Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Na most sajnálom igazán hogy Angliában élek, mert erre egészen biztosan mennék. Ott voltam az első MM-en, az első önállo Veletechen, és bár a PlayIT-s időpontokban nem voltam itthon, sajnálom hogy nem lehetek ott ismét.

Mindenesetre hajrá mindenkinek. :R

All→M8

(#2) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Ez üdvözlendő.

Jó ötlet volt, köszi!

Szívesen fogunk menni, mint eddig szinte az összes rendezvényre :)

ui.: Sajnos egy vizsga most lehet keresztbe fog tenni nekem.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#3) Xaels


Xaels
félisten

Végre. Erre megyünk :K

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#4) kaylac1990


kaylac1990
csendes tag

Ez a legjobb hír a mai napon! Play IT-s közös rendezvény jobban hasonlított egy játszótérre, ami a gyerekek miatt érthető. De azt hittem, kiugrik a szemem, amikor az LG standjánál egy 10 éves gyerek odavágta az éppen aktuális flagshippet a tartó állványhoz, mert rohanni kellett a WOW bemutatóra! Ezt már azért én is nehezen viseltem. A legjobb élményeim a millenárison rendezett veletech-en születtek! 😊
Jó gondolatnak tartom, hogy inkább a szakmai oldalát akarjátok erősíteni ennek az egésznek. Remélem, hogy esetleg sikerül elcsábítani mind a három nagy telefonszolgáltatót a rendezvényre! Igényes standdal, jó kis akciókkal ők is nyethetnének az egészen!
Nagyon várom! Köszönöm előre is a munkátokat ez ügyben!

[ Szerkesztve ]

Nokia N8, Samsung Galaxy S3, Sony Xperia Z, Samsung Galaxy S5, Galaxy S6 Edge 128 GB

(#5) Kasya


Kasya
nagyúr

Erre elnezunk mi is.

A Premium kedvezmeny latom beindul :D Ezt mivel lehet majd ervenyesiteni?

(#6) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Se HTC, se lg, se MS

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#7) Graphics válasza enginev3.0 (#6) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

02.01-én frissítették, gondolom még áprilisig van idő véglegesíteni a folyamatban lévő kiállítókat

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#8) Bog válasza enginev3.0 (#6) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Izé, khm, szóval azt hittem egyértelmű, hogy folyamatosan frissítünk és ez a tegnapi állás.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#9) sgergi


sgergi
veterán

Jó hír, ott leszek. Külön öröm, a Prémium kedvezmény. :C

(#10) jFox válasza kaylac1990 (#4) üzenetére


jFox
őstag

+1
Én is jobban preferálom ha külön van. A PlayIt engem hidegen hagy, és nem vagyok hajlandó olyasmiért felárat fizetni, ami nem érdekel. Pláne, hogy az odautazás sem olcsó.
Erre viszont megyek. :K
Barátságos jegyárak, olyan dolgok, amik érdekelnek... Nem hagyom ki. :N

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#11) fojuzer


fojuzer
aktív tag

Dzép.jo.na s mennyi lészen HuFT-ban a (NYÖGDIJAS) belépö? Bocs csak le vannak irva,nem számitanak?? Ejnye-ejnye! :C :Y

föolvaso

(#12) nexus6


nexus6
aktív tag

én is beírom a naptárba... szeretnék menni.

Ezért szeretem a fórumokat, ezerszer jobban értenek az agytrösztök a dolgokhoz, mint egy helpdesk vagy az információ :)

(#13) sutszi


sutszi
veterán

:R Köszi az önálló rendezvényt! És a premium kedvezmény is szép. :)

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#14) jacis


jacis
nagyúr

Végre már!!! :)

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#15) Aron1988


Aron1988
tag

Hála égnek, végre! Végtelen hálás vagyok! Végre nem lesz tele a rendezvény 8-15 éves, youtube-osokon és facebook chaten szocializálódott, anime / LoL / Minecraft / Cs:go ládanyitogató fan nyeszlett, hátitáskás 40 kilós iphone-függő nokedlikkel. Remélem így a jegyár is vissza áll a 3000Ft-ról a régi 800Ft-ra.

