Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) HawerKing


HawerKing
őstag

nagyon draga :(( meg 60ert is draga lenne.

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#2) dsr


dsr
senior tag

Ennyit nem ér meg. :(

(#3) NoMagix


NoMagix
addikt

hatalmas az előnye a benchmarkok által adott pontszámok tekintetében

Vajon mennyire lehet hinni az eredménynek, mert a Samu szeret játszani a számokkal!

zdanee: nagy igazság amit írsz!

[ Szerkesztve ]

(#4) zdanee


zdanee
őstag

Drága, csúnya, Samsung. Nem lennének bajban, ha nem minden telefonjuk ugyan úgy nézne ki és ugyan azt tudná két éve - túlárazva.

Zipit Z2 idomár - S23u 1TB - HP Envy x360 13 - SGW4 - Miyoo Mini

(#5) #13110016 válasza NoMagix (#3) üzenetére


#13110016
törölt tag

Erről van szó.

Ahhoz képest, hogy kétmagos, nagyon jó pontszámot kapott. DE tudjuk, hogy ez miért van, és ezért sem kell a számok alapján telefont venni...

(#6) royalka


royalka
őstag

Idővel úgy is esik az ára. Jó, hogy nem olyan nagy kijelzős, jó ram, proci netezni tökéletes. De miért nincs OTG, LED kjelző? :(

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#7) #13110016 válasza royalka (#6) üzenetére


#13110016
törölt tag

Igen, kezdő árnak talán annyira nem vészes.

(#8) mediumgecso válasza zdanee (#4) üzenetére


mediumgecso
őstag

Nem így indult el a lejtő aljára a Nokia is annak idején???? Magabiztosság...... :U :U
Egyébként UNCSIIIIII

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Natur Titanium // Garmin Venu 2 // Canyon Grail CF SL + Garmin Edge 840

(#9) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Hát ha kellően olcsó lenne, még jó alternatíva is lehetne, de így.:U

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#10) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Csoda, hogy nem Broadcomm-ot kapott... :)

Samsung se most fogja magát megkedveltetni...

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#11) sheep


sheep
addikt

-olyan mint az összes Samsung
-semmi olyan pluszt nem ad ami miatt megérné megvenni
-nagyon drága a tudásához képest

A Samsung is beleesett ugyanabba a hibába mint pl. a HTC, elszálltak maguktól, nem képesek fejlődni, nem a piac igényeit nézik, és csak a név miatt túlárazzák a termékeiket.
Ez már látszik kb. egy éve, bár azt hittam tanulnak a hibáikból.
Ez az év a kínai gyártóké lesz, aki olcsóbban jó minőséget tud adni az tarolni fog.
És a kínaiak ebben nagyon erősek.

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#12) Graphics válasza sheep (#11) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ettől még a Samsung piacvezető... nem szakmai szemmel nézve megveszi a júzer... mert ott van a szolgáltatónál...

Bármilyen Galaxy név, viszik...

A kínai résszel egyetértek, legyalulják a piacot, csak még mindig nem ez lesz az áttörés... Nekünk.

Máshol , ahol pl forgalmaznak Lenovo-kat ott viszik...

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#13) pengwin


pengwin
addikt

Ameddig az Xperia SP (amiben erősebb a GPU meg HD a kijelző) Dominóban 70 matyi, addig ennek nem sok létjogosultsága van... Oké, ebben van +512Mb RAM, de mint a MATV-ben is mondta Legend, ez kell a samsungos felület akadásmentességéhez.

[ Szerkesztve ]

Üdv, pengwin

(#14) -Faceless-


-Faceless-
őstag

Még mindig krait 300 magok vannak ebben a s400-ban.

(#15) whiteman0524


whiteman0524
aktív tag

Úgy látom, hogy ebben tisztára ugyan az a vas van mint az S4 mini-ben. Még a képernyő felbontás is ugyan az, persze némileg kisebb ppi-vel nameg ugye ezen TFT van nem AMOLED.

