Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) scyllarus válasza szlovibuki (#99) üzenetére


scyllarus
veterán

"Nevetek a samsungon, mert az ótvar S advance vackát is még 60.000 körül nyomatná..." Ez roppant hozzáértő megjegyzés volt a részedről. Speciel az még ma is nagyon jó telefon, ha az optimalizálatlan f.s gyári romot lecseréli az ember.
"adreno 305 sem egy nagyon erős valami ehhez a kijelző mérethez" A GPU-nak semmi összefüggése nincs a kijelzőmérettel.
Bár ez a teló valóban nagyon túlárazott, jó lesz ez még később, ha leesik az ára. Az elődje is 0 Ft volt a végén a T-nél, úgy már teljesen oké.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#102) DEJVID


DEJVID
őstag

Ennyiért is menni fog. Hány hasonlót hallottam már:
- Milyen telefonod van?
- Szamszunggalakszi.
- Aaa az jó.

(#103) Dr.FantastiK


Dr.FantastiK
őstag

85 ezer -ert nem eri meg !

Main full time job : >>> The ultra fast money producer !!!

(#104) Sragi válasza Dr.FantastiK (#103) üzenetére


Sragi
őstag

Express 1 kifutó termékként kerül 84k-ba. ;]
Vicc...

(#105) PirosHello


PirosHello
senior tag

Pozitívum az erős hardver, és az 1 GB-nál több RAM.
Negatívum a kijelző (nem SA, és még nem is IPS), az akkukapacitás (üzemidő), a fényképező, és az ár.
Összességében nem éri meg :N :N

"Soha ne mondd, hogy tudsz ultizni, maximum ismered a játék szabályait..."

(#106) Tomi326


Tomi326
csendes tag

Egy újabb túlárazott Samsung... Kár érte :(

(#107) rootkiller


rootkiller
őstag

Ha jól látom ez egy picit felhizlalt S4 mini lte-vel. Manapság ez már csak így megy náluk, egy új telefonban rá lehet ismerni hogy miből indultak ki.

Artengo TR 990 Pro

(#108) Weeman1 válasza halkow (#79) üzenetére


Weeman1
veterán

Nálam is ezek a fájó pontok
:)

Xiaomi 11T Pro

(#109) scyllarus


scyllarus
veterán

Kijött az F6 a T-nél. Itt a vége az el sem kezdődött karrierje ennek a telónak...

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#110) MeGabee válasza scyllarus (#109) üzenetére


MeGabee
senior tag

Egyáltalán forgalmazza már valaki ezt a szolgáltatók közül?Nem épp olcsón adja a Tré az F6-ot,ha hasonló árazással jön ki ez is,akkor lesz rá vevőkör.Bár Isten útjai kifürkészhetetlenek :U

"Ha az ember elegendő információ nélkül dolgoztatja az agyát, az éppolyan, mintha üresen pörgetné nagy fordulatszámmal a motort."

(#111) scyllarus válasza MeGabee (#110) üzenetére


scyllarus
veterán

Igen, drága az F6, de az Express 1 kifutó modellként is drágább nála a T-nél. És van egy fogadásom, hogy a 2 nem lesz olcsóbb. Én nagyon Samsungos vagyok, ez a teló is tetszik, de a kettő közül az F6-ot venném/veszem, még hasonló áron is, nemhogy olcsóbban...

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#112) Laci7909_aff válasza PirosHello (#105) üzenetére


Laci7909_aff
tag

Igen, kár a kihagyott AMOLED-ért.

(#113) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Vodafona felvette a listájába

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#114) lazioko


lazioko
csendes tag

Szerintetek melyik lenne a jobb választás, ez vagy egy s3-as ?

