Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) dzsordzs69 válasza a T i (#100) üzenetére


dzsordzs69
senior tag

Egyébként nem értem ezt a sztereó dolgot... hogy érvényesülhetne a sztereó hatás úgy, hogy pár centire vannak egymástól a hhangszórók? :)

(#102) dzsordzs69 válasza a T i (#100) üzenetére


dzsordzs69
senior tag

Én megszerettem ezt a telót, szerintem Neked is be fog jönni.

(#103) a T i válasza dzsordzs69 (#101) üzenetére


a T i
csendes tag

ha már ott vannak a lyukak akkor legyen is mögötte valami ne csak azért, hogy jól nézzen ki :)

(#104) Gabrielgray válasza a T i (#98) üzenetére


Gabrielgray
tag

Én is passzolok. :-)

Huawei Mate 20 pro

(#105) a T i


a T i
csendes tag

közben hozzájutottam a készülékhez :), addig minden rendben van szerencsére, a hangszórós kérdésem is megválaszolásra került, az egyiken jön csak a hang sajnos a másik helyen van mikrofon, sebaj így is jól szól :)

(#106) jooker82 válasza a T i (#105) üzenetére


jooker82
nagyúr

Igy van,jól mondták,a bal oldali az mikrofon. ilyen kis távolságon,értelmetlen lenne a stereo..

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#107) ftamas0201


ftamas0201
senior tag

Sziasztok!
Szerintetek jó vétel ez a telefon? Most készülök új után nézni (Sony után az első LG telefonom lenne) és ez szimpatikusnak tűnik. Telekomnál 80 ezer ft-ért osztogatják. Szerintetek? Vagy esetleg másik féle ajánlat?

(#108) jooker82 válasza ftamas0201 (#107) üzenetére


jooker82
nagyúr

egészen biztos,hogy jó... én megvenném a helyedbe.. A Sonyknak sokan panaszkodnak a szoftverére..

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#109) ftamas0201 válasza jooker82 (#108) üzenetére


ftamas0201
senior tag

Megmondom az őszintét hogy a Sony jelenleg az új készülékekkel (amik érnek is valamit) úgy el vannak szállva az áraikkal (Z1, Z1 compakt meg mini vagy a fene tudja mi már) hogy az valami hihetetlen. Én 150ezret nem adok egy telefonért amit pár év múlva lehet cserélni a fenébe. Annyi kérdésem lenne hogy a kijelző ezzel a felbontással nagyon gáz? Mert olvasgattam hogy gyengécskének tartjátok.

(#110) Gedeon31 válasza ftamas0201 (#107) üzenetére


Gedeon31
addikt

Szia!

Ez lesz az LG telefonod biztosan nem fogsz benne csalódni nagyon jó minőségű telefonokat gyárt most az LG.

Ennél ahogy már korábban írták ezen a telefonon nem az a karcgyűjtő hátlap van. :C

(#111) a T i


a T i
csendes tag

Bizony jó kis cucc :) már minden TV irányítását megoldottam :DD.
Csak egy furcsaságot tapasztaltam:

lehúztam az USB-ről úgy, hogy töltésre állítottam és utána azt jelezte, hogy tölti, mondom még a végén a levegőből veszi fel az energiát :D. Újraindítottam most cool minden.

(#112) jooker82 válasza ftamas0201 (#109) üzenetére


jooker82
nagyúr

Meg,ha azt vesszük alapul,hogyha betöröd a Z1 kijelzőjét ,80-ba kerül,addig a G2-nek 35-ért megcsinálják,a hivatalos LG központi szervizében. Ez se utolsó szempont. Mert bármikor leejtheted és az ugyebár nem garanciális.
Nekem a 9. LG-m a G2,de nem voltak még gondjaim a telefonokkal.
Szerintem simán jó a G2 mini kijelzője,csak egyesek szeretik direkt lehúzni itt a fórumon..

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#113) jooker82 válasza a T i (#111) üzenetére


jooker82
nagyúr

Amúgy,ha kiirja,hogy befejezte a töltést,még kb fél órát hagyjátok rajta,úgy tovább birja majd.
a g2-nél is igy van.. kb 15 percnyi kijelzőidőt még fel tud venni.

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#114) ftamas0201 válasza jooker82 (#112) üzenetére


ftamas0201
senior tag

Köszönöm szépen a választ, így már azért biztosabban futok neki a dolgoknak. Barátnőmnek egy L7 II van, nekem az is bejön, GYORS ami nálam egetverő dolog (ezért szeretném lecserélni a sony-mat. valaki hív fél perc mire megjelenik a név meg a felvevő gomb. Belassult az évek folyamán), szép maga a menü kialakítás is, viszont kicsit erősebbet szeretnék attól, az én igényeim mások :) Építőiparban dolgozom szoval az alkatrész ár egyértelműen nem mindegy, de vigyázok azért a telefonjaimra. Mondjuk egy tesztet az itteni szakiktól megnéznék, jól kivesézik a dolgokat és jó a videó anyag is a funkciókról :)

(#115) jooker82 válasza ftamas0201 (#114) üzenetére


jooker82
nagyúr

Kb olyasmi lesz a kijelzője,talán kicsivel jobb,mint az L7II-nek..
Tesztet ne várd meg szerintem,amint látod már páran használják és szeretik..
Ilyenkor minél hamarabb kell vennni,mert sanszos,hogy kifogsz egy független példányt,az első szériából.
Melyik sonyról van szó amúgy?

