Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kriszpontaz


kriszpontaz
veterán

Ez egy új kamera effekt, nem tudom mi a probléma ;].

(#2) Fr0z3n válasza kriszpontaz (#1) üzenetére


Fr0z3n
őstag

Az effekt neve: -Ha hánytatni akarod a haverjaidat, vegyél fel 2 percet és nézesd meg velük ;]

(#3) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Rég volt már szó róla, kell valami hírverés. Teljesen természetes, hogy ha hibás, cserélik, nem tudom miért kell ezt így felkapni.

(#4) vm93hun


vm93hun
aktív tag

Részeg effekt. Így hiteles bulifelvételeket lehet készíteni. :D

Nekem életem van, nem fészbúkom, ezért a telefonom is 6 napig bírja egy töltéssel.

(#5) sentinel válasza kolosanyi (#3) üzenetére


sentinel
aktív tag

Mert sok pénzért sokat elvárna az ember és nem azt hogy valami gyári hibás :)

(#6) HarleyCustom


HarleyCustom
veterán

Annyi pénzért mit akarunk az Apple-től?Tökéletesen működő készüléket?Nanehogymá'.... ;]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#7) pcnet


pcnet
addikt

"A hibás modelleket egy új készülékre cserélik, ha még érvényes jótállással rendelkezik a telefon."

Egy max 2 hónapos telefon, hogy lehet nem garanciális? Vagy itt arra gondolnak, hogy ha még köszörűvel nem esett neki a júzer a kidudorodó kamera modulnak?

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#8) INGJOKE


INGJOKE
veterán

Többek között ezért is lesz sima I6.:-)

(#9) nord_ válasza sentinel (#5) üzenetére


nord_
veterán

Mutass bármilyen (hasonló összetettségű) eszközt, ahol a selejtarány 0%.

(#10) B1T3


B1T3
addikt

Azért kíváncsi lennék, mennyi telefon érintett. Nem hiszem, hogy túl magas ez a szám.

(#11) Crafter32


Crafter32
őstag

Elismert vmit az Apple? :)

(#12) joey04


joey04
titán

Tegnap este kb. pont ilyennek láttam a világot és még iPhone 6 Plus-ra sem volt szükségem. :D

11: Ha valóban hibás volt valami azt eddig is elismerték minden esetben.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#13) ctvagyok


ctvagyok
őstag

Cserélik, szóval nincs nagy gond. Bár nem hiszem, hogy nem túl gyakori problma, ha most jött csak elő. Ha meg gyakori lesz, akkor a következő generációban majd javítják. Tudom, ez a hibás készülékek tulajait nem vigasztalja. Azért van csak ennyire felfújva ez, mert iPhoneról van szó.

(#14) nemlehet válasza nord_ (#9) üzenetére


nemlehet
őstag

Ez akkor is gáz a piac egyik legdrágább készülékétől, főleg, hogy nem kicsi profit van rajta. Ez most nem antikapitalista nyáladzás, de az applenek valahol 180 dollár között van a költsége per telefon (k+f, marketing is beleértve) szóval lenne lehetőség rendes minőségbiztosításra, csak ez ott is egyre kevésbé divat.

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#15) HarleyCustom válasza nord_ (#9) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Szerintem Ő,(sentinel) nem erről beszélt,hanem az összegről,amennyibe ez a telefon kerül.Szó sem esett az összetettségéről.Figyelmesen olvasd el amit írt.

Nem jó,de legalább drága.Az is valami. ;]

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#16) DaveJr válasza nord_ (#9) üzenetére


DaveJr
őstag

Nincs olyan. De a többiek nem adják el a selejteket.... :P ;]

Azért ritkábban hallani más gyártóknál olyan jellegű problémákat mint az Apple-nél a 4es óta. Mindegyik gyártó készülékébe becsúszik 1-1 széria hiba, de egyik se olyan, hogy használhatatlan lesz tőlük a telefon vagy olyan hiba amit csak cserével lehet orvosolni.

Isten és a programozók versenyt futnak egymással. A programozók egyre hülyebiztosabb programokat készítenek, Isten pedig egyre hülyébb embereket.

(#17) .LnB válasza Crafter32 (#11) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Azt te csak gondolod. Ez nem sima beismerés (csak lebuktak). Az iPhone 7 bejelentésekor majd nagy mellénnyel fogják ezt bemutatni mint "next big thing"-et. Ezt is ők találták fel. Csak sajna az iP6+-al kiszivárgott a tesztváltozat :D
Ezért a nagy feature-ért ráraknak majd +30+-ot az árra és vinni fogják mint a cukrot.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#18) tomboy0013


tomboy0013
veterán

Az a videófelvétel azért laza :C Áttelefonálhattak volna az MS-hez megkérdezni, honnan lehet jó képstabilizátort szerezni ;]

(#19) otoaak válasza joey04 (#12) üzenetére


otoaak
tag

Igen de eddig nagyrészt a vásárló volt a hibás nem a készülék. ;]

SG Note Pro P900

(#20) fornettisuti válasza joey04 (#12) üzenetére


fornettisuti
veterán

ahogy az icloud sebezhetosegerol is tudtak mert szoltak nekik de fel evig le se szartak es meg a bejelentot is lehugyoztak...