(#115) scyllarus válasza lazioko (#114) üzenetére


scyllarus
veterán

Ugye ezt nem komolyan kérdezted? :U
Az S3-as "sima" vagy LTE-s? Ha LTE-s, akkor ez mindenben gyengébb, ha sima, akkor csak ebben jobb az Express2, kérdés, hogy ez megéri-e a minimális lefedettségével.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#116) herbubi válasza M5Norbi (#22) üzenetére


herbubi
csendes tag

Igazad van...én pár napja vetem a vodánák 40-ért

nekem egész jól megy...
csak az a baj h az a **** Samu telirakta alkikkal és most csk kb. 5gb érhető el...amit én egy este alatt teliraktam...
Pl.:Asphalt8,Real racing3.....

Szerintem ennyiért megéri(legalábbis nekem)
A netezés perfrct,a kamera a max zoomnál már NEM éles...

(#117) lazioko


lazioko
csendes tag

De komolyan kérdeztem :K
Mivel látom, hogy nálam okosabb emberek vannak itt így megpróbálkoztam a kérdéssel, hogy segítséget kérjek mivel készülék vásárlás előtt álltam és érdekelt a véleményetek, hogy nem-e vészesen kevesebbet tudó készülék mint az S3-as.
Elnézést a tudatlanságomért ha ezzel megnehezítettem a dolgokat ;)
De köszönöm a választ, S3-as lett.

Szép napot!
Üdv.:
Laci

(#118) scyllarus válasza lazioko (#117) üzenetére


scyllarus
veterán

Nem vagyok én sem okosabb :) Ha megnyitod a 2 teszt végén a specifikációs táblát, és összenézed az adatokat, minden kiderül. Mindenben jelentősen jobb az S3. Az AMOLED-TFT kijelző egyéni preferencia kérdése, 10 emberből 9 a ledes verziót értékeli többre. (Nekem meg mániám :D )
De mások véleményét is megvárhattad volna, egy vélemény nem vélemény. De szerintem jól döntöttél.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#119) lazioko válasza scyllarus (#118) üzenetére


lazioko
csendes tag

Nem csak itt érdeklődtem :)
Ismerősök körében akiknek kicsit több a konyításuk hozzá, GSM boltokban is jó tanácsokat adtak szerencsére, de én sem bántam meg a vásárlást, igaz nincs meg rég óta, hogy teljesen ki ismerjem de már most jóval többet adott mint az előző telefonjaim :)
Minden esetre mindent nagyon szépen köszönök :)

(#120) TCSZ


TCSZ
senior tag

Ez miben jobb mint az LG Optimus L9 II? Mármint a RAM-on kívül. Köszönöm a normális válaszokat. :R

Tóth Csaba Amit most csinálsz az közelebb, vagy messzebb visz a céljaidtól? Mert ami nem visz közelebb, az messzebb visz.

(#121) Astaroth válasza TCSZ (#120) üzenetére


Astaroth
csendes tag

Szia! A párom az lg-t használja én meg ezt, szóval van tapasztalatom.
LG:
-proci 2x1400MHz, ram 1GB
-kijelző 4,7" ips, 312ppi, élénk színek
-méret 128.4 x 66.5 x 9.4 mm
-van kitkat frissítés
-kamera 8/1,3 mp

Samsung:
-proci 2x1700MHz, ram 1.5GB
-kijelző 4,5" tft, 245 ppi, fényesebb
-méret 132.4 x 65.8 x 9.8 mm
-kamera 5/0,3 mp
-hangosabb

Üdv.,
István

[ Szerkesztve ]

Nem az a fontos hogy mennyi év van az életedben, hanem az, hogy mennyi élet van az éveidben!

(#122) TCSZ válasza Astaroth (#121) üzenetére


TCSZ
senior tag

Köszi István! :R :C
A Samsung mennyire bírja üzemidő tekintetében? Üresjáraton mennyi a szabad Ram benne? Melyiknek jobb a kamerája? Előfizetéssel az Lg egy 10el olcsóbb. Szerintem a samsung csak a Ram-ban jobb. Meg prociban. MEg haj ól tudom az Lg-ben nincs Glonass. Igazából telefonáláson kívül egy kis netezéshez meg navigáláshoz kéne.

