Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Touch-ko válasza maximilian4 (#95) üzenetére


Touch-ko
őstag

Latom mas tenyleg nem megy :)

@Tomboy:

"Az, hogy nem hallunk róla még igenis létezhet."
-Pont ezen gondolatmenetet folytatva, ugyanugy nem is letezhet..

"Szerinted az Apple nem manipulálhat híreket?"
-Mutass egy ilyen esetet a multbol!

"Ugyan már... Védheted foggal körömmel de sajnos ők sem különben mint más cégek."
-Ti akarjatok bebizonyitani evek ota "foggal korommel" az ellenkezojet..

"Talán egy picit mégis, ugyanazt drágábban adják el mint mások ami nyilván nem gond ameddig van vásárlóréteg."
-Mutass egy masik ceg altal gyartott iOS es OSX eszkozt amire havkeles nelkul, gyarilag van felteve.. Valamint mutass egy olyan ceget ami olyan hatassal van a tobbi gyartora mint az Apple.

"De mivel már olyan világot élünk ahol Lakatos Ájfonötös megveheti részletre az iPhone 6-ot, nem hinném hogy sokáig presztizs márka tud maradni."
-Nagyon el vagy tevedve, az Apple igenis tomeg termekeket gyart. Ha szerinted presztizs marka akkor nagyon tevedsz. Egy YSL, Bentley, RR presztizs nmarka, de egy olyan aki 3 nap alatt 10 millio peldanyt ad el, az minden csak nem presztizs marka:)

"Ha csak ki nem találnak valami eget rendetően jó dolgot de ez már megint más kérdés."
-Macintosh, iPod, iPhone, iPad, es most az Apple Watch..

[ Szerkesztve ]

(#102) Touch-ko válasza kpal (#97) üzenetére


Touch-ko
őstag

Ha tisztaban vagy a fizetesekkel, akkor tudhatnad, hogy nem az iPhone a draga.. Ha ezzel tisztaban vagy akkor direkt irsz ostobasagot...
Az iPhone felso kategorias telefon, nem atlagos... Ezt is tudnod kellene ha mar ilyen forumot latogatsz, ha mar iPhone hirhez kommentelsz :)
A kb 0 fejlesztes sem igaz, latszik hogy nem volt meg iPhone-od, csak kommentelsz :)
En iPhone5-rol csereltem i6-ra, baratnom iPhone5S-t hasznal, lehet, hogy egy ici-picit jobban atlatom mik a fejlesztesek, nemcsak iPhone szinten, de ugy telefon szinten is..

Pl az egyik ilyen jol atgondolt fejlesztes az i5S-hez kepest az iApple Pay... Mar tobben hasznaljak mint az osszes tobbi telefonon az osszes platformon az NFC-t fizetesre :)
Az iPhone6 kitunik az egyedi OS megoldasokkal, a tobbi Apple eszkoz okoszisztemaval amit a Continuity, hand off es az iCloud biztosit. Kitunik az AppStore-ral, a jo kamerajaval, a felhasznalt anyagokkal, stb.

(#103) Touch-ko válasza HarleyCustom (#99) üzenetére


Touch-ko
őstag

Ott elsz ahol akarsz azt hiszel es gondolsz amit akarsz. Amugy igen.. Mo-n pedig ment a hiszti meg a felhaborodas.. Meg itt, ezen az oldalon is olvastam.. Sor ha jol tudom meg tuntetes is volt.. Szoval igen, fejcsovalas meg mosolygas a "csudajo" otleteken..

@Tibee86:
-Nem tud olyat mutatni, ugyhogy terelni fogja a temat.Ha a kerdesre nem megy a valasz akkor felhozzak a kovetkezot: BT, infra, csengohang BT-n valo kuldese es egyeb okossagok :) Mindig ezt teszik..

[ Szerkesztve ]

(#104) Lirion válasza Touch-ko (#101) üzenetére


Lirion
addikt

-Pont ezen gondolatmenetet folytatva, ugyanugy nem is letezhet..
Azon problémák létezésének tagadása, amiről voltak már hírek, képek, beszámolók, videók is, kb. olyan szinten szűklátókörű, mint a flat earth society világnézete. A kérdés nem az, hogy léteznek-e, hanem az, hogy ez eléri-e az általános hibahatárt vagy nem. Az antennagate esetében elérte, nem véletlenül adták a bumpert és javították a konstrukciót is később. Ezt letagadni megint csak nagy mértékű szűklátókörűség...

Valamint mutass egy olyan ceget ami olyan hatassal van a tobbi gyartora mint az Apple.
Ford, Stihl, Xerox, IBM, Nokia...

