Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mephi666


mephi666
nagyúr

ez nem gyenge... mintha én nekiállnék, hogy bicajjal megcélzom vlagyivosztokot :) sőőt... ez sokkal durvább... azzal a kis csónakkal nekivágni az óceánnak, elég nagy vakmerőségre és elhivatottságra vall... szinte hihetetlen...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#3) Eastman


Eastman
őstag

Tengermély tiszteletem Méder Áron Úr!

Jó szelet az út hátralevő részére!

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#4) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Arab terrorista feeling :))

(#5) brownus válasza Jhonny06 (#4) üzenetére


brownus
veterán

közel sem... inkább viking, ha már

(#6) mephi666 válasza Jhonny06 (#4) üzenetére


mephi666
nagyúr

őszintén: te foglalkoznál a tenger közepén azzal, hogy minden nap frissen borotvált legyél? :) én szerintem magasról tennék rá... mellékesen félnék a nagy hullámzásban attól, hogy szétvagdalom a fejem...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#7) Jhonny06 válasza mephi666 (#6) üzenetére


Jhonny06
veterán

Persze, hogy leszarnám, csak megjegyeztem :)

brownus: Fekete hajjal/szőrzettel már simán.

(#8) Lenry


Lenry
félisten

aztakurva :Y

minden tiszteletem az övé. ilyennek nekivágni, és még végig is csinálni. hát nem kis bátorságra vall :R

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#9) Vakegérke válasza Lenry (#8) üzenetére


Vakegérke
veterán

Vannak a bátrak, akik fel tudják vállalni a veszélyeket, és vannak a vakmerők, akik nem.
Tiszteletem az úriembernek.

Ilyen téren inkább gyáva vagyok. :B

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#10) Nimrod


Nimrod
addikt

Most megint elkezdtem ezen agyalni. :U

Egyébként minden elismerésem! :R

Csak egy aprócska megjegyzés, miért végig kisbetűs az írás címe? :U

[ Szerkesztve ]

(#11) Parci válasza Nimrod (#10) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

mert így írok, a neten, évek óta.
és igen, tudok helyesen írni, köszönöm.
bant kér valaki? anyone?

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#12) Parci válasza Nimrod (#10) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

viszont ami a terved illeti a körbesétáról: nézd meg az "Into the Wild" című filmet, ha még nem tetted volna meg. a legelső gondolatom volt, ami eszembe jutott az ötletedről.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#13) Nimrod válasza Parci (#12) üzenetére


Nimrod
addikt

Bár az én topikom bőven régebbi mint ez a film. ;)

(#14) Parci válasza Nimrod (#13) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

nos, ha már közben megvolt a világ körüli séta, akkor valóban ráérsz megnézni a filmet...

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#15) Nimrod válasza Parci (#14) üzenetére


Nimrod
addikt

Film után... igen, megvolt a séta.

(#16) Eastman


Eastman
őstag

Most hallottam a Kossuthon egy interjút Méder Áronnal.

Egy kis görög faluban beszélgetett vele a rádió munkatársa. Jó kedélyű, vidám, de kicsit fáradt. Nehéz a Földközi tengeri szakasz, mert leginkább szembeszélben vitorlázik nagyobb hajók és gyors yachtok között. Folyamatosan koncentrálnia kell.

Hat darab maszk óvja őt a hajó kabinjában, melyeket a Föld különböző részein kapott ajándékba illetve gyűjtött.

Jó szelet Áron!

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#17) Parci válasza Nimrod (#15) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

üss meg, de nem értek ebből egy szót sem. körbesétáltad már a világot? megnézted a filmet?

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#18) Nimrod válasza Parci (#17) üzenetére


Nimrod
addikt

Láttam a filmet és ha a világot (még) nem is, de kis hazánk eldugott helyeit többször is megjártam. Megvilágosodáshoz nem feltétlen kell messze menni.

(#19) Parci válasza Nimrod (#18) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

senki sem mondta, h messzire kell menni a megvilágosodáshoz, ahogy szerintem egy ilyen túra célja sem feltétlen ez kéne legyen. teljesítményedet nem lebecsülendő, de én az eredeti elképzelésed kapcsán írtam, hogy nézd meg a filmet. az ugyanis elég meredek lett volna, nem is összehasonlítható a hazai időjárási viszonyokkal (csak hogy egy dolgot említsek).

a filmet sem azért ajánlottam, mert a főszereplő benne olyan nagyon megvilágosodott volna. pontosabban igen, a halálakor megvilágosodott. egy kicsit későn, holott triviálisan az orra előtt volt az egész végig. a főszereplő konkrétan nem hős, hanem tök hülye volt.

arra céloztam finoman, hogy a te eredeti elképzelésed sem feltétlen a legbölcsebb gondolat. volt.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#20) Nimrod válasza Parci (#19) üzenetére


Nimrod
addikt

A gondolat önmagában nem rossz, csak felelőtlenül és teljesen felkészületlenül beleugrani nagy hiba. Egyébként meg egyetértünk. :)

(#21) Gergő_ válasza Nimrod (#10) üzenetére


Gergő_
őstag

bizisten nem olvastam az írásod, de tegnapelőtt-előtt hasonló gondolatok szöktek a fejembe

(#22) Nimrod válasza Gergő_ (#21) üzenetére


Nimrod
addikt

Sok ember volt már így. Páran híresek is lettek, páran nem vitték végig a távot és páran meg is haltak út közben. Ez már csak így működik. :)

(#23) Parci


Parci
HÁZIGAZDA

és célbaért! :R

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.