(#16) mrlujoak


mrlujoak
veterán

...nem tudom ezt a bélyegképet ki szerkesztette, de manapság a QHD és a qHD közt nem kevés különbség van...

Ez a modell "csak" qHD... :U

Egyébként ismét egy n+1 modell. Értem én, hogy a gyártó jellegzetes dizájnt használ, nade nem elég, hogy régóta ezt nyomja, ami a legszembetűnőbb - és már elég, köszönjük kategória - hogy mennyi modellt nyom ki erre a kaptafa formára.

Ahogy olvasom a gyártó fórumait, már a gyártó modelljeit használóknak is túl sok. Mind a modelltenger, mind az egyenforma.

...az a kamera...

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#17) vicze


vicze
félisten

Akkor ez most egy 0,2"-lal nagyobb S4 mini olcsóbban? :F

Lassan a Samsung is elveszti a fonalat asszem...

(#18) Graphics válasza mrlujoak (#16) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Napi Fail :D . jogos :C ez nagy hiba...

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#19) helixP


helixP
nagyúr

Szerintem szolgáltatós árazással, nagyon sikeres lehet.
Illetve várnék ebből egy kétkártyás verziót, ismerve a Samsung termékpolitikáját nem is kell sokat várnom ;]

(#20) batai15


batai15
félisten

Valaki mondja meg hogy lehet ilyen kütyüt netezésre kihegyezni ?:S

(#21) Legendd válasza mrlujoak (#16) üzenetére


Legendd
senior tag

Jaja, ezt én is láttam, de nincs normális másik kép. Egyébként a Samsung oldaláról származik :)

Alea iacta est!

(#22) M5Norbi


M5Norbi
őstag

Úgy írtok róluk mintha csődközelben lennétek.

Az ára meg úgyis esik majd.
Erős hardver,korrekt kijelző 1,5 Gb RAM. Nektek a ló pipilőkéje sem elég tényleg.

Szolgáltatóknál ha 30-40 lesz előfizetéssel máris párban lesz az F6-al ami szintén kiváló készülék,nem tud mindenki csúcs telót venni.
Annyiból lehet ennek előnye hogy az F6-ot csak a Telenor árulja.De ez nem a telefon hibája.

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#23) Retekegér


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Klasszikus Samu recept. Unalmas formaterv, bár viszonylag erős a hardver, összességében erősen túlárazott.

<< Heimdal >>

(#24) aero.


aero.
veterán
LOGOUT blog

Ember legyen a talpán, aki ezt elsőre megkülönbözteti az Ace 3, S4 Mini, Galaxy Core Plus triótól. :D

[link]

[ Szerkesztve ]

(#25) bollokcs80 válasza vicze (#17) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Nekem is ez jutott eszembe...amúgy szerintem az S4 mini is irreálisan túl van árazva, hiába akármilyen jó telefon.

Amúgy ez egy jól összeszedett teló, 60k körül el is vinném. :))

B.Cs.

(#26) Neck


Neck
veterán

Én betenném a teszteredményeit a saját árának megfelelő csoportba, meccseljen csak a 80-90 ezres telefonokkal :) Ott sem látna a visszapillantóban senkit, mert ő lenne az utolsó ;]

[ Szerkesztve ]

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#27) vicze válasza bollokcs80 (#25) üzenetére


vicze
félisten

De ha ez túlárazott, akkor a S4 mini kisebb aksival mi? :D

(#28) hülyegyerek


hülyegyerek
addikt

"Érdekes módon az elődhöz képest karcsúbb, de vastagabb testet kapott tesztalanyunk..." Ez egy kicsit paradox. :F

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#29) dreamdancer válasza vicze (#17) üzenetére


dreamdancer
őstag

+1
Nagyon igaz. Lassan teljesen összefolynak a Galaxy-modellek.

