Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Alec


Alec
tag

Pécsett a pályaudvar mellett közvetlenül van valami szálló. Amikor a párom államvizsgázott mi is ott aludtunk. Nem drága, korrekt kis hely volt.

(#2)



aktív tag

vagy valamelyik kollégiumot felhívhatod ha megfelelne neki.
Pl. a NEVKÓ kóterjában szoktam én is lenni , hátha lenne hely.
a száma pedig 0672/ 550644

Már 16 éve itt :)

(#3) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

Esetleg itt megkérdezhetnéd.... ;)

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#4) Hunter2 válasza (#2) üzenetére


Hunter2
addikt

jah a NEVKÓ-ban adnak ki szobákat és elég kultúrált is. Kint van a kertvárosban.

(#5) hcl


hcl
félisten
LOGOUT blog

Sajnos a mi albérletünkben nem fér el, de a Szántó Kollégiumban, a Jakabhegyiben, az Univban vagy a Bosziban valszeg akad szabad vendégszoba...

Nevko mondjuk elég messze van... Nem mondtad melyik klinikára kéne beérnie, ha a 400 ágyashoz, akkor a Jakabhegyit hívja, mert az ott van mellette!

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#6) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

Olyan helyet ajánljatok, ha lehet, ami a klinikához közel van....

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#7) tildy válasza hcl (#5) üzenetére


tildy
nagyúr

Nőgyógyászati.
Köszönöm az eddig segítségeteket , továbbítom.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#8) hcl válasza tildy (#7) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Uff, csak a fene tudja hogy az hol van :)
Ha a cím Alkotmány u. vagy Ifjúság u. akkor a Jakabhegyi Kollégium kell neki.

Ha kertvárosi a cím akkor értelemszerűen nevkó, de amúgy is Google Maps a barátod :)

Mutogatni való hater díszpinty

(#9) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

[link]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#10) tildy


tildy
nagyúr

Köszi az eddigi telefonszámot, megnézük a többi helyet is, név telszám még jöhet :):R

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#11) Hunter2 válasza hcl (#8) üzenetére


Hunter2
addikt

Ahogy elnézem neki a Pollák lenne a legközelebb , csak nemtudom hogy ott adnak-e ki szobát.

(#12) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Belegondolni is rossz, hogy mi lenne ha mindenki kitenné címlapra a hasonló problémáit...

[ Szerkesztve ]

(#13) hcl válasza Hunter2 (#11) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Szerintem adnak.

Mutogatni való hater díszpinty

(#14) tildy válasza FoxiestFox (#12) üzenetére


tildy
nagyúr

kb. fél napig volt kinn, köszönöm szépen a segítségeteket...

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#15) hcl válasza tildy (#14) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Ó hát bármikor.

Ha a személyesbe teszed, nem biztos hogy sokan olvasták volna.

Mutogatni való hater díszpinty

(#16) tildy


tildy
nagyúr

Ha jól tudom Jakabhegyi lett végül ,hálásak vagyunk a segítségért.
Nem is volt drága, két éjszakát töltött ott unokatesóm.
Jah és a legfontosabb: SIKERÜLT a szakvizsgája!

Köszönöm hát mindannyiotoknak, és ezennel tolmácsolnám az ő köszöntét is felétek :R :R :R

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.