Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-04-25 12:14:54

LOGOUT.hu

Mi is ez a Pebble? Röviden: a mai összes okosóra úttörője. ;)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1825) fery02 válasza DonDragonka (#1812) üzenetére


fery02
addikt

Köszi szépen a bő reagálást! :R

Elég HardCore Pebble felhasználó lehetsz, ha kettő órád is van, ennyi szíjjal. :)
Tegnap reggel tettem fel az időközben megérkezett üvegfóliámat a Steel-emre (erről képek lentebb), szóval most már munkában sem kell nélkülöznöm a használatát és tényleg úgy vagyok már, hogy nem tudom miért még csak most szereztem be ilyen kütyüt, olyan praktikus meg fantasztikus. :)

Custom firmware akkor nekem így nem fog kelleni, ha nem lehet bővíteni vele a slot-ok számát, mert igazából csak azért szerettem volna leginkább. Más praktikus funkciója nem annyira izgat, hogy miatta kockáztassam az óra esetleges elrontását custom firmware-rel (nem tudom milyen nehéz vele amúgy elrontani).

Nekem valamennyire sűrűbben kell majd töltenem, mert nekem állandóan fut Misfit is. Ha már tud lépést számolni, meg alvást mérni, akkor miért ne.

-----------------------------------------------

Végül valamennyit a tegnap reggel felhelyezett eBay-en randomra kiválasztott 800 Ft-os üvegfóliáról is...

Azt gondoltam laikusként, hogy nem fog vele tetszeni az óra, de aztán pont ellenkezőleg alakult. Jobban bejön, hogy az üvegfólia miatt a keret síkjából kiemelkedik picit a kijelző (üvegfólia nélkül ugye pont, hogy belesüllyed).

Teljes tökéletességgel sikerült rá felhelyezni, pontosan körbefogja a keret mindenhol, sehol egy rés.
Mintha gyárilag ilyen lenne az óra.

KÉPEK (6,3 Mb összesen)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.