Hirdetés

2024. május 18., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2551) BobTail válasza Rumcsaka (#2550) üzenetére


BobTail
őstag

DNG az a RAW, azaz a nyers képfájl, amit leginkább PC-n lehet/érdemes feldolgozni, de nemrégiben megjelent egy app, amivel alap dolgokat telefonon is meg lehet csinálni.

(#2552) Rumcsaka válasza BobTail (#2551) üzenetére


Rumcsaka
tag

:R

(#2553) Brutális válasza zack (#2549) üzenetére


Brutális
csendes tag

Reméltem hogy érteni fogjátok... WTF kábel...
Magyarán fogalmam sincs hogy mi lehet, ezért is volt off.

(#2554) kpal


kpal
veterán

Ennyire nincs ára és ez:Y vagy valami kamu hirdetések ,vagy gari nem ér semmit. :F

[ Szerkesztve ]

(#2555) Vegitaa válasza kpal (#2554) üzenetére


Vegitaa
senior tag

Érdekes...

(#2556) jeni válasza kpal (#2554) üzenetére


jeni
félisten

kérj tőle számlát,abból kiderülhet,hogy jogos-e a gari rá?
mindkettő azonos áron?
A GSMline az igaz lehet,valós bolt,de ők is arrébb költöztek a Garai Piac házba.
Azon 148000 Ft ár szerepel rajta. Kérdés eredeti-e az a papír?
Ezt a boltban meglehet tudakolni ha elmész a Garai plázába,és ott a képet megmutatnád.

[ Szerkesztve ]

(#2557) kpal válasza jeni (#2556) üzenetére


kpal
veterán

Most csak úgy nézelődök még .
Nem vagyok Bp. lakos :N ha így folyatódik 2 hónap és 40k lesz az ilyen garis :Y

[ Szerkesztve ]

(#2558) kpal


kpal
veterán

(#2559) nicu71 válasza kpal (#2554) üzenetére


nicu71
addikt

az első link gazdájának írtam is, Németországból szerzi be az árut-állitása szerint,azért ilyen olcsó /78 ezer/,mert az ÁFÁ-t nem tartalmazza,és gyári garanciás.Létezik ez? :F Nagyon csábító,de vajon hihető?...

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#2560) jeni válasza nicu71 (#2559) üzenetére


jeni
félisten

megveszed és okulunk belőle :DDD ;]

(#2561) integrated válasza zack (#2549) üzenetére


integrated
tag

Engem is meglepett a hiba. Jelenleg várom hogy újra jelentkezik e.
HR-t nem akarok nyomni mert egy nap mire mindent vissza felteszek és beállítok :D

iNew V3 1.0.8 ROOTED; Nokia Lumia 1520, Xperia Z2 WHITE

(#2562) zack válasza integrated (#2561) üzenetére


zack
nagyúr

Próbáld ki másik SIM-mel. Az nem kerül semmibe.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#2563) kpal válasza nicu71 (#2559) üzenetére


kpal
veterán

Még ha Német nem is baj ,de ezt személyesen jó ellenőrizni pontosan honnan való milyen forrásból (ez megint annak jó aki helybe lakik) . Gari az ami kérdéses esetleg úgy éri meg venni ha az eladóval együtt besétálni valamelyik Nokia boltba és ott ellenőrizni . Érdekes ez a pénz visszafizetés ha nem boltról van szó .

[ Szerkesztve ]

(#2564) jeni válasza kpal (#2563) üzenetére


jeni
félisten

drágulás van,emelkedett az eladási ÁRA.
le kellett volna csapni rá tegnap,mikor még csak 78000 Ft az ára.

[ Szerkesztve ]

(#2565) kpal válasza jeni (#2564) üzenetére


kpal
veterán

Euro árfolyam :Y ja ja tegnap még elfogadható volt . Biztos betett az eladónak az internetadó híre :D

Ez jó áron vancsak a gari bűzlik .

[ Szerkesztve ]

(#2566) mtm800 válasza kpal (#2565) üzenetére


mtm800
senior tag

Na jah, akciós áron...Mint ahogy a felhasználó név is Akciós Áron :D :))

[ Szerkesztve ]

(#2567) kpal válasza mtm800 (#2566) üzenetére


kpal
veterán

Most nézem az basszus :DD

(#2568) sharplaninac válasza kpal (#2554) üzenetére


sharplaninac
tag

Nemrég ugyanez a hirdetés még 77000-ért ment, az ember azt irta hogy személyesen vállal ! garanciát a pénzvisszafizetésre ha gond lenne (csak igy látatlanba :) ) a pénz utalását követően Németórszágból küldi valaki a telefont, mert ő csak közvetítő ... személyes átvétel nics , a készülék a lakcímre jön .. hahaha

A hegyek lovagja : a sarplaninai juhászkutya.

