Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) proci985 válasza #67688960 (#98) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

milyen pedalszettet es milyen kormanyt hasznalsz?

vannak realisztikus megoldasok, de egy jobb load celles pedal siman 250 euro korul mozog. marmint csak a pedal.

utcai autokat nem palyazasra talaltak ki. jellemzoen lassuak es lomhak. az 1M hiaba van eladva egy konnyu sportkocsinak, attol meg masfel tonna. osszehasonlitaskepp az AE86 egy tonna alatt volt de a GT86 is megall 1.2-1.3 tonnanal.

de ha egy 20ezres belepo kormany alapjan mondasz velemenyt (vagy akarcsak egy alap pedalos G27 alapjan) akkor vegulis igazad van, a szimulatoros periferiak annal picit dragabban kezdodnek.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#102) Ghard


Ghard
őstag

Szép pozitív teszt egy félkész játékról.
A kommentek között is látom megy a vállveregetés azok között, akik egyet értenek, hogy ez egy jó játék. Nem, nem az. Főleg nem szimulátor. Attól mert állítgatni lehet benne dolgokat még nem lesz szimulátor, a Gridben is lehet állítgatni, mégsem szimulátor.
Ha a semmiből bukkant volna fel a PC, akkor is egy lett volna a sok között, semmi forradalmit nem tud felmutatni. De nem csak úgy lett, elég komoly közösségi támogatást kapott úgy tudom. Na meg hájpot is rendesen, főleg a grafika. Ami szintén gyatra néhány kidolgozottabb pályától eltekintve.
A visszajátszás is olyan fapados, hogy csak na. De csak mosolyogtam, mikor visszanéztem egy futamot és az autó kereke (gumija) belesüllyedt az aszfaltba. Biztos ez is része annak a komoly gumiszimulációnak amit úgy emlegettek. Nürburgringen olyan helyeken ér le magasabb utcai autók alja, ahol GT3as és alacsonyabb versenyautóké nem. Minőségi modellezés tényleg.
Ez egy Shift 3, de talán még annak is kevés.

(#103) Nuada herceg válasza titi1990 (#100) üzenetére


Nuada herceg
őstag

Ráadásul csak 900p. ;]

Nem tudom miért várnak a konzoloktól csodát az emberek.. Xboxban pont egy olyan gpu van, aminek 1,3 gflops a számítási teljesítménye. Az a mai kártyák között szánalmasan nevetségesen gyenge. :(
Nekem a középkategóriás hd 7870-emnek 2,1 gflops. És ez is már 3 éves, középkategóriás kártya.
Az egyetlen előnye a a konzolnak, hogy csak arra a hardverre kell optimalizálni. Szerintem örülni kell annak is, hogy ennyit ki tudtak belőle hozni!

Értem a csíziót.

(#104) #67688960 válasza proci985 (#101) üzenetére


#67688960
törölt tag

momo racing(picikét módosítva itt-ott), de ritkán szoktam használni(ezért nem adom el), újat nem veszek, akkor még nem volt g25 sem amikor ezt vettem

[ Szerkesztve ]

(#105) SityiSXT válasza Ghard (#102) üzenetére


SityiSXT
őstag

Kíváncsi lennék, hogy te (azokkal egyetemben, akik veled fújnak egy követ) hogyan definiálnád a szimulátor fogalmát, és hogy szerinted a Project Cars miért nem az, míg ami szerinted odatartozik, az miért az.

[ Szerkesztve ]

(#106) Csapoati válasza SityiSXT (#105) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Az szimulátor, amit ők annak mondanak. A fizikai számolások le vannak ejtve, ha valami nem úgy sodródik vagy kapar, ahogy ők azt valósnak gondolják (mert mondjuk Paganit meg McLarent nem hiszem, hogy akárki is vezetett volna közülük, Ben Collinsszal vagy René Rasttal ellentétben...), akkor az árkád fos, punktum. Nem ér meg egy vitát ez megint szerintem. :( Legyen mindenki boldog a véleményével. A félkész dologgal részben egyetértek.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#107) SityiSXT válasza Csapoati (#106) üzenetére


SityiSXT
őstag

Ó, eszem ágában sincs vitatkozni. ;) Tényleg csak kíváncsi vagyok az indokaikra.