Nem a lényeg a fontos.

(#30) Deck


Deck
titán

oFf

[ Szerkesztve ]

PS5

(#31) helixP válasza dreamdancer (#29) üzenetére


helixP
nagyúr

A moduláris telefon Samsung-féle kivitele :)

(#32) MeGabee


MeGabee
senior tag

Ismét egy erősen elb...ott modell frissítés a nagy Samsungtól.Ami jó volt,azt kihagyták (Amoled),ami gyenge volt (kijelző felbontás,hw) azt erősítették vagy meghagyták szarnak (kamera).Miért nem tudnak végre egy normális középkategóriást összerakni?Miért kell megint kompromisszumokra kényszeríteni a vásárlókat?És főleg miért ilyen áron?
A formatervet illetően nekem nem jön be (kivéve a fizikai home gomb,azt imádom),de van aki szereti ezt a formát.
És senki se aggódjon,vinni fogják,mint a cukrot,hisz végre nem akad meg a TW ezen a vason,ergo használható lesz a mindennapi dolgokhoz mókolás nélkül is,az eladók meg majd úgyis ezt ajánlják a vásárlóknak.(Cimborámra az elődmodellt óhajtották rásózni 0Ft-os akcióban,holott a Sony SP-t is annyiért hozhatta el 2 év rabláncért.)

(#31) helixP: :C :R

[ Szerkesztve ]

"Ha az ember elegendő információ nélkül dolgoztatja az agyát, az éppolyan, mintha üresen pörgetné nagy fordulatszámmal a motort."

(#33) M5Norbi válasza MeGabee (#32) üzenetére


M5Norbi
őstag

".Miért nem tudnak végre egy normális középkategóriást összerakni?Miért kell megint kompromisszumokra kényszeríteni a vásárlókat?"

Azért ennyire nem hiszem hogy gáz. Ha sokkal jobb lenne akkor nem középkategória lenne.A HTC ennél még gyengébbet ad.
De megvenni sem muszáj van választék.

Azt meg tényleg mindenki felfoghatná hogy ez KEZDŐÁR.Ebből lemegy majd 20-30 ezer.

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#34) Burt1793 válasza zdanee (#4) üzenetére


Burt1793
veterán

Mert az iphone milyen? Túlárazott és ugyanaz. Igaz, csak egyféle van. Itt legalább többféle van, amik hasonlóak. Tehát mindegy, hogy egy iphone5-öt nézel vagy 8 hasonló tudású samsungot, amik majdnem mindenben megegyeznek.

(#35) MeGabee válasza M5Norbi (#33) üzenetére


MeGabee
senior tag

Kompromisszum alatt értsd,hogy szarabb kijelzővel,ugyanazzal a vacak kamerával és egy gyenge akkuval kiadni egy modellfrissítést több,mint pofátlanság! :W Érthetetlen,miért csinálták ezt....
Azért az LG megmutatta,hogy össze lehet rakni nagyon jó telefont a középkategóriában korrekt árazással.
Jobb a kamera,jobb a kijelző,jobb az akku.És elhiheted,még egyszer sem döccent meg a rendszer,hiába gyengébb a HW.
Nem leszólom a gépet látatlanban,csak objektív módon hasonlítom a közvetlen riválisához. :R

[ Szerkesztve ]

"Ha az ember elegendő információ nélkül dolgoztatja az agyát, az éppolyan, mintha üresen pörgetné nagy fordulatszámmal a motort."

(#36) zdanee válasza Burt1793 (#34) üzenetére


zdanee
őstag

Nem is hoztam fel ellenpéldaként. Vegyek egy rossz péknél kenyeret, csak mert van rajta kívül másik rossz pék is? Frászt.

