Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13) Pitterix válasza Viszlát (#12) üzenetére


Pitterix
őstag

Van egy kb hasonló sztorim: dolgoztunk egy gyereknél, az apja, olyan, na szóval elég nagy "király". A srác egész szimpatikusnak nézett ki.....
Csináltatott magának egy bazi nagy házat, saját liftet szeretet volna, mert ugye lusta lenne gyalogolni. Apuci közbeszólt, hogy ezt azért mégse kéne(de hozzáteszem, hogy egy csúnya mennyezetre költött kb fél millát). Ezért, mivel megvolt a lift aknája, azt el kellet burkolni, korlátnak pedig üveget akart.
Megegyezett az üvegessel, hogy 2,4millió anyaggal együtt(azért ilyen olcsó, mert ragasztott az üveg). Szegény üveges megcsinálta, de közben a srác kért árajánlatot egy másik ürgétől, valamilyen üvegre, ami 1,8millióFt lett volna.Közben elkészült a korlát teljesen és jött volna az elszámolás, erre a gyerek azt mondta, hogy ő biza nem fizeti ki a megbeszélt összeget, mert ki lehet hozni olcsóbban is. Az üveges próbált beszélni vele, de nem sikerült megegyezniük. A gyerek örült, mint majom a farkának, de az üvegesünk egy szép napon odament és szétrúgta az egész korlátot, ami nem volt egyszerű, mert erősített üvegről van szó.Ugye egészben nem vitte, vagy vihette volna el, de mivel törött "kénytelen" volt elvinni.
Hogy azóta mi a helyzet nem tudom, de gondolom ezzel lezárult az ügy.

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.