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#21) Döglött Róka válasza joey04 (#12) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Jah mint az antennagate-et.:)

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#22) Touch-ko válasza DaveJr (#16) üzenetére


Touch-ko
őstag

Ritkabban hallani? Lehet, mert az Apple-tol visszhangzik a tech sajto. A tobbi gyarto is keszit selejtes termekeket. Csak azokat nem kozli le ez az oldal.. Ezt is csak azert mert jon a hetvege es kell a troll magnes, nahmeg a kattintgatas..
Egyszeruen nem lehet kikuszobolni, hogy nagy volumennel ne legyen hibas termek.

(#23) leslien


leslien
nagyúr

ide már a srácoat kell. hívni ;] :Y

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#24) HarleyCustom válasza tomboy0013 (#18) üzenetére


HarleyCustom
veterán

:K

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#25) eventus válasza pcnet (#7) üzenetére


eventus
veterán

Ha egyéb ok miatt nem lett visszavonva a készülék garanciája, pl beázott vagy esetleg nem hivatalos úton lett beszerezve.

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#26) C$abi


C$abi
aktív tag

Tök jó kis kameramodulhiba, a bevezetőből ítélve ugráló képkockákra és hangyás képre gondoltam, de ezt a hibát akár effektként is beletehetnék egy nagyobb hibajavítócsomagba "full részegen buliban" módként is. :DDD

(#27) proradeon válasza ctvagyok (#13) üzenetére


proradeon
őstag

"Bár nem hiszem, hogy nem túl gyakori probléma."

Hát, fene tudja. Én már személyesen is találkoztam ezzel a problémával. Lakótársam egy ilyet fogott ki. Persze cserélték, de én továbbra is nevetségesnek tartom az 1 év garanciát egy ilyen kategóriás készüléknél.

:R

Ami működik, ahhoz nem nyúlunk.

(#28) szili.tamas1


szili.tamas1
senior tag

Pedig ez ficsor. A hajlassal egyutt. Vegyetek-vigyetek. Negyedmillioert a hulyenek is megeri :D
Adnak majd fasza refurbushed telefont gariba. :)

[ Szerkesztve ]

Nem a méret a lényeg, hanem hogy jó nagy legyen.

(#29) Jaffa75 válasza leslien (#23) üzenetére


Jaffa75
őstag

a Winchesterek megoldanák! :C Imádom őket!

Ismét kiderült, hogy egyik gyártó sem jobb a másiknál, és semmit nem készítenek megfelelően elő... nem, még az Apple sem :N !

De itt legalább a hibás darabokat cserélték, bár elég nimbuszromboló a legnagyobb hipe-pal rendelkező terméknél! :(((

Mod: Duliee: ez nem Van Gate, hanem Three Gate... :DD

[ Szerkesztve ]

(#30) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Van Gate-botrany :D

Antennagate
Bandgate
OpticGate?

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#31) Juliuska válasza leslien (#23) üzenetére


Juliuska
senior tag

áh, ez egy szimpla Paranormal Activity lesz ;]
(1:00-tól hasonló az effekt :D)

[ Szerkesztve ]

Élj úgy minden nap, mintha az lenne az utolsó, mert egyszer TÉNYLEG az lesz...

(#32) Kinder


Kinder
senior tag

Apple Iphone 6 Plus WE (Wave Edition)

(#33) h4h01 válasza Graphics (#30) üzenetére


h4h01
senior tag

Ez nem a CamGate?! :))

(#34) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Néhány, vagy sok? Néhány az semmi sorozathibák előfordulnak

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#35) DaveJr válasza Touch-ko (#22) üzenetére


DaveJr
őstag

Ezek szerint veled ellentétben én nem csak ezt az oldalt olvasom. Sok más külföldi oldalt is szoktam.
De biztos azok is mind antiApple oldalak.

Értelmezd amit írtam és gondold át mit válaszoltál. Nem mondtam hogy más gyártónál nincs. Csak a problémák súlyossága nem ekkora.

Isten és a programozók versenyt futnak egymással. A programozók egyre hülyebiztosabb programokat készítenek, Isten pedig egyre hülyébb embereket.

(#36) moleculez


moleculez
veterán

Ez a ciki nem a faláb...
Viccet félretéve, hibáztak, cserélik, nagy kaland...

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#37) DaveJr


DaveJr
őstag

Kína, iPhone 6 gyár:
Hon Pi Cao: T. Apple vezetőség! Néhány 6 Plus kamerájával gondok adódtak.
Apple Vez: Hány százalékot érint?
H P C: maximum 10-15%.
A V.: Az jó. kevesebb mint az antenna probléma. A sok "rajongó" úgy is megveszi. Csomagolják be azokat is!

;] ;]

[ Szerkesztve ]

Isten és a programozók versenyt futnak egymással. A programozók egyre hülyebiztosabb programokat készítenek, Isten pedig egyre hülyébb embereket.

