Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) hoffman_ válasza Maateeo (#100) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Nem értem miért érzi szükségét mindenki, hogy fikázza az írást. Semmi gond nincs vele. Részemről több technológiai analfabéta nőt ismerek, aki Galaxy SII-kkel meg hasonlókkal mászkál. Szép, fehér, nagy, pénz van rá, ennyi.

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#102) tildy válasza Maateeo (#100) üzenetére


tildy
nagyúr

Most erre mit mondjak, nem lehet minden no olyan, amilyennek te gondolod. En, 4.7"-es tulajkent orulok, hogy vegre ram es a hozzank hasonlokra is gondolt valaki :P

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#103) total90 válasza hoffman_ (#101) üzenetére


total90
veterán

... és ott a pont :K

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#104) Brianiac


Brianiac
aktív tag

Jól összeszedegetted őket! :) Viszont az Xperia U-nál nem értem, hogy miért hiányolja mindenki annyira a GG-t, oké, hogy nincs rajta de egy rakás más telefonon sincs, ebben az árkategóriában így is az egyik legjobb telefon. Xperia S-n sincs GG, de v.mi más karcálló üveg van rajta, meg bizonyos fokig ugyanúgy az U is karcálló ha jól tudom. Persze GG-vel biztos jobb lenne, na de ennyiért akkor is jó ajánlat, szal nem értem miért jön ez ki úgy mintha akkora hátrány lenne. :D

Feljebb volt róla szó, h a csúcs kategóriás féltéglák bejönnek e a nőknek. Asszony is most vett fehér Xperia S-t, előtte Arc S-e, azelőtt pedig x10-e volt, szóval van akinek bejön. :) Kb. annyira vagy még jobban oda van a nagy csúcs Sonykért mint én, még ha drágák is.

Lumia 520

(#105) Valentino K.


Valentino K.
senior tag

Galaxy Ace-nél miért pont a fehér szín lett "női" változatnak titulálva?
Ott a La Fleur ami tényleg csajossá teszi a készüléket.
Egyébként van Ace a Vodafone-nál.
Lakosságiban 69.990Ft-tól, üzletiben 43.990Ft-tól.

Nem rossz cikk egyébként. ;)

Nikon D500 / Sigma 18-35 F1.8 / Nikon 300mm F4 PF / Asus ROG

(#106) negyedes válasza Maateeo (#100) üzenetére


negyedes
addikt

mi a baj a 4,7" teloval? :F szerintem a feher szin sokkal noiesebbe teszi a telefont mint pl a merete.

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#107) atike


atike
nagyúr

Jól összeszedett írás, gratulálok! :R

Én is ismerek olyat, aki nő létére vett egy Galaxy SIII-at, csak mert az jó nagy és fehér, de még telefonáláson kívül semmire sem használta... :((( Vicc kategória.

Egy ilyen írást ha előtte elolvasott volna lehet nem azt veszi meg amit totálisan nem használ ki, hanem esetleg egy kisebb, olcsóbb, szintén fehér készülék mellett dönt... :)

(#108) Misály válasza Csapoati (#62) üzenetére


Misály
addikt

Sajnos nincs, de kérdezz meg egy stílusos(!) 30 körüli nőt. Mit gondol a rózsaszín inges fehér kütyüs hipsterekről.

(#109) Wa2x_ válasza Valentino K. (#105) üzenetére


Wa2x_
veterán

Köszi a hsz.-ed! :) én nem találtam kártyás csomagban az Ace-t a vodánál :F

[ Szerkesztve ]

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#110) BiP válasza atike (#107) üzenetére


BiP
nagyúr

"Én is ismerek olyat, aki nő létére vett egy Galaxy SIII-at, csak mert az jó nagy és fehér, de még telefonáláson kívül semmire sem használta... :((( Vicc kategória."