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#116) ftamas0201 válasza jooker82 (#115) üzenetére


ftamas0201
senior tag

Xperia Ray egy régebbi típus igaz, lejárt az ideje neki, viszont sajnálom mert semmi baja, így szerintem majd eladásra kínálom. Telekomnál fogom venni szerintem, ott 78ezer ftért adják jelenleg. Ha a kijelzője hasonló sőt még jobb is akkor nem lesz gondom vele, szép színei vannak és tényleg egyben van :) Kezd benne megerősödni így a dolog. :)

[ Szerkesztve ]

(#117) jooker82 válasza ftamas0201 (#116) üzenetére


jooker82
nagyúr

Üzemideje is ugyanaz a mininek,mint a sima g2-nek.. Szóval az is leigázza a Ray-edet.. szerintem nem lesz vele gondod.. :)

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#118) ftamas0201 válasza jooker82 (#117) üzenetére


ftamas0201
senior tag

Köszönöm! :) És még annyi hogy elég az 1 gb ram bőségesen?

(#119) Gabrielgray


Gabrielgray
tag

Én már a nagytesó távirányítóját várom, előbb utóbb tuti fel lehet rakni a minire is.

Huawei Mate 20 pro

(#120) jooker82 válasza ftamas0201 (#118) üzenetére


jooker82
nagyúr

Elég.... lényegébe mindenre elég...

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#121) dzsordzs69 válasza ftamas0201 (#109) üzenetére


dzsordzs69
senior tag

Én eddig egyszer vettem észre a kijelzőn, hogy pixeles volt a kép, egy youtube videón. Attól eltekintve semmi gondom nincs vele, szép képe van, gyönyörű színekkel.

(#122) Imike_80


Imike_80
aktív tag

Sziasztok!

Én is ma vettem, nekem szimpatikus. Xperia L az előző telefonom. Ez sem sokkal gyorsabb, de azért érezni a 4 magot. Talán az 1gb ram miatt van, hogy néha meg-megakad. De amúgy egész gördülékenyen pörög a menü. Youtube-ot frissítettem, most már nem olyan pixeles. Valahol mintha láttam volna a menüben, hogy mono vagy stereo, de most nem találom. Ettől függetlenül lehet, hogy kamu.
Kijelzo nekem tetszik, ekkora méretre nem rossz ez. Paromnak S3 van, kb.partiban vannak szerintem. Wifi gyors, erős, fotók átlagosak, méret nagyon jó és könnyű a készülék. Android a legfrisebb, Telenornál vettem. Még nem laktam be nagyon, remélem utána is tetszeni fog. Most kikapcsolom és úgy töltöm reggelig. Üdv mindenkinek, tuti jó közösség alakul ki itt! :-)

(#123) a T i


a T i
csendes tag

Én is a propelleresnél vettem, az eladó mindent megpróbált még rámdukkmálni ami most akciósan 990 Ft-ért csak lehet. De szerencsére rendes volt, hamar végezünk :).

(#124) Gedeon31


Gedeon31
addikt

Srácok itt már egy páran megígértétek raktok fel a telefon által készített képeket. Senkinek nem jó a camerája? :U

(#125) Gabrielgray válasza Gedeon31 (#124) üzenetére


Gabrielgray
tag

A kérés óta még nem sütött a nap. :-)

Huawei Mate 20 pro

(#126) Gedeon31 válasza Gabrielgray (#125) üzenetére


Gedeon31
addikt

Nálunk délután most már jó idő van a nap is süt ,remélem G2 mini tulajok felé is sütni fog . :)

(#127) Gedeon31


Gedeon31
addikt

(#128) a T i válasza Gedeon31 (#124) üzenetére


a T i
csendes tag

Kültérit még nem csináltam most itt van egy full sötét fürdőben készült kép gyári kamera appal:

http://kepfeltoltes.hu/140517/20140516_203940_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

[ Szerkesztve ]

(#129) Imike_80 válasza Gedeon31 (#124) üzenetére


Imike_80
aktív tag

Ma én sem értem rá, feltöltöm a tegnapi és a mai termést.

Képek

Igazából nem rossz, meg kell találni azt a beállítást, ami jobb minőségű képeket eredményez. (Jobban örülnék, ha nem nekem kellene eldöntenem, hanem automatán megcsinálná a legjobbat. Míg rá nem jövök, mikor melyik módot alkalmazzam, addig 2-3 képet lövök, amiből lesz egy egész jó.)