(#38) Touch-ko válasza DaveJr (#35) üzenetére


Touch-ko
őstag

Nehany telefon kameraja tonkrement a tobb millio eladott darabbol. Gondolom ez is olyan 9 korul lesz, pont mint az elhajlott 6 Plus eseteben...

Olvasok AI-t, Verge-t, (fokent ezt a ket tech oldalt) neha Wired, Engadget..
Ezen kivul meg nehany Apple oldalt is magyar nyelven.

Ma reggel meg nem irta meg meg a Verge sem. Am tudjuk mintketten, hogy vannak olyan cikkek amik bizonyos "okok" miatt nem lesznek publikalva ezen az oldalon.

Am vannak olyan cegek amikrol 24 oran belul ketto azaz 2 ugyanarrol a temarol szolo cikk is megjelenik,kicsit atdolgozva, hogy meg tobb troll talaljon ra... Ilyen volt az i6+ -rol szolo hajlitasos cikk is pl par hete..

(#39) Cyberpunk válasza DaveJr (#37) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Miért kell mindig rosszra gondolni? Avagy minek trollkodni? :)

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#40) eventus válasza Touch-ko (#38) üzenetére


eventus
veterán

Ebben egyetértek, hogy erős válogatás alatt vannak a hírek..

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#41) Touch-ko válasza DaveJr (#37) üzenetére


Touch-ko
őstag

Igen, szerintem is pont igy tortent..

Honnan veszed ezt az infot? Csak nem te is ott dolgozol?? :)
Az ottani fedoneved pedig Kis-Khan Cho :) ;]

(#42) Cyberpunk válasza Touch-ko (#41) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Csak trollkodni próbál ne idegesítd fel magad rajta, majd megunja. ;)

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#43) tomboy0013 válasza Touch-ko (#38) üzenetére


tomboy0013
veterán

Épp az előbb olvastam I6 fórumon belül , hogy egyik forumozónak a sima I6 is meghajlott normál használat mellett. Azért ilyen dolgok mellett ne menjünk már el szó nélkül(az a 9 darab erősen kétlem, hogy 9 darab lenne a Plusz verzió esetében). Tervezésbeli hiba, antennahiba, kamerahiba... ezek nem piti dolgok azért ilyen árú készlékeknél. Nem az Apple-t támadják ezzel csak puszta tényeket leközölnek amik előfordulnak felhasználkkal. Itt nem arról van szó, hogy megkopik a hátlap a gagyi anyaghasználat miatt mint egy Samsungnál, hanem funkcióbeli korlátozással járó komoly hibákról. Ha te lennél aki kifogsz ilyen darabot, nemhinném hogy egy legyintéssel elintéznéd a dolgot.

(#44) Touch-ko válasza Cyberpunk (#42) üzenetére


Touch-ko
őstag

Tok nyugodt vagyok, utazom, elvezem a napfenyt, Moby-t hallgatok.. Szoval ennel nyugodtabb nem is lehetnek :)

(#45) DaveJr válasza Cyberpunk (#39) üzenetére


DaveJr
őstag

Ne tévesszük össze a viccelődést a trollkodással...

(#41) Touch-ko: Nem az haverom álneve...az enyém Spi Hon :D

Isten és a programozók versenyt futnak egymással. A programozók egyre hülyebiztosabb programokat készítenek, Isten pedig egyre hülyébb embereket.

(#46) ctvagyok válasza DaveJr (#37) üzenetére


ctvagyok
őstag

Már egyszer leírtam, hogy ilyen jelegű problémák beazonosítása a gyártás során kb lehetetlen. Akármilyen minőségbiztosításuk van, ami használat közben jön elő, azt észrevenni csodaszámba megy.

De jót nevettem a trollkodáson :))

(#45) DaveJr egy igazi kém nem fedi fel magát ilyen könnyen ;]

[ Szerkesztve ]

(#47) Cyberpunk válasza DaveJr (#45) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ja spontán vicc na ne! ;)

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#48) Hegasus


Hegasus
senior tag

hmmm... a boltból kihozva ilyenek, vagy egy idő után jött elő ez a hiba? tehát valami az idő múlásával levált a helyéről? mert ha a második, akkor könnyen lehet, h tervezési hiba, és egy idő után mindnél előjöhet...

Work it harder, Make it better, Do it faster, Makes us stronger.

(#49) DaveJr válasza ctvagyok (#46) üzenetére


DaveJr
őstag

Hupsz :Y :U :D

(#48) H3gam Én úgy vettem ki a cikkből, hogy utólag jön elő. Érdekes a konklúziód :)

[ Szerkesztve ]

Isten és a programozók versenyt futnak egymással. A programozók egyre hülyebiztosabb programokat készítenek, Isten pedig egyre hülyébb embereket.

(#50) ctvagyok válasza DaveJr (#49) üzenetére


ctvagyok
őstag

Nalátod. A következő iPhone bakinál most kitől fogjuk megtudni a részleteket, ha téged elkapnak? ;]

(#48) H3gam Vagy gyártásközi hiba, ami miatt néhány embernél ez előforulhat. Az ilyen hibákat kiszűrni nehéz.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.