-Macintosh, iPod, iPhone, iPad, es most az Apple Watch..
Ezek egyike sem egetrengetően jó dolog, csak egy már meglévő termék másként gondolása. Van, akinek bejön, van akinek nem.

Az iPhone felso kategorias telefon, nem atlagos...
A kettő nem zárja ki egymást. Egy caterpillar telefon nem felső kategóriás, de semmiképpen nem lehet átlagosnak nevezni...

Pl az egyik ilyen jol atgondolt fejlesztes az i5S-hez kepest az iApple Pay...
Vagy inkább lekopizták a google walletet az NFC támogatás nélkül persze. De nyilván ezt is úgy harangozták be, hogy feltalálták a mobilfizetést...

Mar tobben hasznaljak mint az osszes tobbi telefonon az osszes platformon az NFC-t fizetesre :)
Ismét egy megalapozatlan vélemény, amit tényként kezelsz és közölsz.

Kitunik az AppStore-ral, a jo kamerajaval, a felhasznalt anyagokkal
Mert alkalmazás boltja csak az apple-nek van, ugye, mint ahogy jó kamerája is (a lumia pureview kamerája nyilván mind sz@r, mint ahogy a samu, lg, sony vagy épp a vivo top mobilok kamerái is), a felhasznált anyagok sem egyediek. Millió gyártónak volt/van üveg/fém telefonja. Amiben kitűnik a többitől az apple, az a júzerek fanatizmusa...

A politikát pedig nem kéne idekeverni... főleg, hogy nem Magyarországon élsz... :U

[ Szerkesztve ]

(#105) Cilindrik


Cilindrik
aktív tag

Már megint vihar a biliben.

Ne érsetek félre értem hogy valós probléáról van szó, de a lényeg hogy a cég cseréli nem pedig azt mondja hogy tartsd másképp. Probléa letudva.

A típushibákról/gyártási hibákról meg annyit, hogy ha itt megnéztek egytetszőleges telóhoz tartozó fórumo ahol van az elején összefoglaló, ott legalább 1-2 bekezdés csak arról szól hogy mire figyelj vásárlásnál vagy mik a készülék típushibái.
Szóval ne csak az almát ekézzéte.

(#106) alkatraz3000 válasza Lirion (#104) üzenetére


alkatraz3000
senior tag

Nekem 6db iPhone 4-em volt, és egyik sem bírta produkálni a hibát, de ismerőseim között sem. Nem a hibahatart érte el, hanem a feleleslegesen hisztizős embereknek adtak egy bumpert és kész.

Egyik termek sem eget rengeto dolog? :D nézd meg mi volt előttük, és utánuk. Konkrétan minden rajuk hasonlit, és ezt letagadni marhaság. Az Apple OS megjelenéséig konkrétan az Android nem is érintésre volt fejlesztve.

Valahogy az Apple payrol lehet hallani, a walletrol semmit. Lehet hogy létezett, max hasznavehetetlen.

A vélemény nem megalapozatlan, nézz körül a neten, mert van erről szoló cikk.

A legnagyobb (talán mar nem az) alkalmazás boltja az Apple-nek van, és minőségibb, átgondoltabb, és biztonságosabb tartalommal. A nagy nevek előbb, vagy konkrétan csak erre adnak ki, és nem találunk felismerhetetlen kínai szemetet a "boltban" . A kamera tesztet tessék elolvasni akár itt MA-n, egyedül a lumia 1020 volt képes megelőzni az 5S kameráját.

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#107) tomboy0013 válasza alkatraz3000 (#106) üzenetére


tomboy0013
veterán

Azért a kamerás résznél már nagyon elvitted magad. Lehet, hogy a legoptimálisabb fényviszonyok között szép képet csinál az 5S, de minden más esetben illetve videófelvételnél is erős túlzás amit állítasz, vannak a mezőnyben jobb kamerák, pl. az én 930-am is jobb ilyen téren, nem csak a 1020-as.

(#108) kali válasza tomboy0013 (#107) üzenetére


kali
legenda

néhány lumia etalon kamerával rendelkezik mobilos fronton, más gyártók/típusok nem nagyon veszik fel velük a versenyt, de azon kívül a csúcskategóriában is nagyon jó az 5s kamerája, és nem csak ideális fényviszonyok mellett, akár videózásban meg panorámában is, érdemes elolvasni a kapcsolódó phonearena...stb összehasonlító teszteket, az általad írt videózásban például pont elsőnek futott be adott csoporton belül; link
pont wp-s lumia lenne a cél az 5s utód tekintetében, de a 930 és a 1020 szóba sem kerülhet nálam, főként a gyenge kijelzős/böngészős akkumulátoros üzemidő miatt, egyedül a 1520 felelne meg hardveresen és akkumulátoros üzemidő tekintetében is minden téren, de az meg méretileg erősen kompromisszumos...

