Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Lauda


Lauda
félisten

Bizony, ezt semmi sem helyettesitheti. :B

(#2) Apollyon


Apollyon
Korrektor

Ez mi, kínai telenor?

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#3) bakter666


bakter666
csendes tag

Mennyi reklámot tudnék csinálni amikor pont a technológia segített ki és helyetesitett alantas érzelmeket....

[ Szerkesztve ]

(#4) Klaus Duran válasza bakter666 (#3) üzenetére


Klaus Duran
senior tag

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#5) Petyyyyy


Petyyyyy
addikt

Ez jó. :)

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#6) anjani182


anjani182
őstag

Most akkor miről is van szó?

A balf*sz apuka nem tudja mit kell tenni a majdnem újszülött gyerekével, ezért felhívja az asszonyt, majd rájön hogy sz*r ötlet volt, telón nem lehet ezt megoldani és megvilágosodik... :C

(akinek van gyereke szerintem tudja hogy ez a story nem életszerű) :( :O

Forever and ever, let's make this last forever.

(#7) bakter666 válasza anjani182 (#6) üzenetére


bakter666
csendes tag

+1

(#8) Nordic válasza anjani182 (#6) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Én ezt inkább egy figyelemfelkeltő "hirdetésnek" tekintem, mintsem egy életszerű helyzet bemutatójának.

(#9) Klaus Duran válasza Nordic (#8) üzenetére


Klaus Duran
senior tag

Ilyenkor jutnak eszembe azok a rém/ijesztő történetek amiket régebben olvastam tech portálokon. Éhen halt a gyerek mert anyuka egy függő ….. volt. Meg amikor begyógyszerezték mert állandóan sírt, stb.... :W :O :W

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#10) Lauda válasza anjani182 (#6) üzenetére


Lauda
félisten

A legtobb elso gyerekes szulo nem tudja mit kell tenni, csak talalgat, nekem teljesen eletszeru, illetve el tudom kepzelni, hogy az is lehet.

(#11) bakter666 válasza Lauda (#10) üzenetére


bakter666
csendes tag

Első gyerekes szülők is olvasgatnak kapnak nagyitól barátnőtől tanácsot.SNincs gyermekem mégis tudtam hogyan kell fognom az újszülött unokaöcsém...
Életszerütlen vagy lehet ezeka a reklámban robotok voltak.

(#12) Lauda válasza bakter666 (#11) üzenetére


Lauda
félisten

Ezek szerint te tudod, hogy minden elso gyerekes szulo olvas ilyeneket. Ez csak feltetelezes szerintem. Tobb olyan elso gyerekes szulot is ismerek, akinek fingja sincs semmirol es nem is olvas ilyesmit, meg olyan is van, aki webkameran figyeli a gyereket, de oda csak ritkan megy hozza. :D

[ Szerkesztve ]

(#13) anjani182 válasza Lauda (#12) üzenetére


anjani182
őstag

Azért ne keverjük össze azzal, hogy van aki csak gyereket csinál és nem is akarja látni/ellátni vagy aki tényleg nevelni is akarja, mint apuka. :Y

Szerinted én hány olyat hallottam ismerettségi körben, hogy az anyuka (aki ugye GYED-en van otthon), "félti" szegény apukát és átküldi a másik szobába aludni, ugyan ne verje már fel a gyerek sírás, meg nehogy már neki kelljen csinálni valamit, mert ugye holnap munka....hány ilyet hallottam?! Hát aki tudná mit kiáll egy anyuka, én nem tespednék az apuka helyében "pihenés" címszó meg "holnap munka" címszó alatt, igenis kötelesség lenne besegíteni!

Nekem is munka volt másnap, mégis fel keltem a gyerekhez hajnal 2-kor és adtam neki a tápszert (anyatej nem sokáig volt).

Forever and ever, let's make this last forever.

(#14) Eastman


Eastman
őstag

Nem csak gyerekeknél működik.

...az érintés.

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.