Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#28) _Orbi_ válasza sh4d0w (#12) üzenetére


_Orbi_
aktív tag

Köszi szépen srácok a bátorító szavakat! ezért jó ide járni fórumozni :R

sh4d0w:
A problémák úgy kezdődnek, hogy azt se tudom, hogy mi az a GUI. :( Ergo a beállítás számomra lehetetlen :B 22 vagyok DOS-on meg Norton Commanderen nőttem fel szerencsére. DOS-hoz még valamennyire értek, de elég régen használtam már...

attila9988
Még középsuli első osztályba énis egy újságnak a SuSe linux 7.1-es Linuxával kezdtem, már akkor bírtam. Csak hát 2 napba tellett mire rátaláltam a cuccaimra a meghajtón :DDD és ez picit elkeserített... Köszi a webcímet, szerintem nagy hasznomra lesz :R

Vladi:
Régi gépem van valóban, mert az újat eladtam (minek nekem). Egy Asus P4P800-E Deluxe alaplapom van (Socket478) és azon az integrált hangkarit használom (Realtek) Ha felhúzom linuxba a hangerőszabályzót akkor torzít a zene, szóval alapba csak kb ~80%-on van.
Windowsba normális driverrel 20-on szokott lenni a hangerő szabályozó az 5.1-en. Hát linuxba 55-ön mondom azt, hogy tűrhető. Szóval ilyenek miatt akarok/aakrtam valami normális Drivert.

Amúgy egy Beryl Ubuntut szerettem volna összehozni, de nem találtam hozzá olyan leírást, amit meg is értenék...

üdv mindenkinek :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.