Tóth Csaba Amit most csinálsz az közelebb, vagy messzebb visz a céljaidtól? Mert ami nem visz közelebb, az messzebb visz.

(#123) Astaroth válasza TCSZ (#122) üzenetére


Astaroth
csendes tag

Szívesen :R :R !
Igazából a kettőből lehetne egy (nagyon) jót gyúrni.
Az lg kb. 2 nap volt az én használatommal (én használtam a párom előtt :D ), a samsung kb 1.5 nap. Netezés 2 óra, állandó net (otthon wifi/kint H+), frissítések on. Mindennapi használatban a samsung pörgősebb. Ja az lg hátlapja recsegős. A kamerában az lg jobb (igazán egyik sem nagy szám), de a kameraszoftver a samsungban tetszik jobban. A szabad ram az lg-ben 250mb max, a samsungban 760mb. Jelet mind a kettő gyorsan talál.

Nem az a fontos hogy mennyi év van az életedben, hanem az, hogy mennyi élet van az éveidben!

(#124) TCSZ válasza Astaroth (#123) üzenetére


TCSZ
senior tag

Napfényben melyiknek jobb a kijelzője? A Galaxy Express 2-nél meg oldható valahogy a külső merevlemez csatlakoztatása? Kezeli a 64gb-os memoria kártyát? Köszönöm a válaszokat!

Tóth Csaba Amit most csinálsz az közelebb, vagy messzebb visz a céljaidtól? Mert ami nem visz közelebb, az messzebb visz.

(#125) Astaroth válasza TCSZ (#124) üzenetére


Astaroth
csendes tag

A samsungnak kicsit jobb napfényben, mert világosabb. A Mobilaréna tesztje alapján nem lehet külső merevlemezt csatlakoztatni. A memóriakártyát nem próbáltam, itt 32-t írnak, de sok helyen 64-et. Ja ami még különbség, hogy az lg-ben van infra, a samsungban meg LTE.

Nem az a fontos hogy mennyi év van az életedben, hanem az, hogy mennyi élet van az éveidben!

(#126) TCSZ válasza Astaroth (#125) üzenetére


TCSZ
senior tag

Köszönöm István! :R
Te mióta használod ezt a Samsungot? Nem néztél hozzá a neten nagyobb aksit? Ha rendelhető lesz a vodánál lehet hogy ezt választom hiába több egy 10-el előfizetésben mint az lg. de még a 64gb-os kártyának utána akarok járni. Dokumentumokat jól kezeli? levélhez való fájl csatolás hogy megy ezzel a a méretű kijelzővel?
Köszi!

Csaba

Tóth Csaba Amit most csinálsz az közelebb, vagy messzebb visz a céljaidtól? Mert ami nem visz közelebb, az messzebb visz.

(#127) Astaroth válasza TCSZ (#126) üzenetére


Astaroth
csendes tag

Két hete váltottam az lg-ről. Az akksit nem néztem, mert mindig van a közelemben töltési lehetőség, ezért nekem megfelel. A kijelző mérete pont jó. Se nem nagy, se nem kicsi. Jól kezeli a doksikat, könnyű a fájl csatolás is. :R

Nem az a fontos hogy mennyi év van az életedben, hanem az, hogy mennyi élet van az éveidben!

(#128) TCSZ válasza Astaroth (#127) üzenetére


TCSZ
senior tag

Köszönöm a válaszokat. Kicsit rá kattantam erre a telora. Félek csak a ram miatt. :W Előfizetéssel venném. vagy ezt vagy az Lg-t Vagy Sony M2-t.

Tóth Csaba Amit most csinálsz az közelebb, vagy messzebb visz a céljaidtól? Mert ami nem visz közelebb, az messzebb visz.

