiboy88 válasza adolfka00 (#24) üzenetére


Pistiboy88
aktív tag

A cikk szerzőjének, hogy bocsi, de szerintem ez egy felesleges cikk, ha tényleges használati tapasztalatokkal, kopik-e a telefon, hosszas használat után, milyen a beszélgetés minősége, mert gondolom nem csak otthon használod, hanem mindenfelé. Akkor még írhattad volna, hogy hány napot megy el úgy, hogy újraindítod, esetleg kiegészítőket is írhattál volna.... Ahogy észrevettem, egy használt cikknek indult az írás, de sajnos nem az lett belőle, semmi új, s lényeges információt nem szűrtünk le.

Többieknek pedig, hogy teljesen igazatok van, hogy ennyi pénzért sokkal jobb telók vannak. Mindenkit más befolyásol mikor megveszi, s utána esik csak le, hogy hoppá, ez tényleg nem az igazi... Tudom,mert pár ismerősöm járt így, egyikőjük pont egy Galaxy Mini-vel...

(#27) adolfka00 válasza se4ever2 (#25) üzenetére


adolfka00
tag

Mi bajod a ZTE-ktől ?:)

Csak olyan emberekkel üzletelek akik komolyan is gondolják.... ;)

(#28) raziel01 válasza Armagedown (#21) üzenetére


raziel01
veterán

Anno az S5230 is fogyott pedig az is hulladék.
Nokia szintén adta ki a fosabbnál fosabb telókat és anno egy nulla tudású Nokia annyiba került a T-mobile-nál 2007-ben, mint egy SE K750i ami azért elég jó teló volt. Csak azért adják drágán a fos telókat, mert márka. Ez a Galaxy Mini is max 10k-t ér újonnan.

(#29) deathtania válasza se4ever2 (#25) üzenetére


deathtania
senior tag

dec eleje óta használok egy ilyen telót. szerintem az X10mini egy f*stalicska ehhez képest (egyik spanomnak van egy, kézbefogtam- eznekemnemkell volt az első reakcióm).
akkor szokott max belassulni, ha 4-5 alkalmazást nyitok egyszerre, mellette teljesen rendben van a sebessége. érzésre azt mondanám, hogy az ace sem gyorsabb nála, pedig az is volt már a kezemben.
az vegyen ilyen telót, aki előfizuval akar valami alap android készüléket olcsón. anno 10k-ért vettem a kékeknél, amikor a One Touch meg hasonló bóvli társait kaphattam volna meg 20k-ért csomagom mellé. Samu egy jó gyártó, még az alsó kategóriába is elfogadható telókat ad ki, nem mint az istenített konkurensek, akiktől 20k alatt màr csak ipari hulladékokat kapsz.

a cikk meg tényleg rövidecske, kevés képpel.

www.brczart.hu

(#30) luke. válasza raziel01 (#4) üzenetére


luke.
aktív tag

25 ezerért te veszel független Xperia Minit?

Annak teljesen jó akinek csak telefonálni, SMS-re, MMS-re, WiFi-n kicsit netezni, és GPS-re kell érintős formában. Anyaga teljesen jó, nem recsegős, a gyári droidal sincs semmi baj. December óta van a családban és ezek mellett 7-8 napot egyetlen töltéssel a gyári aksival kikapcsolás nélkül simán kibír.

[ Szerkesztve ]

+SoulRiever- köszi a haverod hugának telefonszámát a szomszédom kutyája nagyon élvezte a társaságát, jól elvoltak! Azzal van probléma aki szerint egy játék meghatározza ki mennyit ér!

(#31) NathanCullen válasza luke. (#30) üzenetére


NathanCullen
senior tag

25 ezerért te veszel független Xperia Minit?

Miért, talán Galaxy Minit igen? (Egy árban vannak.)

Annak teljesen jó akinek csak telefonálni, SMS-re, MMS-re, WiFi-n kicsit netezni, és GPS-re kell érintős formában.

Hogy ezt hány másik telefonnal meg lehet tenni... Ennél viszont van jobb vétel, objektív megítélés szerint. Szubjektív szemszögből pedig mindenki olyat vesz, amilyen tetszik neki.

7-8 napot egyetlen töltéssel a gyári aksival kikapcsolás nélkül simán kibír.

Ahhoz azért hatalmas gratuláció! Gondolom repülő üzemmódban, úgy, hogy hozzá sem nyúlsz...

[ Szerkesztve ]

Használtam már iPhone-t és iPad-et is Media Markt-ban, tehát ne jöjjön senki se ezzel. - fcsabika1

(#32) raziel01 válasza luke. (#30) üzenetére


raziel01
veterán

"A készülék jelenlegi ára újonnan függetlenül kb. 30-31.000Ft"

Erre írtam, hogy kb hasonló árban már van Mini is.
Amúgy ha csak alap dolgokra kell akkor meg inkább SE X8, mert annak legalább a kijelzője szép.

alexan: Ne keverd az X10 Minit az Xperia Minivel. X10 mini tényleg fos.

