Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Narxis


Narxis
nagyúr

Helyes. Nem szabad meghátrálni!

Thanos was right.

(#2) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Érdekes, bár nem túlzottan újdonság szerintem, lévén a streamelés eddig is működött, csak ugye nem pluginként, hanem le kell tölteni hozzá a torrent fájlt. Kíváncsi vagyok itthon hányan használják majd, főleg úgy, hogy ha feliratokat sem lehet beállítani majd a lejátszáshoz.

Live-Die-Respawn

(#3) szunyika


szunyika
tag

béna!
vannak akik külső plugin nélkül megoldják mindezt: https://webtorrent.io/

(#4) Picco válasza szunyika (#3) üzenetére


Picco
addikt

Akar az Ace Player is jo ilyesmire. En mondjuk akkor szoktam fokent hasznalni ha csak bele akarok nezni a filmbe mert nem tudom h lattam e mar vagy sem.

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#5) Hunter2


Hunter2
addikt

ahogy mostanában észre vettem a piratebay egy valamire jó de arra nagyon. Mallware és vírus terjesztésre.
Konkrétan emiatt gondolom ezt: [link]

(#6) szunyika válasza Hunter2 (#5) üzenetére


szunyika
tag

aki windows media playerrel akar lejátszani bármit is, az meg is érdemli...

VLC rulez :)

[ Szerkesztve ]

(#7) dajkopali válasza szunyika (#6) üzenetére


dajkopali
addikt

egy időben nagy szerelmese voltam, jó is volt, de ma szerintem minőségben és funkcionalitásban a PotPlayernél alig akad jobb :)

"fácánjava calvadosban/teljesítünk, egyre jobban " - Konok Péter

(#8) oriic válasza dajkopali (#7) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mivel jobb, vagy miben másabb mint VLC?

Live-Die-Respawn

(#9) D4v3


D4v3
őstag

Ki és miért használ pirate bay-t a kickass helyett?
Film + sorozatra meg ott van a popcorn time community edition, ami tökéletes, főleg, hogy egyből bekerülnek angol és magyar feliratok is mindenhez.

[ Szerkesztve ]

(#10) dajkopali válasza oriic (#8) üzenetére


dajkopali
addikt

megfogtál, kicsit elhamarkodtam :)
a VLC-t pár éve hagytam el, mivel valahogy lelassult a fejlesztése, és pár formátumot nem vagy rosszul kezelt
akkor néztem meg a PotPlayert, ami nagyon barátságos volt, könnyű volt használni, minden alapbeállítás kézre állt, és pl. volt olyan funkciója, natívan, kilépés nélkül töltött le feliratokat stb.
lehet, hogy ma már a VLC is tudja ezt, nem tudom, meg kéne nézni - ha tévedtem, elnézést :) - nekem egyelőre tökéletesen megfelel, nincs olyan kívánságom, amit ne teljesítene, váltani vagy keresgélni csak akkor fogok, ha lesz vele valami bajom, vagy valamit nem tud, amit szeretnék

"fácánjava calvadosban/teljesítünk, egyre jobban " - Konok Péter

(#11) alevan válasza oriic (#8) üzenetére


alevan
őstag

A VLCnél szinte minden jobb: Bomi, MPC-HC, CCCP (MPC-HC fork), Zoom Player, stb.

A VLC erőforrásigényesebb, lassabb ahhoz képest, mint amilyen régen volt.

[ Szerkesztve ]

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#12) 69Raizen69 válasza szunyika (#3) üzenetére


69Raizen69
tag

És ez hogyan működik/kell használni? :F

Termel az elbutított rabszolganép!..... Eladod a tested a pénzedért, kifizetik érte az órabért

(#13) weareinluck válasza 69Raizen69 (#12) üzenetére


weareinluck
tag

Ha jól értelmeztem, akkor kell egy saját weboldal, script, torrent magnet linkjével, és elvileg a weboldal megjelenítésekor elkezdi lejátszani a torrent tartalmát. Nem tűnik túl bonyolultnak, de gyanítom akadnak buktatók.
Bővebben: https://webtorrent.io/intro

Egy nap mindannyian meghalunk, az összes többi napon viszont nem.

(#14) 69Raizen69 válasza weareinluck (#13) üzenetére


69Raizen69
tag

Szóval kell csinálni egy weboldalt amihez hozzá kell kapcsolni konkrétan egy bizonyos torrent magnet linkjét?
Vagy is minden torrentnek külön weblapot kell csinálni? :Y
Ez aztán a baromság :W
100x gyorsabb ha átlagosan letölti az ember! ;]

Termel az elbutított rabszolganép!..... Eladod a tested a pénzedért, kifizetik érte az órabért

(#15) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Komolyan nyomja a TPB. Az alapítókat lesittelték, sittről kifele ott folytatják ahol abbahagyták, az oldalt évente kétszer bezáratják, ezek meg olyan ötletekkel jönnek elő, hogy a szervereket drónokra szerelik, meg Kopimashin, meg mittoménmi még. És még mindig működnek, ennyi idő után is. Na, ez valami.

(#16) shortcutme


shortcutme
tag

http://blog.andrew.im/post/139084882590/torrent-times-security-issues

VPN-es lehúzásról szól az egész, komoly biztonsági hibákkal van tele: telepites utan barmelyik weboldal lathatatlanul tud uj letolteseket kezdemenyezni, kilistazni az aktualisan futo torrentjeidet, rootkent fut osx-en, meg meg par hasonlo aprosag...

TLDR: Instant uninstall javasolt, ha esetleg telepitetted

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.