(#108) ingyom007 válasza Csapoati (#106) üzenetére


ingyom007
tag

Erről a szimulátor vitáról annyit írnék, hogy akik képesek leárkádozni akármelyik szimulátornak nevezett játékot azoknak ahhoz sincs fogalmuk, hogy mit is jelent az, hogy szimulátor. Nekem eredetiben meg van a pCARS meg az Assetto is teljesen korrekt kis szimulátor szerintem mind a kettő annak meg külön oka van, hogy miért játszok egyszerre mindkettővel. Tényleg ezen nincs mit vitázni szimulátorok és kész!

De amit a legjobb szimulátornak tartok az az iRacing de csak egy dolog miatt ami miatt én nem játszok vele(drága) és ezt nem úgy értem hogy ez jobban szimulátor mint a többi hanem a membership nem életreszóló. Így a pistikék akik minden segítséget benyomva tolják az általuk leárkádozott pCARS-t vagy Assettot nem fogják megvenni az iRacinget így ott jobb a community. A pCARS 2012 óta meg van és sajnos a multi tele volt már fejlesztés alatt is tehetségtelen idiótákkal akik rólad fordultak be vagy első kanyarban kitorpedóztak. Pont ezek az emberek lesznek azok akik leshiftezik vagy árkádozzák azokat a címeket amik semmivel nem érdemelték ki, hogy ilyen kis romlott természetű pistikék játszanak velük.

(#109) Ghard válasza SityiSXT (#105) üzenetére


Ghard
őstag

Én nem fújok semmit, eljátszottam a shift és shift 2vel is pár napig. Azt is pontosan tudtam, hogy csodát nem fognak letenni az asztalra ezek a srácok, pont annyira lesz valós fizika itt mint a shiftekben.
Csakhogy ez nem a shift nevet kapta és a marketing pont hogy azt sugallta, ez kemény valós szimulátor lesz. És nem ez lett, az átverés a nagyobb baj, nem az, hogy furán viselkednek az autók.
Hogy definiálnám, hát ez jó kérdés, ha lenne mindenkinek egy versenygépe a garázsban és menne pályára vele akkor lehetne ezt kibeszélni. Enélkül inkább azt mondanám, hogy a GTR sorozat és az AC ami vehető szimulátornak (rfactor,iracing még, de ezekkel nem sokat játszottam). Az is jó kérdés lenne, hogy az árkád az miért árkád... Mert nem teljesen valós azért.
De ha mész egy kört ACban és utána PCban érezni fogod a különbséget. Ha meg nem, akkor nincs miről beszélni.
A füst effektet nézted mondjuk? Szikrák kiesett keréknél, leérő alváznál? Csak szerintem ultra gáz?
Nem azt mondom, hogy ez a világ legrosszabb játéka, csupán nem az lett aminek az egész indult. Érezhetően sok dolog van, amit javítani kell (kellene), nem utolsó sorban van más autós játék pécére is, ami jobban megéri a pénzt.

(#108) ingyom007
Csak halkan mondom, hogy minden segítséget ki szoktam kapcsolni.
Hogy lehetne levonni bármi következtetést rásegítésekkel?...

[ Szerkesztve ]

(#110) batai15


batai15
félisten

mondjuk képek alapján nem vagyok el ájulva a grafikától.
karrier egy multis játékban meg másodlagos nem?

(#111) SityiSXT válasza Ghard (#109) üzenetére


SityiSXT
őstag

Nem válaszoltál a kérdésemre. :N Ja, és megvan mind az AC és a PC - látom/érzem, hogy különböznek, de a kérdés az volt, te meg tudod-e fogalmazni, miért szim akkor az AC, és miért nem az a PC. A jelek szerint nem. Erről akkor ennyit.

[ Szerkesztve ]

(#112) ingyom007 válasza Ghard (#109) üzenetére


ingyom007
tag

Nem tudom mivel tolod de én egyszerre tolom a pCARS-t és AC-t is és rohadtul nem értem mi az isten baja van néhány embernek.
A fizikában annyi különbséget veszek észre, hogy AC-ban felrakom az utcait és úgy driftelek a bömösökkel mintha én lennék Chris Harris vagy Jeremy Clarkson és éppen tolnám a videóbemutatót a kocsiról. A pCARS-ban meg rohadtul nem tudok driftelni szinte semmivel csak az R500al meg az sls-el de még mindig máknak tartom hogyha az sls-t össze is tudom szedni.
Amúgy meg totálisan egy szint mind a két játék számomra.

