Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Baggins86


Baggins86
aktív tag

Én szeretnék érdeklődni, hogy 5,5"-ra és full HD felbontásra, hogy jött ki a 267 ppi? Van az 400 is sztem...

(#2) Bog válasza Baggins86 (#1) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Csak HD, elírtam, de javítva.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#3) Baggins86 válasza Bog (#2) üzenetére


Baggins86
aktív tag

Ó így már más... Thx!

(#4) Onei


Onei
csendes tag

Számomra évek óta az A5 az első olyan Samsung ami tetszik. Na de ez a E7 is se csúnya de inkább A5.

[ Szerkesztve ]

(#5) hemaka


hemaka
nagyúr

Elég gusztustalan kinézete van szegénynek.

(#6) boeing válasza hemaka (#5) üzenetére


boeing
senior tag

Hát igen,szvsz nem kéne ennyi model mert meg fognak fulladni lassan. :K

(#7) doooo


doooo
veterán

Tehát ez nem szappantartó, mégis úgy néz ki mint egy S5, ami az.. most akkor hogy is van ez :F

(#8) dzsi23


dzsi23
addikt

Ez most egy butított A7 vagy egy nagyobb (és szvsz. kevésbé szép) A5?

(#7) doooo:
Úgy van, hogy már az S5 sem volt szappantartó. Az S3-S4 igen, bár nekem bejön az S3 formája is, és kényelmesebb a fogása, mint a szögletes telefonoknak. :)

A teszthez annyit, hogy örülök, hogy a tesztképek nem a kis képnézegetőben jelennek meg, hanem egyből új lapon. :K Pirospont! :))

[ Szerkesztve ]

(#9) Hunt3r22


Hunt3r22
őstag

Házon belüli konkurencia :F

Ennyiért már jó esetben S5-t illetve Note 3-t lehet kapni. Újabb indokolatlan modell. :N

Xr

(#10) babosmiki


babosmiki
addikt

"A felsőbe mehet nanoSIM és microSD (vagy-vagy), az alsóba csak egy nanoSIM. Ez azt jelenti, hogy van kétkártyás telefonunk van, vagy pedig bővíthető a belső tárhely"

Komolyan aki ezt kitalálta, azt hiszem a Huawei, az elmehet a pi...
Lassan minden gyártó ezt követi, a vevő meg szopjon. :(((

[ Szerkesztve ]

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#11) Csapoati válasza Hunt3r22 (#9) üzenetére


Csapoati
nagyúr

S5-öt hivatalos forrásból szerintem sehol nem kapsz ennyiért. A sufnis árat meg ne vegyük ide. De ettől függetlenül jócskán túl van árazva ez (is).

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#12) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

A szappantartó korszaknak remélhetőleg vége ez pozitívum.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#13) Hunt3r22 válasza Csapoati (#11) üzenetére


Hunt3r22
őstag

Hardveraprón szerintem simán találsz patika állapotú, 1++ év garis s5-t.

Xr

(#14) Árpi001


Árpi001
senior tag

Az S6 féle home gomb kétszeri megnyomásos kamera indító funkciót nem kapta meg?

[ Szerkesztve ]

A Föld a Naprendszer elmegyógyintézete.

(#15) tothmaxy182


tothmaxy182
őstag

Ez még mindig az előző Samsung éra semmitmondó kinézete. Nem tetszik...

Minden szavam magánvélemény!

(#16) bollokcs80


bollokcs80
Korrektor

Azt hittem legalább az E sorozatot normálisan árazzák, erre tessék... tiszta HTC.

Arról nem is beszélve, hogy ennyi pénzért már lehetne rajta Lollipop és dedikált SD kártyahely is.

B.Cs.

(#17) Freiherr válasza Árpi001 (#14) üzenetére


Freiherr
őstag

Az mitől jobb,mint pl. a gesztusvezérlés?

