Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) GEMINUS


GEMINUS
csendes tag

Az 1. képen a megnevezés nem mini2 hanem csak simán mini (a mini2 más küllemmel, és hardverrel rendelkezik)
Szivesen vennék ár és specifikáció mellé, egy pár sort hogy egyszerű földi halandó számára is értelmezhető módon hogy pl: ennek a kamera az erőssége, vagy ennek a kijelzője karcálló, igy jobban viseli ha táskában, a kulcscsomóval kerül közelebbi barátságba, stb.
Amúgy csak igy tovább! :)

"Minden jótett elnyeri méltó büntetését!"

(#2) hunter84


hunter84
aktív tag

Nem volt mit olvasni - ahogy azt az osszegzesben emlited - ez csak egy telefoncsoportositas, annak viszont jo. (az elso keszuleknel vagy a nev, vagy a leiras, vagy a kep nem stimmel)

Mindenesetre a Vodafone arai eleg durvak, vesz meg naluk barki is telefont?

[ Szerkesztve ]

(#3) iMaverick válasza hunter84 (#2) üzenetére


iMaverick
addikt

+1

Maga a cikk (felsorolás?) jól összeszedett volt, de pl. nem teljesen értem, hogy miért pont "nőknek"? A fehér szín miatt? Én is majdnem fehér telót vettem, de aztán sötétkék lett belőle. :B

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#4) Drughi


Drughi
addikt

Nem csak fehér szín miatt lehet valamiért nőies.
Nekem is fehér színű van, de csak mert ez tetszett jobban.
Nyilván egy rózsaszín mobil az esetek 99%-ban női, a többi 1%-ot meg hagyjuk... :DD

Szerintem egy telefont a kerekített formák, a viszonylag kis méret tesz nőiessé, így például nem tudom mit keres ott egy LG L7...

(#5) McDog


McDog
aktív tag

Mobiltelefonok terén úgy vélem semmi különbség nincs, hogy ki használja (a rózsaszíntől eltekintve). A nők ugyanúgy értenek hozzá, mint a férfiak, ugyanúgy szerethetnek nagy, vagy kicsi, fekete, vagy fehér telefont...

(#6) Wa2x_ válasza GEMINUS (#1) üzenetére


Wa2x_
veterán

Köszönöm! A kép javítva, figyelmetlenség volt természetesen, a spec. az jó. Az erősségek/gyengeségek kiemelése ötlet teljesen jó, ezzel bővíteni fogom! :R

(#3) iMaverick: igen, az egyik ok a fehér szín volt, gondolom minden nő jobban vonzódik egy-egy világosabb/élénkebb színhez, mint pl. egy fekete. A fehér abszolút megosztó szín, nem sorolnám teljesen a nők köreibe, de azért inkább ott a helye, ez megint csak szubjektív.

(#5) McDog: +1 én is így gondolom és ezt vettem alapul. :)

[ Szerkesztve ]

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#7) Silentfrog


Silentfrog
veterán

Jaj jaj nőből vagyok? Teszenek ezek a telefonok! Szép ez a fehér szin,telokba is.

(#8) wody21


wody21
tag

typo: s3 mini eseteben elonyoknel "méter" gondolom "méret" lenne.

(#9) Wa2x_ válasza wody21 (#8) üzenetére


Wa2x_
veterán

Köszöntem, javítva!

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#10) tDr1v3r


tDr1v3r
veterán

Az iPhone 5-nél felhozott karcolódásos gyengeséget nyugodtan leveheted, a mostanra árultak közül már egyik se abból a hibás szériából való...