"7-8 napot egyetlen töltéssel a gyári aksival kikapcsolás nélkül simán kibír."

Hát 8 napot még a legalapabb LG GS290 telóm sem bír ki pedig az aztán ebben bajnok. Az is max 5-6 napig megy el.

[ Szerkesztve ]

(#33) coqito


coqito
tag

Olyan sokan írjátok hogy rossz vétel, egy szar, ez vagy amaz jobb nála.

Ajánlom mindenki figyelmébe hogy fussátok át a t-mobil, telenor stb szolgáltatók előfizetős kínálatát, és onnét ajánljatok telefont mert szvsz az esetek 70%-ban az emberek onnét szerzik be a telefonjaikat.

Na akkor most jön majd az hogy de hát jóh*lye vagy ha nem adsz ki még 10 000 ft-ot hogy legyen egy jobb kamerád vagy qwerty billentyűzeted. Más kérdés, hogy sok embernek nem kell az 5 megapixeles kamera a telefonjára, nem kell a 2 magos 1 memóriával rendelkező telefon sem mert úgy vannak vele, hogy MINEK :)

És igen a telefon nem mai darab hasonlítsatok azokkal össze amik vele egy időben kerültek a piacra.

( a minimet 4000ft pluszért vásároltam előfizetőként)

(#34) luke. válasza raziel01 (#32) üzenetére


luke.
aktív tag

25k volt az ára akkoriban az Xperia Mini 40k. Szerintem ez a közelébe sincsen a hasonló árnak. Ha annyira hasonlítgatni akarsz akkor egy kategóriájú készülékeket...
És igen a gyári akksival kikapcsolás nélkül 7-8 napot kibír telefonálás, SMS, és WiFi mellett. Lehet, hogy sikerült kifogni de akkor is!
Írta valaki, hogy "annyira szar, hogy a marketből se lehet letölteni meg lecsatlakozik a WiFi állandóan" hát ezt sem tapasztaltam a gyári androidal. WiFi teljesen jó és a marketből is simán lehet tölteni bármit.

Szerk.: az X8 is 40k környékén van!

[ Szerkesztve ]

+SoulRiever- köszi a haverod hugának telefonszámát a szomszédom kutyája nagyon élvezte a társaságát, jól elvoltak! Azzal van probléma aki szerint egy játék meghatározza ki mennyit ér!

(#35) Tikakukac válasza deathtania (#29) üzenetére


Tikakukac
titán

Ne zavarjon, hogy az X10-et ajánlják agyba-főbe a mobilos topikban. Nálunk meg van mindkettő és ellenségemnek is hamarabb ajánlanám az x10-et, mint ezt.

luke.: napjában 4-szer dobta a wifit meg fagyott szanaszét a gyári rommal. Amióta főzött romot raktam rá bírja a strapát. De messze nem tökéletes.

[ Szerkesztve ]

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#36) nemdan


nemdan
senior tag

tényleg elég gyenge teló... Xperia Mini-m után kezembe veszem barátnőm Galaxy mini-jét, kb. olyan érzés mint egy P4 után beülni egy P1-es elé :( szörnyű :D

A google olyan , mint a nők... Be sem fejezted a mondatot , már találgat..

(#37) luke.


luke.
aktív tag

Szerintem egy árkategóriás telefonokkal hasonlítgassátok. Az Xperia Mini meg az X8 sem az!
Ha napi 4x dobja neked a WiFi-t akkor nézezsd meg azt a mobilt vagy a WiFi router-ed egy szervízzel.
Teljesen használható készülék ebben az árban és ezt úgy mondom, hogy utálom a Samsung termékeket!

Szerk.: Az a tapasztalat vele amit leírtam akárki akármit mond.

[ Szerkesztve ]

+SoulRiever- köszi a haverod hugának telefonszámát a szomszédom kutyája nagyon élvezte a társaságát, jól elvoltak! Azzal van probléma aki szerint egy játék meghatározza ki mennyit ér!

(#38) Tikakukac válasza luke. (#37) üzenetére


Tikakukac
titán

4 másik teló 3 laptop és 2 asztalinak megfelel a router csak ennek nem. Plusz albiban is kipróbáltuk, ugyanez, tök másik routerrel. Biztos a routerek a hibások :DDD

Én kérek elnézést, ebben az árban adott boltban vagy szolgáltatónál nem nagyon tudok egyértelműen jobb telót.
T-nél 35-ért ott a Live with Walkman ami 6-7 rugós ráfizetés, cserébe alsó hangon 2 kategóriával jobb teló.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#39) javie


javie
csendes tag

Ezzel a telefonnal semmi probléma nincs. Volt ilyenem, fél évig használtam, egy iPhone 3GS után, szóval van viszonyítási alapom. Ebben az árkategóriában ez remek telefon. Igaz kijelző nem a legjobb, de mégiscsak android :) Én ilyen árban Nokiát nem vennék :) Symbian vs. Android? ... hozzáteszem iOS és WP párti vagyok egyébként, de mivel ezek a rendszerek nem az olcsóságukról híresek, ezért aki 30ért keres telót, annak bátran ajánlom. Sokan itt leszólják, tőlük kérném, hogy akkor mondjanak egy telefont, hasonló specifikációkkal, használhatósággal, ilyen árkategóriában. Én nem tudok sokat. HTC Wildfire még talán, de tegyük hozzá, azért az drágább. Ja és persze új telefonra, garanciával gondolok, nem arra, hogy ki mihez, milyen kapcsolatokon keresztül tud hozzájutni használtan... :)

"Time is a flat circle!"