[ Szerkesztve ]

(#109) alkatraz3000 válasza tomboy0013 (#107) üzenetére


alkatraz3000
senior tag

Olvasd el a cikket a kérlek, azután allits dolgokat.

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#110) DaveJr válasza alkatraz3000 (#106) üzenetére


DaveJr
őstag

Előttük és utánuk? Vicces....:)
Mi is a helyzet a HTC One-nal és az iPhone 6tal?:)
És már a 90es években volt "okos" telefon. Nem az Apple találta fel. Csak jókor tudta őket "visszahozni" a piacra. Ez elvitathatatlan tény.
Már egy sima symbian rendszer is képes volt érintést kezelni évekkel korábban.

(#108) kali L930 simán megy 2 napig aktív 4G+Wifi+e-mail szinkron mellett. Tudtommal 5s se tud ennél jobb eredményt produkálni....

[ Szerkesztve ]

Isten és a programozók versenyt futnak egymással. A programozók egyre hülyebiztosabb programokat készítenek, Isten pedig egyre hülyébb embereket.

(#111) tomboy0013 válasza alkatraz3000 (#109) üzenetére


tomboy0013
veterán

Mind a 920-am mind a 930-am vásárlása előtt számtalan tesztet megnéztem, összehasonlításokat, sőt mértem össze napokban is felületesen 5S-el a tudást állóképnél. Volt ahol 1-2 tekintetben jobb volt az 5S, de összesítve nem az 5S volt a meggyőzőbb. Nekem ez a tapasztalatom, nem 1darab cikk elolvasása után vonok le következtetéeket. Te fej-fej mellett élőben megnézted már a különbségeket? Nem vitatkozni akarok csak kérdezem. Nem is védem a 930-at mert az sem tökéletes, de egy 5S-nek a kamerája nem igazán versenyezhet összesítésben egy 930-as kamerájával.

Kali látom neked sem volt sok személyes tapasztalatod 930-al mert akkor nem mondanád, hogy gyenge az aksi. Szerintem meglepően jól bírja a gyűrődést.

[ Szerkesztve ]

(#112) kali válasza DaveJr (#110) üzenetére


kali
legenda

nekem a böngészés a fő szempont, és abban nagyon elvérzik a 930 az 5s ellenében (is).

930;

930

5s;

5s

az ilyen felhasználói egy meg két nap kijelentés nem sokat ér számomra - sajnos -, mivel nem tudni, hogy pontosan milyen használati módról van szó, először nézem az azonos feltételek mellett készült teszteket, aztán kipróbálom a gyakorlatban, és adott esetben (is) igazolva a fenti különbözet úgy is.
a 1520 ütős ilyen szempontból is, a kamerája is viszonylag jó még az 5s mellett is, a note 4 rendelkezik még jó kamerával, de nem android, hanem wp lenne most a cél, a z3c akkumulátoros üzemidőben verhetetlen, de a kamerája nem az igazi, szóval sok a kompromisszum.
nem szeretném valamelyik iphone 6 típussal folytatni - a 6 plus szintén nagy méretileg, a kamera hibás aránya majd kiderül, bár ilyenek szerencsére elkerülnek engem -, a sima 6-os kamerája elég jó, de csak végszükség esetén veszem meg majd azt, mert kellene a változatosság.

tomboy0013; mint fent is írtam, kipróbáltam a gyakorlatban, hogy mit bír a 930 akkumulátora, és sajnos igazolta a tesztekben elért gyenge teljesítményt, ezért lemondtam róla.

[ Szerkesztve ]

(#113) Jaffa75 válasza Cilindrik (#105) üzenetére


Jaffa75
őstag

A lényeg nem az ekézésen van már :N , hanem azon, hogy néhányan makacsul és elvetemülten próbálják (feleslegesen) védeni a Apple-t a tényekkel szemben. Mindenhol van hibás darab, selejtnek hívják őket - egy óvatlan pillanatban átcsúszik a minőségellenőrzésen - , de mivel kérdés nélkül cserélik senkit nem is károsítanak meg vele...
Csak a fejekben ne lenne az az óriási tökéletes kép az Iphone-ról... :((( /még talán egy Vertura sem mondható ez el/.

(#114) tomboy0013 válasza kali (#112) üzenetére


tomboy0013
veterán

Hát nemtudom, az én tapasztalatom alapján nem rossz az aksi(az első néhány töltés után egy elég jó szintre beállt), érdekes módon amelyik ismerősömet megkérdeztem az iPhone-al kapcsolatban mindegyik csak 1 dolgot emelt ki negatívumként az pedig pont az aksi volt az 5S esetén. De hátha neked az a tapasztalatod nemtudok mit csinálni :D Kamerában viszont tartom ahhoz magam, hogy a 930 az azért jobb választás mint egy 5S.