(#2569) kpal válasza sharplaninac (#2568) üzenetére


kpal
veterán

Mint egy net bolt :D

(#2570) sszemtelen válasza kpal (#2569) üzenetére


sszemtelen
őstag

Csak a netes boldog nem kérnek előreutalást :P :D

(#2571) sszemtelen válasza sszemtelen (#2570) üzenetére


sszemtelen
őstag

rohadt autokorrekt.. netes boltok... áhh..:D

(#2572) janes1976


janes1976
őstag

Egy olyan kérdésem lenne, hogy most szeretnék venni ilyen telót, de a 2 év gyári garisra nincs pénzem (a boltisra is épphogy összejött :B) , így marad a boltis. Hol érdemes megvenni? :U

Ui.: debreceni vagyok, de itt nincs egy normális gsmbolt. ;]

[ Szerkesztve ]

Xiaomi X6 Pro 512/12 GB (Grey)

(#2573) zack válasza janes1976 (#2572) üzenetére


zack
nagyúr

Part Nero? Van futár is, és nem mellesleg itt a legolcsóbb. Az enyém is innen van. ;)

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#2574) Lall válasza janes1976 (#2572) üzenetére


Lall
veterán

Ha debreceni vagy, akkor őket javaslom. Normális a tulaj srác (haverom) és úgy látom rendelhető náluk több színben is.

zack: Ha debreceni és bolti garis, akkor talán jobb a fenti bolt, mert ha bármi baja van a készüléknek, helybe le tudod adni, nem kell Pestre postázni, utazni.

Amúgy kb. 1 hónapja volt egy nagyon jó állapotú, fehér 1520 náluk 80-ért. Az bestbuy volt, elgondolkodtam én is, hogy elcsábulok, de végül 930 lett. :)

[ Szerkesztve ]

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#2575) zack válasza Lall (#2574) üzenetére


zack
nagyúr

Persze. Ha van helyben, jobb az. Feltéve ha a garanciájuk is jó. Sajnos a GSM boltok többsége itt vérzik el. :U

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#2576) Lall válasza zack (#2575) üzenetére


Lall
veterán

Van külön szervizük is Debrecenben.

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#2577) jeni


jeni
félisten

Cyan frissítés érkezett.

(#2578) kpal válasza Lall (#2574) üzenetére


kpal
veterán

Fehéret én is megtaperoltam :K Én is vettem náluk 1-2 nagyobb értékű Nokia-t megbízható bolt. :K

[ Szerkesztve ]

(#2579) zack válasza jeni (#2577) üzenetére


zack
nagyúr

Köszi. Tolom fel. ;)

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#2580) gretzky77 válasza jeni (#2577) üzenetére


gretzky77
veterán

Szia nektek Black volt eddig vagy a meglévő cyan frissült? Nekem cyan van de nem kaptam frissítést!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#2581) sszemtelen válasza gretzky77 (#2580) üzenetére


sszemtelen
őstag

A fejlesztői előzetes frissült most, egy egyszerű teszt frissítéssel, amivel a "Kritikus frissítéseket" tesztelték.

(#2582) jeni válasza gretzky77 (#2580) üzenetére


jeni
félisten

Cyanra frissül

(#2583) gretzky77


gretzky77
veterán

Sziasztok!

Kéne egy kis segítség! Sajnos ugye a telekomos Tvgo alkalmazás nincs wp-re! Próbáltam böngészőn keresztül de sajna úgysem megy mert le kellene tölteni vmi kiegészítő fájlt ami pc-re kéne de ugye a 1520 nem pc ismeretlen fájlformátum! Tehát valahogy működésre bírható a tvgo vagy sehogy! Esetleg jól használható stream ahol tudom nézni az El Classicót este a 1520-on? Köszi

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#2584) lampada


lampada
csendes tag

A bolti garanciás 114 000 forintja és az Expansys gyártói 124 000-e között azért nincs akkora különbség szerintem.

(#2585) baaliint


baaliint
csendes tag

Sziasztok!

Karácsonyra tervezem meglepni magamat egy L1520-al. Most látom, hogy a nagy narancssárga bolt befejezte a forgalmazását. Tudjátok mi lehet ennek az oka? Remélem csak náluk szűnik meg a forgalmazás. A telefon(phablet) jellege miatt egyedi ill. hardveres tulajdonságai miatt még mindig a legerősebb WP. Laikusként azt gondolnám egy L1520-al még min. 2 évig biztosan jó lennék.
Köszönöm

(#2586) Cooley18 válasza baaliint (#2585) üzenetére


Cooley18
aktív tag

Ha megkapja a WP10-et, akkor még akár jóval tovább is elleszel vele. :) GSM boltokon kívül már nem nagyon lehet kapni sehol itthon.