Amúgy jó cikk lett, külön örülök hogy a Tipóm is az ajánlottak között szerepel. :P

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#11) ng0ofy


ng0ofy
KORREKTOR

Köszi! Pont ezt csináltam én is, nézegettem a fehér/világos telefonokat, amik kaphatóak, mert a család egy hölgytagja olyat kért. Erre megláttam a cikk címét, köszi! :D

Remélem fogod frissíteni (:

más: a kedves Édesanyám jelentette ki a Lumia 800 láttán, hogy neki ilyen is jó, csak fehér legyen, más nem érdekli. :DD

(Pedig a lumia800 nem egy szépség, lekerített formák szinte 0, a kijelző körül 3 méter műanyag, nehéz, nagy, stb. ahhoz képest, hogy eddig kihajthatós kagylócskája volt)

symbianOS: sajnos ez a vonal van meg a szolgáltató kínálatában ): meg elvétve egy-két nagyi mobil és blackberry és legtöbbünknek nincs pénze egy összegben venni telefont, hanem részletre vagy pontbeváltással szerzünk "cuccot" (:

[ Szerkesztve ]

(#12) Kolondrum


Kolondrum
félisten

:DDD Azzal mivan akinek akkora a körme, hogy nem éri el ujjal a kijelzőt? Mert tudok ilyet! A samu 5230-assal nem volt gond, de az új kapacitív kijelzővel akad baj rendesen! :))
Azért látszik, hogy te is rá vagy kattanva egy vonalra!

(#13) Napfénysüti válasza Kolondrum (#12) üzenetére

Ilyen kolléganőm nekem is volt. Aztán nézett furán hogy alig tudja kezelni a cuki rózsaszín telefonját. De segítettem rajta mert elárultam hogy egy kapacitív stylus megoldja a gondjait. :)

Egyébként a csúcskategóriás féltéglák bejönnek a nőknek (utolsó oldal)? :F

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#14) Kolondrum válasza Napfénysüti (#13) üzenetére


Kolondrum
félisten

Az én esetemben a ceruza jelenti a megoldást, már elindult kínából. Nagyon várja! :D

(#15) winhate


winhate
őstag

Teljesen felesleges volt ezt megirni

http://pouet.net/prod.php?which=5633

(#16) Mr President


Mr President
senior tag

Soha nem értettem a szolgáltató függő készülékek árazását. Nem az lenne a cél, hogy kedvezőbb áron adják, ezzel magukhoz "láncolni" az embert?
A feltöltő kártyás árak, szinte megegyeznek a kártyafüggetlen árakkal, valamint van ahol még attól is pofátlanul magasabb. Lásd voda Galaxs S Advance, 20k-val drágább mint függetlenül. De a T-nél is, ez van. Pl a Mini2 35, függetlenül pedig már 33ért lehet kapni. :W

iPhone 15 Pro | iPad Pro M1 | Apple Watch S7

(#17) rekid


rekid
addikt

Hali!

Nem tudom, én úgy látom a saját tapasztalataim alapján, hogy 1 GHz alatt kár okostelefont venni. Kín és szenvedés. Így az "olcsó" telefonok java része ki is esett. :)
Kérdés: Hol marad pl a HTC rhyme? Kimondottan nőknek csinálták. A világító bigyó lila színnel telitalálat :D

Gyáva népnek nincs hazája!

(#18) kovy79


kovy79
őstag

A cikk ötlete jó, az ajánlott telefonok -bár erősen szubjektív- "érdekesek".
Van köztük tepsi SGSIII, L7 is (amik annyira nőiesek, mint egy Ford F-150), de a legnőiesebb Xperia Ray nincs...
Igaz, hogy szolgáltatóknál nem lehet kapni, de újonnan még beszerezhető!

''ha annyira NAGY hozzáértő vagy akkor azt is tudnod kell(ene) , hogy a 9550 ugyanaz mint a 9700-as!'' by bandika2006

(#19) Xaels válasza rekid (#17) üzenetére


Xaels
félisten

A HTC Rhyme tényleg ízig vérig nőknek készült, de már nem árulja egyik szolgáltató sem és emiatt nincs benne az írásban.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#20) Jim-Y válasza Wa2x_ (#6) üzenetére


Jim-Y
veterán

Nem értem, hogy attól, hogy egy telefon fehér, miért lenne nőies. A fehér egy abszolút unisex szín, gondolom neked is van fehér alsógatyád, pólód, cípőd, mégsem vagy nő! Ha leváltom a One S-em ami csak feketében van (S4), akkor (lehet, hogy) fehér telót fogok venni, mert a feketét elcsépeltnek tartom már, mégsem tartom magam sem nőnek, sem nőiesnek.