(#115) kali válasza tomboy0013 (#114) üzenetére


kali
legenda

pont ezért nem ér semmit a mondott felhasználói tapasztalat, mert mindenki másként állítja be és használja, illetve valakinek az kevés, ami másnak sok...stb.
nem csak nekem ez a tapasztalatom, azért is linkeltem az azonos feltételek mellett készített tesztes eredményeket.
akinek kevés az 5s kijelzős üzemideje, annak add oda a 930-ast, nyomkodja pont annyit, mint eszi azt az 5s esetén, és rögtön más lesz a véleménye... :)
a kamerára írtam, hogy mi a helyzet, néhány lumia kiemelkedik a mobilos mezőnyből, abban nagyon jók.
a 6 és 6 plus kameráját nem próbáltam még behatóbban, de azért kíváncsi leszek rájuk, hátha a sima 6-ra kényszerülök váltani a végén...

[ Szerkesztve ]

(#116) DaveJr válasza kali (#112) üzenetére


DaveJr
őstag

100%ig azonos körülményeket csak laborban lehetne elérni, így azért fenntartásokkal kezelném ezeket az adatokat.

Azt azért vedd figyelembe, hogy egy sokkal nagyobb képernyőről van szó nagyobb felbontással, Proci sem az energiatakarékos verzió. Szóval az a 25%-al nagyobb képernyő pont 25%ot jelent a fogyasztásban. Ergo azonos körülmények között ugyanolyan a kettő:)

A másik problémám, hogy a webböngészős tesztjük csak egy oldal hívogatásáról szól amin van egy mező aztán kész. Ez baromira nem fedi az általános használatot.

[ Szerkesztve ]

Isten és a programozók versenyt futnak egymással. A programozók egyre hülyebiztosabb programokat készítenek, Isten pedig egyre hülyébb embereket.

(#117) kali válasza DaveJr (#116) üzenetére


kali
legenda

azonos feltételek mellett tesztelnek, bővebben itt; link
nem érdekel, hogy a kijelző mérete, a hardver...stb eltér, az akkumulátor kapacitás is jóval nagyobb a 930 esetén (2420 kontra 1560 mAh), mégsem hozza összességében adott többletet, de még a szintet sem, és engem csak a végeredmény befolyásol, és úgy sosem lesz ugyanolyan a kettő adott értéke, ha az egyik csak úgy a felét tudja meghatározott kijelzős üzemidőben, mint a másik.
mindegy, hogy milyen módon tesztelnek, mivel minden telefon esetén azonosan, így összehasonlításra tökéletes, amilyen arányban ők eltérést kimutatnak, az arányosan levetíthető minden más felhasználási módra is, így a két telefon között adott különbözet bármilyen más, általános használattal is adott lesz.
sokat mobilinternetezek a telefonon, ezért annyira fontos szempont, és ami abban elvérzik, az kikerül a kalapból, vagy ha be is próbálom valami miatt, akkor is gyorsan lecserélésre kerül - ilyen volt például az xperia z, az is hozzávetőlegesen annyit bírt netezéssel, mint a 930, gyorsan le is cseréltem egy s4-re, ami jóval tovább bírta.
kamerában inkább bevállalok minimális kompromisszumot, mint akkumulátoros üzemidőben.

küldtek át közben iphone 6 és 6 plus által készített fényképeket, elég jók, bár nem is gondoltam, hogy visszalépést jelentenének az 5s-hez képest.
linkeltem a srácnak a 6 plus problémás videót, mindjárt ellenőrzi is... :)

(#118) Touch-ko válasza Lirion (#104) üzenetére


Touch-ko
őstag

Eloszor is a neked szant kommentre valamiert nem tudtal valaszolni. Ezt irtam fentebb Tibee-nek is, ha nincs ra valasz, jon a temavaltas... Jelen esetben valaszoltal egy masik usernek feltett kerdesre. Pedig az O velemenyere lettem volna kivancsi.. Nemmtudom nagy keres-e, de arra valaszolj amit TOLED kerdezek. Gondolom parbeszedekben sem szolsz bele amik nem teged erintenek. Nos, ha nem a TE neved latod a cimzettnek, akkor az azt jelenti, hogy elsosorban a cimzettol varnam a valaszt..

