Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#40) Hasek válasza Ndruu (#38) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Vitathatlanul kiváló munka, viszont megkérnélek, hogy a cikkben található képből is készíts egy példányt, aztán azt bele is tenném az írásba, mint lehetséges végeredmény. :K

Direkt azért választottam ezt a képet, mert ez már a PROFI szint. Aki legalább ilyenre el tudja készíteni ezt a képet, az már többé-kevésbé akár helyt tud állni az arcképszerkesztő topicban is.

"Egyébként lehetséges, hogy nem kerülne elfogadásra ez a karakter, mert annyira részletes, hogy kicsiben elvesznek a főbb vonásai." - Ha ezt az én képemre értetted - Technikailag megfelelő, ennek utánakérdeztem a cikk megjelenése előtt, bár tény és való, hogy necces. Ez az a kategória, amelyet az A.szerkesztő topicból olyannyira ismerhetünk, vagyis az "amikor már a hozzáállás is számít" kategória.

Klemice: Ez igen... Ilyenkor gondolkodom el, hogy bele sem kellett volna fogni az egészbe, hát mit szenvedjek én itt analfabétákkal. Aranyapám, olvass már vissza pár hozzászólást, legyél szíves. Várom a munkádat. Mutasd kérlek meg, hogy mi a jó.

Tudod hozzászólásodról rí, hogy fogalmad sincs az egészről, hogy milyen munkával jár, de még arról sincs, hogy miről is szól ez az egész. Nekem ne gyere ide mutogatni, hogy ez jó, ez szar. Nem a butikban vagy. Készítsd el a saját példányodat, és mutasd meg. Mint ahogy korrábban is mondtam, ha jó, igérem beteszem az írásba, ott lesz a neved is. Legalább a tanulni vágyók láthatnak alternatívákat a végkifejlettre.

Egy normális kritika , és a "megmondom a magamét" között óriási különbség van. Nekem tetszik a végeredémeny. Miért? Mert az én stílusomban készült. Én így láttam jónak. Nem tetszik? Csináld meg a magad változatát, vagy ha nem is csinálod, ne gyere ide ilyen módon fikázni, mert jó vége nem lesz. Bannoljanak évekre a stílusom miatt, de erre már másképp én sem tudok reagálni. Az én tűréshatárom is véges. :(((

[ Szerkesztve ]

Üdv. H

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.