(#40) se4ever2 válasza adolfka00 (#27) üzenetére


se4ever2
aktív tag

Hát amelyek a kezem ügyébe kerültek mind katasztrofálisan lassúak voltak. De lehet csal én fogtam ki rossz példányokat:D

(#41) xlife11 válasza javie (#39) üzenetére


xlife11
senior tag

Nem feltétlenül Symbian, ott a Touch&Type széria, 30k-ért 1GHz processzor, gyors rendszerm jó anyaghasználat.Mi kell még?

(#42) luke.


luke.
aktív tag

Tikakukac elfogadom szétkapcsolódott a WiFi sokszor mások is írták itt nekem "sajnos" nincs ilyen tapasztalatom. Tényleg a WiFi is lehet rossz benne, router beállítások, titkosítás, sok-sok variáció van.

Amikor nálunk családba került decemberben -mert bedöglött egy készülék- akkor volt rá egy keret 30k. Sokat nézelődtem, symian, bada, android, sok készüléket megnéztem. Ebben az árban ezzel a tudással nem találtam olyat akkor ami jobb lenne. Teljesen jól működik, WiFi, GPS, giro, nem recseg, független, és van rá 2 év 2 hónap (az online regisztrációs hosszabítással) Samsung gari.

Lehet azt mondani, hogy a 40k XY mobilnak jobb a felbontása meg gyorsabb és igaz is. Azért nem 30k az ára. És helyesbítem a korábbít, mert most láttam, hogy lement az Galaxy Y ára (30k!) lehet, hogy jobb vétel ettől.

+SoulRiever- köszi a haverod hugának telefonszámát a szomszédom kutyája nagyon élvezte a társaságát, jól elvoltak! Azzal van probléma aki szerint egy játék meghatározza ki mennyit ér!

(#43) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Sajnos nincs vele jó tapasztalatom, sokan panaszkodtak hibára...

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#44) Tikakukac válasza luke. (#42) üzenetére


Tikakukac
titán

Szolgáltatónál 6k a különbség egy LwW meg eközött. Ha már akad 30k telóra akkor legyen még 2 hét spórolás és vegyen az ember egy megbízható frankó konstrukciót.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#45) sing1ep1ayer


sing1ep1ayer
őstag

A ZTE Blade vagy az LG Optimus One köröket ver erre a telóra minden tekintetben és kábé azonos áron.

(#46) Graphics válasza sing1ep1ayer (#45) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Az tuti, sajnos a Samsung részéről ez csak egy túlárazott telefonnak sikerült, sok szívással

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#47) luke. válasza sing1ep1ayer (#45) üzenetére


luke.
aktív tag

ZTE Blade 35k-tól mozog fölfelé, az LG Optimus One meg inkább 40k fölött van.

Szerk.:
Tikakukac nem a spórolásról van szó. Ha valaki 30k-t szán egy telefonra akkor nem add többet érte, ennyi. 30k-ért jobb nincs esetleg az utód Galaxy Y. Jonnek itt a külömböző mobilok, de mind drágább 5-10-15-20 ezerrel. És természetesen ÚJ független mobilokról beszélgetünk teljes garanciával.

[ Szerkesztve ]

+SoulRiever- köszi a haverod hugának telefonszámát a szomszédom kutyája nagyon élvezte a társaságát, jól elvoltak! Azzal van probléma aki szerint egy játék meghatározza ki mennyit ér!

(#48) Graphics válasza luke. (#47) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

ZTE Blade: 18-tól mozog felfelé egészen 30-ig... :D természetesen használt ár, de legutóbb én adtam el egy vadonatújat, 25-ért :)

Optimus One: 24000 Ft
ZTE Blade : már nagyon nem is kapható

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#49) Graphics válasza luke. (#47) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

[link]

Lehet függetlent is venni , de általában mindenki ott nézelődik ahol és amelyik hálózaton használta az eddigi telefonját is. Max váltani fog.

És a Galaxy Mini-nél csak jobb vétel létezik.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#50) luke. válasza Graphics (#49) üzenetére


luke.
aktív tag

A link nem független telefont mutat. És az LG Optimus One ár is nagyon szolgáltató függő.

[ Szerkesztve ]

+SoulRiever- köszi a haverod hugának telefonszámát a szomszédom kutyája nagyon élvezte a társaságát, jól elvoltak! Azzal van probléma aki szerint egy játék meghatározza ki mennyit ér!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.