`Valamint mutass egy olyan ceget ami olyan hatassal van a tobbi gyartora mint az Apple.
Ford, Stihl, Xerox, IBM, Nokia...`
-Jelen esetben csak a NOKIA szamit jo peldanak, de az megszunt mar. A Ford, Stihl, XEROX, IBM-et felhozni egy mobiltelefon forumban peldakent, hat, inkabb nem kommentelnem..

`-Macintosh, iPod, iPhone, iPad, es most az Apple Watch..
Ezek egyike sem egetrengetően jó dolog, csak egy már meglévő termék másként gondolása. Van, akinek bejön, van akinek nem.`

-LOL. Ezeket a dolgokat nem eliserni a legnagyobb ostobasag...
Mutass egy olyan comutert, amit a Mac elott arultak es Mac OS szintu grafikus OS futott rajta.
Mutass egy olyan mp3 lejatszot, ami olyen szep volt mint az iPod es nem mellesleg a software oldala is olyan fejlett volt. Mutass olyan mp3 lejatszot amihez a gyarto sajat online boltot nyitott es ami olyan nepszeruve valt a szolgaltatasaival.
Esetleg egy olyan okostelefont ami az iPhone elott LEGALABB olyan fejlett GUI-t hasznalt, mint az iPhone. Mutass olyat amihez nem kellett toll es amit ilyen egyszeru volt hasznalni. Nekem volt P800, Motorola A1000 erintos telefonjaim egyik sem volt olyan egyszeru hasznalni. Volt Samsung BJ I. is, Windows-zal, maga a remalom volt.
Mutass olyan tabletet amit szinten az atlagembernek egyszeru volt hasznalni az iPad elott. En anno lattam tabletet, szinten Windows volt rajta, tobbszor fagyott.. Egyszeruen katasztrofa volt.

Ezek miatt hasznalhatsz manapsag modern OS-t a gepeden, telefonodon, tableteden.. Hatalmas ostobasag kell ahhoz, hogy ezt ne lassa be valaki. Te szerintem ennel azert okosabb vagy.

`Az iPhone felso kategorias telefon, nem atlagos...
A kettő nem zárja ki egymást. `
-WTF??? Tudasra gondoltam...

`Vagy inkább lekopizták a google walletet az NFC támogatás nélkül persze. De nyilván ezt is úgy harangozták be, hogy feltalálták a mobilfizetést...`
-Nem ugy hangoztatjak, hogy feltalaltak. Ilyet az Apple.com sehol nem ir (most olvastam vegig).
Tehat kijelentesed nem fedi a valosagot! Megkernelek, hogy ne hazudj nyilvanosan a forumon.

`Mar tobben hasznaljak mint az osszes tobbi telefonon az osszes platformon az NFC-t fizetesre :)
Ismét egy megalapozatlan vélemény, amit tényként kezelsz és közölsz.`
-Nem hinnem:
`Half of all McDonald's US touch purchase transactions are now made using Apple Pay, the fast food giant has announced.`

`Mega drugstore chain Walgreens, meanwhile, said it had seen mobile wallet payments double since iPay hit the stores.`

Ezeket a 8.1 elerhetosege ota sikerult osszehozni.

`Kitunik az AppStore-ral, a jo kamerajaval, a felhasznalt anyagokkal`
-EN CSAK EZT IRTAM.

A kovetkezoket EN NEM ALLITOTTAM:
`Mert alkalmazás boltja csak az apple-nek van, ugye, mint ahogy jó kamerája is (a lumia pureview kamerája nyilván mind sz@r, mint ahogy a samu, lg, sony vagy épp a vivo top mobilok kamerái is),` Tehat ezeket csak odalatod. Pedig nincsennek ott

-Jobb a kameraja mint az atlag telefonoknak? JOBB. Lumiat pedig nem fognak az emberek venni CSAK A KAMERAJAERT.. LEgalabbis nagyon kevesen.
-Mellesleg az iPhone6 megjelenesekor a legelso tesztek mar ezt es a 6+ kepeit tartottak a piac legjobbjainak.

`Amiben kitűnik a többitől az apple, az a júzerek fanatizmusa...`
-ES A GYULOLET. Foleg olyan szemelyektol akiknek sosem volt, nem akarnak/ nem tehetik meg/ irigyek..
Am ezek valamiert MINDEN Apple forumra megerkeznek es bizonygatjak, hogy az Apple sz.r :) Majd OK hivnak MINKET hitteritoknek :)

Szerinted van ertelme az Apple-rol vitaznod egy olyannal aki 1 evtizede az alma vallalat termekeiket hasznalja? Nem lehet, hogy 10 ev felhasznalas utan kicsit tobb tapasztalatom van a pozitiv es negativ oldalairol mint TE?