(#2587) Yoretto válasza Cooley18 (#2586) üzenetére


Yoretto
tag

en nem hinnem hogy megkapja, de aztan kitudja...

BlackBerry Passport silver, Iphone 6S 128Gb, Surface pro 3 i7, Apple MacBook Pro, Sony Alpha SLT-A77VQ

(#2588) sszemtelen válasza Yoretto (#2587) üzenetére


sszemtelen
őstag

Miért ne kapná meg? Jövőre jön az új rendszer, addig nem valószínű hogy kihoznak annyi eszközt hogy a jelenlegi csúcsmodell ne kapjon semmit. Vagy majd megint benyögik hogy "hardveres korlátozás, boccccsi."

(#2589) BobTail válasza Yoretto (#2587) üzenetére


BobTail
őstag

Én nem látom semmi akadályát annak, hogy megkapja - főleg 1520 esetében.

(#2590) zack válasza BobTail (#2589) üzenetére


zack
nagyúr

Szerintem biztos hogy megkapja.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#2591) baaliint válasza Cooley18 (#2586) üzenetére


baaliint
csendes tag

Reméljük megkapja majd a WP10-et. Ha nem akkor sincs nagy baj, elvileg a 8.1 2017 július 11-ig kap támogatást. Karácsonyig mindenképp várok, addigra talán többet tudunk majd.

(#2592) Yoretto válasza sszemtelen (#2588) üzenetére


Yoretto
tag

az majd kiderul valojaba jon e jovore, es mintha tobb helyen is lehetett volna olyat olvasni hogy telbe is intel procit akarnak stb stb... pontosan mar nem emlekszem... tehat szerintem akkor lesz ez biztos amikor mar epp frissiti az ember a telefonjat wp 10re...

BlackBerry Passport silver, Iphone 6S 128Gb, Surface pro 3 i7, Apple MacBook Pro, Sony Alpha SLT-A77VQ

(#2593) Yoretto


Yoretto
tag

plusz ha jol emlekszem nem ez lenne az elso ilyen eset a ms-nel :)

BlackBerry Passport silver, Iphone 6S 128Gb, Surface pro 3 i7, Apple MacBook Pro, Sony Alpha SLT-A77VQ

(#2594) MADcat válasza Yoretto (#2593) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

HTC Titan-nal jártam így... :(((

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#2595) Yoretto válasza MADcat (#2594) üzenetére


Yoretto
tag

hat ha jol emlekszem a 6os verziot hasznalo telefonok kaptak 6.5ot de 7est mar nem, a 7est hasznalok pedig 7.5ot es 8-ast mar nem... de lehet nem emlekszem jol

BlackBerry Passport silver, Iphone 6S 128Gb, Surface pro 3 i7, Apple MacBook Pro, Sony Alpha SLT-A77VQ

(#2596) MADcat válasza Yoretto (#2595) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

És eladni alig tudtam, mert ki venne frissítésből kimaradó telefont.

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#2597) Cooley18


Cooley18
aktív tag

Mostanában próbálja az MS a jó arcát mutatni, bízzunk benne, hogy legalább a csúcsok megkapják a frissítést. Senki nem bízna meg bennüt többé, ha még egyszer eljátszanák. Bár akkor meg már semmi akadálya, hogy a kisebbek is megkapják, az pedig nagy piros pont lenne.

(#2598) Fancy-boy


Fancy-boy
addikt

Azt esetleg tudja valaki, hogy mennyiért cserélnek kijelző üveget?
Tehát a kijelző nem sérült, csak az üveg. Vagy ezt csak egyben cserélik?

Azért érdekelne, mert találtam egy eladó készüléket, aminek ez az egyetlen hibája, és elég jó áron lenne.
A kérdés, hogy megéri-e megvenni.

(#2599) Cooley18 válasza Fancy-boy (#2598) üzenetére


Cooley18
aktív tag

Miután ragasztva van, csak egyben cserélik. A Nokia Care-ben nekem 55eFt-ot mondtak 1 hónapja. Valószínűleg máshol sem olcsóbb.

(#2600) Fancy-boy válasza Cooley18 (#2599) üzenetére


Fancy-boy
addikt

Köszi a választ.
Az szép kis összeg. :) Akkor inkább kihagyom.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.