(#129) Astaroth válasza TCSZ (#128) üzenetére


Astaroth
csendes tag

Igen, ebben a (~40000 ft) szolgáltatói árban van több választás is. Ot van még az F6 is amit dícsérnek. Az egyes gyártók minijei ugyanezt nyújtják, csak drágábban. Én a hardver és a külső (nekem tetszik a kék színben :D ) miatt választottam elsősorban. Kijelzőben is csak az L9 II jobb egy picit a felbontás miatt (a tft-től nem kell félni ez már nem rossz). A mérete is pont jó. A felhasználói felület mindkettőben tetszik (lg, samsung). Az M2 4,8"-on hozza ugyanazt a felbontást, mint a samsung 4.5"-on, tehát az pixelesebb, és nem 40000 ft-lesz szerintem.

[ Szerkesztve ]

Nem az a fontos hogy mennyi év van az életedben, hanem az, hogy mennyi élet van az éveidben!

(#130) TCSZ


TCSZ
senior tag

Sziasztok! Jött ki erre a telefonra valamilyen frissítés? Mi volt a legutolsó? Köszönöm!

Tóth Csaba Amit most csinálsz az közelebb, vagy messzebb visz a céljaidtól? Mert ami nem visz közelebb, az messzebb visz.

(#131) fmajer válasza TCSZ (#130) üzenetére


fmajer
tag

Tegnap csippant be a 4.4.2 Kitkat. (vodafone hu)

(#132) TaylorPro


TaylorPro
addikt

Most vettem egy ilyet asszony pajtinak 1Ft-ért a vodánál. Korrekt készülék.

Pixel 8 Hazel

(#133) TCSZ válasza fmajer (#131) üzenetére


TCSZ
senior tag

ÉS mi változott a frissítéssel? Köszi!

Tóth Csaba Amit most csinálsz az közelebb, vagy messzebb visz a céljaidtól? Mert ami nem visz közelebb, az messzebb visz.

(#134) TCSZ válasza TaylorPro (#132) üzenetére


TCSZ
senior tag

Meddig bírja egy feltöltéssel?

Tóth Csaba Amit most csinálsz az közelebb, vagy messzebb visz a céljaidtól? Mert ami nem visz közelebb, az messzebb visz.

(#135) TaylorPro válasza TCSZ (#133) üzenetére


TaylorPro
addikt

Kevesebb ram használat, nem lagol. Jó nagyon. Aksiról még nincs tapasztalat így egy nap után.

Pixel 8 Hazel

(#136) fmajer válasza TaylorPro (#135) üzenetére


fmajer
tag

sd kártya kezelése hogyan van megoldva? tud rá írni mondjuk egy camera app?:

(#137) TaylorPro válasza fmajer (#136) üzenetére


TaylorPro
addikt

Persze hogy tud, mi másért lenne benne?

Pixel 8 Hazel

(#138) TCSZ válasza TaylorPro (#135) üzenetére


TCSZ
senior tag

Köszönöm!

Tóth Csaba Amit most csinálsz az közelebb, vagy messzebb visz a céljaidtól? Mert ami nem visz közelebb, az messzebb visz.

(#139) TaylorPro válasza TCSZ (#138) üzenetére


TaylorPro
addikt

Szívesen! Tegnap teszteltem, és csak egy hajszállal marad a a Moto G GPE mögött. Elenyésző a különbség. Gyors, akadásmentes. Nagyon jó teló ez. Aksi is jól bírja, eddig a két napot lazán hozza.

[ Szerkesztve ]

Pixel 8 Hazel

(#140) TCSZ válasza TaylorPro (#139) üzenetére


TCSZ
senior tag

Az a két nap mennyi kijelző használattal és mennyi wifi/3g meg játék? Köszi! :R :R :R

Tóth Csaba Amit most csinálsz az közelebb, vagy messzebb visz a céljaidtól? Mert ami nem visz közelebb, az messzebb visz.

(#141) TaylorPro válasza TCSZ (#140) üzenetére


TaylorPro
addikt

Majd holnap este megírom. :) Most van félig az akku, és ez a második este.

