Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mghltm


mghltm
addikt

szuper kis haziko, az egyszeru kulso nagyszeru belsot takar jo megoldasokkal. a kulseje miatt lehet ketszer kell ranezni, mire eszreveszed, hogy ez egy szamitogep haza es nem egy butordarab. nem az a csicsas, villogos, horgo-zorgo "gamer" haz es pont ezert tetszik nekem is. a bemutatoert koszonet! :R

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#2) Victoryus


Victoryus
addikt
LOGOUT blog (1)

Végre egy szép ház! Használd egészséggel!

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#3) noisia


noisia
aktív tag

És mennyibe fájt ez a ház?
Nem rossz ...

" ..a p3'n1szem benne volt a Rekordok könyvében..aztán a könyvtáros mondta, hogy azonnal vegyem ki.."

(#4) Kon


Kon
csendes tag

Tetszetős házikó. :)

Egytök, kéttök, háromtök, négytök, öttök... nem tökölök öntök!

(#5) rep3at


rep3at
őstag

Az a dokkoló nagyon jó megoldás és összességében is tetszik ez a ház.

Forward thinking. كرر

(#6) TROG AIR válasza noisia (#3) üzenetére


TROG AIR
aktív tag

Szép házikó...ha picivel nagyobb lenne,lehet el is gondolkodnék rajta....
....olyan 28 - 30 k körül találtam... :K

430 pozitív , 0 negatív....

(#7) Gude


Gude
senior tag

Formás házikó.

Ha leöltétek az utólsó vadat,ha kivágtátok az utólsó fát,ha megmérgeztétek az utolsó folyót,majd rájöttök,hogy a pénzt nem lehet megenni. -indián mondás-

(#8) Jim-Y


Jim-Y
veterán

Szia, köszi a cikket;)

Ami egyébként első osztályúra sikeredett, mármint a cikk;) Szép ház, ami viszont érdekelne, és a cikkben nem volt leírva, hogy a váz stabilitását, hogy tudnád megítélni? Tudod sokan azért választják a két ház közül inkább az R3-at, mert az kisebb, kilóban mégis több, jóval ... Ezért érdekelne -bár ha tippelnem kéne ezzel nem volt bajod- ,hogy mégis milyen masszív a ház?! üdv és köszi, megy a like a cikkre ;)

(#9) albert8


albert8
addikt

Kössz a tesztet :K

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#10) reandre válasza Jim-Y (#8) üzenetére


reandre
tag

Megítélésem szerint ez a ház is meglehetősen stabil. Nem annyira, mint pl az elődje, egy Chieftec BX02, de nekem ilyen problémám nem volt vele. Jól össze van rakva és eléggé robosztus szerkezet. :)

(#11) hemaka


hemaka
nagyúr

jó kuckó :C

(#12) yakuza.tora


yakuza.tora
addikt

Tényleg letisztult és van benne néhány érdekes megoldás is! :C

Alléz Olympique de Marseille!

(#13) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

jó kis ház, bár a CM 690 II Adv dokkolója jobban tetszik (igaz, elfogult is vagyok, lásd konfig :D)

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#14) xEon1337


xEon1337
őstag

Nagyon szép ház, nekem személy szerint még a fractal design define házaknál is jobban bejön.
Egyedüli szépséghiba, hogy a 3.5-ös helyeket elforgathatták volna 90 fokkal.

"Less but better" - Dieter Rams

(#15) Xaels


Xaels
félisten

Nagyon szép ház, ha nem lenne már egy másik NZXT-m és ház vásárlás előtt állnék, tuti ez lenne a befutó. A teszt is nagyon korrekt lett. Leld sok örömöd a házban.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#16) gekkoXT


gekkoXT
senior tag

Jók a képek!!

(#17) nuke7 válasza reandre (#10) üzenetére


nuke7
veterán

milyen config megy benne pontosan? vagy csak én nem láttam..? :U

https://youtube.com/user/nuke7

(#18) kerelo


kerelo
senior tag

jó cikk,és a ház is tetszik.használd egészséggel

Lássanak hát csodát,kicsik és nagyok,a becsületes ember én magam vagyok "bendeguz"

(#19) XuChi


XuChi
addikt

A cikk nagyon jó. Köszönöm. Azonban ez a ház 28k-ért atom drága. 15-18 még ok lenne. De ez az ár túlzás.

(#20) #13260800


#13260800
törölt tag

Basszus nagyon jó írás! Le a kalappal! :R A ház pedig pofás :) (csak zuzós az ára)

[ Szerkesztve ]

(#21) redbull86


redbull86
aktív tag

Hasznos kis cuccok vannak benne! :))
El fogadnám,.. főleg a benne lévő cuccokkal! :)

Asrock fatality b250 I7-7700T 16Gb 2400Mhz GTX 1060 6Gb Be quiet Shadow rock 2

(#22) reandre válasza nuke7 (#17) üzenetére


reandre
tag

A cikkben nincs benne, mivel az a házról szól, és nem a tartalmáról. :)
De ha már így rákérdeztél:

alaplap: MSI P67A-G45
processzor: Intel Core i5-2500K
ram: Corsair 8GB Vengence DDR3-1600 CL9 KIT
videokártya: Gainward GTX570 Phantom
HDD: Samsung 1TB EcoGreen F2
SSD: OCZ 60GB Vertex 2
hűtő: Corsair Hydro H60
tápegység: Corsair Enthusiast Series TX650 v2

(#23) reandre válasza XuChi (#19) üzenetére


reandre
tag

Ha kicsit jobban körülnézel, ilyen felszereltségű házat nem találsz 15-18k körül. Persze én is jobban örülnék, ha ennyiért hozzájutottam volna, de ha az ember valami komolyabbat szeretne, annak általában ára van.

