Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#112) kali válasza DaveJr (#110) üzenetére


kali
legenda

nekem a böngészés a fő szempont, és abban nagyon elvérzik a 930 az 5s ellenében (is).

930;

930

5s;

5s

az ilyen felhasználói egy meg két nap kijelentés nem sokat ér számomra - sajnos -, mivel nem tudni, hogy pontosan milyen használati módról van szó, először nézem az azonos feltételek mellett készült teszteket, aztán kipróbálom a gyakorlatban, és adott esetben (is) igazolva a fenti különbözet úgy is.
a 1520 ütős ilyen szempontból is, a kamerája is viszonylag jó még az 5s mellett is, a note 4 rendelkezik még jó kamerával, de nem android, hanem wp lenne most a cél, a z3c akkumulátoros üzemidőben verhetetlen, de a kamerája nem az igazi, szóval sok a kompromisszum.
nem szeretném valamelyik iphone 6 típussal folytatni - a 6 plus szintén nagy méretileg, a kamera hibás aránya majd kiderül, bár ilyenek szerencsére elkerülnek engem -, a sima 6-os kamerája elég jó, de csak végszükség esetén veszem meg majd azt, mert kellene a változatosság.

tomboy0013; mint fent is írtam, kipróbáltam a gyakorlatban, hogy mit bír a 930 akkumulátora, és sajnos igazolta a tesztekben elért gyenge teljesítményt, ezért lemondtam róla.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.