Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kemotox


kemotox
addikt

Őrült Miksa lecsúszott a listáról? :( :( :(

(#2) rdt89 válasza kemotox (#1) üzenetére


rdt89
addikt

Mad Max? Nos ha rá gondolsz akkor mérlegelés alapján igen,

(#3) kemotox válasza rdt89 (#2) üzenetére


kemotox
addikt

Igen, rá :D Amúgy megértem teljesen, olyan különösen epic üldözés nincs benne, inkább sok kis kisebb autós jelenet. Új résznek a trailerét láttad már? Annyira durva te jó ég, kíváncsi leszek rá, tuti első napos moziban megnézős gatyában durranós lesz :D

(#4) rdt89 válasza kemotox (#3) üzenetére


rdt89
addikt

Láttam, és remélem, hogy nem ennyi lesz benne az akció, mint a trailerben. :) Tom Hardy jó választás volt és ha olyan lesz végig a hangulat mint a trailerben, jöhet és biztos, hogy megtisztelem moziban. :)

(#5) hoffman_


hoffman_
nagyúr

csak felületes átfutás után, de már ne haragudj, a Bourne féle Minis üldözés nincs benne? halott ügy :)

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#6) rdt89 válasza hoffman_ (#5) üzenetére


rdt89
addikt

Számomra nem volt annyira meggyőző, hogy a lista tagja legyen, de tényleg nem volt rossz kísérlet a készítőktől. :)

(#7) Simi87


Simi87
senior tag

A Ronin-on már régen is sokat röhögtem, hogy a Pug mit akar a BMW-től. Lehet egy 520i-t kerget egy 3.0 V6 406? :C Amúgy nagyon látványos.
A többi jó, a 2f2f viccet leszámítva. személyes vélemény, de xarba sem veszem azokat a filmeket.

(#8) rdt89 válasza Simi87 (#7) üzenetére


rdt89
addikt

Igen a Ronin egy szerethető balgaság. :) Nekem csak az 5 tetszik a 6 részből, de az valamiért nagyon. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.