A budai elit nívóját nem szabad lentebb adni! Mutasd a telefonod, megmondom ki vagy!

(#16) Graphics válasza Aron1988 (#15) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Olvasd vegig es kiderul :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#17) petipetya


petipetya
nagyúr

Beírtam a naptárba, hogy ne ütközzön a munkával. :C

"nincs rá lezsóidő"

(#18) #24060160 válasza Aron1988 (#15) üzenetére


#24060160
törölt tag

Az idősebbek meg hozzák a gyerekeiket, meg még idegesítőbb :) "7 éves kor alatt ingyenes"
Lehet akkor jársz a legjobban, ha a belépő árát elköltöd inkább egy karton olcsó sörre, otthon maradsz és beállsz mint a szeg.

(#19) Aron1988 válasza #24060160 (#18) üzenetére


Aron1988
tag

Nem a kütyümániás apukák normális kisgyerekeivel van baj. Hanem azzal a tömeggel, akik a PlayIT törzsközönsége. Ők meg garantáltan nem jönnek el erre.

#20 Nee, inkább maradjanak otthon elsőzni valami minecraft video, vagy Podkedd adás alatt!

[ Szerkesztve ]

A budai elit nívóját nem szabad lentebb adni! Mutasd a telefonod, megmondom ki vagy!

(#20) Graphics válasza Aron1988 (#19) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Lehet megtetszett nekik ;]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#21) babosmiki


babosmiki
addikt

Ez így kerek. :C
Megérdemeltek egy külön rendezvényt!

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#22) M@no


M@no
tag

Szuper! Voltam novemberben a kiállításon, de a 29 évemnek is kicsit sok volt az a rengeteg kölök. :D
Ráadásul a szoftveres játékok már nem különösebben hoznak lázba, csak a hardveresek. :DD :DD
Remélem eljutok és nem jön közbe semmi.

(#23) ozakila


ozakila
tag

Van Isten!!! A közös rendezvény borzalmas volt,a novemberin voltam,számomra olyan volt mint az állatkert...Elnézést az állatokat szeretem,nem akartam megbántani őket...

(#24) Game-over


Game-over
aktív tag

Jó ötlet ismét külön a PlayIt-től. Oda nem mentem, mert csak ez a rész érdekelt volna, de ami ott szokott lenni tömeg(+ húzós ár)....erre viszont ha lesz lehetőségem akkor megyek :)

(#25) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Tökéletes, erre vártam már mióta, hogy megint külön álló legyen a Veletech + eddiginél is nagyobb lesz? Mi kell még? :C

Finn the human

(#26) gerii


gerii
addikt

Így külön rendezvényként még lehet hogy el is megyek, gyerekzsúr nélkül, viszont remélem sok-sok nénivel. A prém kedvezmény is kiváló.

(#27) enginev3.0 válasza Bog (#8) üzenetére


enginev3.0
félisten

Kerestem azt a részt hogy folyamatosan frissítve, de nem találtam :U :C :R

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#28) grosy


grosy
senior tag

A Zuk, mint külön cég lesz jelen, vagy valami "harmadik" forgalmazó viszi ki?

(#29) axioma


axioma
veterán

EZAZ!! :K :R

(#30) maser


maser
tag

Na végre nem azzal a PlayIT-tel van együtt. Tuti megyek :DD :C

Foredene @ Ragnaros | maser#2802

(#31) nonsen5e


nonsen5e
addikt

Nagyszerű, biztosan jövünk idén is! :R

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#32) ZooLLeR


ZooLLeR
tag

Végre nem esik egybe a PlayIt-tel.
Jegyet hol lehet kapni?(lehet elsiklottam felette)

Farhát eladó.

(#33) Bog válasza ZooLLeR (#32) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

A helyszínen. Reméljük, hogy a beengedési process folyamatos lesz.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#34) Bog válasza enginev3.0 (#27) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Több mint két hónap van még a rendezvényig, nyilván az összes potenciális céggel tárgyalunk, de csak azokat merem beleírni az anyagba, akikkel már meg tudtunk állapodni. Az esélyesek között van a HTC, a CAT, az LG, az Evolveo, az ASUS, majdnem 100% a Microsoft. Hamarosan kész az official Facebook oldal, ahol szintén mindig be fogjuk jelenteni az újabb kiállítókat, valamint a programokat, előadásokat, látványosságokat, mert idén nagyon durva mennyiségű érdekességet tervezünk.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#35) bunfi


bunfi
őstag

Nincs PlayIT? Jövök!

