Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) sing1ep1ayer


sing1ep1ayer
őstag

"...ventilátornak meg nem lesz semmi útba, így nem lesz szélzajom!"

Magyarul a ház oldalán fog pörögni teljesen védtelenül? Ha véletlen odanyúlsz, vagy valami hozzáér, akkor repülnek majd a lapátjai? A port pedig ezerrel fújja be a házba?

Ha oldalra kerül, akkor feltételezem, hogy befelé fog fújni, viszont ahhoz meg nem kell a nagy légszállítás, mert a levegő úgyis utat talál a házba magának. Ha nem így lenne, akkor a kifelé fújó (általában hátsó és felső) ventillátorok vákuumot csinálnának és összeroppanna a gép. :DDD Na jó, vicceltem, ehhez nem elég erősek a kifelé fújó ventik. ;) Viszont ez az oldalról nagy teljesítménnyel befújó légkavaró szerintem többet árt, mint használ, de ha nem is árt, akkor is nagyjából felesleges. A szép, egyenletes légcsatorna helyett (elöl és alul be, felül és hátul ki) csak összekavarja a házban a levegőt.

Na mindegy. Lényeg, hogy szerintem ez egy marha jó ventillátor, én is imádom a Noctuákat és ez a darab tökéletes választás lehet a ház hátlapjára, vagy akár egy tápegységbe, de a ház oldallapjára én inkább nem raknék semmit. Ha mégis, akkor sem a nagy légszállítását tartanám elsődlegesnek a halk üzem mellett, hanem mondjuk azt, hogy relatíve olcsó legyen és esetleg jól nézzen ki.

A bemutatót azért köszönjük :R de az árát szerintem beleírhattad volna a cikkedbe. Persze fél perc kiguglizni, de akkor is értelmetlen elhallgatni ezt a fontos infót.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.