Sokkal inkább tartok egy telefont nőiesnek ciklámenben, vagy pinkben, vagy ha csillámos a külseje, vagy ha van rajta valamilyen nőies minta (Fleur).

(#21) Wa2x_ válasza kovy79 (#18) üzenetére


Wa2x_
veterán

Javasolom az 5. hsz. elolvasását, minden benne van amire én gondoltam az írás előtt, ill. csak a most elérhető telók vannak összefoglalva, nyilván függetlenül még jópár elérhető, de ezt le is írtam a végén.

(#20) Jim-Y: teljesen igazad van, de hány nőt/lányt tudsz, aki fekete vagy sötét színű telefonra vágyik?

[ Szerkesztve ]

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#22) Xaels válasza Wa2x_ (#21) üzenetére


Xaels
félisten

A párom fekete Lumia800-at akart és folyton csesztet a fehér One X miatt...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#23) Jim-Y válasza Wa2x_ (#21) üzenetére


Jim-Y
veterán

Sajnos ezt nem tudhatjuk, az én ismerősi körömben több nőnek van fekete telefonja mint fehér, de nyílván nem biztos, hogy mindenkinek azért van feketéje mert olyant szeretett volna, hanem mert az volt olyan áron, az volt kapható, stb.

De értem mire gondolsz amúgy, csak az egész poszt úgy jött le, mintha ami fehérben kapható lenne az nőies lenne, nekem ez jutott eszembe először aminek no-offense-szót is adtam, ettől függetlenül még jól jöhet a poszt ha fehér telefont kell keresnem valakinek ^^

megj:
Van olyan ismerősöm aki szerint a fehér nőies, és ha férfinek olyan van az buzis, de a csillámos (=szálcsiszolt SIII) bordó/piros az rendben van:D érdekes...

[ Szerkesztve ]

(#24) Wa2x_ válasza Xaels (#22) üzenetére


Wa2x_
veterán

Azt mondjuk kihagytam gondolva a 900-ra, de talán nőiesebb is a 800 és a vodánál van fehérbe, a T-nél meg pinkbe. Ki is cserélem. :)

(#23) Jim-Y: tényleg úgy jól le a cikk, hogy csak a fehér, de persze nem csak fehér telefont lehet venni. :)

[ Szerkesztve ]

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#25) Napfénysüti válasza Xaels (#22) üzenetére

Barátnőm is fekete Lumia 800-at szeretett volna.
Mondjuk neki lehet nem átlag női ízlése van mert notebookból is Thinkpadje van nem mondjuk MacBook (és le nem cserélné). :DDD

Més que un club!

(#26) rekid válasza Xaels (#19) üzenetére


rekid
addikt

Igazán nem értem ezt a szolgáltatómániát és hogy miért csak azok a telefonok szerepelnek. :)
Ha megnézzük a szolgáltatók sokszor drágábban árulják a telefont mintha függetlenül vennéd. Ez a régi időkből maradt akkor tényleg jó biznisz volt előfizuval venni náluk telefot, manapság már nem.
Szóval miért nem lehet venni egy független telefont, és besétálni egy szolgáltatóhoz egy telefonszámért prepaidbe vagy ahogy akarja az ember?

Gyáva népnek nincs hazája!

(#27) kovy79 válasza Wa2x_ (#21) üzenetére


kovy79
őstag

Olvastam, köszi...
Mire is akartál vele célozni? :U
Említettem volt én is, hogy a téma szubjektív.

(#26) rekid, ezt én sem értem. Lásd a Ray példámat, hogy baromi nőies okosteló is létezik a 3 nagy "görénycégen" kívül is.