Miért, szerinted a drága, topkategóriás okostelefontulajdonosok közül (nemtől függetlenül), főleg, akik erre büszkék, szerinted hányan használják ki a telefon képességeit? Mennyinek lenne elegendő egy kisebb, olcsóbb a gyakorlatban?
Gyanítom többen, mint ami miatt itt vicc kategóriázhatnánk az említett illetőn.

(#111) atike válasza BiP (#110) üzenetére


atike
nagyúr

Ezen nem kezdek el vitatkozni, mert felesleges. Valóban van sok olyan ismerősöm nekem is, akinek csak azért van top kategóriás telefonja, mert az megmutatható másoknak, hogy neki ilyenre is telik.... DE még ők is neteznek, fényképeznek, videót nézegetnek, zenét hallgatnak a telón.

A fentebb említett hölgyike viszont tényleg semmire nem használja a telefont csak telefonálásra (és hozzáteszem azzal is vannak gondjai).

Ezért írtam, hogy vicc kategória.

(#112) Wa2x_ válasza BiP (#110) üzenetére


Wa2x_
veterán

Pontosan az miatt van ez, amit egyik fórumozó társunk írt a minap: "Az a baj, hogy rohadtul nem a piacot követik (a gyártók), hanem mi követjük a piacot.." (Hobbbyt)

[ Szerkesztve ]

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#113) ghost22 válasza atike (#111) üzenetére


ghost22
csendes tag

Én is ismerek ilyen hölgyet, csak ő már billentyű zárnál problémába ütközött hogy hova kell húzni... :Y

(#114) BiP válasza atike (#111) üzenetére


BiP
nagyúr

Végülis ha pénze van rá, tetszik is neki, akkor miért ne? (költői a kérdés, valóban felesleges).
Aztán lehet, hogy ő is villogni vette :)

El kell fogadnunk (bármennyire is nem tetszik), hogy a telefon ma már ugyanúgy egy kiegészítő (öltözködésben), mint az óra, táska, öv, stb.
Órából sem kell 50ezres, mégis nagyon-nagyon sok embernek van, akár drágább. Pedig az is csak ugyanazt az időt mutatja. Szóval aki ad az ilyenre, annak nem mindegy, milyen telefonja van, függetlenül attól, hogy mire használja.
De persze ez is olyan, mint sok más dolog, csak azoknak fontos ez a szempont, akik adnak a dologra, másnak csak ugyanúgy egy eszköz, amivel fel tud hívni mást.
(Ahogy a számítógép is másnak csak egy szerkezet, egy doboz a nappaliban, amivel eléri az internetet, mi meg többet látunk benne, mert nekünk fontosabb.)

(#115) KAMELOT válasza McDog (#5) üzenetére


KAMELOT
titán

Pontosan! Egyetértek! :)

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#116) misx


misx
senior tag

Amikor vettem az Ace2-t, fehér volt raktáron csak a legtöbb helyen, de inkább vártam pár napot a feketére. Bár ott inkább az zavart, hogy a fehér hátlapja nem bordás, hanem fényes.

(#117) nord_ válasza rekid (#17) üzenetére


nord_
veterán

úgy látom a saját tapasztalataim alapján, hogy 1 GHz alatt kár okostelefont venni. Kín és szenvedés.
Elég szűk merítésből dolgozhatsz. ;) Ne feledd, a kín és szenvedés nem gigahertzekkel, hanem sw és hw megfelelő párosításával is elkerülhető.

(#118) Pixa válasza hoffman_ (#101) üzenetére


Pixa
aktív tag

Úgy láttad "mindenki" fikázta? Szerintem csak egyesek... :U

"...de egyszer itt hagyok majd mindent, nem számít majd odafent ami fontos volt itt lent, számot adok arról is, hogy mért volt nagy pofám..."

(#119) hoffman_ válasza Pixa (#118) üzenetére


hoffman_
nagyúr

És erre büszke vagy?

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#120) Pixa válasza hoffman_ (#119) üzenetére


Pixa
aktív tag

Sose szerettem amikor "mindenki"-re hivatkoznak... Pontatlan! Belevesznek engem, Gipsz Jakabot, holott nem (is) biztos, hogy beleesünk a "mindenki"-be amikor erre hivatkozik "valaki"! :U

"...de egyszer itt hagyok majd mindent, nem számít majd odafent ami fontos volt itt lent, számot adok arról is, hogy mért volt nagy pofám..."

