Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Samus


Samus
addikt

Akkor PC-n se kezdj el játszani :D

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#2) r4z válasza Samus (#1) üzenetére


r4z
nagyúr

Ez a veszély nem fenyeget, Xboxos vagyok :D

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#3) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Ebből nincs kiszállás, ha egyszer elkezdi valaki.:D Zeneszobán nem gondolkoztál már el? ;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#4) r4z válasza Cyberpunk (#3) üzenetére


r4z
nagyúr

Hál'istennek nincs olyan szoba, amit ilyen célra használhatnék :))

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#5) Cyberpunk válasza r4z (#4) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Majd lesz nyugi. Igaz az én szobám nem zene hallgatásra van kitalálva, mert eléggé tömött, de egy kiseb hangstúdiónak elmenne. :DDD Két gitár + szinti meg a többi...

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#6) nofear2t


nofear2t
csendes tag

zeneszobához, ajánlott valami hangszigetelés, de az nem lessz occsó :W

(#7) Bjørgersson válasza nofear2t (#6) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Tojástartó. :DDD

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#8) r4z válasza Bjørgersson (#7) üzenetére


r4z
nagyúr

A mai gazdasági helyzetben? :DDD

[ Szerkesztve ]

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#9) Bjørgersson válasza r4z (#8) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Hmm, igazad van. :DDD

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#10) dombila


dombila
senior tag

Háát igen, ebbe nem szabad belekezdeni!
Én Denon párti vagyok. (Pl. itt elég jó a kínálat idehaza is) A viszonylag olcsó eszközöktől a brutálisan drágáig minden területet lefednek, lehet válogatni. (Ez a POA-A1HD + AVP-A1HDA páros azért kirívó ;] )
Hangfalban a JBL-t szeretem, a KEF bizonyos modelljeire nem is tudok mit mondani :N (Lehet a csajszi is benne van az árban, de úgy is drága!)

A gond az, hogy hiába veszem meg a kinézett konfigurációt - meg persze amit még meg tudok venni -, fél év múlva már azt nézem mit kellene lecserélni...
De már öreg is vagyok, romlik a fülem - lassan feladom...

[ Szerkesztve ]

(#11) r4z válasza dombila (#10) üzenetére


r4z
nagyúr

Ne is emlegess ilyeneket, örülök, hogy nincs rá pénzem :D Egyből elverném a pénzem egy Dali Epicon 6 párra, melléjük meg egy HK990-esre (de inkább valami jóféle csövesre :) ), hogy meg is legyenek hajtva... :))

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.