[ Szerkesztve ]

(#119) Touch-ko válasza Jaffa75 (#113) üzenetére


Touch-ko
őstag

Ez igy van, egyetertek. Ezert nem irtam, hogy tokeletes. Viszont a masik oldalnak sem kellene probalni meggyozni, bemagyarazni, hogy tomeges problemak vannak a telefonokkal. Ez szerintem igy lenne elfogadhato.

(#120) alkatraz3000 válasza DaveJr (#110) üzenetére


alkatraz3000
senior tag

Nem vitatom hogy volt symbian, meg más okostelefon. De ők tudtak emberien használható kijelzőt csinálni, egyszerűen és gyorsan működő os-el, és akkoriban hatalmas kijelzővel. A symbian meghalt szinte azonnal, a többi akkori okostelefon koncepció is a kukában landolt, és iPhone stílusban ios szerb rendszerek készültek.

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#121) alkatraz3000 válasza Touch-ko (#119) üzenetére


alkatraz3000
senior tag

Touch-ko. Rajtad látszik tudod miről beszélsz, és teljesen egyet értek veled. Bár én nem használok 10 éve Apple cuccokat, csak 5, de az itteni emberek többsége, az éppen felfújt Apple-ös hírekből tud következtetést levonni. Amúgy az életben nem, vagy kb egy mediamarktos nyomkodas erejéig használt ios rendszerű cuccot.

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#122) Touch-ko válasza alkatraz3000 (#121) üzenetére


Touch-ko
őstag

Koszi. Az a gond, hogy akik ide jarnak hitet teriteni, meg gyozkodni minket azok nagy resze nem igy latja..

A MM-os peldaddal szinten egyet ertek. Halvany gozuk sincs mirol beszelnek, mert egyszeruen nincs tapasztalatuk, csak annyi amit a masik Apple hater ir.. Mindenki, aki Apple user, az fanboy, meg ilyenek..

[ Szerkesztve ]

(#123) arnyekxxx


arnyekxxx
veterán

A hibás modelleket egy új készülékre cserélik, ha még érvényes jótállással rendelkezik a telefon.

Ez azért egy elismert gyári hiba esetén nekem bántja a szemem, anno amikor volt a sonynak egy gyárihibás CCD sorozata ami idővel tönkrement a gépekben az azzal szerelt fényképezőgépeket sok évvel később is ingyen javította/cserélte/ visszafizette az árát a minolta - canon, nekem elég volt a 4 éves osztrák számlát bemutatni a magyar sonynak és visszakaptam az A1 teljes véltelárát.

(#124) alkatraz3000 válasza arnyekxxx (#123) üzenetére


alkatraz3000
senior tag

Csak itt nincs szó jelenleg elismert gyári hibáról .

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#125) Touch-ko válasza arnyekxxx (#123) üzenetére


Touch-ko
őstag

Nekem a 2009-es MacBook-om botton case-et csereltek iden tavasszal ingyen..
Egy 5 eves gepnel azert ez jo dolog. Meg szamla sem kellett, csak a seriaszam, ami a gepen van. Szerintem ez azert eleg korrekt.

(#126) Jaffa75 válasza Touch-ko (#125) üzenetére


Jaffa75
őstag

ami a hátránya az részben az előnye is... megbízható kereskedésben lehet csak jóformán kapni, így se számla, se garipapír nem kell a javításhoz - viszont az ára ezért magasabb részben :U

(#127) HarleyCustom válasza Touch-ko (#103) üzenetére


HarleyCustom
veterán

:N No stress.Relax.

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#128) Cannabis7


Cannabis7
senior tag

ez a 6-os széria valami iszonyat lett.
múltkor MM-ban a kezembe akadt, nem is néztem a táblát, hogy ez iphone, persze felismertem, de nem akartam elhinni, hog yez tleg az, mert valahogy olyan gagyi hatást keltett, holott pl egy i5-nél én is elismerem, hogy jól össze volt rakva.

PErsz sorolhatjuk, hogy melyik neves gyártóknál fordulnak még elő ilyen hibák, de azért az apple évente 1 telefont ad ki horribilis összegekért, nem lenne szabad ilyenekt emgengedni maguknak, dehát a sok birka úgyis megveszi.

(#129) Touch-ko válasza HarleyCustom (#127) üzenetére


Touch-ko
őstag

":N No stress.Relax."

I would say "Dont stress yourself" instead of "no stress". That's way more formal...

Nem mellesleg magyar forumon vagyunk..

(#130) Touch-ko válasza Cannabis7 (#128) üzenetére


Touch-ko
őstag

"De azért az apple évente 1 telefont ad ki horribilis összegekért, nem lenne szabad ilyenekt emgengedni maguknak, dehát a sok birka úgyis megveszi."