XXX

(#18) Seirus


Seirus
tag

Elég szomorú ha 2015 ben egy 100k-s telefonnál a 2GB ram az megemlítendő pozitívum. Én inkább minimum elvárásként támasztanám (igaz több meg nem nagyon kell).

5" körül még jó is lenne a HD, de ha ez is olyan pöttyös AMOLED mint az alpha akkor nagyon nem...

Telefonszám adatlapomon.

(#19) Árpi001 válasza Freiherr (#17) üzenetére


Árpi001
senior tag

Gesztusvezérléssel milyen hamar indítod a kamerát?

A Föld a Naprendszer elmegyógyintézete.

(#20) Freiherr válasza Árpi001 (#19) üzenetére


Freiherr
őstag

Passz.Lehet,hogy lassabban,de,sosem értettem,mi múlik azon a 2-3mp.-en.(tudom,a pillanat blablabla stb.)

XXX

(#21) TRIvidore


TRIvidore
tag

Nincs értesítési LED, fényerőszabályozás, OTG...
Ezért elkérni 100k-t? Na ehhez pofa kell, gratula Samu... :(

Never say no to...@##%%£...Panda

(#22) dragonfx


dragonfx
veterán

nekem tetszik csak nem ennyiért.
olyasmi mint a huawei G7.
csakhát annak 65-70e az ára.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#23) Árpi001 válasza Freiherr (#20) üzenetére


Árpi001
senior tag

Van akinek fontos,van aki örül neki hogy a Samsung is kitalált valamit a gyors fotó készítés lehetőségére.
Persze ez idáig csak az S 6-ban volt,azért érdeklődtem hogy ez megkapta e?
Személy szerint én kíváncsi vagyok hogy csak egyszeri próbálkozás volt,vagy ez marad már a Samunál.
Nem vagyunk egyformák,nincs azzal semmi baj hogy Neked ez nem fontos.Biztos sokaknak nem az.
Én azt sem tudtam hogy el lehet indítani gesztusvezérléssel a kamerát,és ha igen akkor hogy.
Note 2-n nem is próbáltam még.

A Föld a Naprendszer elmegyógyintézete.

(#24) mediumgecso válasza dragonfx (#22) üzenetére


mediumgecso
őstag

Ascend G7 az Edigitalban!!!!
És ez full fém....

iPhone 15 Pro Max 256GB Natur Titanium // Garmin Venu 2 // Canyon Grail CF SL + Garmin Edge 840

(#25) TRIvidore válasza mediumgecso (#24) üzenetére


TRIvidore
tag

A reklám helye... :)

Never say no to...@##%%£...Panda

(#26) Csapoati válasza Hunt3r22 (#13) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Használtat újjal azért ne hasonlítsunk már... Ebből is lesz hamarosan használt és garis sokkal olcsóbban. Bár nekem úgy se kéne. :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#27) ctvagyok


ctvagyok
őstag

Max 70k forintot ér ez ha jóindulatú vagyok. 5,5" re meg kevés a 720p akkor is ha nem pentile.

(#28) M5Norbi


M5Norbi
őstag

Maga a telefon nem rossz.
Az ára meg......
Szolgáltatóknál lehet ez jó előfizuval.

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#29) Agrippa22


Agrippa22
tag

A Samu megpróbálhatna - csak úgy poénból, ennyi készülék mellett elférne - egy ilyen kinézetű, felbontású és erejű telefont 4 vagy 4.3 collon.

(#30) ollie


ollie
MODERÁTOR

A telefon teljesen korrekt, csak ne kerülne ennyibe.

***

(#31) Yayoh


Yayoh
aktív tag

Jól néz ki, de 100 ezerért nevetséges ez amikor már a 40 ezres telók is ilyen hardverel jönnek..

[ Szerkesztve ]

(#32) domel


domel
tag

Látott már valaki betört kijelzőjű telefont ami nem Samsung? Modernek meg szépek, de műszakilag nem valami tartósak.
Miért nem lehet olyan mobilt (is) gyártani, amin mondjuk egy oldalsó gombbal le lehet kapcsolni a képernyő érintés-érzékelését? Hasznos lenne videózás közben, vagy navigáció vagy sport-trackerek esetében.

