Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) szente


szente
addikt

Érdekelne ez a drón téma engem, de a múltkor elkezdtem őket nézegetni és mire találtam olyat amire tetszett volna, addigra bőven 30k felett jártam. Ahogy nézem építve sem jön ki olcsóbban. :N

(#2) sketchifun válasza szente (#1) üzenetére


sketchifun
senior tag

De a 30k-s drone meg sem kozeliti ezt, ne feledd.

Sok sikert az epiteshez.

Gyerekek! Az a lényeg, hogy van pénz lóvéra! © Jakab Zoltán

(#3) Kolondrum válasza szente (#1) üzenetére

Rendes drone több száz k. A többi játék.

(#4) szente


szente
addikt

Jó-jó, gondoltam, hogy van különbség a 30,70, meg 200k-s drón között, de én az én pici első drónomat néztem. Arra tök felesleges a 200k-s, de még a 70 ezres is.

(#5) zarew


zarew
senior tag

Nem tudok mást mondani,mindenkinek igaza van ! Remélem ,ha készen leszek azért kedvet kap hozzá más is.Meg persze pénze is lesz hozzá.

(#6) sketchifun válasza zarew (#5) üzenetére


sketchifun
senior tag

Fotókat az építésről, és cikket követelünk belőle.

Egyébként nekem is volt, tinydealrol. Arra a célra vettem, hogy ha más nem, kutyát, macskát, nagymutert hergelni jó lesz. Egész jó volt, 17 dolcsi, és szabadtéren, extreme módban ment vagy 30at. Csak ugye nagyot süllyedt, ha meg magasra mentem, elvitte a szél. Végül a kutya röptében elkapta(lebegést gyakoroltam), és megállt. Szétszedtem, de nem derült ki, mi baja, a jobb első motor behalt. Élt 2 hetet, ezalatt 4,5 órát repült.(1 óra töltés, 7-8 perc repülés reggeltől estig ismételve.

Gyerekek! Az a lényeg, hogy van pénz lóvéra! © Jakab Zoltán

(#7) D1Rect


D1Rect
félisten

Feltétlenül tegyél bele könnyen cserélhető és olcsó töréspontokat!
Rengeteg carbont lehet vele spórolni. :)

Látom te is egyből rámentél a carbon propra, a helyedben most rendelnék belőle még 10-et, meg ugyanennyi műanyagot is.

[ Szerkesztve ]

(#8) zarew válasza D1Rect (#7) üzenetére


zarew
senior tag

Nem tudom,hová tehetnék töréspontokat,ez egy kész szerkezet. Ja és a propok csak gagyi műanyagok,de majd kiegyensúlyozom őket. De majd nézek igazi karbont.Kicsit már unom néha ezeket a 3 hetes szállítási etapokat,de a postás is beszólt már.

(#9) MineFox54 válasza szente (#4) üzenetére


MineFox54
őstag

Ugye nem MO-ról nézted?

(#10) szente válasza MineFox54 (#9) üzenetére


szente
addikt

Persze, hogy nem. Csak ha már van, akkor legyen kint is használható, ha már kint is használható, akkor legyen kamerás, ha már kamerás, akkor legyen nem elmosott hullámzó képü kamerás. Plusz akkor már az sem lenne baj, ha látnám a lamera képét a távirányítón. :D

(#11) gyurkikrisz válasza sketchifun (#6) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

ez milyen drón volt? ennyiért érdekelne :D

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#12) Pikachu24 válasza zarew (#8) üzenetére


Pikachu24
aktív tag

Jó lett a cikk.
Azt le írnád miért vennél BLHeli esc-et?

(#13) Saccco válasza D1Rect (#7) üzenetére


Saccco
nagyúr

Kezdéshez nem jó a carbon propeller, mert olyan nehezen törik, hogy képes a motor tengelyét is elhajlítani.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#14) zarew válasza Pikachu24 (#12) üzenetére


zarew
senior tag

Azért mert utánaolvasás után azt szűrtem le,hogy ezt a firmwaret fejlesztik jobban,főleg a multirororos közösség cuppant rá. Ezért jobban van optimalizálva ezekhez.De igaz ez az én szintemen a győzelem nem az esc firmwaren fog múlni!

(#15) vegyszer válasza zarew (#14) üzenetére


vegyszer
addikt

Én is hozzád hasonló módon vacillálok a hova tovább kérdésen. Mert a nano méret megvolt, de nem az igazi. A JJRC 1000A, és a Syma X5C jobb, sokkal. De a továbblépés kérdéses. Legyen egy Syma X8C/MJX X101 vagy hasonló kefés gyári szett, vagy dupla pénzből építeni egyet magam magányában, ha lassan is?

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#16) Pikachu24 válasza vegyszer (#15) üzenetére


Pikachu24
aktív tag

Én szerintem sokkal könnyebb egy nagyot irányítani mint egy kisebbet (Bár ez csak az én elképzelésem).
Annál nem sokat számít hány méter magasan vagy, visszatud-e hozni. Benyomsz egy gombot és már jön is :)

(#17) Saccco válasza Pikachu24 (#16) üzenetére


Saccco
nagyúr

Tökön uborkán keresztül, aztán fennakad egy vezetéken... :DDD ;]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#18) Pikachu24


Pikachu24
aktív tag

Látom megjött az akkud is :)

Ha véletlen nem tudnád akkor szólok: az imax b6-od nem eredeti! :) Bár ha jól tudom nem nagy gond. Sajnos én is véletlen hozzá jutottam egy ilyenhez: HAMIS

Szerk.: Ha a lipod-on van balancer csati is és ha csatlakoztatva is van akkor ne CHARGE-ra állítsad hanem BALANCE-ra.

[ Szerkesztve ]

(#19) zarew


zarew
senior tag

Nahát itt minden leállt!

(#20) Pikachu24 válasza zarew (#19) üzenetére


Pikachu24
aktív tag

Én nem!

(#21) Nitro500


Nitro500
csendes tag

Ha még van itt valaki, segítene nekem egy kicsit? Nekem egy GAUI 330X-em van aminek a lábát rommá törtem, így egy DJI klón alvázra építettem most fel és az első repülés elég jól is ment.
Ha professzionálisba kapcsolom akkor jobbra-balra inog, ez a GAIN miatt lehet? Vegyek le belőle? Illetve a szép balra vagy jobbra kanyarodást hogy kell csinálni? Nekem eddig nem sikerült.

Jana

(#22) Pikachu24 válasza Nitro500 (#21) üzenetére


Pikachu24
aktív tag

"szép balra vagy jobbra kanyarodást " Ezalatt mit értesz?
Amúgy írja Drón topicba ott talán kapsz segítséget.

(#23) Nitro500 válasza Pikachu24 (#22) üzenetére


Nitro500
csendes tag

Én ezt arra értettem, mikor mint egy autóval ahogy mész előre szépen ívesen veszi a kanyart és ezzel megfordul veled szembe. Bocsi de jobban nem tudom elmagyarázni. De szétnézek még hátha kapok rá választ.

Jana

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.