Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) dave666


dave666
aktív tag

Köszi a részletes leírást :R
Ahogy néztem 50 körül, már lehet venni használtan :)

Dave666

(#52) katona.t


katona.t
tag

Jó kis írás!
Nagyon megtetszett ez a cucc.

Esetleg csere valaki TG01-re? ráfizetnék

[ Szerkesztve ]

(#53) Hokoyumi válasza katona.t (#52) üzenetére


Hokoyumi
tag

inkább a tg01-re próbálj meego-t flashelni, vagy droidot...

am témánál maradva, gondoltam megveszem az utódot N950 néven
ebay-en kb 1 napig volt fent, nem is túl drágán... 350GBP, akkor az cirka 103.000ft volt
kár hogy nem volt hirtelen annyi lóvém, a 900-at még 117-be vettem
103-ba a 950 beadta volna^^, csak hát na... 1ik ismerósnek mondtam hogy láttam így... erre nem kicsit elkezdett anyázni... ő nem kapott pedig igényelt a nokiától és közölték 600 fejlesztőre van 250 "telefon" és abból az ebay-en lehet venni...

ha valóban igaz hogy 250db lett gyártva akkor nem lesz 1 néptelefon... jön ugyan az n9-es ami hardveresen azonos csak épp fizikai bill nélkül, és ugye aki terminálban turkál annak kell az a bill...

mellesleg érdekelne ezt a wep/wpa feltörős progit kik használják ill hogy is kell ezt telepíteni?
meg mennyire működik, pl munkahelyi rejtett wifi hálót meg tud enni?
ha vki tud hozzá használható leírást azt megköszönném^^

[ Szerkesztve ]

Amit nem tudsz nem fájl, ilyen a szájber tér. | "Jó lenne még a homokozóba ríni a dömperé"

(#54) katona.t válasza Hokoyumi (#53) üzenetére


katona.t
tag

Próbáltam az Andoidot és az Ubuntut is de igazából egyik sem használható! :(

[ Szerkesztve ]

(#55) FoxiestFox válasza katona.t (#54) üzenetére


FoxiestFox
félisten

ja semmi

[ Szerkesztve ]

(#56) rep3at


rep3at
őstag

A mai napig rágódom egy ilyen készülék vásárlásán de ki kellene próbálnom mielőtt döntenék (szükséges alkalmazások megléte, mint pl.: foursquare, SoundCloud, ebook-olvasó, Twitter, Tumblr., netes telefonálóprogram, Sports Tracker, Flickr, rendszer sebessége és használhatósága, hangminőség), csak sajnos a közelben nem találtam egy embert sem akinek ilyen telefonja lenne.

Meg vagyok elégedve az iPhonommal is csak csábít a nagyobb tudás és a (számomra) szép külső, no meg a QWERTY billentyűzet, bár a telefonomban a kiváló támogatottság tetszik leginkább.

Forward thinking. كرر

(#57) FoxiestFox válasza rep3at (#56) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Ha támogatottságot keresel, ez nem a te eseted.
Az említett alkalmazásaid nagy része elérhető egyébként, ami nem, az kiváltható mással, ami pedig nem váltható ki, biztos megvan Androidra, és nem marad más választásod a dualboot rendszeren kívül.
Én leginkább filmezek, msn-ezek, netezek rajta, youtube-videókat nézek, néha torrentezek, dos emulátorban játszadozok, ezekre tökéletes.

(#58) >-48-< válasza Hokoyumi (#53) üzenetére


>-48-<
aktív tag

Aircrack a neve a proginak de csodát ne várj tőle...
WEP titkosítással végülis elboldogul, de egy fasza WPA-t a büdös életben nem fejt vissza, esetleg, ha valami nagyon komoly szótárfájlod van plusz akkora szerencséd, hogy a kód pont az egyik szó a szótárfájlodból,de az is elég sok idő még komolyabb vasaknak is.
Mellesleg tudtommal nálunk bűncselekmény az ilyen irányú tevékenykedés, szóval csak okosan... ;)

#!

