Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Jó bemutató lett, gratulálok!

Van pár helyesírási hiba, pl. a kiváló szavunkat csak egy l-el írjuk, javítsd kérlek! :R

[ Szerkesztve ]

(#2) PowerBuldog válasza ^Clown (#1) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Megtörtént. Ha van más is, nyugodtan szóljatok!
És köszönöm! :B

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#3) EczkE


EczkE
addikt

Jó teszt lett! De nekem az ilyen kialakítású fülesek sosem jöttek be. :N

Az én szívem vágy egy ilyen.

Asszem mindenféleképpen!

(#4) Black Dragon


Black Dragon
addikt

Jó kis írás, grat.:C

Amugy a füles szerintem tökre jól néz ki és biztos jól is szól.:)

(#5) Sianis


Sianis
addikt

Bicajozás közben is jól szól?

Sianis

(#6) PowerBuldog válasza Sianis (#5) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Lukas a hátsó kerék, úgyhogy nem tudtam még kipróbálni. :B De ha régi ikarusz buszon jól szól, akkor szerintem ott is. :)

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#7) capafog23


capafog23
őstag

Vajon PC-s brútusszal is össze lehet párosítani?

(#8) blueMerle válasza capafog23 (#7) üzenetére


blueMerle
veterán

Amennyiben a PC-s bluetooth egység támogatja az A2DP funkciót, akkor igen. :K

[ Szerkesztve ]

(#10) Lacazr93


Lacazr93
senior tag

Jó kis leírás lett grat :)

(#11) ztoldy


ztoldy
senior tag

Össze lehet kötni PC-vel, ha a BT olyan, hogy támogatja. Nekem is van ilyen laptophoz, és több darabot is eladtam már belőle. Eddig nem volt rá panasz.

https://www.refundo.hu/?ref=175161

(#12) pee13


pee13
senior tag

Jól tudom, hogy az N70-el nem párosítható? Idővel lehet beruháznék egyre, de új telefon nem is lesz sokáig, meg nem is kell.. (jó, persze elfogadnék mondjuk egy n8-at, de megszoktam az n70et :) )

"I use heavy strings, tune low, play hard and floor it. Floor it. That's technical talk." -Stevie Ray Vaughan

(#13) kpal


kpal
veterán

Jó cikk és és a nokia még mindig igazi miőséget készit. Jó lenne a kis n80 telomhoz de lehet hamarosan n95 8gb lesz ahoz illene .

(#14) ztoldy válasza pee13 (#12) üzenetére


ztoldy
senior tag

Honlapon nem írja kompatibilis készüléknek, de IPhone-t se. Ahhoz is hozzá lehet csatlakoztatni :)

https://www.refundo.hu/?ref=175161

(#15) PowerBuldog válasza ztoldy (#14) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Úgy tudom, hogy N70 nem tudja az A2DP-t, de lehet azóta firmware frissítéssel megoldották.

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#16) Gude


Gude
senior tag

Jó a cikk :C A muki a képen a star trek-ből lépett ki :DDD

Ha leöltétek az utólsó vadat,ha kivágtátok az utólsó fát,ha megmérgeztétek az utolsó folyót,majd rájöttök,hogy a pénzt nem lehet megenni. -indián mondás-

(#17) O_L_I


O_L_I
őstag

Én minden ilyen BT-s cikkhez odaírnám azért, hogy a BT fülesben szóló zene minősége erősen függ a lejátszó oldaltól legyen az PC vagy telefon.

(#18) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

7 guriga? Hm... régóta fáj a fogam már vmi jó kis fülesre, ami azért valamelyest jól is zár, tehát nem engedi be a külső zajokat.

Véleményem szubjektív...

(#19) waverider


waverider
senior tag

köszi a remek kis prezit! :R
csak egy kérdés-kérés: PC-vel nem próbáltad véletlen?
ha még nem és van lehetőséged+BT hozzá, megtennéd?
érdekelne a beszélgetés és a zene része is...
esetleg másokat is izgathat...
köszönet! :R

Informatikus csemete mondókája: ZIP ZIP csóka, vak vARJúcska. A Windows 2 dologtól akadhat ki: az egyik önmaga, a másik bármi más. Donald billentyűzetet használ, Mickey egeret. A WORD elszáll, az írás megmarad.

(#20) hgghyxo


hgghyxo
csendes tag

Sziasztok!

Egy kis eszrevetel a teszttel kapcsolatban, nekem kb. 1,5 eve van ien fulesem szurke-fekete szinben (mert ilyenben is kaphato :P ) es en akkor egy hivatalos nokia szakuzletben vettem 16 rugoert. Nekem azota nagyon szepen szuperal, bar eszre lehet venni, h nagyon telefonfuggo maga a kezelhetosege is a keszuleknek, ugyanis egy noka 5300-an probaltam eloszor, es nagyon szepen szolt, mukodott es minden jo volt. Majd a telomat lecsereltem egy kicsit komolyabbra egy Nokia 5230-ra ami immaron symbian rendszerrel van felszerelve, es az elozo telohoz kepes joval lassabban reagal a gombokra. Igazabol nem veszes, szoval ha az ember nem hasznalja elotte masik teloval, valszeg fel sem tunik neki, de igy kicsit feltuno.

