Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gabor85


gabor85
őstag

A hisztis p*csát nem csajokra szoktuk mondani? Egyébként csatlakozom, ez az egész a kurva pénzről szól. Az F1, meg ez a világ legnagyobb showja.

(#2) Wolverine válasza gabor85 (#1) üzenetére


Wolverine
félisten

CR esetében a "hisztis picsa" tökéletes kifejezés :DDD

Parci, ha Péreznek megéri saját zsebből kicsengetni ennyit, mert utána a kétszeresét keresi meg belőle, akkor tegye. (amúgy a Kakáért adott 67 millió euro is túl sok már szvsz...)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#3) Dany007


Dany007
veterán

Hát elég durva. Tudom, hogy már közhely, de válság van mi? :D
Az egész foci egy jókora biznisz. Ezt neked sport, meg testedzés, meg egészség... Azért hullanak a focisták mint a legyek alig 30 évesen szívrohamban... Szarrá hajtják magukat, hogy minél többet kereshessenek / na meg a klubnak. Más esetben meg le se szarják az egészet, csak jó pénzt kapnak aztán kész.
Mellesleg amit a futball drukkerek művelnek a meccseken... Az már sérti magát az emberi fajt. Persze nem csak itthon, külföldön is. De kérdem én, akkor minek engedik be őket a meccsre? Miért? Úgyis mindig az a vége... Kitiltani mindenkit. Csak tv-ben lehessen meccset nézni azt kész. Úgy is több haszon van a tv-ben leadott reklámokra. 3 évig be kéne tiltani a mérkőzések látogatását azt kész. Vagy megtanulják vagy nem.
Ez már nagyon messze van attól a sporttól, amit barátok haveri társaságok, klubok űztek sport és szórakozás címén. Tényleg csak a pénzről szól.

(#4) Wolverine válasza Dany007 (#3) üzenetére


Wolverine
félisten

Nem hal meg több futballista 30 évesen szívrohamban, mint átlagember vagy bármely más sportban tevékenykedő élsportoló.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#5) lorcsi


lorcsi
veterán

nekünk pont elég hogy érte mennyit adtak...

(#6) Thunderzolee válasza lorcsi (#5) üzenetére

Ohh... ez érdekes hír.
Még biztos hallunk róla.

Őrület, mennyi pénz van ebben a fociban, mennyi embert (szurkolót) érdekel, engem meg egyáltalán nem izgat. De hát ki mit szeret.

[ Szerkesztve ]

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#7) Parci válasza Thunderzolee (#6) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

engem sem izgat. vb-ket szoktam nézni néha. ezen a híren is csak fennakadtam, azért postoltam róla.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#8) sh4d0w


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Perez-t nem nagyon érdekli ennyi zsé, neki aprópénz, a világ leggazdagabb emberei közé tartozik. Ráadásul csak mezeladásból ilyen esetekben megjön a futballista ára, nem beszélve az általuk elért eredményekről...

https://www.coreinfinity.tech

(#9) JoeYi


JoeYi
őstag

épp ezaz, hogy nem nevelnek ki ennyi pénzből 3 ugyanilyen jó focistát, mert a tehetséget nem lehet tanulni.

Inkább ennyi pénzből elkezdhetnek kitanítani 1000 újoncot, de abból lehet csak 10 lesz hasnlóan jó, de lehet, hogy egy se.

(amógy nem értek a foci politikához, csak úgy álatlában "a tehetség mennyit ér?" gondolathoz akartam hozzászólni.Egy Csontváry kép árából lehet festetni hozzá értőkkel 100 másik olyan szépet, mégis a Csontváryt választaná az emberek többsége. Művészet és tehetség nehezen mérhető)

(#10) Parci válasza JoeYi (#9) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

ennyi pénzből fel lehet kutatni a tehetséget, ne forgasd ki a szavaimat. nem arról van szó, hogy 100 euróért én is megtanulok úgy focizni.. :)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#11) concret_hp válasza Parci (#10) üzenetére


concret_hp
addikt

azért azt ne hagyjuk figyelmen kívül, hogy tipikusan a 25-30 közötti korban nyájtják a legjobb teljesítményt a legtöbb sportban, jelenleg 24 éves asszem és 6 évre írt alá, ha jól vágom (most biztos nem fogom megnézni). másrészt pedig a midnenféle reklámbevételekből ennél komolyabb pénzek is befolynak

vagy fullba vagy sehogy :D

(#12) JoeYi válasza Parci (#10) üzenetére


JoeYi
őstag

nem hiszem. Tiger Woods. A legjobb golfos, nem azért mert napi 12 órában gyakorol (megteszik sokan mások is), hanem mert gyakorol, és Isten adta tehetsége van. Ha annyi aranyat kapnál, amennyi a súlyod, akkor se tudnád kigyúrni magad az ő szintjére (vagy legalábbis nekem nem menne).

ui.: vagyis lehet sikerülne, de ahhoz éveken át tanulnod kéne, és lehet csak a legvégén derülne ki, hogy a legjobb formád is kevés (és itt nem hozzád beszélek, csak úgy általában próbálom megfogalmazni a kicsiszolt tehetség megfizethetetlenségét)

(#13) Parci válasza JoeYi (#12) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

tehát szerinted c. ronaldo akkora focista, h fél brazíliát és spanyolországot feltúrva sincs esélye ilyet találni, senkinek? azt tippelném, hogy a kutya inkább a reklámbevételekben van elásva. c. ronaldo kivételesen tehetséges focista, de vannak mások is, viszont ő és most és így mégis megér ennyi lóvét a jövőbeli (nem közvetlen sport) bevételek miatt.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#14) JoeYi válasza Parci (#13) üzenetére


JoeYi
őstag

hát lehet benne valami, mondhatni egyben van a csomag

(#15) venember83 válasza Parci (#13) üzenetére


venember83
nagyúr

Reklámbevétel, igen, plusz most mennyi helyen megjelenik a Reál és Perez neve, plusz ott vannak a pólóeladások, Beckham pl abból behozta a neki és érte kifizetett pénzt. Az már más kérdés, hogy ennyiből kinevelhetne hatvan játékost akadémián és anyagilag jobban járna, mivel lenne kit eladni, plusz csapatot is építhetne, mert ennyi egyéniségből a legritkább esetben szokott jó csapat összejönni.

(#16) lúzer


lúzer
veterán

Nekem az a gyanúm (azóta amióta Lentiniért adtak egy kisebb vagyont) hogy itt pusztán adózási okokból mozognak ekkora pénzek.

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#17) puttputt


puttputt
őstag

Így is van. Ezt muszáj átlinkelnem, szóljon az igazság [link] egy "kollégától"...

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.