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#36) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Találhatnátok neki egy normális elnevezést, ha már így kinőtte magát, ez a Veletech-szóvicc már eredetileg is igencsak kínos volt. :DDD

A rendezvénynek hajrá!

(#37) #02683648


#02683648
törölt tag

Nem tudom mi az a podkedd (vsz addig jó nekem :DDD ) a kiskölyök-mentesség viszont jöhet!
A prémium kedvezmény meg főleg. 500-ért a hülyének is megéri, úgyhogy max időhiány állhat utamba (a helyszín is jobban megközelíthető nekem mint a világ valagán lévő hungexpo)

(#38) Bog válasza FoxiestFox (#36) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Hát, most van rá némi esély, hogy hivatalosan Asus-Veletech lesz a rendezvény neve ;)

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#39) retroid


retroid
senior tag

Végre lesz értelme elmennem!
PlayIT mentesen lesz megtartva! :R
Ott a helyem!

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 & Apple Watch 8 45mm

(#40) Matada2.3 válasza Bog (#34) üzenetére


Matada2.3
veterán

Egy itthoni HTC képviseletet nagyon megnéznék már :)) Eddig nem emlékszem, hogy voltak-e Veletechen, de lehet csak az én memóriám béna. :D

Finn the human

(#41) Bog válasza Matada2.3 (#40) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Egészen 2014-ig voltak, aztán megszűnt az itthoni képviselet. Most van megint, természetesen szóltunk nekik és küldtünk ajánlatot, reménykedjünk.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#42) Matada2.3 válasza Bog (#41) üzenetére


Matada2.3
veterán

Szuperek vagytok! :R

[ Szerkesztve ]

Finn the human

(#43) judas13


judas13
addikt

:C
Igen!
Ismét a legjobb helyszín, korrekt áron.

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#44) petipetya


petipetya
nagyúr

Kérdés: készpénzen kívül miként lehet majd megvenni a jegyet? Előre fizetés Simple, PayPal vagy bankkártya segítségével, helyszínen kártyával stb.? A lényeg, hogy ne kelljen kp-t vinnem.

Más. Az eustock megint kint lesz pár darab Meuzi-val? Remélem.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#45) Marshall7


Marshall7
csendes tag

Ott leszek! :-D

Never Settle

(#46) vodrosjozsi


vodrosjozsi
őstag

Ott leszünk :DD

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#47) maser


maser
tag

Egyébként ott lesz külön az SJCAM, vagy az Eustockkal lesz ott. Mert ősszel úgy volt.

Foredene @ Ragnaros | maser#2802

(#48) tom_87 válasza M@no (#22) üzenetére


tom_87
tag

Én is nagyon örülök, hogy végre megint külön lesz a Veletech és nem a PlayIT-vel együtt. A sok gyerektől konkrétan agybajt kaptam tavaly novemberben (egyébként szeretem a gyerekeket, de nem a kockákat :D).

OnePlus 7 Pro (12/256)

(#49) BenHans válasza Bog (#41) üzenetére


BenHans
addikt

Előre is köszi a munkátokért! Ott leszünk! Ha újra ott lesz a HTC is, ahogy régen mindig, akkor még jobban örülök. Remélem az LG is elfogadja a meghívást. Szurkolok. :C
Jó meglátás, ez az igazi ilyenkor tavasszal a friss ropogós újdonságokkal, Veletech hangulattal, és így a jegyár is teljesen rendben van. :K

(A novemberi rendezvényen ott voltam, ez volt az első Veletech-PlayIT látogatásom, és kicsit felemás érzésekkel és idő előtt jöttem el mert akaratlanul is a régihez hasonlítottam.)

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#50) kpal


kpal
veterán

Erre lehet utazok 400km oda-vissza. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.