Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) norbert0929


norbert0929
tag

És ha nem engedi hogy bemásoljam??..
Ha Másolom akkor "Copy Failed"
Ha meg kivágom akkor "cannot be moved"
:F

Minden OK :)

(#2) norbert0929


norbert0929
tag

Segíts magadon ha nincs aki segítsen.. :Y
Ha valaki a "EStrongs File Explorer" alkalmazást használja akkor elöbb állítsa be hogy felül irhassa a rendszerfile-okat..
1,Menu (a telefonon a gomb)
2,Root Options
3,Elöbb a felsőbe pipa aztán az alsóba is.:(Root Explorer,Mount File System)
És már jó is lessz...
:R

Minden OK :)

(#3) rum-cajsz válasza norbert0929 (#2) üzenetére


rum-cajsz
őstag

Kösz az észrevételt, beleírtam.

=Kilroy was here============================ooO=*(_)*=Ooo=======

(#4) haze81


haze81
csendes tag

nekem már eleve false volt, a másikat át kellet írni 2-re de semmi változás ugyanúgy fekete az óra a státuszbaron a jobb felső sarokban, és a menü is sárga, plusz ha az ikonokra ráklikkelek. Úgy látom ezt csak a launcher progival együtt érdemes használni, mert a menüt nem színezték át. Tudja valaki, hogy hogy fehérítsem ki az órát a jobb felső sarokban?

(#5) rum-cajsz válasza haze81 (#4) üzenetére


rum-cajsz
őstag

Én az Elegant Steel modot használom, amiben fehér az óra színe.
Átírtam az értékét 1-re, újraindítottam a telefont, és nekem fekete lett. Nem tudom nálad mi lehet a gond.
Melyik témát használod?

=Kilroy was here============================ooO=*(_)*=Ooo=======

(#6) haze81


haze81
csendes tag

cyanogen modot használok, állítottam mindent nekem csak fekete az óra még mindig, minden variációt kipróbáltam true false false true 01 02 és még mindig FEKETE. tököm tele van vele.

(#7) haze81


haze81
csendes tag

na megvan a válasz kicsit belemerültem és akkor most mondanék a cikkhez egy tanácsot!!!!!
Ha valakinek az alábbi sor ez: ro.config.hw_isCostumize=false
akkor írja át true-ra!!!!, mert hiába állítja át a fent leírtakat, az óra nem lesz fehér vagy fekete amíg az false.
Nekem false volt, nem figyeltem, most hogy átállítottam true-ra már rendben van.
Üdv.

(#8) haze81


haze81
csendes tag

ja és a másik:
az ES File explorerbe akárhányszor be kell lépnem, csak akkor tudtam szerkeszteni a fájlt, hogyha a settingsben kivettem a pipákat a root optionsben, majd a menüben nyomtam egy továbbot és egy refresht.
Aztán megint settings root options pipák be, majd menü gomb, tovább refresh, és lám csodát build.prop-ot szerkesztés után tudom menteni. De addig csak error-t írt ki folyamatosan. Valahogy elfelejti az app a beállítást :W hogy ez mitől van? passz

(#9) rum-cajsz válasza haze81 (#6) üzenetére


rum-cajsz
őstag

A CM-ben van saját beállítás a Settingsben, nem kell turkálni a build.prophoz :)

=Kilroy was here============================ooO=*(_)*=Ooo=======

(#10) Balázs1621


Balázs1621
senior tag

Átállítottam az értékeket, de az órám még mindig fekete! :W

(#11) Balázs1621 válasza Balázs1621 (#10) üzenetére


Balázs1621
senior tag

Közben meglett, a "ro.config.SetStatusbarText=false" sort át kell állítani erre: "ro.config.SetStatusbarText=true"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.