Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3) Eddie141


Eddie141
senior tag

Jó cikk, kellemes volt az olvasása.
Én is pont ezeket a gamekat próbáltam ki rajta, kivéve az avatar-t, és még néhányat pluszba, de én csupán egy 2333rz-n, ami nem nyújtott valami szép látványt. Plusz azt is meg kell hagyni mellé, hogy a 2db 470-es GTX-et igen finoman megkajálta minden említett játék 3d-ben úgy, hogy a 2d-s 1kártyás rendszereket is csak ímmel, ámmal érte utol. Azért az ACII elég ütős. Játékokban, ha van egy elegendően erős gép, akkor elég sokat dob a látványon, de meg kell szoktni.
Mindenesetre sokkal meggyőzőbb lenne nagyobb felületen (120Hz-s proji, esetleg hatalmas plazma)
Én nem tudtam megszokni a háttér (külső megvilágítás) vibrálását, mert amellett, hogy játékra van kifejlesztve, mi munkához vásároltuk, ahol bizony nem lehet mindig besötétíteni a szobát.
Emellett megemlíteném (én egy olyan cégben dolgoztam, ahol passiv shutteres két projektoros megoldást alkalmaztunk), hogy még nagyon gyerek cipőben jár a dolog nv-éknél is. Engem azért annyira nem győzött meg, hogy feljebb tornássza a pénzbeni fájdalom küszöbömet.
Kipróbálni érdemes, megvenni már más kérdés. Én itthonra csak projektorral venném.
A hátrányait vagy nem tapasztaltad még ki, vagy esetlegesen elhallgattad, ami nem szép dolog :DDD

Azért akad egy pár hiba is:
-100Hz natívan tökéletesen elegendő az USA szabványok miatt :)
-"Abban a pillanatban amikor az "A" kép van a monitoron, a szemüveg bal lencséje sötétül el, amikor pedig a "B" van megjelenítés alatt, akkor pedig a bal, így biztosítva az, hogy egyszerre csak az egyik szemünk az egyik képet lássa."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.