Tovabba nekem mind2 telefonnal sikerult tekernem magaval a fules segitsegevel, uh valoszinuleg a tesztelt telefon, ha jol lattam egy N95 hianyossaga, vagy nem kompatibilitasa miatt lehetseges.

Tovabba van meg egy rejtett gomb a kutyun, meghozza a jobb oldali nokia felirat alatt, (kicsit erosebben kell ugyan megnyomni, de ott van :P ) kulon feladata nincs a plussz gombnak, igazabol nemtudom mire valo, v h miert van ott, de egy olyan eszrevetelem volt, h ha PC-s zenelejatszas kozben vagy 10ms-ig tartjuk, utana valt a fules es a mono, rosszabb minosegu hangsemara valt at, mint a telefonos beszelgetesek kozben.

Kb. ennyi volt igy emlekezetbol, majd ha van meg vmi, irok (:
Sziasztok (:

(#21) waverider válasza hgghyxo (#20) üzenetére


waverider
senior tag

köszi az infókat! :R
és milyen volt PC-vel használni, a leírt hanga kívül?
pl. hanghívást próbáltál?
egyszerű PC-vel szinkronizálni?

Informatikus csemete mondókája: ZIP ZIP csóka, vak vARJúcska. A Windows 2 dologtól akadhat ki: az egyik önmaga, a másik bármi más. Donald billentyűzetet használ, Mickey egeret. A WORD elszáll, az írás megmarad.

(#22) hgghyxo válasza waverider (#21) üzenetére


hgghyxo
csendes tag

hat igazabol, az volt vele a baj, h nagyon ritkan sikerult csatlakoztatni gephez rendesen, igy kevest hasznaltam. Valszeg a bt kulcs, v driver lehetett a hibas, mert bnom gepen pl nagyon szepen szol. Am a hangja nagyon jo, nagyon szepen kiemeli a hangokat, ha viszont hivni akarsz vele (mic es hangszorot egyutt akarod benne hasznalni), kkor a kutyu atvalt egy mono semara, es kkor egy rosszabb hangminoseget kapsz, amit zenehallgatasra nem lehet hasznalni, de azert megerted h mit mond a masik a vonal vegen.
hanghivast konkretan egyszer probaltam skypal, foleg azert mert nem nagyon hasznalom a skypot, csak teszteltem (: de eleg is volt.
es h pc-vel egyszeru e szinkronizalni, hat irtam mar, h szentem nem, de valszeg az en bt-m hibaja volt, mert bnom notija nagyon konnyen ment beepitett btvel, eredeti driveval....

ha van meg kerdes irjatok nyugodtan (:

(#24) Xmodule


Xmodule
őstag

sziasztok. az lenne a kerdesem, hogy ha a szamitorgepre csatlakoztatva szeretnem hasznalni akkor milyen usb bluetooth dongle kell legyen? mit kell tamogasson? ugy szeretnem hogy skype on is tudjak vele beszelni szoval ne csak a hangszoro hanem a mikrofon is menjen.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#25) Ghosti


Ghosti
aktív tag

Köszönöm a cikket, tényleg jó lett.

Vki nem tudja, hogy iphone-val szinkronizállható-e?

:/

(#26) Ricsmók


Ricsmók
csendes tag

Annyi kérdésem lenne, hogy az utolsó képen nem az európai szabványos dugvilla van. Namost ahogy látom olyan a töltője, mint a szabványos Nokiáknak, a pici jack dugóra hasonlító :D. Ha rendelnék egy ilyet mondjuk dealextremeről, akkor a telefonos töltőmmel kéne töltenem, vagy lehet ezekhez a dugvillákhoz szerezni "átalakítót"?

(#27) PowerBuldog válasza Ricsmók (#26) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Bármelyik műszaki boltban kapsz átalakítót, kb 300ft.

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#28) Pompa


Pompa
csendes tag

Sziasztok!
Nekem egy Nokia C6-osom van. És érdekelne, hogy kompatibilis-e a füles ehez a kis okoskához.
Előre is köszi;)

(#29) PowerBuldog válasza Pompa (#28) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Elvileg támogatja a C6 is az A2DP-t, szóval nem szabadna, hogy bármi gondja legyen a fülessel.

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#30) DarknessHope


DarknessHope
senior tag

nagyon köszi a tesztet egy plusz megerősítés hogy ezt válasszam.

Szerintetek egy bluetooth karóra mellett is képes működni? konkrétan a sonyE mbw-200-al?

[ Szerkesztve ]

Mások álma akármilyen, Tisztelni kell!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.