(#33) bulikavagyok válasza doooo (#7) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Az S5-öt már csak megszokásból szappantartózták le az emberek.. :P

(#34) Yayoh válasza domel (#32) üzenetére


Yayoh
aktív tag

Én már láttam , ez szerintem nem márkafüggő , sajnos a mai telefonoknak gyenge pontjuk a kijelző.

(#35) m1lan válasza domel (#32) üzenetére


m1lan
őstag

Jelen. Láttam törött Sony-t, HTC-t, Nokiát és LG-t is.

Telekom HU | IPHONE 13 PRO MAX

(#36) #70516736


#70516736
törölt tag

a redmi note 4g-t nem adnám oda érte ;]

(#37) Csapoati válasza domel (#32) üzenetére


Csapoati
nagyúr

En legalabb ugyanannyi iPhone-t lattam pokhalos kijelzovel, mint Samut. De persze mas markabol is lattam mar nem egyet. Az, hogy valakinek lyukas a keze, hogy jon a markahoz? ;]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#38) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Oh nein, ez nagyon draga lett elsore...

Valami jobb arazast kene kitalalniuk.

Ennyiert mar telefont is lehet kapni...

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#39) Micsurin válasza Árpi001 (#14) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Há de na, az +50k HuF lett volna , hol élsz te ? :DDD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#40) benike1999


benike1999
tag

A galaxy A7 hogy a fenébe nyomott ennyit AnTuTu-ban? Mikor elméletileg az MTK 6572 sokkal erősebb (most hogy is van ez???)

(#41) Csapoati válasza benike1999 (#40) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Biztos a 6572-re gondoltal?

Szerk.: Latom a 6752-re inkabb, de az szintetikus tesztekben jol lathatoan magasan veri a S410-et.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#42) hardline


hardline
senior tag

Snapdragon 410 + HD kijelző = 100k HUF?
Ez hogy jött ki?
Egye meg, aki megfőzte... Aki meg megveszi, az meg is érdemli!

(#43) benike1999


benike1999
tag

Szerintem az A7 pontjait elírtátok (nem akarlak titeket ezzel zaklatni)

(#44) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Ez egy samsung galaxy s3-4-5-6 (?) csak más spec.-val

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#45) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

10 forintba nem kerülne nekik egy notifikációs led, amit beleépíthetnének a modelljeikbe, errefel 10-ből 9 új mobilnál simán kihagyják!

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#46) kengyel


kengyel
nagyúr

Jó a masina, de tényleg drága .

kengyel

(#47) movax


movax
őstag

Szögletes?? Ez szögletes?

(#48) Halkow.


Halkow.
senior tag

Hungarysztánba a reális ára 65k lenne szerintem. Mellesleg sokan joggal várnak el, egy 100k-s telótól az automatikus fényerőszabályozást és az értesítő ledet is. Szolgáltatós vagy sufni-s sokkal erősebb alternatíva pedig van egy tucat.

[ Szerkesztve ]

(#49) Csapoati válasza enginev3.0 (#44) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Tehat egy masik telefon (amugy inkabb egy Note 2 utanerzes). :D Az S6 meg aztan tenyleg total mas.

benike1999: Mert? Valaszoltam neked korabban, valamit te neztel be. Ja latom te az A7-et mondod. Igen, a tesztjeben sokkal alacsonyabb pontok szerepeltek.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#50) guriga1234 válasza Csapoati (#49) üzenetére


guriga1234
addikt

"Tehat egy masik telefon (amugy inkabb egy Note 2 utanerzes)" - pontosan! Legalábbis külsőleg (leszámítva a hátlapot és a cerka hiányát).

BOG!
Ez egy leheletnyivel sem sarkosabb telefon, mint a Note2.
Lehet, hogy színvak is vagyok, vagy nem jó a monitorom, de az a doboz nem zöld, hanem sárga.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.