(#121) hoffman_ válasza Pixa (#120) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Rendben. Akkor idejöttél többek (és elsők) között te, fikázni egy cikket, amire semmi szükség nem volt, a cikkírónak sok gyűjtőmunkájába került, és amúgy is hasznos sokaknak, hogy így össze lett szedve. Okoskodtál, fikáztál ok nélkül, arra biztattad a (no offense, de sok esetben google-hez sem értő, illetve inkább nem akaró) hölgyeket, hogy guglizzanak és árgépezzenek egy fél napot, bújják a szolgáltató honlapját, mert ott is le van írva. Gratulálok. Mi lenne, ha legközelebb nem írnál? És ez nem vonatkozik mindenkire, csak rád, egyedül.

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#122) Pixa válasza hoffman_ (#121) üzenetére


Pixa
aktív tag

Nem fikáztam, hanem véleményeztem! Ha joban megnézed, más is írt olyan véleményt, mint én. De, ha ez neked fikázás, legyél boldog az ilyen véleménnyel. Én és a másik illetők csupán a véleményünket írtuk le. Vagy Te, ha épp írsz valamit csak a pozitív dolgokat viseled el? Kár cáfolnod, az írásodból ez jön le. A cikkíróval meg lett beszélve ITT helybe minden ami a véleményemmel kapcsolatos. Azt pedig, hogy ki írjon vagy épp ki ne, ne Te szabd meg... Köszi! :)

"...de egyszer itt hagyok majd mindent, nem számít majd odafent ami fontos volt itt lent, számot adok arról is, hogy mért volt nagy pofám..."

(#123) Csapoati válasza Misály (#108) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Erre szokás azt mondani, hogy ízlése válogatja. Márpedig a "nő" fogalom nem csak a 30-as igényeseket fedi.A hipsterekről meg szerintem én is ugyanazt gondolom, mint ők. ;]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#124) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Ezek mind unisex készülékek szerintem, egyikre sem lehet rámondani, hogy ez kifejezetten nőknek ajánlott, max rózsaszín kivitelben.:D

Samsung S7070 Diva na ez női. Nyilván tudásban elmarad.

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#125) Wa2x_ válasza Cyberpunk (#124) üzenetére


Wa2x_
veterán

Nem sok telefon készül csak nőknek, nem hülyék a gyártók sem, helyből buknák a lehetséges vásárolók felét.

Szerk.: De az írás nem ezekről a telefonokról szól, mint a Diva, ami kétségtelen, hogy totál női volt/van.

[ Szerkesztve ]

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#126) BiP válasza Cyberpunk (#124) üzenetére


BiP
nagyúr

Így van. De nem is mondta senki, hogy csak nőknek, csak most mivel nőknek való telefonokat akart összegyűjteni a szerző, kiemelte ezeket, hogy nőknek (is) ajánlható.

(#127) Cyberpunk válasza BiP (#126) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Értem én, hogy kiemelte, de akkor miért? Egyszerűbb lenne, csak egy készülékajánló az adott valamilyen szempontból. Én direkt ezért kattintottam ide, hogy majd olyat látok ami női. Ezért is lepődtem meg.:) Nem támadásnak szántam, de pont ezért írtam az előző kommentemet, mert nem azt láttam mit vártam. Meg hát a cím is félrevezető.