(#24) veector


veector
senior tag

Ez a hot-swap venitmegoldás nagyon jó. Eddig az R3 volt számomra a tökéletes ház, de ez annál is jobb (szerintem).

(#25) stol


stol
addikt

Én tovább vittem a Corsair vízhűtését.
Cédrusban bruttó 2300-ért van chipset/vga blokk :DDD

A hűtőfolyadék, -10 fokra desztvízzel bekevert alu hűtőbe való agip-os fagyálló :D

CPU VRM hűtésre érdemes figyelni, mert megfőhetnek a fetek és zárlatosodhatnak a tekercsek.

[ Szerkesztve ]

(#26) Recon666


Recon666
Közösségépítő

Nem rossz, de ennyiért inkább a Fractal R3.

(#27) nuke7 válasza stol (#25) üzenetére


nuke7
veterán

aha, de nem mindegy, h milyen vga... egy szimpla radi nem bír el minden proci + vga párost.

reandre: azért fontos beleírni, hogy milyen gép megy benne szerintem, hogy lehessen viszonyítani. hőfokot, méreteket, stb. nem tesztet hiányoltam róluk, csak ezt a felsorolást amit beírtál a hozzászólásokhoz. Pl. mekkora vga fér be a házba, meg ilyenek. Ha jól látom egy komolyabb CF vagy Sli mellett már csak 2- max. 3 HDD slot használható ha jól látom...
Amúgy szerintem is kicsit drága, akkor már jobban jártál volna egy használt p182/183-as antec házzal.. komoly kártya-páros mellett is 4HDD befér alulra, és a hűtés sem probléma, se a hang...

[ Szerkesztve ]

https://youtube.com/user/nuke7

(#28) ClayMore


ClayMore
aktív tag

kellemesen visszafogott design. ha két három dokkoló marad az se baj, öszintén! ki használ házi gépben két három dolognál többet?
egy író, vagy ne adj istenek BRay cumó meg egy két vinyó. :R

Liverpool, Chelsea, Arsenal MEZEK ELADÓAK!!!...................http://hardverapro.hu/apro/angol_behozatalbol_mezek_eladoak_liverpool-chelsea/friss.html#msg5

(#29) TTomax


TTomax
nagyúr

Nekem volt NZXT házam,egy Lexa S.. nem túl minőségi anyagokkal dolgoznak,és hát akad szép számmal sorjás él is...De hát az ára is visszafogott... Viszont még egyszer nem veszek soha többet olyan házat aminek ajtaja van.

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#30) stol válasza nuke7 (#27) üzenetére


stol
addikt

Most egy 3870-et , Phenom 955-el tart 45fok vízhő alatt HDR+Prime alatt.

(#31) nuke7 válasza stol (#30) üzenetére


nuke7
veterán

vízhö..? a víz 45fokos a rendszerben?! hány fokosak az alkatrészek?!

https://youtube.com/user/nuke7

(#32) systy


systy
csendes tag

Hali mindenkinek.
Szeretnék én is egy ilyen házat vásárolni, de sajnos eddig egyik boltban sem tudtak segíteni ahol próbálkoztam.Több helyen is azt mondták, h már kifutó ( hogy lenne má!) modell, ezért tuti nem lesz elérhető.
Tudnátok segíteni, h hol kéne megpróbálnom?
Köszi előre is!

(#33) xEon1337 válasza systy (#32) üzenetére


xEon1337
őstag

Szia!

A [PC Gear]-nél kellene megpróbálnod! :)

"Less but better" - Dieter Rams

(#34) stol válasza nuke7 (#31) üzenetére


stol
addikt

~50fokos ekkor max terhelésen a GPU és ez a legforróbb is.
A cél a halk hűtés volt és az, hogy egy helyen kivigyem a házból a hőt.
A víz pedig infrás hőmérővel 45 fokos a meleg ágon. A hideg ágon 31fokos, tehát a radiátor pont elbír a rendszerrel.

[ Szerkesztve ]

(#35) reandre válasza systy (#32) üzenetére


reandre
tag

Árgép

Én a PCGear-től rendeltem - mivel két hete máshol még nem is volt... Tőlük rendelhető, és nem utolsó sorban kifejezetten korrekt bagázs. :K

Az meg, hogy kifutó, hülyeség. :) Ilyet az mond, aki a valóban kifutott, raktáron maradt szemetét akarja inkább rádtukmálni...

(#36) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Nagyon jó kis kuckó én is beleszerelmetesedtem veszek is egyet. :DDD

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#37) frankyxd


frankyxd
csendes tag

Valaki megtudná mondani,hogy a hátsó 120mm-es ventit ki lehet e cserélni 140mm-esre, hogy van e hely neki?? Pl. erre [link]

(#38) 3.Aragorn


3.Aragorn
addikt

Tetszik ez a házikó.

Nem minden vándorút céltalan...

(#39) Monty Cora


Monty Cora
csendes tag

Pofás kis házikó, tetszik. A cikk is jó volt, használd egészséggel a cuccot! :)

(#40) bmollszeptim


bmollszeptim
aktív tag

köszi az írást .jó kuckó :K

üdv.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.