[ Szerkesztve ]

''ha annyira NAGY hozzáértő vagy akkor azt is tudnod kell(ene) , hogy a 9550 ugyanaz mint a 9700-as!'' by bandika2006

(#28) Wa2x_ válasza kovy79 (#27) üzenetére


Wa2x_
veterán

Hogy miért kerültek bele a "tepsik" is. Valakinek nagy kezű nőknek biztos az is kell. :) ill. az említett Ray és Rhyme valóban nekik való, csak ugye levették a palettáról.. de minek :F

[ Szerkesztve ]

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#29) Maximum1


Maximum1
őstag

Szerintem a legeslegfelhasználóbarátabb telefon nőknek a Nokia Lumia sorozat.
Méretben és színben is kitudja választani a hozzáillő darabot, dolgozzon CBA-ban vagy valami irodában felső vezetőként.
Android nem való nőnek, kivéve ha nem valami számtek őrült.

(#30) vicze


vicze
félisten

Hát azért van pár készülék a listában, amit még ellenségemnek se ajánlnék nem hogy nőknek...
Samsung Galaxy Ace -> Kifutó modell, gyenge HW, túlárazott, inkább Mini 2
HTC Desire C -> Sajnos ehhez a mezőnyhöz szintén túlárazott van jobb ajánlat, tényleg csak a fehér miatt ajánlható.
Samsung Galaxy Y -> Kifutó modell, ronda (szubjektív), túlárazott, Mini 2 helyett senkinek nem ajánlnám.
Samsung Galaxy S III Mini -> S Advance-el szemben max. a külseje szól más nem nagyon... Rettentessen drága.
HTC One V -> Még csak nem is fehér. :P

(#31) kovy79 válasza Wa2x_ (#28) üzenetére


kovy79
őstag

Na ezt én sem értem. A nőket is arrafelé irányítják, hogy 4" alatt ne vegyenek telefont. Azaz vehetnek, de akkor a készülék teljesítménye a béka segge alatt van. Páromnak Ray van, imádja, lassan azon gondolkozik, hogy vesz még egyet tartaléknak...
Egyébként ő 160cm, és a keze is "normális", azaz a 4" neki teljesen kizárva...

''ha annyira NAGY hozzáértő vagy akkor azt is tudnod kell(ene) , hogy a 9550 ugyanaz mint a 9700-as!'' by bandika2006

(#32) tildy válasza Drughi (#4) üzenetére


tildy
nagyúr

Nem minden no egyforma. Szimplan ennyit.

Orulok, hogy vegre valaki nem csak pasiknak valonak tarja a One X-t. Feltem amugy ettol a cikktol, anno Bog-ek a mobilarenan nagyon abba az iranyba mentek, hogy csak a kerekded , csilivili szines keszulekek lehetnek noiesek. Orulok, hogy latom, van aki maskepp gondolja.

Es nalunk is nekem van feketes/szurke telom, Esmnek meg feher.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#33) salala


salala
tag

Az asszonynak pl Alcatel OT-995 van fehérben,és baromira meg van vele elégedve. Neki ez tetszett,és van is szolgáltatói kinálatban.
Amúgy köszönöm a cikket,már ajánlottam is vkinek elolvasásra. :R

A gép építés alatt...

(#34) BiP válasza Wa2x_ (#24) üzenetére


BiP
nagyúr

Viszont nem értem, hogy a Lumia 800-hoz hogy kerülhetett a gyengeséghez az összeszerelés minősége? Unibody ház, ívelt kijelző, gorilla glass. Kényelmes és masszív.

(#35) vicze


vicze
félisten

"Samsung Galaxy Ace 2
Erősség: hardver, ár-érték arány
Gyengeség: kijelző"

Na ez kb. fordítva igaz. :)

(#36) tildy válasza Napfénysüti (#13) üzenetére


tildy
nagyúr

Abszolut! :U :R :R :R Ha nem One X-em lenne, SIII-t vennek.

