Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) borix


borix
őstag

A címhez elég pl: az albérlet címét megadni vagy fontos a bejelentett lakcímet?

(#352) borix


borix
őstag

Neten egy oktató videóban azt mondák,hogy 0036 kell a telefonszámot beírni akkor az a jó vagy a +36?

(#353) Winner_hun válasza borix (#351) üzenetére


Winner_hun
félisten

Bejelentett kell, különben hogy igazolod magad?
Telefonszám passz.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#354) borix válasza Winner_hun (#353) üzenetére


borix
őstag

Ki nézi ellenőrzi,hogy bejelentett e?A paypal akkot túd pénzt le emelni a banktól ha az az adat is stimmel a kártya adatokon kívűl?

(#355) Winner_hun válasza borix (#354) üzenetére


Winner_hun
félisten

Ha bekérnek tőled adatokat hogy igazold magad akkor ők nézik. Néhány fizetés után elő szokott fordulni az ilyesmi.. nehezedre esik megadni a valós, bejelentett címedet? Szállítási címnek később azt adsz meg amit akarsz.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#356) borix válasza Winner_hun (#355) üzenetére


borix
őstag

Értem köszi.

(#357) tomiii.


tomiii.
aktív tag

Szia!

Lenne egy kérdésem, mondjuk nem pont paypal, de majdnem. Venni akartam ebay-en egy terméket, nem paypal-os fizetéssel, de utólag derült ki, hogy kicsivel kevesebb pénz van a számlámon, mint kellene, de már rámentem a fizetésre és az összeg egy részét elvette a kártyáról, de kiírta, hogy sikertelen tranzakció és így se terméket nem vásároltam és pénzem se maradt, ez lehetséges?

(#358) Winner_hun válasza tomiii. (#357) üzenetére


Winner_hun
félisten

Itt kérdezz rá. Én ezt passzolom, nem találkoztam még ilyennel.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#359) krisz1988


krisz1988
újonc

Sziasztok!
Tudna nekem valaki segíteni?
Hétfőn (11.09.) regisztráltam a paypalra, és hozzáadtam a kárytámat is ( master card ) levont 1usd-t meg a 400 ft-ot, pontosan 700ft hiányzik a kárytámról és még mindig nem jelenítette meg a paypal-omon. Ilyenkor mi a teendő, vagy most miért nem utalta már át?

(#360) juszaka90


juszaka90
újonc

Sziasztok!

Mai napon regisztráltam az oldalra, de sajnos mint vállalkozói felhasználó. Igaz van egyéni vállalkozásom, de nem azon részére szerettem volna megnyitni a számlát. Van lehetőség sima felhasználói regisztrációra váltani? A vállalkozói regisztráció miatt van valami plusz költség?

Válaszokat előre is köszönöm!
BUÉK!

(#361) raidx


raidx
őstag

Ma regisztráltam a PayPalra de nekem nem volt a biztonsági kérdés rész. Ez változott a korábbiakhoz képest?
Másik: A kártyát hozzárendeltem az 1 dolláros manőver automatikus vagy kell velemit tennem?

Már vásároltam az ebayen, számlámon zárolva az összeg. Mi az a korlátozás amit felold az 1 dolláros tarnzakció?

Nem tudok angolul, csak a leírások alapján csináltam.

Aki nem próbálja meg a lehetetlent, az a lehetségest sem fogja elérni soha. (Goethe) RaidX

(#362) Preacher1980


Preacher1980
tag

Üdv

Regisztrálni szeretnék a PayPal-on, de folyamatosan az alábbi hibaüzenet jön:

We are not able to process your request. Please try again later.

Ez volt hétfőn és kedden, illetve ma is.

Mi lehet a gond?

A választ előre is köszönöm!

ASUS ROG based on AMD!!!

(#363) romierna


romierna
csendes tag

Sziasztok!
Segítségetekre lenne szükségem.
Nem tudom használni a paypal-t. Rendszeresen vásároltam eddig az ebay-en,de most hetek óta nem tudok.Miért?
Előre is köszönöm :D

(#364) Vateraadd


Vateraadd
csendes tag

Sziasztok ! Ebayen szeretnék eladni tudna esetleg nekem segíteni valaki x %-ér cserébe ?

(#365) Werkly


Werkly
őstag

Bank accountot állandóan invalidnak írja! Miért? Előbb credit cardot kell validálni? Kösz!

(#366) Sz Andor


Sz Andor
újonc

Sziasztok.

Azt szeretném kérdezni,hogy ma jött egy nagyobb utalás a paypal számlámra,de a paypal zárolta a számlámat mert szerinte nincs teljesen kitöltve. De a kitöltés nem tudom végig csinálni hiába irok be bármit nem lesz zöld a pipa. Pedig 8 éve használom a Paypalt ebayel
Ebben tud nekem segíteni valaki?

(#367) Winner_hun válasza Sz Andor (#366) üzenetére


Winner_hun
félisten

Itt kérdezd meg

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.