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#128) Wa2x_ válasza Cyberpunk (#127) üzenetére


Wa2x_
veterán

Értem, hogy mire gondolsz, de akkor az lett volna a cím, hogy: Női okostelefonok, nem pedig ami most. :)

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#129) Bastee


Bastee
tag

Nekem nagyon tetszett az összefoglaló! Jómagam nagyon telefon orientált vagyok, és a komplett családot szerintem én látom el telefonnal :P Jellemzően mindenkinek a saját igényeit próbálom kielégíteni, kicsit az én szájízem szerint. Mindentől függetlenül ha vadidegen nőnek ajánlanék telefont szerintem a z a Sony Xperia U lenne! Ennek dacára nálunk senkinek nincs olyan :) Húgomat nem érdekli a dolog, neki kis formás telefon kellett, ő még ma is Nokia C5-00-t nyúzza, édesanyám érdeklődő, fiatalos és nyitott. Neki nem volt kérdéses, hogy egy androidos "tanuló" telefont kap, ami lehet keveset tud, de naprakész és formás, emellett nem eszi meg az embert az ideg használat közben. Nagyon jó választás lett neki az Xperia Tipo. Hamar megszerette és nagyon elégedett vele. A páromat mikor Galaxy S-em volt ismertem meg valami kinyithatós kis Samsungja volt :) Szinte első hónapokban váltattam vele, egy nem okos, már akkor is kifutó szériás Samsung Star-ra. Persze bordó La'Fleur mert nagyon csajos! Elismertem, hogy tényleg szép. Pár hónap tapi ismeret után ő egy Galaxy Mini-n folytatta felfedező útját. Mivel ő tényleg kihasználja, ha úgy tetszik "rákockul" megérett egy jobb vasra. Anyagi okok (és amiatt hogy a szolgáltatónk nem forgalmaz Xperia U-t) végül egy Alcatel OT-995 lett az új telefonja. Bár a telefon nem szerepelt a listán, már Karácsony óta hű társa! Az hogy mit hoz a jövő? Talán egy Galaxy S3 vagy S3 Minit... Láttam pár Galaxy S3-as hölgy tulajt, nekem is az van és elégedettek vele. Az S3 nálam nagy favorit! Nagyon szépnek találom, és igen nálunk is minden említett telefon fehér... Kivétel az én sötétkékem. Megjegyzem már egyre kevésbé van csajos és nem csajos telefon. A jövőben minden telefonnál csak a színe fog dönteni,vagy az sem...

(#130) Wa2x_ válasza Bastee (#129) üzenetére


Wa2x_
veterán

Szerencsés vagy, hogy ilyen fogékony és nyitott a család :) Bővítem a 995-el!

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#131) Donki Hóte


Donki Hóte
veterán

Azt már említette valaki, hogy a 11-es (Galaxy Y) képernyőfelbontása el van írva a cikkben?

Ha tényleg 320x480 lenne a felbontása, akkor vennék is egyet a barátnőmnek, de szerintem csak 320x240 a felbontása.

(Egyébként egyes nők esetében az asztali tárcsás telefon is "okostelefon", mert az is okosabb náluk :K )

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#132) Wa2x_ válasza Donki Hóte (#131) üzenetére


Wa2x_
veterán

Javítva! :R

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#133) quailstorm válasza Wa2x_ (#132) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Látom galaxy y-nál a RAM-ot kijavítottad, de annak a telefonnak soha semmi alverziójában nem volt Adreno 200. Játékra abszolút alkalmatlan. Olyan szintem mint az Xperia X8 sem. Tehát semmi Sims vagy NFS Shift. Inkább a lagos fruit ninja fogad.
Ajánlom figyelmedbe az ebben a topicban elhangzott hozzászólásaim. Kis infók ezt kivéve, de legyél már igényes.

(#134) tildy válasza Cyberpunk (#127) üzenetére


tildy
nagyúr

Nem minden no egyforma. Nagyon nem. En meg vegre itt orultem, hogy nem a szokasos sablonos pinkiminki ajanlo van :)

Egyebkent elmondom mit keresnek benne a 4.7"-es telefonok.
Van olyan no is, aki erre vagyok. Hogy mi okbol, tok lenyegtelen, van aki filmet nez, van aki tablagep helyett hasznalja ( lattam mar olyan csajt , aki imadjaa Note-ot) , de nem tokmindegy?