"Jim-Y: teljesen igazad van, de hány nőt/lányt tudsz, aki fekete vagy sötét színű telefonra vágyik?" altalanosan nem tudom, de a kornyezetemben eleg sokat.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#37) aram01 válasza Silentfrog (#7) üzenetére


aram01
nagyúr

nekem is ez jutott eszembe

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#38) rekid válasza vicze (#30) üzenetére


rekid
addikt

Galaxy ace.. ehh cegnel most 40 ember szív mint a torkosborz vele.. csak telefonalni nem tudsz semmi mas baj nincs :D
Kérdem kollegat te a kocsi szellozo rostélya miért van eltörve?
Válasz: Ööö hááát ööö Ace... :D
Személy szerint sohasem bántottam egyetlen műszaki cikkem sem -sőt mindíg elíteltem az ilyen viselkedést- akármekkora híg fos volt akkor sem. Az Ace eddig kétszer repült.. Nincs frissítés.. ráadásul ez a második generációs ace 1 amire még főzött rom se nagyon van és még véletlenül sem ugy kell rootolni mint az első gyártósorost.. horror...

Gyáva népnek nincs hazája!

(#39) rekid válasza Maximum1 (#29) üzenetére


rekid
addikt

Mióta megvan a Nexus 7 a párom használja a legtöbbet pedig ő aztán ízig vérig nő :) Igaz, marhára nem érdekli a Tegra Zone meg a főzött rom. :D
Nincs két ugyanolyan ember :)

[ Szerkesztve ]

Gyáva népnek nincs hazája!

(#40) Wa2x_ válasza BiP (#34) üzenetére


Wa2x_
veterán

a lötyögő kamera gombra gondoltam, de igazad van, javítva!

(#35) vicze1: jelenleg nem tudok jobb középkategóriás telót, ilyen hardverrel 50-60e HUF-ért.

[ Szerkesztve ]

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#41) Rozzo


Rozzo
tag

Az árnál látszik mennyire drága a Vodafone ;] Egyébként jó cikk. :)

(#42) vicze válasza Wa2x_ (#40) üzenetére


vicze
félisten

S Advance :)
0,2" annyit nem számít, kinézetre ugyan az, vékonyabb, jobb minden szempontból.
De tényleg az Ace 2-nek pont a kijelző az erőssége, a hátrány inkább a SW támogatás, S Advance már JB-nél jár hivatalosan is, szóval azt lehet cserélni is a cikkben.

Ace 2-nek van helye a listában mert nem olyan borzalom mint az elődje, tényleg csak a leírásba kötnék bele, inkább 70 felé hajlik a kicsike, nem 50. :)

[ Szerkesztve ]

(#43) Napfénysüti válasza tildy (#36) üzenetére

Bevallom őszintén hogy még én még férfiként se tudnék egy SIII-at vagy One X-et elképzelni magamnak. :B

Més que un club!

(#44) aram01 válasza Napfénysüti (#43) üzenetére


aram01
nagyúr

miért nem?

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#46) Napfénysüti válasza aram01 (#44) üzenetére

Nagyon nagyok. Hardveresen tetszenek de nálam 4,3 a mérethatár. Nem mászkálnék ekkor "pingpong ütőkkel".
Nem is értem a gyártókat. Miért csak ilyen majd 5 colos telefonokba raknak csúcs hardvert? Lenne igény rá kisebb méretben is. Utálom az Apple-t de még a végén az Iphone maradna az utolsó lehetőség. Viszont Iphone-t meg nem akarok. :(

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#47) Wa2x_ válasza vicze (#42) üzenetére


Wa2x_
veterán

Előnye csak a kijelző lehet meg a méret akinek számít, semmi más, mivel a HW ugyan az, JB meg Q2-ben jön a Ace2-re is. Jah és van egy 15-20e HUF közöttük.

[ Szerkesztve ]

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#48) aram01 válasza Napfénysüti (#46) üzenetére


aram01
nagyúr

jah így már értem,szerintem is nagyok,de hát ez van

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#49) jercsi


jercsi
tag

Barátosném megkapta az első okostelefonját ...:D hát rengeteg kérdést kaptam és láttam érdekes dolgokat hogy egy telefon hogy lesz nő kérdésre is ....

(#50) jercsi


jercsi
tag

minden olyan szép és csillogó dolog kell neki ami szép és csillogó ....és mozog ...:D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.