Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) blueMerle


blueMerle
veterán

már a teszt elején borítékolható volt, hogy 720p kijelzőjével, műanyag házával, MediaTek MT6735 lapkájával és 1 gigabájt RAM-jával a Grace S5 LTE egy alacsonyabb ligában játszik.

Idáig olvastam, ez egy vicc 2016-ban. Ennyi ramnak legfeljebb a lagalsó egypálcás, repicucc Androidos telókban szabadna lenni, amit ajándék-fesztiváltelefon gyanánt dobálnak az őrjöngő tömegbe a szinpadról mondjuk egy sörgyár promóterei...

Az ára pedig ehhez a belsőhöz képest...ezt ugye a Prestigio sem gondolta komolyan?

[ Szerkesztve ]

(#2) Tyca válasza blueMerle (#1) üzenetére


Tyca
senior tag

amit promó-fesztiváltelefon gyanánt dobálnak az őrjöngő tömegbe

Én még nem voltam ilyen buliban, de kipróbálnám :)

(#3) blueMerle válasza Tyca (#2) üzenetére


blueMerle
veterán

Bažant Pohoda Festival 2015, de nem ezen van a hangsúly :U

(#4) rdt89


rdt89
addikt

Jó készülék lenne, de 1gb ram ma már csak az alapműveletekre ha elég, pedig ezt a szép kinézetet így elpazarolni vétek.

(#5) Aron1988


Aron1988
tag

Na, akkor mára is megvolt a kötelező "bukott középkategóriás" telefonteszt. :W Úgy tűnik, a technológia visszafelé fejlődik.

A budai elit nívóját nem szabad lentebb adni! Mutasd a telefonod, megmondom ki vagy!

(#6) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Sajnos ez egy értelmetlen ajánlat így. Ha mondjuk 15 ezerrel olcsóbb lenne, akkor talán mondhatnánk azt, hogy jobban néz ki, mint a Doogee X5 Pro, ami dupla ennyi RAM-mal bír, de ilyen áron kinek lehetne ajánlani?

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#7) Ghard


Ghard
őstag

Ha ez a telefon 4"-os lenne, akkor talán rendben lenne. De 5,5" hd felbontás meg 1gb ram :DDD

(#8) Ádám16 válasza Ghard (#7) üzenetére


Ádám16
addikt

4"-lal sem érdekelne ennyiért. 1gb RAM-ot nem tudom, hogy merték bevállalni.

(#9) judas13 válasza blueMerle (#1) üzenetére


judas13
addikt

Egyetértek, ugyanez az én véleményem is! A fesztiválos hasonlat meg :D

Nem túl jó egy készülék, de legalább drága és rossz.....

Így tovább Prestigio a nevedre joggal rászolgáltál!

[ Szerkesztve ]

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#10) gutriqper


gutriqper
tag

Prestigio terméket életem során még egyszer biztosan nem szeretnék vásárolni. Azt a csekély szintet sem tudják hozni, amely a specifikációk alapján indokolt lenne.

(#11) KYZRR


KYZRR
őstag

Látom sikerült lefotóznotok hogy hova való ez a telefon... :))

[ Szerkesztve ]

You can only die once, make sure it is worth it...

(#12) batai15


batai15
félisten

50 ezerért ez nem jó ajánlat. Egy hulladék telefon ez .

(#13) Fred23


Fred23
nagyúr

50-ért szuper állapotú S5 mini-t lehet kapni gsm-boltokban használtan, de 1 hónap garival. 1,5GB RAM, IP67, AMOLED, 4.5" HD, stb. Inkább az, mint ez a Prestigio.

(#14) SkyLine3000


SkyLine3000
addikt

Ez úgy szar, ahogy van.

(#15) -Faceless-


-Faceless-
őstag

A meizu m2, a sima, és a note is kifutottak. Már csak jelentős felárral lehet hazai garival kapni.

(#16) janeszgol


janeszgol
félisten

Inkább használtan az S5 vagy kevesebbért S4. Ez így nem jó. (2 giga rammal és 16 giga flash-sel viszont jó lenne. Még a kamera gyengeségét is megbocsátaná az ember.)

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#17) helixP válasza Ghard (#7) üzenetére


helixP
nagyúr

HD 5,5 még hagyján.

(#18) Geri0325


Geri0325
csendes tag

Nekem volt a prestigio bt-s fejhallgatóm nagyon korrekt volt az árához képest de úgy néz ki telefon ügyben nem leszünk barátságban a gyártóval....ez így nulla. 50ért inkább honor 4C :)

[ Szerkesztve ]

Motorola RAZR V3-->Samsung Star 2-->Samsung Monte S5620-->Samsung Galaxy i5(Smart Corby)-->Sony Xperia X10-->Nokia Lumia 520-->Lumia 535+Lenovo A7-10F-->Honor 4C+HP Pavilion x2 10-->Xiaomi Redmi 3

(#19) SkyLine3000 válasza janeszgol (#16) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Ennyi pénztért, ha 2/16-os lenne, akkor sem bocsájtanám meg neki a szar kamerát. Xiaomi Redmi 2 Pro. 40be került és sokkal jobb képeket csinál.
(Azt már inkább meg sem említem, h igaz, szolgáltatósan, de 55ért Lg G3-at vettem, ami fényévekkel jobb ettől bármiben.)

(#20) csongi


csongi
veterán

Nem képesek tovább lépni :(. Sajnos szoftveres oldalon is gyengén muzsikálnak frissítés nuku, A loader zárt, rootolás nehéz macerás, főzött rom sincs ezekre.
Nem jó vétel. Sajnálom ,mert teszteltem már P kütyüt, sajnos nem találtak rá az irányra, pedig a Grace már egész jónak tűnt.