(#113) Ghard válasza SityiSXT (#111) üzenetére


Ghard
őstag

Oké, akkor szimulátor a project cars. Olyan környezetet és fizikát szimulál, ami nem egyezik meg a Föld nevű bolygón tapasztalhatóval.
Tessék, erről ennyit igen :K

(#112) ingyom007
De látod, megválaszolod te is. PCben néha nem lehet megfogni az autót, olyat pattan a fene tudja mitől és olyan helyen nem tapad ahol kellene. Én nem ragoznám tovább.

[ Szerkesztve ]

(#114) SityiSXT válasza Ghard (#113) üzenetére


SityiSXT
őstag

Ez még mindig nem válasz. :N Nem nekem kell megfelelned, mert nem akarlak én sem rábeszélni, sem lebeszélni semmiről; engem az érdekel, hogy szerinted per definitionem mi az, hogy szimulátor. Eddig nem jutottál még el. Jogos, ha azt feltételezem, igazából te sem tudod, mi az, hogy szimulátor?
(Az a következő kérdésem lenne, hogy a Cars szerinted miért nem szim, de hát ehhez az kéne, hogy az első kérdésre valami épkézláb válaszod érkezzen...)

[ Szerkesztve ]

(#115) titi1990 válasza Nuada herceg (#103) üzenetére


titi1990
tag

Nem gyengék azok annyira, láttam én már nem egy címet, ami ezen a ,,gyenge" gépen eszméletlen látványt nyújtott. Azt nem értem minek kellett a 60fps, ha egyfelől nem képes tartani (emiatt a kiadó helyében nem promóznám úgy az xbox változatot, hogy blabla 60fps stb. , mert kamu.) Inkább lenne fix/stabil 30fps és akkor nem kellett volna megvágni a pixelszámot és mondjuk belefért volna valami normális élsimítás meg egy kicsit magasabb részletesség. Akkor néz ki tűrhetően a játék, ha a nap elvakít, vagy ha szakad az eső...

(#116) Ghard válasza SityiSXT (#114) üzenetére


Ghard
őstag

Én azt feltételezem, hogy elbeszélünk egymás mellett.
Nem írtam még le elégszer, hogy nem reálisan viselkednek az autók?
De ki lehet a végletekig csavarni ezt a kérdést, mert szimulálni aztán sok mindent lehet, értetlenséget is...

(#117) ingyom007 válasza Ghard (#113) üzenetére


ingyom007
tag

Egy amatőr tapasztalat nélküli ember vagyok mi a rákért lenne természetes az hogy meg tudok fogni egy több száz lóerős vasat? Szóval amiatt nem szimulátor mert nem tapad be mindenhol a kocsi ahol látszatra kellene? Ahol minden árkád betapadna? Amit segítségekkel kanyart lazán beveszel 120-al anélkül meg 100-al sem megy mert nem tapad be neked emiatt nem szimulátor? :DDDDDDDDD Kicsit megcsípem a füvet és már elszállok a fenébe. Megemelkedik egy bukkanón a kocsi elkaparnak a kerekek elszállok a fenébe. Ha féktávon nem gázfröccsölök visszaváltásoknál némelyik régebbi kocsi eldobja magát ahogy kell. Olyan dolog miatt árkádozod le ami miatt pont nem árkád :D
"Olyan környezetet és fizikát szimulál, ami nem egyezik meg a Föld nevű bolygón tapasztalhatóval." Biztos vagyok benne, hogy nem vagy egy nagy versenyző csoda úgyhogy nem tudom mégis milyen alapra építetted fel ezt a véleményed. De ezzel olyan embert is meghazudtolsz aki egy fillért nem kapott azért, hogy azt mondja a játékra, hogy ez egy szimulátor. Te szimplán egy hater egy fórum troll vagy. :D

EDIT:
de ki a fenét érdekel a véleményed nem értem miért kezdtem bele az egészbe leírtam azt is, hogy nyilván nem tudod megfogalmazni rendesen azt, hogy ez miért nem szimulátor nekem sem tudtál értelmes választ írni és másnak sem és szerintem a következő pár óra meg pláne nem lesz elég arra hogy körbefond a véleményed nem fog semmi sem változni attól ha ebben a témában pár fórumtársammal próbálunk bárkibe is értelmet verni a szimulátorok lényegéről és mivoltáról nekem ennyi elég volt hiba volt írni egyáltalán