Zipit Z2 idomár - S23u 1TB - HP Envy x360 13 - SGW4 - Miyoo Mini

(#37) Burt1793 válasza MeGabee (#35) üzenetére


Burt1793
veterán

De igenis leszólod. :D

Amúgy meg nem tudom mire mondod a gyenge akkut. Ha az aláírásodban lévő "szupertelefonhoz" hasonlítod, akkor van az aksik között 350mah különbség, de ki tudja, lehet, hogy jobban van optimalizálva ;] vagy kevesebbet fogyaszt a soc.
A kijelző mindkettőnél tft, nem?
A forma szubjektív, nekem egyik se tetszik, de ha választanom kéne inkább ez mint az lg. (és itt most az árat nem veszem figyelembe, mert ez ugye kezdőár.)

(#38) Psychopeti


Psychopeti
senior tag

Új hét új .... :))

Tényleg nem túl olcsó :U

[ Szerkesztve ]

Kend azt hiszi ez csak úgy van, hogy befogjuk a kancát a szekér elé, és gyi te szürke???

(#39) kbyte1024 válasza Burt1793 (#37) üzenetére


kbyte1024
addikt

Mert a Samsung olyan de olyan jól tud optimalizálni??:DD azért írják a tesztekben hogy az Lg felülete jobb meg gyorsabb?? Értjük:))

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#40) M5Norbi válasza MeGabee (#35) üzenetére


M5Norbi
őstag

Cseppet sem vagy objektív mert a akkor az erősebb SOC-t illetve a 1,5Gb RAM ot a mérleg másik serpenyőjébe raknád.
Meg azt hogy ehhez előbb várhatsz újabb droidot mint az LG-hez bár utóbbi elég stabil ROMokat szokott kiadni.
És nekem bejön az F6 sőt kollégámnak van kiváló teló.

Én csak azt mondom ez tuti nem rosszabb annyival mint ahogy te azt írtad, Ennyi.

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#41) lowlight


lowlight
tag

Korrekt hardvert kapott ez a jövevény. Bocsi, de én az amoledet sem siratom. A fotókkal semmi bajom, mobilos szinten szerintem teljesen jók. HTC, Alcatel, ZTE, Huawei rendre gyatrábbakat produkál, megapixel ide vagy oda... A formaterv a szokásos, lassan sajnos el is hagyhatjuk a terv részét, csak minimálisan variált sablon, de hát ez van. Szürkeimportos (nem hivatalos) kezdő árat kár lenne az F6 szolgáltatói árához mérni, hasonló konstrukcióban az Express 2 is érkezhet ugyanabba az ársávba és felveheti vele a versenyt.

[ Szerkesztve ]

(#42) MeGabee válasza kbyte1024 (#39) üzenetére


MeGabee
senior tag

Én még nem láttam akadásmentes Samut....biztos bennem van a hiba ;]

(#37) Burt1793: "Amúgy meg nem tudom mire mondod a gyenge akkut."

Talán a tesztben leírt 1 napos üzemidőre??? :U
A "szupertelefon" meg simán kibír 2 napot,ha nem nyúzom,akkor 3-at is.
A kijelző itt sima TFT,az F6-ban IPS.Zongorázni lehet a különbséget. :))

(#40) M5Norbi: Említést tettem róla itt,hogy jobb lett a SoC,de mint a tesztből kiderül,a TW-nek szüksége is van rá.
Inkább egy jól optimalizált 4.1-4.2,mint egy összetákolt KitKat.Bár tudnám,mivel érne többet azzal,mint a jelenlegivel :F

[ Szerkesztve ]

"Ha az ember elegendő információ nélkül dolgoztatja az agyát, az éppolyan, mintha üresen pörgetné nagy fordulatszámmal a motort."