[ Szerkesztve ]

(#130) a T i


a T i
csendes tag

Akkisi hasznalat eddig:

Tegnap este lett 100%-ra feltoltve. Jelenleg 90%-on van.
Igaz nem nyuztam de azert egy-ket mail frissites meg
facebook volt kozben kb. ezek kb. egy ora osszesen.
Eddig csak dicserni tudom :).

(#131) Gabrielgray válasza a T i (#130) üzenetére


Gabrielgray
tag

Tegnap a szar idő miatt egész nap nyuztam, így is csak 45%-ra sikerült meríteni. Valóban hihetetlen.

Huawei Mate 20 pro

(#132) Gedeon31 válasza Imike_80 (#129) üzenetére


Gedeon31
addikt

Nálam nem jó a link.

(#128) a T i köszi

(#133) tigerjoco


tigerjoco
tag

Nekem is csak beltérire volt eddig időm. Ha végre megtalálja az ideális fókuszt akkor már egész gyorsan ellövi a képet.

[ Szerkesztve ]

(#134) tigerjoco


tigerjoco
tag

(#135) dzsordzs69


dzsordzs69
senior tag

nem tudom, sikerül-e beraknom a linkeket... :) szóval a képek borús időben készültek, az első automatikus módban, a másiknál pedig a fehéregyensúly felhősre volt állítva. nos, szar lett, elszínezi a képet, itt épp barnára, de az automatikus mód sem színhelyes.

http://kepfeltoltes.hu/140518/20140502_140030_1__www.kepfeltoltes.hu_.jpg

http://kepfeltoltes.hu/140518/20140502_140103_1__www.kepfeltoltes.hu_.jpg

(#136) dzsordzs69 válasza dzsordzs69 (#135) üzenetére


dzsordzs69
senior tag

ráadásul nem elég, hogy elszinezi, még túl világos is lett a borult időhöz képest. (még mielőtt nekem esnétek, nem várom el tőle, hogy igazán jó képeket készítsen, arra ott a fényképező, csak kérdeztétek, milyen képeket csinál. :) )

(#137) Imike_80 válasza Gedeon31 (#132) üzenetére


Imike_80
aktív tag

Remélem most jó lesz!

Képek

(#138) Gedeon31 válasza Imike_80 (#137) üzenetére


Gedeon31
addikt

Köszönöm srácok a képeket :C :R

Kinti képek jobbak egyértelműen a benti talán olyan ,mint az F6-nál nem igazán jobb.

(#139) HaZse


HaZse
őstag

Nekem szerda óta van meg és ma töltőm 2x a telefnt. Nagyon jól bírja. Tegnap 6 órán keresztül ment a mobilnet bluetooth-on keresztül. (zenét streameltem). Ma reggel 38% állt az akksi.

Szrintem nagyon jól bírja az akkuja. És ez még lesz is jobb.

Az előbb lőttem pár képet. Itt vannak eredeti méretben.

Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

(#140) jooker82 válasza HaZse (#139) üzenetére


jooker82
nagyúr

ezek már teljesen jók....szinte G2 szintű. De,ahogy nézem,beltérbe azért elmarad..
egy aksiidőt tudtok feltenni?

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#141) DarkDeer


DarkDeer
senior tag

Üdv!

Ezen a G2 Mini-n tényleg nincs állapotjelző led?

(#142) agicca92


agicca92
újonc

Milyen fülest adnak hozzá? Azt tudom h a G2-é nem a legolcsóbb, komolynak néz ki. A mini is azt kapta meg?

(#143) a T i válasza agicca92 (#142) üzenetére


a T i
csendes tag

nem agybadugós, hanem a hagyományos, felvevő gombos, nem a legjobb nem a legrosszabb, átlagos

(#144) Gedeon31


Gedeon31
addikt

Antutut futtatott már valaki mennyi lett?

(#145) dzsordzs69 válasza DarkDeer (#141) üzenetére


dzsordzs69
senior tag

Nincs rajta.

(#146) a T i válasza Gedeon31 (#144) üzenetére


a T i
csendes tag

17236, bár ezeknek hinni csak viszonyítás képpen lehet, eddig a mindennapi használatban nekem nem volt semmilyen akadás

(#147) Gedeon31 válasza a T i (#146) üzenetére


Gedeon31
addikt

Néztem egy videót ott is olyan körül volt. Köszönöm :)

(#148) dzsordzs69 válasza Gedeon31 (#144) üzenetére


dzsordzs69
senior tag

Gyorsan feltettem, 2x lefuttattam, letöröltem. :) 17038 és 17024, de eddig én sem találkoztam különösebb akadással.

(#149) a T i válasza Gedeon31 (#147) üzenetére


a T i
csendes tag

szívesen :)

(#150) a T i


a T i
csendes tag

kíváncsi vagyok,hogy Legend mire jut majd, hétfőn mit mond a telóról

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.