-A sok birka meg jon Apple forumra es bizonygatja, hogy mennyire gagyi az iPhone6, mert O par percig nyomkodta a MM-ban:)

Nekem iPhone6-om van es kikerem magamnak, hogy engem te birkazz!
Draga? Kb 1/3 aron vettem ha a magyar arakkal akarom osszehasonlitani.. valoban nagyon draga 55K-ert elofizetessel, jobb konstrukcioval mint barmelyik magyar elofizetes ami hasonlo arban van :)

Annyira tetszenek az erolkodesek, hogy valakik mindig meg akarjak magyarazni, hogy mi birkak vagyunk azert mert egy bizonyos telefont vasarlunk ;)

(#131) alkatraz3000 válasza Touch-ko (#130) üzenetére


alkatraz3000
senior tag

Ahhh, látod egy oneplus one, vagy nexus 6 jobb lett volna :) hülyék vagyunk mindahányan .... Bezzeg a lollipop és a többi csúcs szuper 96magos, 6terra ramos , 8k kijelzős csoda 20.000-ért mennyivel jobb. Most mar az osszerakasa is rossz...

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#132) Ali G. válasza Touch-ko (#122) üzenetére


Ali G.
senior tag

tedd már magad takarékra egyszer, bele is halnál, ha nem kellene valami súlyos ifos hibát kimagyarázz :D

(#133) alkatraz3000 válasza Ali G. (#132) üzenetére


alkatraz3000
senior tag

Inkább te tehetned magad takarékra a nevetséges kifejezéseiddel "ifos".

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#134) dezs520 válasza tomboy0013 (#90) üzenetére


dezs520
senior tag

Nem,ami nálam nem,az másnál sem,leírtam,hogy nem normál körülmények közt használom a telefont,és semmi baja....a haverod ellenben "normálisan" használja,és meghajlott....na hagyjuk mááááááár...pfff

(#135) Touch-ko válasza Ali G. (#132) üzenetére


Touch-ko
őstag

Te tedd magad takarekra. Megint Apple hirnel vagy.. En sosem lattam toled pozitiv megjegyzest ezekben a forumokban. Tehat csak bizonygatod minden egyes hirnel, hogy az Apple mennyire iFos.

Konkretan eddig egyetlen olyan kommented sem volt ami elobbre vitte volna a beszelgetest..
Olyan vagy mint a tobbi troll.
Vagyis inkabb te csak egy vagy kozuluk..

(#136) tomboy0013 válasza dezs520 (#134) üzenetére


tomboy0013
veterán

Egyrészt nem haverom hanem egy fórumozó akinek annyit adok a szavára mint a tiédre. Leírtam amit tapasztalt és kész. Ha te nem ezt tapasztaltad én azt is elhiszem, de attól még mással megeshet az ami veled nem.

(#137) dezs520 válasza tomboy0013 (#136) üzenetére


dezs520
senior tag

Az erőszakosság onnan ered, már kicsit bosszantó,hogy mindig a 0 tapasztalattal rendelkezők mondják a tutit---egyrészt....másrészt pedig ez az egész hajlítgatós dolog fel lett fújva...nem kicsit.

(#138) wwenigma válasza Touch-ko (#130) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Te nem birka vagy hanem egy fanboy. Az rosszabb.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#139) tomboy0013 válasza dezs520 (#137) üzenetére


tomboy0013
veterán

Én azt nem értem miért kell úgy csinálni mintha nem hajlott volna meg iPhone? Meghajlott,létezik a hiba, ennyi. Nem kell foggal körömmel védeni. Van ilyen. 0 tapasztalattal is el tudtam olvasni a hírt meg a hazzászólást, meg láttam róla képeket, videót (i6 plus). Ez nem egy olyan dolog, hogy élőbe kell látni ahhoz, hogy tudjak róla véleményt írni, ez nem iOS vs android vs WP tipusú dolog ahol tapasztalni kell.

(#140) alkatraz3000 válasza tomboy0013 (#139) üzenetére


alkatraz3000
senior tag

Szerintem ez az elhajlas nem hiba, csak user error. Százalékban nem mérhető a elhajlasi arány. Majd ha millió darabokrol beszélhetünk, na az mar hiba. De addig amíg nehány hülye a nezettsegert hajlitgatja a telefonját, majd 7 perspektívából körbe fotózza és erre azt mondja, hogy itt van 7 plus meghajolva, nem lesz komolyan véve.

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#141) Silenzio


Silenzio
addikt

Minden tiszteletem az Apple-é, de a Lumia 1020-szal kapcsolatban nem hallottam hasonló problémákról. Sem más OIS-es készüléknél.