[ Szerkesztve ]

(#118) SityiSXT válasza Ghard (#116) üzenetére


SityiSXT
őstag

Látom, még mindig nem érted. Nem azt kérdeztem, hogy mi a véleményed a játékról. Nem azt kérdeztem, hogy szerinted hogy viselkednek az autók. Te azt állítottad, hogy a Cars nem szim. Erre kérdeztem vissza, hogy miért nem. Ehhez az kell, hogy:
- definiáld, hogy szerinted mit jelent az a gyűjtőfogalom, hogy szimulátor
- ha ez megvan, akkor elmondd, hogy a Project Cars miért nem tartozik bele
Két egyszerű kérdés. Semmi csavarás, semmi trükk, semmi győzködés. Csak kíváncsi vagyok, ennyi. De úgy tűnik, nem tudod mivel alátámasztani azon kijelentésed, hogy a Cars nem szim, mivel nincs egyértelmű fogalmad arról sem, egyáltalán mi a szimulátor fogalma.

[ Szerkesztve ]

(#119) Ghard válasza ingyom007 (#117) üzenetére


Ghard
őstag

Ki beszélt árkádról? Az AC-t hoztam fel ellenpéldának, mert ebben simán megyek egy jó kört nürburgringen lotus f1el, pcben meg néha csak pislogtam amikor kiszálltam a pályáról.
Akkor most az ac egy árkád cucc ugye? Mondjuk a kommented alapján biztos nem vagy troll. :)
Még régebben Michelisz Norbi mondta a gran turismora, hogy a fű túlzottan csúszik. De te olyan ember vagy gondolom, aki őt is elzavarná a francba :)

(#118) SityiSXT
Ahogy egy rossz játék nem tud idegesíteni, úgy egy ilyen fórum sem. Pedig aztán kitesztek magatokért, de nem tegnap kezdtem a netezést, se a virtuális autózást. :)
De folytassátok csak, látom milyen jó a pc, hogy ahelyett itt szórakoztok.

[ Szerkesztve ]

(#120) SityiSXT válasza Ghard (#119) üzenetére


SityiSXT
őstag

Akar a radai rosseb idegesíteni téged. A véleményed alátámasztására kérdeztem rá mindössze. Puszta kíváncsiságból érdeklődtem. De ha nem tudsz válaszolni, az is rendben van. Nem tudod, mi az, hogy szimulátor, de a Project Cars akkor sem az. Értem én... Akkor itt részemről lezártnak tekintem a beszélgetést.

(#121) ingyom007 válasza Ghard (#119) üzenetére


ingyom007
tag

"Akkor most az ac egy árkád cucc ugye?" Írtam hogy egy fasza kis szimulátor az AC most is azt tolom közben. Ezek szerint vagy a memóriád foghiányos vagy továbbra is leszarod, hogy mit írunk és el sem olvasod csak az a lényeg, hogy tovább trollkodhass. Fórumtársam nem ismerem de jól írta erre én is kiváncsi vagyok gondolom megengedi, hogy idézzem:
"- definiáld, hogy szerinted mit jelent az a gyűjtőfogalom, hogy szimulátor
- ha ez megvan, akkor elmondd, hogy a Project Cars miért nem tartozik bele
Két egyszerű kérdés. Semmi csavarás, semmi trükk, semmi győzködés. Csak kíváncsi vagyok, ennyi. De úgy tűnik, nem tudod mivel alátámasztani azon kijelentésed, hogy a Cars nem szim, mivel nincs egyértelmű fogalmad arról sem, egyáltalán mi a szimulátor fogalma."
Gondolom ő sem ilyen válaszokat vár, hogy: "nem reálisan viselkednek az autók"

Ja és elnézést érte, hogy letrolloztalak nem szeretek személyeskedni de látom a profilodon, hogy nem ma kezdted és mégis képes vagy egy ilyet beírni: "De folytassátok csak, látom milyen jó a pc, hogy ahelyett itt szórakoztok." Meg képes vagy egy olyan témában olyan stílusban negatív véleményt formálni ahol tudnod kéne jól, hogy felháborodást fog kelteni az. Ehhez idézet: "Ez egy Shift 3, de talán még annak is kevés." egy ilyen lezárás egy negatív vélemény végére csak egy trolltól jöhet.