Mit keres itt? Pont azt keresi itt, hogy aki arra vagyik, annak is megmutatja a lehetosegeket.

De gratulalok, hogy szepen sikerult a nokett beskatulyazni, netan azt mondani, akinek ilyenje van, az mind hulye es ki sem hasznalja.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#135) negyedes válasza tildy (#134) üzenetére


negyedes
addikt

en azt nem ertem hogy miert KELL megmondani hogy mi noi es mi nem? ha egyszer egy s3 vagy one x esik neki jol hat vegye. :)

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#136) Pixa válasza tildy (#134) üzenetére


Pixa
aktív tag

Azért minden elfogultság és rosszindulat nélkül mondhatom, hogy a nők túlnyomó többsége aki új/újabb okostelefonnal rohangál, nem igazán használja ki a készülék effektív tudását.
Viszont itt azt is hozzátenném rögtön, hogy ugyanez a férfiakra is igaz! :)

Az okostelefonok ugye elsősorban üzletembereknek lettek létrehozva. Ezért is kerülnek annyiba amennyibe, illetve a készülékekbe belekerülő dolgok is azért olyanok amilyenek. S ebből azért logikusan következik, hogy melyik réteg használja ki ténylegesen az okostelefonokat. :)

A cikkel kapcsolatban az meglep, hogy nincs benne BlackBerry. Holott nők is használják. :U

"...de egyszer itt hagyok majd mindent, nem számít majd odafent ami fontos volt itt lent, számot adok arról is, hogy mért volt nagy pofám..."

(#137) Csapoati válasza Pixa (#136) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ez az üzletemberes dolog azért már relatíve rég nem igaz, nagyjából az iPhone és az Android megjelenése óta. A WinMo még nekik volt kitalálva, ez tény. :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#138) Pixa válasza Csapoati (#137) üzenetére


Pixa
aktív tag

Az már utána a piac felhígulása / elkorcsosulása / stb. miatt lett. Erősen kétlem, hogy az Apple, Samsung, Sony, etc. a fiatalságnak fejlesztene ennyire. Pl. az NFC és hasonló dolgok. :)
Bár, mióta minden szart a nép torkán le lehet nyomni, ha jó reklámot kap... :F

"...de egyszer itt hagyok majd mindent, nem számít majd odafent ami fontos volt itt lent, számot adok arról is, hogy mért volt nagy pofám..."

(#139) quailstorm válasza Pixa (#136) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Ne is legyen, ugyanis definíció szerint nem okostelefon(a cikk meg arról szól). Nem tud natív kódot futtatni. A legeslegújabb modellek kb hozzás a 20ezres droidos galaxy y szintjét alkalmazásfronton, a többi meg a 10éves jávát se. Gondolok itt a BB Torch9800-ra pl. Hiába van nagyon összerakva, hiába gyors alapvetően, és logikus a menüje, app nélkül iszonyatosan drágának tartom. És úgy látszik nem csak én, hiszen szépen csődbe megy a RIM, mert képtelen volt váltani.
Most BB curve vagy Nokia E6? Nálam nem kérdés... Igaz, a bénább curve-öket használtam, de azok is mocskos drágák voltak.

(#140) Titan44


Titan44
tag

Egyrészt nem értem hogy ezek miért lennének női készülékek, mintha férfi kézbe nem is lennének valóak.
Nagyjából arról szól a dolog, ha fehér akkor női?
Mi van a bordó, piros, ne adj isten rózsaszín készülékekkel?
A fehér telefonokat magam is kedvelem, kifejezetten nőknek ugye ott a La fleur virágos cirádás izémizé.
Nem csak Samsungra, ilyen virágosban például Nokiák is kaphatók ( C5-03 gyárilag is van ).
Voltak ténylegesen kifejezetten nőknek tervezett és gyártott készülékek, mint a Mandarine Duck, vagy az Alcatel 808, stb.
Ha már női készülékekről szóló cikk, akkor miért unisex telefonok vannak kizárólag felsorolva?

