Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) pomorski válasza ollie (#100) üzenetére


pomorski
őstag

Nem tudtam..., de tényleg: [link]

[ Szerkesztve ]

(#102) Potrien válasza nyisziati (#97) üzenetére


Potrien
senior tag

Azt azért tegyük hozzá,hogy kinában a megélhetés sokkal olcsóbb.
kinai ismerős mondta,hogy a kaja,rezsi,elektronikai cikk sokkal olcsóbb.
tehát ha ugyanannyit keresnek, ill kicsivel többet,akkor nagyobb lábon élhetnek mint itt

(#103) dutrás


dutrás
őstag

Érdekes! Én mt6753-al és mali t72p-al is simán akadásmentesen játszom az rr3-al.

P50 pro/P40 Lite

(#104) bandras0226 válasza #80439296 (#81) üzenetére


bandras0226
aktív tag

Azért ennyire nem fekete-fehér a dolog. Attól hogy valami Kínában készül még nem biztos hogy kínai. Azért mert például Magyarországon gyártanak Audit attól az még nem magyar.

Miért lakik mindenki pont azon a bolygón, amelyiken én???

(#105) nyisziati válasza ollie (#100) üzenetére


nyisziati
veterán

Legyen.
A lényegen nem változtat.
" a párt előre megszervezte az eseményt és több bányász segített neki"

Így nem nehéz teljesíteni.
Úgyhogy továbbra is fennttartom, ennek semmi köze a mai Kína teljesítményéhez.

(#106) Potrien válasza bandras0226 (#104) üzenetére


Potrien
senior tag

Nagyon nehéz azt az országot átlátni.
De az biztos, hogy most már önerőböl képesek csúcstechnikát előállítani.
Már pár éve nem kell hozzá külső segítség nekik.

(#107) Breeze


Breeze
aktív tag

"ájfontól" nem nehéz jobbat gyártani minőségben és tudásban sem. szerintem nem mérvadó telefon. max azoknak akik villogni szeretnek.Kommerszeknek ;]

(#108) Breeze válasza bandras0226 (#104) üzenetére


Breeze
aktív tag

mindent Kinában gyártanak/készítenek.

(#109) Potrien válasza Breeze (#108) üzenetére


Potrien
senior tag

Amit meg nem, az már hamisítvány :DD

(#110) Breeze válasza Potrien (#109) üzenetére


Breeze
aktív tag

így van!

(#111) nyisziati válasza Breeze (#107) üzenetére


nyisziati
veterán

Azért szoftver-optimalizációban még mindig ők viszik a pálmát. Ha nem lenne az a fránya 40%-os marginjuk, meg kihoznának egy alsókategóriàs szériát, akkor tarolnának, jobban, mint a Samsung.

De hát az a fránya profitéhség...

(#112) Potrien válasza nyisziati (#111) üzenetére


Potrien
senior tag

Az also kategorias, valoszinüleg, sokkal butább lenne,hogy ne vegye el a vevőket a drágábbaktól.
Az sem lenne túl jó szerintem.
A saját dugájába dől a cég.

(#113) nyisziati válasza Potrien (#112) üzenetére


nyisziati
veterán

Lehet.
Így viszont fokozatosan "hal meg" a cég. Végül is ez is egy jövőkép.

(#114) #16820480 válasza Potrien (#112) üzenetére


#16820480
törölt tag

Miért lenne baj? iPodból hány fajta van, mégsem dőltek dugába. Vagyis nem amiatt.

(#115) Potrien


Potrien
senior tag

Fura dolgok ezek.
kiváncsi leszek erre öt év mulva.

(#116) tDr1v3r válasza Breeze (#107) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Igen, villogni azzal amit amúgy nyugaton kb. mindenki kezében látni. :D Látszik hogy csak a magyar viszonyból tudsz kiindulni, abba bele se gondolsz hogy nagyobb tömegtelefon mint bármelyik Nokia volt.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#117) Potrien válasza tDr1v3r (#116) üzenetére


Potrien
senior tag

Itthon tömegek verték adosságba magukat miatta :U

(#118) nyisziati válasza Potrien (#117) üzenetére


nyisziati
veterán

Mondjuk ez nem az Apple hibája...

(#119) tDr1v3r válasza Potrien (#117) üzenetére


tDr1v3r
veterán

De az hol az Apple hibája, hogy valaki annyira nyomorult hogy egy tucattelefon miatt veri magát adósságba? Azért nézzünk már kicsit nagyobb látószöggel, kérem.... ilyen mentalitással nem lehet sokra vinni semmilyen téren. Az olyanokat ki kell kacagni (lehetőleg elég látványosan hogy érezze), nem azok alapján köpködni másokat akik amúgy simán megengedhetik maguknak és nem menőzésre használják...