(#122) #67688960 válasza SityiSXT (#99) üzenetére


#67688960
törölt tag

ki volt kapcsolva minden, tesztelni mindig mindent kikapcsolok hogy lássam hogy mit tud, aztán ha nem érezni rendesen akkor többnyire abs-on
most hogy már leteszteltem úgy ahogy a játékot, mivel nem sikerült jó a gamepad vibra és a csúszáshang is szar, nem érezhető vele rendesen a kocsi, szóval min abs-on lesz
egyébként a pad beállítás is dilis egy kicsit, valami nem oké vele
kipróbálom a realt azért mert kiváncsi vagyok
1m coupe-nél pl. real módban kipörgésre ugyan olyan, a többit bekapcsolta

amúgy ez egy játék és ha nem a első helyért megyek hanem élvezkedni és jót versenyezni akkor pörögjön a kerék csúszkáljon a kocsi
közútra meg jó ha van minden, az más
veyron-t pl. azt mondják bárki elvezeti, egy régi típusú sportkocsit nem, f1-es géppel is lehet hogy bárki el tudna menni annyi szar van már benne

[ Szerkesztve ]

(#123) RECSKA válasza #67688960 (#122) üzenetére


RECSKA
veterán

Ahogy én tudom, se abs, se kipörgés gátló nincs már egy ideje... :R

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#124) #67688960 válasza RECSKA (#123) üzenetére


#67688960
törölt tag

tényleg? akkor lemaradtam!

gondoltam lehalkítom már a motor hangot, mert azt lehet, hogy azt a k.halk csúszáshangot halljam ha már nem érezni rendesen hogy mikor tolom a kocsi segét a kanyarban!
de levett azt is :W
ez egy rossz vicc!
az lesz a vége hogy be kell kapcsolnom mindent, de akkor hogy a francba drifteljem be rendesen a kanyart pl. az amcsi pályán
talán az abs és a kanyarstabilizálás on elég lesz :D

[ Szerkesztve ]

(#125) #67688960


#67688960
törölt tag

a kormánynál a ff-t nem szúrták el úgy hogy nem érezhető hogy mikor csúszik a kocsi?

gamepaddal ez inkább egy árkádszimulátor, onnan tudni hogy csúszik hogy füstöl a gumi ;]
be kell kapcsolni mindent úgy meg unalmas

[ Szerkesztve ]

(#126) Csapoati válasza Ghard (#109) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ha a Shiftekhez hasonlítod, az már önmagában gáz, mert köszönőviszonyban sincs a fizikájuk egymáshoz képest.
Sajnos az a baj, hogy benyomtad ide a véleményed és utána nem vagy hajlandó értelmes eszmecserét folytatni róla, csak szajkózod, hogy mi vagyok a bólogató fanboyok. Ettől cseppet sem jobb az "I just leave it here" típusú fikázás. Senki nem állította, hogy ez a játék lesz a világ legtökéletesebb játéka. Messze nem az. De attól, hogy bizonyos dolgok hibásak/furák, még szimulátor marad, akárminek is hívod. Mert a fizikai számolások elég jók alatta, sok területen meghaladják az AC-ét is.
Az a jó, hogy pont kiegészíti az AC-t, mert talán kissé elnagyoltabb bizonyos helyeken a fizikai szimuláció, viszont a grafika és a hangok is jobbak (utóbbin még lehet vitatkozni, de az előbbin elég röhej... ultrán kell nézni, de high-on is szebb mint az AC) és a karrier is kicsit színesebb. Bár lenne egy olyan játék, ami összesíti az AC és a PC előnyeit.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#127) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Első játék ami "Next Gen" , csak 2 évnek kellet eltelnie , hogy megjelenjen egy ilyen.... :DDD Szerintem Júniusban megveszem :) Külön tetszik a részleteség (Huayraban az utolsó kis kapcsoló is éles és szép :) ) áh , kell szereznem újra egy Logi DFGT-t :)) remélem elég hozzá és nem kell G25/7 :D

@Ghard:AC előbb a bugokal harcoljón meg , aztán lehet hasonlítani ;)