(#130) Touch-ko: taníts, mester! Vagy inkább ne. Örülünk a remek konstrukciódnak, de nem hinném, hogy máshol Európában az állam bezsebelné a percdíjak 44%-át. Egyet tudok érteni a felvetéssel, hogy Mo-on nehéz az élet, sőt el is lehet innen menni, de azzal menőzni egy magyarországi fórumban, hogy külföldön milyen fasza áron kaptad meg az i6-ot, és a magyar szolgáltatói kínálat a nyomába se ér, igazán arcátlanság. Megérdemelnél egy jó nagy dádát a sejhajodra.
Légy erős, de senkit sem érdekel, hogy szürkeimportból ill. más országban milyen jó ajánlatok vannak, mert a hivatalos magyar forgalmazásban a készülék bizony drága. Ettől persze sztárolom, már csak azért is, mert jó sokat el kell adnom belőle. Viszont én sem fogom telikürtölni a fórumokat, hogy 160 ezres fényképezőgépet vettem 30-ért, mert egyszeri ajánlat volt és az is csak nekem, attól még a masina 160-ba kerül.

[ Szerkesztve ]

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#142) dilajoska1 válasza Touch-ko (#135) üzenetére


dilajoska1
őstag

De ha te tudod hogy az apple mennyire jó akkor neked miért kell mindig regényeket írnod arról hogy ezt bizonyítsd vagy ha valami próbléma merül fel velük kapcsolatban akkor miért kell neked csak azért is kimagyarázni hogy ez nem úgy van ................. ?

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#143) Touch-ko válasza wwenigma (#138) üzenetére


Touch-ko
őstag

En pedig inkabb nem is minositenelek teged...

(#144) Touch-ko válasza Silenzio (#141) üzenetére


Touch-ko
őstag

En nem
Menozom. Leirtam a tenyt. Ha neked a tenyek kozlese menozesnek szamit, akkor nalad komoly gondolkodasi problemak adodhatnak a mindennapi eletben.. Esetleg idezd mar be a mondatot ami szerinted menozes! Megkoszonnem!
Sosem menoztem iPhone-nal se semmivel. Ha annak hiszed akkor olvasd el megegyszer a kommentemet.

Jah a testi fenyitest gondolom viccnek szantad.. Azert mert nem tudsz szoveget ertelmezni arrol nem en tehetek.

(#145) Touch-ko válasza dilajoska1 (#142) üzenetére


Touch-ko
őstag

Miert irom ezeket le? Ha kommentelok nagy resze nem jarna evek ota filazni Apple topicokba es hitteritokent gyozkodni, hogy az Apple sz.r a felhasznalok ujgazdagok, anyu vette nekik, esetleg melegek, vagy teves informaciot kozolnenek 0 AZAZ ZERO tapasztalattal akkor en sem irnam le (10 eves tapasztalattal a hatam mogott) azt hogy ok tevednek..

Mivel minden hirnel megjelennek ezek akik apple termekeket csak tv-ben meg kirakatbol lattak (nah meg MM), ezeknek van a legnagyobb arcuk es ok a legokosabbak. Szoval ha ezek nincsennek akkor normalisan is lehet forumozni..

(#146) dilajoska1 válasza Touch-ko (#145) üzenetére


dilajoska1
őstag

De most jogosan mondják nem? Vagy ez is kitalált dolog szerinted? Ha ilyen hibája van vagy lesz egy készüléknek miért ne lehessen rá azt mondani hogy ezzel a telefonnal az apple nagyon mellényúlt és hogy az általad tökéletesnek hitt apple is tud hibázni!!! A te rajongásodatt akarod másra is ráerőltetni hogy milyen jó mikor a tények nem ezt mutatják!!!

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#147) alkatraz3000 válasza dilajoska1 (#146) üzenetére


alkatraz3000
senior tag

Mert 20 millió iPhone 6-bol, elhajLott 400, és mondjuk ugyanennyi kamerahiba jött létre? :D gondolom más gyártónak meg ennyi hibás készüléke sincs, és ők nem nyúlnak mellé :)

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#148) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

A stabit nem kizarolag fotozasnal hasznalja?

(#149) dilajoska1 válasza alkatraz3000 (#147) üzenetére


dilajoska1
őstag

És gondolod csak ennyi elhajlott telefon van? Abba nem gondoltál bele hogy ezt tudva sokan már úgy vigyáznak rá mint a hímestojásra!!!

Mindegy én nem megyek bele a vitákba mert igzán nem is érdekel!!!

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#150) alkatraz3000 válasza dilajoska1 (#149) üzenetére


alkatraz3000
senior tag

Én kettőt láttam, az egyik ridegtartason van és semmi baja.

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.