Hirdetés

2024. május 20., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Fájdalmas a speckó is... A HTC vergődésének vége lehetne már...

Pedig jó pár éve még prémium termék volt, sokan vágytak HTC One készülékre... De most ... ?

Eladó Poco F4 GT - 12/256GB kivitel, szürke, minden tartozékkal - 93999 FT - ingyen szállítással

(#2) kbyte1024


kbyte1024
veterán

Milyen ezer éves vas ez? Még belépőszinten is gáz.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#3) PowerBuldog válasza Graphics (#1) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Valaki lelőhetné őket, hogy ne szenvedjenek. ;]

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#4) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Ezek is egyre hülyébbek

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#5) janeszgol


janeszgol
félisten

Ha megjelenik erre fele, szerintem nem 4 giga rammal teszi ezt, hanem 3-mal.

(#6) #80439296 válasza janeszgol (#5) üzenetére


#80439296
törölt tag

Neeem, az a szabad tárhely lesz, ami marad a 8GB -rendszer után... :Y

(#7) moleculez


moleculez
veterán

<cím>...- de minek?!

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#8) Diamond500


Diamond500
senior tag

Felejtős.. :(

(#9) xsjado93 válasza Graphics (#1) üzenetére


xsjado93
senior tag

Imádtam a One-t. Tűzvörös színben elég vagány volt, sok dicséretet kapott az ismerőseim körében.
Kár a hTc-ért :(

Your life is a lie.

(#10) Emericus Max


Emericus Max
tag

Mekkora vad tűz van ebben a 'wild fire'-ban már? :)
Egy belépű szintű ezközt így hívni...
HTC-t én már sok évvel ezelőtt leírtam. Erőlködnek még néha, de alapvetően finggal akarnak kapukat bedönteni. Nem voltak rosszak, de borzalmas árstratégiával és az innováció hiányával eltolták. Ennyi...

(#11) moleculez válasza Emericus Max (#10) üzenetére


moleculez
veterán

Úgy látszik van a cég tartalékaiban fölösleges pénz/erőforrás még mindig. ;]

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#12) Gerybut


Gerybut
tag

Lada mellé tökéletes, hasonló szint. :R

Samsung Galaxy S23 Ultra | Apple iPad Pro 11"

(#13) HeadHunter98


HeadHunter98
tag

Ismerősömnek volt M8, 10, U11 (ami tőle volt) és U11 Plus. Mindnek megvolt a maga varázsa, ami sajnos már rég elszállt. Az U12 Plus egy utolsó jó próbálkozás volt, azóta csak vergődnek. Kár értük. :(

Szívesen látnék egy modernizált M7/M8 telefont csúcsminőségű komponensekkel (+JACK), mondjuk 18:9-es de nem tepsi külsővel 200 alatt. Szerintem benne lenne az esélyes jelöltek között.

A változás bent kezdődik

(#14) Szena67


Szena67
csendes tag

Ez nem nekünk geek-eknek szól nem mi vagyuk a célközönség. Kell a kispénzű átlagorosznak is olcsó telefon és ott mások a szempontok. Ha sokat eladnak ezekből az orosz vagy az indiai piacon talán láthatunk még egy régi One minőségi szintű csúcsmodellt is tőlük. M8 még megvan és müxik ha ilyet adnának modern köntösben rárepülnék. Ha átlagorosz lennék (de szerencsére nem vagyok) tűzpiros egyöcsivel megfontolnám a htc-t a sok kínai redmi sómi bimbi helyett.

(#15) #80439296 válasza HeadHunter98 (#13) üzenetére


#80439296
törölt tag

1Gb Ram, 8GB Rom, 410 SD, noccs, hátlapi fingerprint.
A HTC csak ezt tudja 200 alatt.

(#16) HeadHunter98 válasza #80439296 (#15) üzenetére


HeadHunter98
tag

A hátlapi ujjlenyomatolvasóval még nem is lenne bajom, de az a hardver már sehogy sem fér bele napjainkba. 15 ezerért valami félokos telefonba (KaiOS vagy hasonló) még elmenne, de így. :(

A változás bent kezdődik

(#17) rigoberto


rigoberto
őstag

Egyszer használatosnak jó lesz.
Telefonál egyet vele az orosz bűnöző, aztán eldobja.

(#18) Graphics válasza Szena67 (#14) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Csak az olcsóság is hiányzik belőle

Eladó Poco F4 GT - 12/256GB kivitel, szürke, minden tartozékkal - 93999 FT - ingyen szállítással

(#19) #80439296 válasza HeadHunter98 (#16) üzenetére


#80439296
törölt tag

Természetesen, nem ilyen hardver van benne, de a lényegi visszásságot kívántam érzékeltetni, nem a konkrét esetet.
Magyarul: más, akár neves, vagy feltörekvő márka kb. 2/3 áron kínálja kb. ugyanazt a hardvert, technikai és lehetőségbeli tudást, mint a HTC.
És az, hogy egy - pl. - telefon 30 vagy 50 ezer, még nem eget verő különbség, ugyanazon lehetőségeknél.
De a - mostanában sajnos egyre gyakoribb - 300 vs. 450, már súrolja a vérlázítót.
Az egyik, valóban csúcs telefon (865SD, 8GB RAM, 128GB ROM, ~6.7", (asszem) 3+1 kamera (64 az egyik)) 210 (!!!) körül megáll, addig ugyanez a HTC-nél nem hiszem, hogy 400 alatt lenne érdemben. (Nem nézek most pontosan utána, majd helyesbít, aki akar.)
Persze, simán lehet, hogy a 2 év gari után megdöglik, nem lesz támogatás, stb., de 2x megveszed, és kb. ugyan ott vagy - csak ugye 2 év múlva 16GB / 256GB / 6.99" / 108MPx lesz az alap... :)

Hablaty, de talán érthető, általánosságban.

(#20) Szena67 válasza #80439296 (#19) üzenetére


Szena67
csendes tag

Ide úgysem hozzák ezért kár aggódni a mi 27% áfánkkal már határozottan drága lenne. De 40e alatt új telefon mitől drága?

(#21) lolal


lolal
senior tag

Újabb semmitmondó HTC-s cikk, egy technikai hulladék megjelenéséről. HTC... ugyan... egy letűnt kor emléke... Igaz... majdnem minden felbukkanó HTC cikk alá, ugyanolyan hangvételű kommentek kerülnek, ami nem véletlen. Magát ezt az "eszközt" felesleges kommentálni. Továbbá a Tajvaniak "teljesítménye" is egyenlő a 0-val. A HTC 2018 óta halott. U12+ volt egy utolsó erőteljes, egyben értékelhető felkiáltás a pöce aljáról, ahová a többi gyártó rátette a s*ggét és belesz*rt a HTC nyitott szájába. Természetesen ehhez kellet a demokratikus kínai srácok évek óta tartó tátott szájú futása a f*szerdőben.

Én vagyok a Magyar Népgazdaság. Azért vagyok felakasztva, mert így legalább úgy látszik, mintha állnék.

(#22) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Ez egy kóbor rókák által lepisilt vérszegény parázs a kies sztyeppék déli sarkán.
Vajon ragtapaszos a HTC címke rajtra? :U

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#23) joey04


joey04
titán

ez is minek...

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.