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#128) XFishboneHUN


XFishboneHUN
senior tag

Egyenlőre vegyesek az érzéseim! Maga a játék hangulatos, tetszik, hogy rögtön elérhető az összes autó és pálya, és, bajnokság szép és átlátható a menüje, a grafika a FORZA 5-höz képest alulmarad, de nincs szégyenkeznivalója! Kevésnek tartom egy picit az autókat, de majd lesz talán idővel több DLC formájában! A fix 60 fps hazugság Xboxon, esős-borús időben ledroppol 30-40 közé ez nagyon észrevehető és zavaró is, a fix 60 fps-t reggeli tiszta, vagy késő délutáni időben fixen hozza, felhőmentes napos időben! A hangok, az autók kidolgozottsága, kameranézetek jók, nagyon nem lehet panaszkodni! A grafikán azért látszik, hogy nem konzolra lett fejlesztve, pláne Xboxon a 900p-vel érezhető, hogy a PC ULTRA FULL HD-n érzi jól magát! A játék kontrollerrel gyakorlatilag vezethetetlen, bármilyen beállítást próbáltam, tény voltak olyan setupok, amivel vezethetőbb a játék, de így is unrealisztikus volt, pedig nem vagyok "kezdő szimulátoros" és tudom, milyen egy másik szimulátor játék kontrollerrel. Kormánnyal, viszont mintha sínen húznának az autót egy kis beállítás után és természetesen, azt sem kell mondani, hogy elsősorban nem kontrollerre, hanem kormányra lett fejlesztve, ezért is van a kontrolleres hiba, szerintem!

Ami idegesítő még például, multiplayer módban játszottam ismerősökkel, ha féket lenyomtam arra az időre lenémította az ismerőseimet is, pár kör után elég irritáló volt már! Vagy például volt egy szitu, kitörtem a kereket és futóművet, bementem a boxba és visszamentem a pályára nem volt fent a kerék! :DDD

Talán 2 nappal a megjelenés után az S.M.S. kiírta, hogy értesültek pár apróbb hibáról (pl kontrollerrel való vezethetetlenség Xboxon) és már készítik a javítást:

Rövid részlet a hibákból:

Fixed Issues -
- Issue where cars would garage into closed garages in Zolder
- Console TT is now set to 11am to match PC
- Re-enabled saving of Community ghosts
- Added ABS brake rumble to XB1 triggers
- Changed XB1 pad rumble to only update during the per frame tick and not at 600hz
- Use absolute acceleration values for blending and updating steering movement to prevent negative direction
- XB1 trigger rumble scaled along with FFB rumble. XB1 analogue stick range corrected to use full extent
- The driver can no longer be switched in MP races and time trials
- Fix for NULL pointer protection when accessing ProximityDetector GUI

A teljes lista ITT érhető el!

Összegezve, jó játék, tetszik, nekem megérte a pénzét, mondhatni azt kaptam, amit vártam! Ha még kiadnak hamarosan pár apróbb javító patchet, számomra egy tökéletes időtöltés lesz, FORZA 6-ig biztosan! :D :D

Ha még esetleg valakit érdekel kormányhoz beállítások egy olyan embertől, aki részt vett a fejlesztésben, minden autóhoz Project Cars FFB Tweaks

Xbox GT: X FishboneHUN | PSN: XFishboneHUN

(#129) RECSKA válasza Micsurin (#127) üzenetére


RECSKA
veterán

Ac bugokkal??? Ebben 1 het alatt tobbet talaltam mint abban megjelenes ota...

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#130) Sz.Miki válasza RECSKA (#129) üzenetére


Sz.Miki
őstag

Ezt sajnos én is alá kell, hogy írjam, rengeteg a bug, de ez egy cseppet sem szegi a kedvem , nekem nagyon bejön ez a játék.
Sajnos csak egy Logi Momo racing-gel hajtom de így is nagyon élvezetes.

Esetleg valakinek valami infó közelgő nagyobb javításról??

[ Szerkesztve ]

(#131) Micsurin válasza RECSKA (#129) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Aha , és ez mikori , és az AC mikori ? :)

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#132) RECSKA válasza Micsurin (#131) üzenetére


RECSKA
veterán

Nem is a kezdeti achoz hasonlitja senki sem.

Vagy te azzal????