Alcatel 808:

A La Fleur:

[ Szerkesztve ]

A kilencvenes évek zenéi: https://www.facebook.com/ilove90sclub

(#141) Napfénysüti válasza quailstorm (#139) üzenetére

Miért nem okostelefon? Azokon is saját OS fut alkalmazásokkal (Blackberry OS). Árról meg kár itt vitatkozni, pl egy Iphone nem drága vagy egy SGSIII?
És azok is bekerültek. :)

Més que un club!

(#142) Cyberpunk válasza quailstorm (#139) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Igény függő, ha sok 100 ezer alkalmazás kell, akkor nem nyerő. Egyébként meg simán felvetik versenyt, noha kell legalább egy BIS előfizetés, a nélkül jelenleg erősen korlátolt.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#143) Bastee válasza Napfénysüti (#141) üzenetére


Bastee
tag

Attól, hogy egy készüléken "saját" OS fut (bármit is jelentsen ez) még éppeg nem okos. Számos (de inkább minden) gyártónak van saját OS-e épp ettől NEM okos egy telefon. Az olyan rendszerek mint Windows, Android, Symbian, ezek pont nem saját rendszerek, épp ezért nyitottak, liszenszelhetők, és átjárható akár módosítható!

(#144) Wa2x_ válasza Titan44 (#140) üzenetére


Wa2x_
veterán

Legalább olvasnád el a cikk címét és szövegét, mielőtt kérdezel/véleményezel... :U
Nem írtam, hogy női készülékek (mára már talán nincs is kimondott olyan okostelefon).
Csak azok vannak felsorolva, amik a szolgáltatóknál kaphatóak most kártyásan és okostelefonok és nőknek is "bejöhetnek".
A La Fleur kollekciót meg megemlítettem a végén. :)

[ Szerkesztve ]

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#145) Napfénysüti válasza Bastee (#143) üzenetére

Akkor mi az okostelefon fogalma?
Nem vágom egy BB miért ne lenne okostelefon. :U

Més que un club!

(#146) nord_ válasza Napfénysüti (#145) üzenetére


nord_
veterán

Jól gondolod, a BB okostelefon. :)

(#147) Cyberpunk válasza Bastee (#143) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Van némi fogalom zavaros, szerintem nézz utána mi mi. Gondolom az iPhone sem okos akkor?:D

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#148) negyedes válasza Bastee (#143) üzenetére


negyedes
addikt

wp-t aztan nagyon tudsz modositani. :C

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#149) Napfénysüti válasza Cyberpunk (#147) üzenetére

Akkor mégse vagyok hülye, már kezdtem azt hinni hogy valamit rosszul olvastam az évek során. :DDD

Més que un club!

(#150) BiP válasza Pixa (#136) üzenetére


BiP
nagyúr

Aha, az üzletemberek. Akik közül a legtöbb netezik rajta, emaileket olvas, meg office.
Az mivel több, mint az átlag 20-as,30-as, aki netezik, emailezik, facebookozik, videózik, játszik?
Semmivel, csak egy újabb skatulya.

[a legtöbb nő] nem igazán használja ki a készülék effektív tudását.
Viszont itt azt is hozzátenném rögtön, hogy ugyanez a férfiakra is igaz!

Ezzel viszont maximálisan egyetértek. De ennek egyik oka, hogy túl sokat tudnak a telefonok.
Ami meg kevesebbet tud, az meg szarabb is. (szar kijelző, lassú proci).
Tehát (a legtöbb esetben) vagy erős kompromisszumot kötsz, vagy lesz egy túlzott tudású készüléked.

(#140) Titan44: Egyrészt nem értem hogy ezek miért lennének női készülékek, mintha férfi kézbe nem is lennének valóak.
Nagyjából arról szól a dolog, ha fehér akkor női?

Többször ki lett már tárgyalva, hogy nem. És attól, mert nőknek szól az ajánló, nem kizáró ok.
Ilyen kifejezetten nőknek szánt pl. fleur telefonok vannak most elérhetőek? (nem tudom, nem nézegettem)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.