Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kemotox


kemotox
addikt

Hallod király vagy! Pont hasonló bill.-t keresek én is. Vezetéknélküli médiagombokkal. (hangerőszabályzó, előző-következő szám, play/pause, nekem ennyi elég is lenne)
Egy hasonló szigetes Logitechet néztem ki, pont ezen filóztam én is, mint te, hogy ez vajon mennyire jó megoldás. De ezekszerint fajintos. Ja és a Logi amit én néztem dupla ennyi volt :D
Ezzel a kis blogposzttal sikerült segítened egy bajba jutott szerencsétlen társadon, köszike:P Jövök egy virtuális sörrel.

Szerk.: Jól látom, hogy ezen nincs előző-következő szám gombocska? Nembaj, bemakrózzuk! :D
Szerk.: Ja és ez nem is vezetéknélküli, becsapósak voltak a képek :( Nagy volt hirtelen a lelkesedés meg a boldogság. Na kérem vissza a virtuális sörömet.

[ Szerkesztve ]

(#2) N€T0X|N válasza kemotox (#1) üzenetére


N€T0X|N
őstag

Hát, elnézést. :) Vezeték van, léptetés nincs. Tessék:

Sent from my keyBoard

(#3) Szoszo94 válasza N€T0X|N (#2) üzenetére


Szoszo94
őstag

Drágán vetted, én egy hónapja 2db mátyásért kaptam meg :P
De egész jó, laptop után váltottam PC-re és a szigetes kiosztás nagyon bejött, itt is baba :)

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II Limousine 1.5dCi // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

(#4) N€T0X|N válasza Szoszo94 (#3) üzenetére


N€T0X|N
őstag

Lehetett volna olcsóbb (2500 körül), de munkaidőben nem mászkálok ki vásárolgatni akárhova, az Aqua viszont útba esik hazafelé jövet-menet (Dévai utcában is szoktam járni, de Iponnál 2-3 százassal lett volna csak olcsóbb). Elég keményen buszhoz vagyok kötve reggel-délután (nem Bp-en lakok), úgyhogy ezen kívül maradt volna a házhozszállítás, amivel nem vagyok előrébb, akárhonnan rendelem, sőt. Szabit meg csak nem veszek ki egy billentyűzet miatt. :D

Sent from my keyBoard

(#5) Szoszo94 válasza N€T0X|N (#4) üzenetére


Szoszo94
őstag

Én Győrben vettem az Árkádban, egy Arctic S362 társaságában. Én naiv elmentem egy háttáskával, hogy majd abba belefér minden.....az lett a vége, hogy 5-6km-t sétáltam a vállamon tíz kilóval :DDD

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II Limousine 1.5dCi // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

(#6) FehérHolló


FehérHolló
veterán

Volt anno egy hasonlóm. Ugyanúgy Genius.
Gépelés közben folyamatosan megvágtam az ujjam.

Komolyan.

Skynet is real. It's called Google.

(#7) N€T0X|N válasza FehérHolló (#6) üzenetére


N€T0X|N
őstag

Azt meg hogy? :D Ez kényelmes. És még csak félre se ütök rajta. Egyre több pozitív csalódás ér mostanság. :D

Sent from my keyBoard

(#8) DeFranco válasza N€T0X|N (#7) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Pacsi

Tényleg nagyon kényelmesek ezek, két év alatt sem bántam meg a vásárlást egy pillanatig sem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.