(#43) Burt1793 válasza MeGabee (#42) üzenetére


Burt1793
veterán

Értjük elfogult vagy, nem is baj, szereted a saját mobilodat.
Akadás mentes az én s2-m is, és erre is azt írja, hogy eléggé gyors. Az erős hardver később is kifizetődő. Azért leszarozod a kitkatot, mert a tiedre valszeg nem jön :C Ezek után nekem nincs több kérdésem.
A tesztről annyit, hogy biztos keményebben használta, mint te amikor 3 napot kibír (és nem a 2100as ksi gyenge, ha gyenge az üzemidő). Én is tudok 3 napos üzemidőt csinálni, de akkor 3 óra lesz a kijelzőidő is...

[ Szerkesztve ]

(#44) MeGabee válasza Burt1793 (#43) üzenetére


MeGabee
senior tag

Tévedsz,nem vagyok elfogult (max egy kicsit).Csak eddig egyik telefonomon se volt ennyire jól optimalizált UI.Ha szerinted a KitKat-ot szaroztam le,akkor szövegértésből 1-es,ülj le :C
Ha nem az akku gyenge ehhez a vashoz,akkor mivel magyarázod az 1 max 1,5 napos üzemidőt??? :U Nézz körül F6 topikban,vannak akkuhasználati fotók feltéve :D Utána mondd,hogy nem használva annyi.

Na ja,akadásmentes biztos,de nem a gyári ROMmal......:D

[ Szerkesztve ]

"Ha az ember elegendő információ nélkül dolgoztatja az agyát, az éppolyan, mintha üresen pörgetné nagy fordulatszámmal a motort."

(#45) M5Norbi


M5Norbi
őstag

Kár összevesznetek. De ma ha bemegyek dolgozni (még kb 1 óra) megkérdezem a kollégámat mennyit bír neki.Ő kb közepesen használja.

És délután megmondom nektek a tutit :DD na jó ez poén volt.

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#46) MeGabee válasza M5Norbi (#45) üzenetére


MeGabee
senior tag

Nekem hiába mondod,megnézem magamnak! :D :C

Eszemben sincs összeveszni senkivel,csak értelmezni kéne,amit írtam. :P

"Ha az ember elegendő információ nélkül dolgoztatja az agyát, az éppolyan, mintha üresen pörgetné nagy fordulatszámmal a motort."

(#47) Napfénysüti

Nem rossz. Kicsit mondjuk meglepő a sima TFT kijelző alkalmazása de a többi része rendben van. Viszont ha a szürkeimportos ára 85k akkor a rendes közel lesz a 100k-hoz ami sok érte.

Més que un club!

(#48) Burt1793 válasza MeGabee (#44) üzenetére


Burt1793
veterán

Megnéztem az f6 topikot, csak s2 szapulást láttam, az aksi és akkumulátor szavakra se találtam semmit... :(

(#49) MeGabee válasza Burt1793 (#48) üzenetére


MeGabee
senior tag

Na ne mondd!!! :Y Meri szidni a sajátját....ezt a pofátlanságot :U
Segítek,mert látom nem megy :D Itt nézelődj. ;)

[ Szerkesztve ]

"Ha az ember elegendő információ nélkül dolgoztatja az agyát, az éppolyan, mintha üresen pörgetné nagy fordulatszámmal a motort."

(#50) SkyLine3000


SkyLine3000
addikt

Biztos gyors, meg minden, de tuti nem cserélném el rá az Lg F6-omat. Volt pár Samu telóm. Az utóbbival is voltak gondok (Wonder). Gyári rommal soxor restartolt, belső hibát jelzett, akadozott az egész felület a szar optimalizáció, meg a samu hülyeségei miatt. Tele volt rakva a teló fölösleges saját samsung appokkal.
Ahhoz, h viszonylag jól lehessen használni, egy root és egy főzött rom kellett. Az Ace 3-al is vannak gondok, ahogy olvasgatoma topikját. Gondolom, ezzel is lesznek....
Az F6-al viszont semmi gondom. Az asszony is örül a saját F6-jának, mint majom a farkának.
Ez megint egy fölösleges, túlárazott Samsung lett. A külsejét meg hagyjuk. :(((

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.