Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) rum-cajsz


rum-cajsz
őstag

kiegészítettem a SWAP bekapcsolásával.

=Kilroy was here============================ooO=*(_)*=Ooo=======

(#2) rum-cajsz


rum-cajsz
őstag

Módosítottam az ajánlott swap beállításokat az eredeti lap alapján.

=Kilroy was here============================ooO=*(_)*=Ooo=======

(#3) rum-cajsz


rum-cajsz
őstag

Az eredeti oldal változásait átvezettem a szövegen.

=Kilroy was here============================ooO=*(_)*=Ooo=======

(#4) naive


naive
csendes tag

helo!

A történet úgy kezdődött, hogy flasheltem a Pulse-omra a DMC-ROM 2.1r8a-t. Ezt követően szerettem volna beállítani a swap-ot ezért particionáltam a kártyát (class4 8GB), de nem a fenti leírás szerint, ugyanis a recovery-t nekem Clockworkmod kezeli, abban viszont nem volt particionálási opció. Így azt csak a bebootolt telefonnal, Rom Managerrel tudtam megcsinálni. A Rom Managerrel beállítottam, hogy milyen particiókat szerettem volna, leokéztam és újraindult, majd kiírta, hogy "partitioning SD card", ezt követően újraindult a telefon és csak a boot animáció jelenik meg végtelen ciklusban. Mit tegyek?

(#5) naive válasza naive (#4) üzenetére


naive
csendes tag

Update: wipe-oltam a telefont és újra flasheltem a ROM-ot (miután meggyőződtem róla, hogy a partíciók létrejöttek). Ezután már elindult. Már csak azt kell kiderítenem hogy vajon működik-e a swap.

(#6) gonye válasza naive (#5) üzenetére


gonye
csendes tag

Biztos kiderült azóta, de a Free parancs kilistázza terminal mulátorban.

(#7) kiss94


kiss94
csendes tag

Miaz hogy akkor csináljam ezt amikor épp telepit? Nem értem. Ha telepitek akkor nem nagyon tudok belenyulni cska telepit és telepit nem?

(#8) rum-cajsz válasza kiss94 (#7) üzenetére


rum-cajsz
őstag

Nem tudom hogy kell magyarabbul leírni.
Ez a lépés önállóan nem végezhető el, csak ha épp egy főzött romot telepítesz, és eljutottál erre a pontra a telepítési útmutatóban.

=Kilroy was here============================ooO=*(_)*=Ooo=======

(#9) kiss94 válasza rum-cajsz (#8) üzenetére


kiss94
csendes tag

De miközben telepitem akkor nem tudok belenyulni mert telepit.

(#10) rum-cajsz válasza kiss94 (#9) üzenetére


rum-cajsz
őstag

Mert nem jól értelmezed a mondatot.
Ezt a leírást nem lehet önállóan végrehajtani. Ha pl. már használod a készüléked 2-3 napja akkor ne állj neki ennek.... Így már érthető?

=Kilroy was here============================ooO=*(_)*=Ooo=======

(#11) kiss94 válasza rum-cajsz (#10) üzenetére


kiss94
csendes tag

áhháá :D köszi :D

(#12) Csorosz


Csorosz
aktív tag

Az opcionlis 6. lépésnél nem hiányzik véletlenül valami? Az az érzésem ezért FC -zik a gépem most. :F

"Mikor a Margit hídról repül a vasszék - Minden vágyad, hogy csinálj egy sasszét."

(#13) rum-cajsz válasza Csorosz (#12) üzenetére


rum-cajsz
őstag

Nem kell kikapcsolnod az a2sd-t, csak akkor, ha lassú kártyád van. Ezért opcionális ez a lépés.

=Kilroy was here============================ooO=*(_)*=Ooo=======

(#14) Exian


Exian
őstag

Köszönöm a leírást, custom rom telepítés alkalmával felkerült ez is. Gondolom az normális működés, hogy amikor telepítek programot, akkor azért valamennyit lecsíp a telefon tárhelyéből is?! Gondolok itt arra, hogy telepítettem pl. egy 16MB-s játékot, és ugyan csak 2-3MB-vel, de annyival kevesebb lett a tárhely a telefonban. Persze ez jó így is nagyon! :D

(#15) rum-cajsz válasza Exian (#14) üzenetére


rum-cajsz
őstag

Azért van, mert a "dalvik cache"-t nem tetted át a kártyára. De ez nem baj, van aki így szereti használni a telefont.

=Kilroy was here============================ooO=*(_)*=Ooo=======

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.