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#133) Micsurin válasza RECSKA (#132) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Kérni ismétlést ha nem gond :)

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#134) #67688960 válasza XFishboneHUN (#128) üzenetére


#67688960
törölt tag

remélem ezért még csiszolnak a gamepadon és a hangokon pc-n mert ez kevés lesz

kösz a kormánybeállítást!

apropó az egyik legidegesítőbb ebben az egészben hogy a módosításhoz ki kell lépni a futamból, így elég mazó dolog ám

(#135) AndrewBR


AndrewBR
senior tag

Tegnap sikerult feltennem... Hat... Laptopon AMD-vel kicsit vicces. :)
Xbox joy-al pedig... Nem kicsit nehez az iranyitas... :S

A.

(#136) Sz.Miki válasza AndrewBR (#135) üzenetére


Sz.Miki
őstag

Ez a kombó kb. olyan mint küzdeni a gravitáció ellen :D

(#137) ingyom007 válasza RECSKA (#129) üzenetére


ingyom007
tag

Igen sajnos buggal nagyon tele van még mindig. 2012 óta része vagyok mint már írtam és minden egyes patchel eltűnt egy bug de sokszor jött egy új is :S A pályaelhagyásért való büntetésben még a mai napig van egy két bug amit hiába jelentettem a fórumon még fejlesztés közben nem tették be a buglistára ez van... :D

(#138) AndrewBR válasza Sz.Miki (#136) üzenetére


AndrewBR
senior tag

:D

A.

(#139) kokobe válasza myckie2 (#15) üzenetére


kokobe
senior tag

Nem igen tudom , hogy te mivel játszottál de , hogy nem a Project Carsal az is biztos ! :D

<---AMD___ATi--->

(#140) #67688960 válasza AndrewBR (#135) üzenetére


#67688960
törölt tag

tedd fel az uccsó(9.15.0428) nvidia physx-et [link]
esetleg frissíts rá az utolsó directx-el is: [link]
aztán ha szerinted jobb lett szólj!
ártani egyik sem fog, vagy jobb lesz vagy nem

(#141) kokobe válasza AndrewBR (#135) üzenetére


kokobe
senior tag

Kormány mindenképp joyal nehéz nagyon és nem is olyan élvezetes...

<---AMD___ATi--->

(#142) Duree


Duree
veterán

Szinte hibátlan,soha még nem láttam ennyire szép grafikájú szimulátort.

duree54

(#143) Tibko8


Tibko8
senior tag

Szisztok.
Nem tudom hogy jó helyen járok de nem találtam más fórumot.
Olyan kérdésem lenne hogy valaki nem tudná le írni (vagy a sajátját értékeiről készít képet) pontról pontra vagy be linkelni egy olyan oldalt ahol leírják hogyan kell normálisan beállítani Logitech Driving Force GT kormányt a játékhoz? Annyira sok a lehetőség hogy elveszek köztük. :)

Előre is köszönöm :R

Lada(racing.hu) 2107 "Őrület Ez!" & Reanult Clio IV Grandtour 1.5 dci OnePlus One (CYANOGEN) ---> OnePlus Three(3) ---> OnePlus 7T Pro --> Nothing Phone 1 --> OnePlus 10 Pro 5G /Never Settle/ --> Honor Magic 5 pro

(#144) Gijon válasza Tibko8 (#143) üzenetére


Gijon
senior tag

Itt talán megtalálod.

(#145) Tibko8 válasza Gijon (#144) üzenetére


Tibko8
senior tag

Köszi de sajnos nem találtam meg. De közben egy másik oldalon találtam egy leírást.

Viszont most olyan kérdésem lenne hogy miért nem enged képet készíteni a játék? Valamit ki ír és nem menti el a képet.

Lada(racing.hu) 2107 "Őrület Ez!" & Reanult Clio IV Grandtour 1.5 dci OnePlus One (CYANOGEN) ---> OnePlus Three(3) ---> OnePlus 7T Pro --> Nothing Phone 1 --> OnePlus 10 Pro 5G /Never Settle/ --> Honor Magic 5 pro

(#146) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Tudom-tudom... csak szamok... de ha a Project Cars is 85 pontos, akkor ez max 80...

(#147) ForRedGlory válasza ForRedGlory (#146) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Ez eltevedt :))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.