(#59) kovgab válasza ch003067 (#26) üzenetére


kovgab
aktív tag

már a 6630-as symbian is vitte az srt-t

Ká Úr

(#60) madstunt válasza Hokoyumi (#53) üzenetére


madstunt
addikt

Nem fogsz tudni venni N950et, amit ebayre pakolnak az átverés vagy hamisítvány. A szerzodes amit elfogadnak, nem teszi lehetove
Nem 250et gyartottak, hanem ennyit kapott a MeeGo community ingyen szetosztasra. A nokia developer launchpad programon keresztul lehet meg igenyelni
viszont jobb ha tudod, az N950 szoftvere kozel sincs optimalizalva es instabil, hisz nem ez a consumer device, melesleg semmifele gari es supportot nem erdemes varni mert nem kapsz vele

(#61) FoxiestFox válasza madstunt (#60) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Igazi facepalm-dolog ez egyébként.
Lazán csúcsmodell lehetne a cucc, erre kiadják billentyűzet nélkül, ahogy én tutira nem fogom megvenni.

(#62) JR.CSé


JR.CSé
senior tag

Remek kis teszt:RÖröm azért ilyeneket is olvasni.

"A lényeg lényege lényegében lényegtelen mert a definíció szubjektivitása annyira dekurbinált h nem fér össze a valóság egzisztanciájával."

(#63) madstunt válasza FoxiestFox (#61) üzenetére


madstunt
addikt

viszont sokaknak így tetszik. Majd a HID profilt újra előkotorják belőle és lehet hozzá BT-s billt használni

(#64) Dhampir


Dhampir
félisten

Kiváló készülék, már régebb óta meg akartam venni, de a gyenge akkumulátor-üzemidő mindahányszor visszarettentett tőle.
Talán a CPU frekvenciájának csökkentésével hosszabb üzemidő lenne nyerhető. Erről van valakinek tapasztalata?

(#65) FoxiestFox válasza madstunt (#63) üzenetére


FoxiestFox
félisten

egy E-szerias, fem hazas, billentyuzetes, meego-s cucc kellene..

(#66) madstunt válasza FoxiestFox (#65) üzenetére


madstunt
addikt

majd megkapod WP7-el tőlük, esetleg Androiddal

(#67) FoxiestFox válasza madstunt (#66) üzenetére


FoxiestFox
félisten

isten orizz... :d

(#68) Dhampir


Dhampir
félisten

Ismertek olyan boltot, ahol még újonnan kapható?

(#69) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Tulajoknak: aki még nem tette volna, gyorsan tegye fel a speedpatch-et, drámaian felgyorsítja a telefont.

(#70) Dhampir válasza FoxiestFox (#69) üzenetére


Dhampir
félisten

A speedpatch energiafogyasztásban mérséklődést eredményezett vagy még inkább meríti az akkumulátort?

(#71) madstunt válasza Dhampir (#70) üzenetére


madstunt
addikt

jókérdés. ha alulfeszelés is van benne akkor elvileg azon is javít

(#72) FoxiestFox válasza Dhampir (#70) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Úgy veszem észre, hogy lassabban merül, mert bizonyos műveleteknél nem küszködik annyira, mint eddig.

(#73) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

a maemodder felrakasa is ajanlott, sok hasznos dolgot tud, pl a desktop hardveres gyorsitasat, speedpatch-el egyutt a cucc mar 250 mhz-en olyan, mint 600-on..

(#74) Dhampir válasza FoxiestFox (#73) üzenetére


Dhampir
félisten

Már bánom, hogy eddig főleg Androidot használtam. Dual-boot hacket próbáltad már? :)

[ Szerkesztve ]

(#75) FoxiestFox válasza Dhampir (#74) üzenetére


FoxiestFox
félisten

meg nem szereztem bele sd kartyat, majd arra kerul az android, szoval meg nem

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.