Pixel 8 Hazel

(#142) TaylorPro


TaylorPro
addikt

2 nap, 16 óra. 37% akkuszint. Háromnegyed fényerő, kijelzőhasználat 2 óra 16 perc.

Pixel 8 Hazel

(#143) fmajer


fmajer
tag

Az hogyan lehetséges, hogy van a családban két tök ugyanolyan expess 2, még egy napon is vásároltuk őket a vodafonennál, az egyiknél jelez, hogy van 4.4 frissítés, a másiknál pedig a 4.2 a legfrissebb?

(#144) TCSZ válasza TaylorPro (#142) üzenetére


TCSZ
senior tag

Köszönöm! Egyszer ki tudnátok próbálni, hogy olyan 50db fénykép elkészitésevel és 4-5 óra kijelző idővel +wifi/3g mennyit bír? Köszönöm!

Tóth Csaba Amit most csinálsz az közelebb, vagy messzebb visz a céljaidtól? Mert ami nem visz közelebb, az messzebb visz.

(#145) TaylorPro válasza TCSZ (#144) üzenetére


TaylorPro
addikt

Ezt csak akkor lehetne ha egy napig nálam lenne a teló. Na most szerintem bír annyit mint a Moto G, ami kiemelkedően jó. Kemény nyúzással egy nap, átlagos használat mellett 2-3 nap. Ez kiemelkedő az okosteló mezőnyben. Az akku miatt nem kell aggódnod ha ezt szeretnéd megvenni.

Pixel 8 Hazel

(#146) TCSZ válasza TaylorPro (#145) üzenetére


TCSZ
senior tag

Köszi! ÉS miért kéne/kell aggódnom. Mi az ami nem tetszik Neked benne? Köszi!

Tóth Csaba Amit most csinálsz az közelebb, vagy messzebb visz a céljaidtól? Mert ami nem visz közelebb, az messzebb visz.

(#147) TaylorPro válasza TCSZ (#146) üzenetére


TaylorPro
addikt

Semmiért, minden jó. Egy picit melegszik ha nyúzva van, ennyi. Minden patent.

Pixel 8 Hazel

(#148) TCSZ válasza TaylorPro (#147) üzenetére


TCSZ
senior tag

Köszönöm! :R

Tóth Csaba Amit most csinálsz az közelebb, vagy messzebb visz a céljaidtól? Mert ami nem visz közelebb, az messzebb visz.

(#149) fmajer


fmajer
tag

Sziasztok!

Nemrég jött vissza a telefonom a szervízből, kapott új szoftvert, amin az alapsáv a kitkaté, a build pedig a sima vodás. Ez hogy lehetséges? Jah és természetesen még a KitKat frissítést se engedi. :(

Van valami trükk, hogy menjen a FOTA vagy a KIES frissítés?

[ Szerkesztve ]

(#150) mg36


mg36
tag

Sziasztok!
Két kérdésem lenne: Lehetséges sd kártyára helyezni appokat? Mennyire melegszik?

(#151) TaylorPro válasza mg36 (#150) üzenetére


TaylorPro
addikt

Szia! Nem, de minek is? 8GB nem elég? Nem melegszik.

Pixel 8 Hazel

(#152) mg36 válasza TaylorPro (#151) üzenetére


mg36
tag

Gondoltam jó lenne több ~1gb játékkal játszani (Asphalt 8). :D Mert ugye 8-ból 5gb-nál ritkán marad több.
Köszönöm a válaszod.

[ Szerkesztve ]

(#153) Lacuss20


Lacuss20
senior tag

Üdv valaki nyúzza még ezt atelót? Esetleg ROM frissítésről infó, hol tart? Választanom kellene, hogy ingyen megkapom ezt csak függetleníteni kell vagy vissza az S Advancet. Szerintetek?

Élj úgy ahogy szeretnél, ne úgy ahogy mások elvárják.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.