Amúgy erről az adósságosról annyit, hogy elég sok nagyszájú meg a Samsung, LG etc flagshipek miatt teszi ugyanezt. ;) Ja hogy azt meg nem kell köpködni, mert az nem undorító szar apple...

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#120) Potrien válasza nyisziati (#118) üzenetére


Potrien
senior tag

Ez nem az apple hibája, de egy kicsit mégis van benne része, még ha kicsi is!

(#121) Breeze válasza tDr1v3r (#116) üzenetére


Breeze
aktív tag

igen mert azért ott elég "buta" butított emberek vannak. kommersz szart szeretik.nem a magyar viszonylatból indulok ki. ájfón a buták telefonja. jah és negyed milláért nem futotta egy fm radió-ra sem :C nekem az ájfón nem telefon.sokkal de sokkal jobb mobilok vannak ettől a kacattól.

"mindenki kezében látni" minden akció filmben sajnos szaros audit látni, mert azt tolják, marketing stb. viszont közel sem olyan jó az sem, mint amennyire erőltetett.

én viszont egy nokiat, samsungot(huawei-t)sony-t nagy gyártónak és márkának tartok. de kb van kapásból 10 aki olyan minőséget gyárt mint ők vagy még jobbat. :D

UI: látom egy ájfón fan-hoz van szerencsénk. jobbulást, remélem megtalálod a fényt. :))

[ Szerkesztve ]

(#122) tDr1v3r válasza Breeze (#121) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Te még egyszer se jártál kelet-európán kívül, mi?

Amúgy köszi az ájfónfanozást, de OnePlus-t használok egész nagy megelégedéssel. :) Nagyon sikeres lehetsz az életedben ilyen mentalitással... és akkor még a nyugatiak a buták, butítottak. Ja.

[ Szerkesztve ]

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#123) Potrien


Potrien
senior tag

Jól elkanyarodott a topic az Oppo-tól!

(#124) Breeze válasza tDr1v3r (#122) üzenetére


Breeze
aktív tag

Ember ezek tények!Nézd meg csak az USA-t mennyire sötét buta egy népség.Úgy irányítják őket ahogy nem akarják.... vannak azok a megszállott ájfónosok akiket annyira benyelt a gépezet,hogy képesek érte bármit megtenni. nézd csak meg a telefonjaikat.Méregdrága, túlságosan is, ennek a feléért jobb telefont kapsz, de min. hasonló minőségűt.És hidd el sikeresebb vagyok mint te.

OFF

(#125) pomorski válasza Potrien (#123) üzenetére


pomorski
őstag

Sokszor van ez így, majd figyel meg!

(#126) Potrien válasza pomorski (#125) üzenetére


Potrien
senior tag

Akkor visszakanyarítom!
Nekem továbbra is nagyon tetszik, remélem vesz valaki, és beszámol róla részletesen.

(#127) Breeze válasza Potrien (#126) üzenetére


Breeze
aktív tag

Szerintem is nagyon jó telefonnak tűnik.

(#128) Potrien válasza Breeze (#127) üzenetére


Potrien
senior tag

:C
nem vagyok egyedül

(#129) pomorski válasza Potrien (#128) üzenetére


pomorski
őstag

Jól visszakanyarítottad!

[ Szerkesztve ]

(#130) exedoc


exedoc
senior tag

Egyre jobban tetszik az Oppo mind telefonban, mind pedig szoftveres szolgáltatásban. Árban lehetne kicsit kedvezőbb azért. Párszor már elgondolkoztam rajta.

(#131) nyisziati válasza exedoc (#130) üzenetére


nyisziati
veterán

400 $-ért nagyon nem éri meg.

(#133) gusthy válasza Breeze (#107) üzenetére


gusthy
veterán

De nehéz.

(#134) ripla


ripla
őstag

még mindig túl vastag a káva fent és lent.

(#135) Lester75


Lester75
tag

Megérkezett a családba a kért Oppo F1 plus.Illetve azt rendeltünk,de helyette az R9-es neve van a vonalkódos cimkén. A belseje,ha jól olvastam ugyanaz.Problémám: Telenoros nano simmel tökéletesen működik,tartja a hálózatot.T-mobilos kártyával (új,frissen cserélve a szolgáltatónál vagyis nem vágott) fellép a hálózatra,lehet hívni,hívást indítani.Pár perc múlva nincs hálózat,nem lehet hívni,kikapcsoltként jelez,ha próbáljuk a telefon hívását.Néha visszatér pár percre,aztán semmi.Mindkét sim tálcán próbáltuk.
Kérdésem,hogy ez most telefon hiba e?Esetleg a nem európába szánt R9 a baj?Esetleg beállítás hiány?
Gyakori probléma,hogy egy adott telefon másképp viselkedik hazai szolgáltatók sim-jeivel?
Köszönöm a segítséget előre is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.