(#21) Massmurderer


Massmurderer
őstag

hát ez nagyon vérszegény egy valami

(#22) Soybex


Soybex
őstag

Hát , majd sok marhának akinek csak a külső dominál megveszi. Amúgy vacak spec ennyiért.

Az információ nem egyenlő a tudással. A tudás egyedüli forrása a tapasztalás.

(#23) helltp


helltp
aktív tag

Tipikus prestigio, akadós optimalizálatlan szar belső, viszonylag magas áron. Ezúttal legalább a designt eltalálták (talán most először). Csoda hogy ezek még nem mentek tönkre.

Aki másnak vermet ás, az a stack pointer...

(#24) somé válasza helltp (#23) üzenetére


somé
őstag

A dizájnt sem volt nehéz eltalálni, kamerát kivéve tiszta Honor 4X Gold.

[ Szerkesztve ]

A fantáziához intelligencia szükséges.

(#25) KamuMazsola


KamuMazsola
őstag

Általában elolvasom a kínai telós írásokat, de ebből ennyi is elég volt: "Aranyszínben is nagyon jól néz ki a Prestigio ötvenezer forintos óriásmobilja"
Egyszerűen szégyen, hogy ezt ennyiért kirakják a boltok polcaira.

Üdv.: KamuMazsola

(#26) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Hát ez így elég hígfosch :U

All→M8

(#27) Donki Hóte


Donki Hóte
veterán

Nem értem a Prestigio forgalmazóját :(

Ha valaki nagykijelzős gagyitelefont akar, akkor annak ott van a HomTom HT7 20 eFt körüli árával, tehát annál sokkal drágább ez a szóban forgó Prestigio.

Ha valakinek meg van 50 eFt-ja telefonra, akkor annak ott van az itthon is forgalmazott Xiaomi Redmi Note2 49.9 eFt-ért, minden szempontból lényegesen jobb mutatókkal (full HD kijelző, 2/16 GB memória, 8 magos processzor, jobb fényképező, nagyobb akku, stb.) mint a Prestigio.

Ez a Prestigio telefon nem ér többet 25-30 ezer forintnál!!!!

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#28) #80439296


#80439296
törölt tag

DOOGEE X5 PRO 4G LTE

Nem ennyire 'gyönyörű', de ~30 rugóért szuperebbül néz ki, 20-ból meg elviszed asszonyt vacsorázni.

F@sch.

(#30) szemy94 válasza KamuMazsola (#25) üzenetére


szemy94
senior tag

Én tovább mentem, mert azt hittem kb 2/16-os, magyar garanciával, ujjlenyomatolvasóval már elfogadható lenne, 50 sok, a márka sem indokolja az árat... se semmi más

Galaxy J5 Telenornál 50 körül van (hetente változtatnak az árakon) az szvsz jobb vétel

Mi13T, S9, S10 Lite, xBox One S 1TB

(#31) Hallosz


Hallosz
senior tag

No comment :(

Mert lakni, muszáj.

(#32) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Használtan egy Lenovo P70 is kb 50k, és az mennyivel, de mennyivel jobb, mint ez.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#33) QbHead


QbHead
aktív tag

"A cikk elkészítésében a Telekom 4G/LTE mobilinternet volt segítségünkre."

Az összes mobilos képen vodafone HU hálózat van :DDD //bocsi troll off

"A chiliszósz nem más, mint határozott fellépésű ketchup."

(#34) #80439296 válasza QbHead (#33) üzenetére


#80439296
törölt tag

Kocsog... ;] ;] ;]

(#35) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Nem rongálnám vele a nadrágzsebet.

(#36) jUUh


jUUh
addikt

A pláne számomra az, hogy oké, hogy a Prestigio kiad ilyen telefont, de annyi gyártó belefut ugyanebbe.Alig van olyan középkategóriás telefon amire tényleg azt lehet mondani, hogy "nah ezért tényleg kicsengetek többet mint a sziahomi mizu dugi telókért." Lehet rosszul látom, de nagyon ezt látom.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23+

(#37) daninet


daninet
veterán

Ez a marka jo dolgot nem adott meg ki. Hulladek minden egyes termekuk, tamogatas nelkuli eszkozoket szornak ki tucatra. Egyszer beleszaladtam egy tabletjukbe, a viszonylag jo hardver elleneben is szemet volt a szoftver amire soha nem jott frissites.

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#38) kengyel


kengyel
nagyúr

Még jól is nézne ki, csak sajnos gyengére sikeredett.

kengyel

(#39) Nimrod


Nimrod
addikt

Ezt a márkát soha többet. Jó, max ingyen vagy a sörös megoldással :DDD
Egyszer vettem tabletet, frissítés már nincs rá és használhatatlanul lassú már bármire is.

(#40) beyruth82


beyruth82
veterán

20 ezerért kapható az x5 lte.30 ezerért x5 pro dupla ennyi rammal.50 ezerért pedig a meizu m2 note ami magassan alázza ezt a prestigiot.Nem a telefon gyenge hardverével van gond hanem evvel a nevetséges árazással.Ki az aki ennyiért ezt meg fogja venni?

(#41) Fall-N


Fall-N
veterán

Semmi meglepő nincs itt, ez is csak egy hulladék Prestigio. ☺

(#42) siita válasza SkyLine3000 (#19) üzenetére


siita
csendes tag

A legjobb döntés volt a részedről a G3-om! Tavaly nyár óta használom hiba nélkül és imádom! :R

[ Szerkesztve ]

Nagy az Isten állatkertje, a kerítés alacsony és nincs benne áram...

(#43) -Faceless- válasza LyonnaisFan1 (#32) üzenetére


-Faceless-
őstag

Az használt. Lehet pont neked mindegy, de a vásárlók jelentős többsége újat akar.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.